лятни занимални 2011

  • 23 912
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравейте мили майки,

Моля ви, да ми препоръчате хубава лятна занималня в районна на центъра.
Дъщеря ми ще бъди тази година първи клас и искам нещо добро за летния период

# 1
  • Мнения: 4 204
Всяка година Лъвчетата провеждат страхотна лятна академия на басейна Спартак. С плуване, тенис/футбол/ и много спортни игри. Гледам, че още не са качили информация на сайта. сигурно чакат да мине пролетния лагер.
Аз следя сайта им, защото разбрах, че тази година ще има два лагера на море и искам да се запишем от рано.
Ето, и ти можеш да го следиш заради спортната академия на Спартак или да се обадиш на организатора.
http://www.dfclavchetata-bg.com/index.php

# 2
  • София
  • Мнения: 39 776
Ето ви една тема от миналата година Градско лято 2010
Предлагам, че може да се продължи.

# 3
  • Мнения: 7 391
            За съжаление не мога да ти препоръчам лятна занималня в центъра ,но пък открих една в дипломатическия клуб - Горна баня!Имат си и транспорт ако желаете.На мен ми е близо и там водя внуците на тенис.Предлагат и лятно училище от 24 май до 15 септември.

# 4
  • София
  • Мнения: 403
Занималня "Ян Бибиян" до Орлов мост. Няколко години я ползвахме и сме много доволни от грижата за децата.

# 5
  • Мнения: 8
А някой може ли да препоръча езикова занималня за дете 4 клас в Бургас? Търся занималня или частно лице, което да помага на детето ми за уроците по английски език,че аз изобщо не мога! Пробвах на няколко места, но не съм доволна...
Ако някой има опит да препоръча
Благодаря!

# 6
  • Мнения: 1 734
И аз се интересувам от лятна занималня. За сега нямам никакви предложения, но активно търся и ако открия нещо ще споделя. С радост ще следя темата

# 7
  • Мнения: 8
Sia за Бургас ли търсиш занималня или за София?

# 8
  • Мнения: 1 734
За София, защо изпуснала ли съм нещо  newsm78

# 9
  • Мнения: 8
Аз търся за Бургас и никъде не намирам форумче на бургаски майки по въпроса..някой ако знае, ще му бъда благодарна...

# 10
  • Мнения: 2
За лятна детска занималня в Бургас чух от приятелка, която е записала сина си там от 1 юни. Децата ни са в предучилищна и няма как да ги оставяме сами през лятото.  Занималнята е към учебен детски център "6 от 6", намирал се в "Изгрев", до парка. Освен разходки и игри, предвиждали подготовка на децата по основните предмети,  което е добре. За обяд имали организация да се хранят в бирария "Океан" до Пикадили, а следобедната закуска - в занималнята. Не на последното място - преподавателките били действащи учителки, а не пенсионерки. Аз резервих място в групата по телефона за моето момче, но повече подробности  ще подам, след като отида до офиса им тези дни. Между другото видях, че имат и сайт - www.6ot6.hit.bg

Моля пишете и за други занимални, ако имате инфо.

# 11
  • Мнения: 8
Здравейте,мами!
Аз намерих една езикова школа в Бургас. Казва се "Аз зная"..записах детето и съм много доволна. Едно младо момиче е преподавател и детето много я обича и виждам голям напредък по английски. 15лв е на астрономически час, но детето е с написано домашно по английски език и вече вкъщи взе да казва по някоя английска думичка. Говорих с момичето за лятото, защото не искам да преживея същия ужас от миналата година..цяло лято не можах да накарам детето да седне нещо да си припомни по английски...така и забрави всичко и в началото на учебната година беше някакъв кошмар. Та тази школа дава възможност през лятото по 3 астрономически часа сутрин или следобед по избор срещу 20 - 22лв за тези три часа ... ще учат 2 часа английски и 1 час общи занимания - рисуват, пеят, пишат, четат, говорят си...
Много съм доволна..момичето изглежда много свястно, а и уроците се провеждат в един апартамент в Славейков, което ми е много удобно!
Така че препоръчвам горещо тази школа..Ако искате ще ви дам и сайта им...записах го някъде на компютъра..ако ви интересува ще го дам!
Хубав ден на всички мами!

# 12
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз търся място през лятото, където мога да съм спокойна за детето си и да съм сигурна, че се забавлява и чувства добре.

Някой има ли представа дали в района на Красна поляна, Западен парк има някакъв вариант на Лятна занималня? Може и Люлин 10 евентуално.

Много ме притеснява неизвестността какво ще правя с детето след 20 май.
За Двореца на децата разбрах, че не ги извеждат навън, тъй като нямали някакви разрешителни от Общината за това, и реално по цял ден децата се занимават с различни дейности в стаите.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 884
           За съжаление не мога да ти препоръчам лятна занималня в центъра ,но пък открих една в дипломатическия клуб - Горна баня!Имат си и транспорт ако желаете.На мен ми е близо и там водя внуците на тенис.Предлагат и лятно училище от 24 май до 15 септември.


Дай линк и сподели какви са цените, защото за много майки тук това има голямо значение, включително и за мен. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 161
http://planiniihora.com/тренелариум/детски-и-младежки-програми/ Горско училище на Витоша.

# 15
  • Мнения: 639
Занимания през ваканцията и лагер (пленер) за деца, които обичат да рисуват - www.royana-bg.com

# 16
  • София
  • Мнения: 3 824
http://planiniihora.com/тренелариум/детски-и-младежки-програми/ Горско училище на Витоша.

Програмите са супер, браво за инициативата, обаче доста са се изхвърлили с цените.....

# 17
  • Мнения: 800
Разгледах всички предложение, но това е безумие - юни, юли, август и 2 седмици на септември, това са 14 седмици по грубо 200 лева (от това което видях по сайтовете) се получава 2800 лева за лятото на едно дете, което няма баби да го гледат, а мама и тате са на работа и най-много може да се редуват в отпуските си и да го гледат 2-3 седмици от тия 2 месеца и половина?!
Като всяка пролет започва да ме боли главата, защото хем искам да й е интересно лятото, хем не мога да си позволя да я пратя на повече от 1 такова занимание. Вие как се справяте ако нямате баби на разположение?

# 18
  • Мнения: 162
Не са около 200 на седмица лв., а на месец. Поне в повечето занимални. Със сигурност има и по-скъпи, 800лв. на месец си е безумие и сигурно е за лагер или нещо подобно.
http://www.makaoschool.com/liatna-zanimalnq.html

# 19
  • София
  • Мнения: 36
А това видяхте ли? http://www.sc-maxima.com/programs.html

# 20
  • София
  • Мнения: 3 824

Страхотно изглежда, ще го проуча. Мерси за предложението  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 6 094
Smarty
Миналото лято отвори и децата ми бяха от първите посетители. Тази година мисля също до ползвам услугите им.

# 22
  • Мнения: 70
Мами, някой да знае нещо за Медиа? Само нея имаме като препоръка към момента, удобна ни е като място.
Помагайте! Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 1 374
Ето още едно предложение за лятна езикова занималня в центъра на София. Познавам собственичката и учителките и мога да кажа, че наистина са добри.
http://napredak-deca.com/?page_id=6

# 24
  • Мнения: 7
ето и още една centerzvezda.com срещу басейна спартак

# 25
  • Мнения: 2 037
Емем, въжената градина дали е опъната вече?
Къде четете новите цени на "Планини и хора"? Хм, да, 35 лв. на ден в група, видях. Whistling Има ли друга цена за ползване на въжената градина само?

Всъщност имаме доста идеи за лятото. Дано ми стигнат времето и някои други неща. Grinning

Дано в тази тема не стане като в предишната собственици на центрове да си рекламират бизнеса, че натам е тръгнало.

Ето ви една тема от миналата година Градско лято 2010
Предлагам, че може да се продължи.

Ан Мари
, за съжаление не може, архивирана е.

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 00:35 от Люлин

# 26
  • Мнения: 3 161
Люлин, бяха ми казали, че към 9 май смятат да открият въжената градина; не знам дали е реалност вече. За ползване на градината през уикенда цените са много поносими; тази цена 35 лв. все пак е за цял ден, без родители, с транспорт, застраховки...

# 27
  • Мнения: 70
Дано в тази тема не стане като в предишната собственици на центрове да си рекламират бизнеса, че натам е тръгнало.

Дано! Защото хората тук разчитат на непредубедени мнения, на искрени препоръки или оплаквания. То е ясно, че занималните си се харесват сами себе си по принцип  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 037
Емем, благодаря ти.
Права си, въпрос си е на индивидуалното виждане на човек за скъпо или не скъпо.
Но е повече от миналата, знам, че сме го коментирали.
На вас желая много успех и се надявам да се видим.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

fermina_dassa, харесват се, но си търсят деца.

# 29
  • Мнения: 70
fermina_dassa, харесват се, но си търсят деца.
[/quote]

Разбира се, а ние търсим тях  Peace и форумът е допирната точка Simple Smile

В тази връзка, моля отново някой ако може да сподели впечатления - свои или на доверени хора - за занималнята на Медиа в Младост, ще съм ейййй толкова  Hug благодарна!

# 30
  • sofia
  • Мнения: 8 938
И аз се оглеждам за нещо в Младост или по пътя до х-л Плиска, или в кварталите около Плиска.
На "Тук-таме" офертата е 16 лв на ден.
Мъжа ми работи на смени и през седмицата 2 или 3 дни може да покрие.

# 31
  • Мнения: 162
Цитат
fermina_dassa, харесват се, но си търсят деца.

Разбира се, а ние търсим тях  Peace и форумът е допирната точка Simple Smile

В тази връзка, моля отново някой ако може да сподели впечатления - свои или на доверени хора - за занималнята на Медиа в Младост, ще съм ейййй толкова  Hug благодарна!

Аз мога да споделя лични, положителни впечатления за там. Работила съм там няколко години. Като цяло са една от много добрите занимални - разнообразни дейности, добро отношение към децата. Аз лично, ако ми се налагаше, бих записала своето дете там.   Peace

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 15:58 от SunnySideUp

# 32
  • Мнения: 752
Аз също се интересувам от занималните в района на Младост.

Последна редакция: пт, 13 май 2011, 10:43 от karrita

# 33
  • Мнения: 2
Здравейте мили майки,

Моля ви, да ми препоръчате хубава лятна занималня в районна на центъра.
Дъщеря ми ще бъди тази година първи клас и искам нещо добро за летния период

Здравей Мами;) Аз водя децата си в "Чунга-Чанга тук http://grupo.bg/offers/view/detski-centar-chunga-changa  и съм изключително доволна. Малката ходи и на рисуване там,а брат и мисля да го записвам на карате. Simple Smile) Ако искаш повече информация ще се радвам да помогна;)   Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 4 884
Предложете ми вариант за Красна поляна или Люлин. Източните дестинации са ми много далече. Sad

# 35
  • Мнения: 70
Аз също се интересувам от занималните в района на Младост.

Здравейте отново  Hug
Днес или най-късно в понеделник ще мога да ви споделя повече информация за занималнята на Медиа в Младост. От една съфорумка чакам инфо, а и сестра ми ще ходи лично да провери - условия, цена и т.н.
Но отзивите към момента са само добри.
Хубав ден и слънчев уикенд Simple Smile

# 36
  • Мнения: 162
Предложете ми вариант за Красна поляна или Люлин. Източните дестинации са ми много далече. Sad

Близо до Красно село е.

http://makaoschool.com/

# 37
  • Мнения: 786
Вие казвате 200 лв. за София, а като и в дълбоката провинция ни искат пак по толкова  ooooh!

# 38
  • Мнения: 162
Ами в провинцията цените на живот са почти същите. Някои от разходите липсват, като транспорт и пр, но другите неща са като в големите градове. За съжаление заплащането не винаги е равностойно, което е супер нечестно.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 824
И аз се оглеждам за нещо в Младост или по пътя до х-л Плиска, или в кварталите около Плиска.
На "Тук-таме" офертата е 16 лв на ден.
Мъжа ми работи на смени и през седмицата 2 или 3 дни може да покрие.

Миналата година моят второкласник ходи тук - http://www.sofiachess.com/joomla/index.php?option=com_content&am … d=33&Itemid=2
30 или 35 лв беше на месец. Взимат ги от и ги връщат в 138мо училище (на плиска е).
Там играеха шах в клуба, плажен волейбол и футбол и други игри на стадиона. Не съм сигурна, обаче дали ще има тази година. Мойто дете казва че ще има, но още не съм получила бележка с подробности. Ако те интересува следи сайта. Той беше много доволен и тази година ще ходи отново ако пак организират такова нещо.

# 40
  • Мнения: 786
 Shocked Елл, направо ме караш да хвана бързия за София. Наистина ли има такива такси? То е, защото има конкуренция, предполагам  newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 3 824
Shocked Елл, направо ме караш да хвана бързия за София. Наистина ли има такива такси? То е, защото има конкуренция, предполагам  newsm78
Предполагам е така, защото  е спортен клуб, а треньорките са млади и ентусиазирани. Иначе и аз другаде не съм видяла такива такси за целодневна грижа .

# 42
  • Мнения: 162
A аз предполагам, че имат спонсори или някакво друго външно финансиране, защото иначе трябва да са по 50 деца в група само за да покрият разходите си, щом имат и транспорт. 

# 43
  • София
  • Мнения: 4 397
Smarty
Миналото лято отвори и децата ми бяха от първите посетители. Тази година мисля също до ползвам услугите им.

Това ми хареса, имам само едно питане. АКо е цял ден имали къде да излезнат децата нещо като двор ?

# 44
  • София
  • Мнения: 6 094
kimbolina, нямат собствен двор, но има две много прилични детски площадки, които са съвсем близо. Там извеждат децата. Едната градинка е с повечко дървета и това им позволява да са навън и в по-топлите часове през лятото. Разбрах, че тази година ще има и дни, организирани изцяло навън например излет в парка, посещение в зоопарка и други такива подобни.

# 45
  • Мнения: 47
И още нещо:
 - прочетох нещо за 30-35 лв. на месец????? Моля Ви, има ли човек с глава на раменете, който ще даде детето си там, освен ако наистина мястото не побира поне стотици деца? Че то в общинските училища е по-скъпо, където учителките дежурят, за да ги гледат!

# 46
  • София
  • Мнения: 3 824
И още нещо:
 - прочетох нещо за 30-35 лв. на месец????? Моля Ви, има ли човек с глава на раменете, който ще даде детето си там, освен ако наистина мястото не побира поне стотици деца? Че то в общинските училища е по-скъпо, където учителките дежурят, за да ги гледат!


Както писах, това е спортен клуб, а не занималня.

# 47
  • Мнения: 11
Хм, доста се учудвам от този коментар за Медиа. На нас нещата, които ни разказаха, са точно противоположни. Много съм държала винаги още от малка дъщеря ми да започне да има досег с природа и да е колкото се може повече време на открито, а не пред екран на компютър или телевизор, и за това ми харесаха нещата, които ми разказа една позната, която миналата година е записала сина си през лятото в Медиа. Водили са децата на пикници в планината, в зоологическата градина и в ботаническата градина, а и ми хареса, че самата им сграда на Витоша си имала двор, където децата могат да си играят.

# 48
  • Мнения: 47
За Медия - да, на пикници и екскурзии ги водят, просто ние не хванахме такъв момент, но за "двора" на Витошка съжалявам! То е силно казано двор, защото е едно много малко пространство зад сградата, но когато ние бяхме там децата го гледаха само през прозорците. И изобщо не приличаше на място, което се обитава, излиза, играе и т.н. Имаше дървета мисля, които обаче по-скоро затъмняваха стаите вътре, наиситна си беше доста мрачно. А на Ботев ИЗОБЩО нямаше такова нещо, водеха ги по районните градинки. Така че...съжалявам, ако съм подвела някой, това е нашето впечатление, може би не сме имали късмет точно в този период. А и нямам за цел да заблуждавам никого в крайна сметка. Хора разни, вкусове и изисквания също. Всеки сам избира. Успех.

# 49
  • Мнения: 639
И още нещо:
 - прочетох нещо за 30-35 лв. на месец????? Моля Ви, има ли човек с глава на раменете, който ще даде детето си там, освен ако наистина мястото не побира поне стотици деца? Че то в общинските училища е по-скъпо, където учителките дежурят, за да ги гледат!


Както писах, това е спортен клуб, а не занималня.

Спортен клуб е, да, но таксата не е (тоест не беше) 30-35 лв. на месец, а 8 лв. на ден. Уточнявам - от личен опит, понеже и синът ми ходеше там миналото лято. 30 лв. беше таксата им за шах в училище в рамките на учебната година.

# 50
  • Мнения: 70
съжалявам, ако съм подвела някой, това е нашето впечатление, може би не сме имали късмет точно в този период. А и нямам за цел да заблуждавам никого в крайна сметка. Хора разни, вкусове и изисквания също. Всеки сам избира. Успех.

Разбира се, всеки сам преценява Peace
Сестра ми вчера записа племенницата ми в Медиа, но в Младост. Започван сега след почивните дни. Хубавото е, че е от 8 до 6, т.е. за работещи хора е прилично работното им време.
И наистина се надявам времето да се оправи, за да могат да ги водят напред-назад. Нашето гардже е хипер активно и добре ще му дойдат пикници, игри и изобщо всичко, различно от училището, нас и познатите му забавления Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 14
Здравейте мами.Интересува ме лятна занималня в района на кв. Слатина или Гео милев.Ще бъда благодарна  да споделите мнение.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 824
И още нещо:
 - прочетох нещо за 30-35 лв. на месец????? Моля Ви, има ли човек с глава на раменете, който ще даде детето си там, освен ако наистина мястото не побира поне стотици деца? Че то в общинските училища е по-скъпо, където учителките дежурят, за да ги гледат!


Както писах, това е спортен клуб, а не занималня.

Спортен клуб е, да, но таксата не е (тоест не беше) 30-35 лв. на месец, а 8 лв. на ден. Уточнявам - от личен опит, понеже и синът ми ходеше там миналото лято. 30 лв. беше таксата им за шах в училище в рамките на учебната година.
Съжалявам, ако съм ви подвела, но това бяха моите спомени. Тази година пак ще има лятна школа и мойто дете най-вероятно ще ходи. Не съм питала за таксата, но сега, като прочетох това, ще питам.

# 53
  • Мнения: 162
Здравейте мами.Интересува ме лятна занималня в района на кв. Слатина или Гео милев.Ще бъда благодарна  да споделите мнение.

Медиа имат занималня и в Слатина - намира се в читалище Светлина.

# 54
  • Мнения: 2 037
http://grabo.bg/sofia/65-otstapka-za-liatna-ezikova-shkola-za-de … entar-media-05vzm

Ако за тази занималня става дума, има ваучери за месец юни.
Но преди да купите обадете се, питайте каквото ви интересува и тогава плащайте.  Peace

# 55
  • Мнения: 2 534
Нещо за родителите от Овча купел  Grinning  и района
Тези дни и аз притеснена от това как ще се справя до започването на учебната година , оставяйки детето в ''Джунглата'' се изненадах приятно от цената на седмичната карта
до 4 ч на ден - ако не бъркам  беше 40 лв
над 4 часа на ден - 60 лв
... та мисля , че те ще ми помогнат да се справя до първия ни учебен ден  Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 6 094
http://grabo.bg/sofia/65-otstapka-za-liatna-ezikova-shkola-za-de … entar-media-05vzm
Ако за тази занималня става дума, има ваучери за месец юни.
Но преди да купите обадете се, питайте каквото ви интересува и тогава плащайте.  Peace

Регулярната месечна цена е 538лв. и то без храната. Shocked

# 57
  • Мнения: 1 734
Ужасена съм! Какви са тези цени на занимални Shocked Абсолютно съм сигурна, че е нереалистично скъпо и ненормално. Явно искат да печелят максимално за сметка на родителите, които нямат друга алтернатива. Но пак е безобразие!

# 58
  • sofia
  • Мнения: 8 938
http://grabo.bg/sofia/65-otstapka-za-liatna-ezikova-shkola-za-de … entar-media-05vzm
Ако за тази занималня става дума, има ваучери за месец юни.
Но преди да купите обадете се, питайте каквото ви интересува и тогава плащайте.  Peace

Регулярната месечна цена е 538лв. и то без храната. Shocked
Що вЕрваш  Wink
Вчера им звънях (в клон Младост), ако предплатиш месеца е 12 лв на ден без храна. Ако решиш да пращаш детето само за определени дни 15-16 лв. Става въпрос за дневна занималня. Предложиха ми допълнително английски за 5 лв. на ден (колко учебни часа не запомних)
За въпросния ваучер не съм питала, защото не съм решила къде и как....

# 59
  • Мнения: 23
В Гео Милев се намира детски център Доверие. Мойто дете ходи там по-миналото лято и бях доволна. Госпожите обръщаха много внимание на децата. Беше лятото преди първи клас и всеки ден пишеха, решаваха лесни задачки и много игри, и учудващо детето не мрънкаше че учи.

# 60
  • Мнения: 162
http://grabo.bg/sofia/65-otstapka-za-liatna-ezikova-shkola-za-de … entar-media-05vzm
Ако за тази занималня става дума, има ваучери за месец юни.
Но преди да купите обадете се, питайте каквото ви интересува и тогава плащайте.  Peace

Регулярната месечна цена е 538лв. и то без храната. Shocked

Тази цена е за занималня + 4 часа английски сутрините. т.е. са комбинирали занималня и летния си курс по английски, който струва 400лв. - но май не са го обяснили в офертата?

# 61
  • София
  • Мнения: 6 094
Звънях, разучавах и сравнявах цени и условия за м.Юли в интересуващия ме район /Банишора, Зоните, Руски паметник/.  Цените са приблизително еднакви, заниманията - също, голямата разлика е в условията. Ако някой има интерес, да казва - ще пиша по-подробно. Цяла сравнителна таблица си спретнах.  Laughing
Както е писала SunnySideUp за Медия, тази цена е за занималня с часове по английски език. На мен, обаче ми е малко съмнителна ползата от такъв тип езиково обучение. Децата са със различни знания, а трябва да се сформира работещ екип за толкова кратко време. Обясниха ми, че ги разделяли на групи според нивото, но тогава има опасност да не си паснат възрастово. Офертата вероятно е много добра за тези, които и през годината учат там език, но за приходящи май е неподходяща.

# 62
  • Мнения: 47
Казвай де,Спунк, да видим ще съвпаднат ли мнения? Района ни урежда, а и лятото не е толкова страшно да се придвижиш малко по-насам, натам, за да оставиш детето на свястно място. Аз също съм резервирана към подобни езикови часове в летните занимални, както писа, но няма да е лошо все пак децата да си поприпомнят и затвърждават наученото, пък може и да научат нещо ново.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
имате ли впечатления от езиковата занималня по английски на Алианс и предучилищния им курс !?
НИе побързахме да го запишем детето, въреки че не съм сигурна, че ще сформират група. Има два курса:
- първия започва от 30 май
- втория започва от 04 юни

# 64
  • Мнения: 6
Здравейте Simple Smile
Аз се спрях на учебен център,който предлага специална двумесечна програма за новите първолаци.Заниманията им са полудневни и работят по метод, който развива въображението и логическото мислене на децата. Намират се в центъра на срещу Военна Академия. Започваме от следващия месец и се надявам да ни хареса.
Сайта на учебен център Mathnasium е www.mathnasium-bg.com
Дано съм била полезна   Party

# 65
  • Мнения: 998
Usmivka, би ли споделила цената на месец? А само със задачи ли ще ги занимават? Тази лятна програма изобщо не фигурира на сайта или поне аз не видях. Има само за ученици от 2-8клас

# 66
  • Мнения: 5 255
Ето още едно предложение за лятна езикова занималня ... http://napredak-deca.com/?page_id=6

И аз съм от доволните от "Ипин"   Peace

... оставяйки детето в ''Джунглата'' се изненадах приятно от цената на седмичната карта...
Не бих рискувала да поверя детето си в техни ръце  Naughty

# 67
  • Мнения: 70
http://grabo.bg/sofia/65-otstapka-za-liatna-ezikova-shkola-za-de … entar-media-05vzm
Ако за тази занималня става дума, има ваучери за месец юни.
Но преди да купите обадете се, питайте каквото ви интересува и тогава плащайте.  Peace

Регулярната месечна цена е 538лв. и то без храната. Shocked

Тази цена е за занималня + 4 часа английски сутрините. т.е. са комбинирали занималня и летния си курс по английски, който струва 400лв. - но май не са го обяснили в офертата?

Сестра ми запита племенницата в Медиа и като обсъждахме в скайп, ей това ми написа като цени (подозирам, че директно от тяхна оферта го е взела, много "официално" звучи  Laughing)

"цената варира от 10 до 20 лв.
Вариант І : Таксата за лятна занималня в класически вид с вкючен английски 2 пъти
седмично по 1 астр. час е по 12 лв. на ден. за период от 20 и повече дни. Ако се плаща ден за ден таксата е 20 лв. на ден, а за период от 2 до 19 дни е по 15 лв. на ден.
Вариант ІІ: Занималня с включен забавен английски по 4 уч. ч. на ден е с оскъпяване от 5
лв. на ден."

Учениците на Медиа ползвали някакви големи отстъпки, ама ние не сме такива, така че не ни грее много.

Инфото е от началото на седмицата.

# 68
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Аз от миналата година съм много доволна от:
http://www.adivabg.com/

# 69
  • Мнения: 47
Здравейте Simple Smile
Аз се спрях на учебен център,който предлага специална двумесечна програма за новите първолаци.Заниманията им са полудневни и работят по метод, който развива въображението и логическото мислене на децата. Намират се в центъра на срещу Военна Академия. Започваме от следващия месец и се надявам да ни хареса.
Сайта на учебен център Mathnasium е www.mathnasium-bg.com
Дано съм била полезна   Party

Това място е интересно за математически занятия, различен подход имат наистина, но за по-кратък период, цяло лято......не знам...Цените им бяха доста сериозни миналата година, но ни се интересувахме специално за математическия курс. За други техни дейности не съм чувала, а и ни е малко далече - ние сме в Зоната. Те вече всички подобни места предлагат разнообразна програма за децата, въпрос вие кое ще харесате, КАКВИ СА БИТОВИТЕ УСЛОВИЯ и как ще си допаднете с хората, които ги гледат. Както писах някъде - някви занимални, в някви апартаменти...на нас не ни допадат.
Mathnasium, обаче  еинтересно място за района на центъра и аз им желая успех!
ЧЕСТИТ СВЕТЪЛ ПРАЗНИК!

Ние миналата година бяхме в Адива. Всяка седмица имат различни тематични програми, организират им много интересни състезателни игри. Моят младеж много се забавляваше. Всеки четвъртък пътуват на  дълги разходки със собствен транспорт. Водиха ги на Витоша, басейни, пикник  и не мога де се сетя още къде ли не. Цената е 15 лв на ден с вкл. храна, а ако платиш за месец става 13лв с храната. Тази година организират и плуване в хотел Анел. Това много   ме устройва, и ме спасява от ужаса постоянно да се чудя кой да го заведе до баня Мадара.  Незнам, но поне програмата им е много по-различна и  от стандартните занимални.

Че това си е стандартна занималня, всички ги правят тези неща.

Последна редакция: вт, 24 май 2011, 10:41 от AnMary

# 70
  • София
  • Мнения: 1 724
Аз от миналата година съм много доволна от:
http://www.adivabg.com/

Колко голямо ви е детето? От какво по-точно сте доволни? Има ли разделение на възрасти? Какви са обичайните занимания?

# 71
  • Мнения: 47
Както писа СПУНК по-горе,обичайните занимания са обичайни и цените им също. Въпросът е според вашите критерии да изберете вашето място т.е. да ви проговори онзи вътрешен глас, който да ви даде успокоение къде ще "живее" детето ви през деня. А ако то не е доволно ще го разберете много бързо. Съгласна съм със Спунк все пак, че битовите условия са една от разликите и че е доста съществена и важна.

# 72
  • Мнения: 70
Много майки край мен се вълнуват и от друго - има ли разделение на възрастови групи.
Някой го беше споменал по-горе, но сега като се замислих, то си е доста важно. Защото деца в І и деца в ІV клас нямат ама нищо общо.

# 73
  • Мнения: 2
Здравейте...точно по темата, която ме вълнува тези дни  Simple Smile
И двете ми деца учат допълнително в МеДиа и през лятото отчасти сме пак там, като цяло сме доста доволни.   bouquet
Малката Анжела завършва 4 ти клас...а голямата Алекс е на 15...и двете са фенки...най-вече заради изкуствата. Heart Eyes
....По време на учебната година Анжи ходи на курс за развитие на творчеството, а през юни обикновено сме на целодневна занималня. Алекс ходи на английски и на Зелено арт училище през лятото...В тази галерия са и двете  Hug
 
http://md-2001.com/index.php?option=com_datsogallery&Itemid= … gory&catid=55

Успех на всички мами...да намерите най-доброто за вашето дете!  Peace

# 74
  • Мнения: 11
Здравейте...точно по темата, която ме вълнува тези дни  Simple Smile
И двете ми деца учат допълнително в МеДиа и през лятото отчасти сме пак там, като цяло сме доста доволни.   bouquet
Малката Анжела завършва 4 ти клас...а голямата Алекс е на 15...и двете са фенки...най-вече заради изкуствата. Heart Eyes
....По време на учебната година Анжи ходи на курс за развитие на творчеството, а през юни обикновено сме на целодневна занималня. Алекс ходи на английски и на Зелено арт училище през лятото...В тази галерия са и двете  Hug
 
http://md-2001.com/index.php?option=com_datsogallery&Itemid= … gory&catid=55

Успех на всички мами...да намерите най-доброто за вашето дете!  Peace

Здравей,
ще можеш ли да разкажеш малко повечко за зеленото училище. Обсъждахме в една друга тема за лятната занималня, но аз имам дъщеричка втори за трети клас, която ми се иска повече на зелено училище да запиша и ме интересува там какви са условията. Струва ми се, че едно такова по-артистично място би и харесало, има такива заложби Simple Smile
Поздрави.

# 75
  • София
  • Мнения: 6 094
Много съм резервирана към мнения, изказани от потребители, които са се регистрирали, за да пишат само за летните занимални.

# 76
  • Мнения: 25
Предложете ми вариант за Красна поляна или Люлин. Източните дестинации са ми много далече. Sad

Близо до Красно село е.

http://makaoschool.com/

Един глас от нас за това място. Едни от най-милите и ангажирани с децата учители, на които сме попадали.  Hug

# 77
  • Мнения: 5 255
           За съжаление не мога да ти препоръчам лятна занималня в центъра ,но пък открих една в дипломатическия клуб - Горна баня!Имат си и транспорт ако желаете.На мен ми е близо и там водя внуците на тенис.Предлагат и лятно училище от 24 май до 15 септември.


Моля за впечатления, ако имате такива.
Обадих се на телефона, който е посочен в сайта им. Вдигна ми неадекватна девойка и не знаеше нищо по въпроса.

# 78
  • Мнения: 6
Usmivka, би ли споделила цената на месец? А само със задачи ли ще ги занимават? Тази лятна програма изобщо не фигурира на сайта или поне аз не видях. Има само за ученици от 2-8клас


Таксата за един месец е 160лв. Занимават ги основно с математика.Включват много логически игри и имат специален подход към децата. Заниманията им са по 3 астрономически часа всеки ден, ще има групи преди обяд и следобяд.
Незнам защо няма публикувана информация на сайта. Rolling Eyes Аз разбрах летните им програми от съседче,което посещава учебния център от 2 години и е много доволно. Simple Smile

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Usmivka, би ли споделила цената на месец? А само със задачи ли ще ги занимават? Тази лятна програма изобщо не фигурира на сайта или поне аз не видях. Има само за ученици от 2-8клас


Таксата за един месец е 160лв. Занимават ги основно с математика.Включват много логически игри и имат специален подход към децата. Заниманията им са по 3 астрономически часа всеки ден, ще има групи преди обяд и следобяд.
Незнам защо няма публикувана информация на сайта. Rolling Eyes Аз разбрах летните им програми от съседче,което посещава учебния център от 2 години и е много доволно. Simple Smile



Много благодаря за споделена информация   bouquet Знаеш ли дали приемат 6 годишни в този курс. На моето дете му предстои предучилище, но през лятото е напълно свободно и ми се иска да му ангажирам вниманието със смислени занимания newsm78

# 80
  • Мнения: 583
           За съжаление не мога да ти препоръчам лятна занималня в центъра ,но пък открих една в дипломатическия клуб - Горна баня!...

Моля за впечатления, ако имате такива.
Обадих се на телефона, който е посочен в сайта им. Вдигна ми неадекватна девойка и не знаеше нищо по въпроса.
Мисля, че става въпрос за детски център Пепино-задай го така в гугъл, за да разгледаш, защото не ми вмъква линка. Peace

# 81
  • Мнения: 6
Usmivka, би ли споделила цената на месец? А само със задачи ли ще ги занимават? Тази лятна програма изобщо не фигурира на сайта или поне аз не видях. Има само за ученици от 2-8клас


Таксата за един месец е 160лв. Занимават ги основно с математика.Включват много логически игри и имат специален подход към децата. Заниманията им са по 3 астрономически часа всеки ден, ще има групи преди обяд и следобяд.
Незнам защо няма публикувана информация на сайта. Rolling Eyes Аз разбрах летните им програми от съседче,което посещава учебния център от 2 години и е много доволно. Simple Smile



Много благодаря за споделена информация   bouquet Знаеш ли дали приемат 6 годишни в този курс. На моето дете му предстои предучилище, но през лятото е напълно свободно и ми се иска да му ангажирам вниманието със смислени занимания newsm78


Незнам дали приемат 6 годишни деца.Най-добре се обади и ги питай какви са условията за по-малките.  Wink

# 82
  • Мнения: 5 255
Благодаря - говорих вече  Grinning

# 83
  • Мнения: 70

Здравей,
ще можеш ли да разкажеш малко повечко за зеленото училище. Обсъждахме в една друга тема за лятната занималня, но аз имам дъщеричка втори за трети клас, която ми се иска повече на зелено училище да запиша и ме интересува там какви са условията. Струва ми се, че едно такова по-артистично място би и харесало, има такива заложби Simple Smile
Поздрави.
[/quote]

Стига бе, не те ли е страх да я пратиш сама на зелено училище все още?
Иначе от приятелско семейство знам, че базата, която ползват,  е някъде край Кюстендил, ок е, кротко място. Но то и едва ли ще тръгнат с малки деца за Слънчев бряг Simple Smile)))))))))

# 84
  • София
  • Мнения: 3 824

Здравей,
ще можеш ли да разкажеш малко повечко за зеленото училище. Обсъждахме в една друга тема за лятната занималня, но аз имам дъщеричка втори за трети клас, която ми се иска повече на зелено училище да запиша и ме интересува там какви са условията. Струва ми се, че едно такова по-артистично място би и харесало, има такива заложби Simple Smile
Поздрави.

Стига бе, не те ли е страх да я пратиш сама на зелено училище все още?
Иначе от приятелско семейство знам, че базата, която ползват,  е някъде край Кюстендил, ок е, кротко място. Но то и едва ли ще тръгнат с малки деца за Слънчев бряг Simple Smile)))))))))
[/quote]

Защо пък да я е страх ... втори за трети клас да не са малки? В крайна сметка така се учат на самостоятелност децата. А да не говорим че има телефони и имаме възможност да сме в постоянна връзка с тях.
Моят син от първи клас ходи сам на извънградски мероприятия, за съжаление, обаче, никога не е ходил с класа си заради такива необосновани родителски страхове.

# 85
  • Мнения: 639
Втори за трети клас са си съвсем големи и самостоятелни, мисля аз. Понеже аз самата съм организатор на летен лагер с рисуване за деца, мога да кажа, че всичките ни записани деца са между 7 и 9 годишни. Ние отиваме да рисуваме, а не на море с тях - при това  ще са максимум 15 деца с 2 или 3 ръководители.

# 86
  • Мнения: 10
Изкуших се да се регистрирам, тъй като съм от много време само читател, но не и споделящ мнение. Като чета обаче, как се лутаме всички в идеята да осигурим ползотворно време на децата си реших и аз да споделя. И двете ни деца учат в у-ще, което се води в центъра на София, обиколих занимални и клубове в района  ooooh!, (включително и такива за които е писано по-горе), претеглях и сравнявах, дори направих списък "открийте разликите"  #Crazy newsm78, за съжаление беше ми трудно. Онзи ден отидох в поредното място и бях приятно изненадана от елегантната обстановка, спокойствието и ведрото настроение. Някак си не прозираше онова състезание за "лов на деца" като на други места. Предложиха ми разнообразна програма, която задоволява нашите интереси, сготвена храна, което също ме касае, наблизо има доста зелени площи. Попълних документи за малкия (големия е 7 кл.), мисля от 1ви да тръгнем и искрено се надявам всичко да е така, както трябва. Като съм в регистъра може да се изкуша да споделя и последващо мнение... Thinking
Споделям това с тези, които търсят в центъра и по пътя за Красна поляна, Люлин, Западен парк.

# 87
  • Мнения: 70

Моят син от първи клас ходи сам на извънградски мероприятия, за съжаление, обаче, никога не е ходил с класа си заради такива необосновани родителски страхове.
[/quote]

Това е малко грубо. Има нормален и прекален страх. Моят идва от собствения ми и от опита на майка ми, която е начална учителка и от която знам колко трудно е да опазиш децата в обстановка извън обичайната им.

Но всеки има право сам да преценява  Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 3 824
Цитат

Моят син от първи клас ходи сам на извънградски мероприятия, за съжаление, обаче, никога не е ходил с класа си заради такива необосновани родителски страхове.

Това е малко грубо. Има нормален и прекален страх. Моят идва от собствения ми и от опита на майка ми, която е начална учителка и от която знам колко трудно е да опазиш децата в обстановка извън обичайната им.

Но всеки има право сам да преценява  Peace

Е, не съм искала да  е грубо, сори  Peace . Провокира ме това изречение: "Стига бе, не те ли е страх да я пратиш сама на зелено училище все още?"
С него най-много да увечлиш притеснеията на fermina_dassa, защото всеки родител се притеснява/го е страх, и на мен ми е притеснено и ако така се говореше около мен никога нямаше да го пусна сам.

# 89
  • Мнения: 26
Какво е мнението ви за летните занимални към читалищата. Приятелка сподели, че в читалището до тях предлагат лятна занималня с такса 6 лв./ден за дете ( от 9 до 17 ч. ), като се плаща ден за ден. Обяда детето си носи от вкъщи. Аз проверих в близкото до нас читалище, още не е сигурно дали ще се сформира група, толкова ли няма желаещи newsm78.

# 90
  • Мнения: 11
Цитат

Моят син от първи клас ходи сам на извънградски мероприятия, за съжаление, обаче, никога не е ходил с класа си заради такива необосновани родителски страхове.

Това е малко грубо. Има нормален и прекален страх. Моят идва от собствения ми и от опита на майка ми, която е начална учителка и от която знам колко трудно е да опазиш децата в обстановка извън обичайната им.

Но всеки има право сам да преценява  Peace

Е, не съм искала да  е грубо, сори  Peace . Провокира ме това изречение: "Стига бе, не те ли е страх да я пратиш сама на зелено училище все още?"
С него най-много да увечлиш притеснеията на fermina_dassa, защото всеки родител се притеснява/го е страх, и на мен ми е притеснено и ако така се говореше около мен никога нямаше да го пусна сам.

Ами пуснах я вече, записахме се от 19 до 25 юни на езиково зелено училище. И честно казано, да, страх си ме е малко, но това си е право на всяка майка все пак, нали така. Успокоявам се, че тя е отговорно дете, никога не е била твърде буйна и ще слушка Simple Smile

# 91
  • Мнения: 455
pollyj , би ли споделила кое е това езиково зелено училище?

# 92
  • Мнения: 47
Читалищата правеха и са това, което днешните занимални правят. За съжаление интереса към тях спадна през последните години и те сами имат вина - първо изобщо не поддържат базите си, разчитат на стара слава, в тях работят някакви хора, за които е важно времето да мине. Абе няма хъс и желание в тези хора. Някои дейности са по-евтини в тях, но ако срещу 6 лв. ще седи там, а за 10 -12 ще е в съвременна занималня (говоря за тези, които се развиват като такива) - предпочитам занималнята. Ние преди да решим въпроса с лятото ПЪРВО обиколихме няколко читалища в района - е, сорррри. Последваха занималните и детските центрове. Защото ние за училището терзания нямаме, но свободното време на детето държим също да е уплътнено качествено.
Всъщност изпитвам една носталгия към дейността на читалищата и много ме е яд, че така се случва с много неща в страната след "демокрацията". Айде, че забих на друга тема.

# 93
  • Мнения: 1 734
Какво е мнението ви за летните занимални към читалищата. Приятелка сподели, че в читалището до тях предлагат лятна занималня с такса 6 лв./ден за дете ( от 9 до 17 ч. ), като се плаща ден за ден. Обяда детето си носи от вкъщи. Аз проверих в близкото до нас читалище, още не е сигурно дали ще се сформира група, толкова ли няма желаещи newsm78.

А това е една много добра идея! Да не говорим, че е и по-евтино. Ще проверя в читалището до нас как стоят нещата. А някой знае ли, дали в Двореца на децата не организират нещо подобно? Трябва и там да проверя.

# 94
  • София
  • Мнения: 6 094
В кварталното читалище няма подходящи условия, в които детето да прекара толкова време. Трябва да седи 8-9 часа на чин и всичките му занимания да са съобразени с това. Вярно е, че през учебната година повечето са на такъв режим и издържат, но пък нали е ваканция - нека отдъхнат децата.

# 95
  • Мнения: 70

Е, не съм искала да  е грубо, сори  Peace . Провокира ме това изречение: "Стига бе, не те ли е страх да я пратиш сама на зелено училище все още?"
С него най-много да увечлиш притеснеията на fermina_dassa, защото всеки родител се притеснява/го е страх, и на мен ми е притеснено и ако така се говореше около мен никога нямаше да го пусна сам.
[/quote]

Разбира се  bouquet
Аз самата осъзнавам, че този страх по отношение извънкласните занимания е крайно ирационален. Защото когато са в училище, условията за съхранение на живота и здравето им не са много по-добри.
А възпитаването на детето като нормален и самостоятелен човек изисква да преглътнеш собствените си страхове и да му дадеш повече свобода.

А за читалищата - за съжаление мога да добавя негативно мнение. Миналото лято най-добрата ми приятелка пробва със сина си такъв тип лятно занимание и остана крайно разочарована. Знам, че беше някъде в западните квартали, тя е до Арената.

Честит ден на детето на всички  Simple Smile

# 96
  • Мнения: 14
Честит празник на нашите деца...да им е весело и щуро лятото!!!   bouquet

Днес, моето Слънце вече грее в  Двореца на Децата.  Simple Smile (имат хубава програма),
а от понеделник е в Образователен Център МеДиа на Витошка....
И миналата година беше там през лятото...много сме доволни...и двете... Wink

п.с.
Колкото до зелено училище....не се притеснявайте толкова много, мили мами. Децата се справят сами и се забавляват ужасно. Още от 1 ви клас ходим на зелено арт училище или езиково, но винаги съм много внимателна при избора и избирам само доказали се и по препоръки.
Например на Зелено училище с учителката им от училище не я пуснах защото нямаха никаква ясна и подготвена програма и тяхната класна трябваше да носи отговорност за 25 деца. ( В последствие се оказах права)



# 97
  • Мнения: 47
Очевидно от Медиа са се активирали по темичката във форума....ама мнооого прозрачно, бе хора, мноого.

# 98
  • Мнения: 11
pollyj , би ли споделила кое е това езиково зелено училище?

Здравей Албена, извинявай за малко закъснелия отговор. Тук можеш да го видиш зеленото училище: http://md-2001.com/index.php?option=com_content&task=view&am … =111&Itemid=1
За жалост не мога да ти кажа дали още има свободни места, можеш да си им звъннеш да ги питаш. На мен ми ги препоръчаха приятели, а и няма да можем да отидем някъде цялото семейство това лято, така че реших, че заслужава поне нещо такова да и измисля мънинката ми - много добре се справи през учебната година и така ни радва Simple Smile
За сега нямам отзиви от първа ръка, но като се върне ще разказвам. Успех и на вас! Simple Smile

# 99
  • Мнения: 284
Извинявам се, ако повтарям някой, но ето още един вариант:
http://www.stcrd.com/
Посещаваме в момента центъра в Белите брези, цената е 5 лв. на ден, ако искате храна /в близкия ресторант/ - още 5 лв. Организирани са на групи по възраст, имат различни занимания в различни зали, но не мога да споделя подробности, защото не мога да измъкна информация от дъщеря ми. Факт е, че сутрин отива с удоволствие, а вечер я взимам доволна.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 247
http://bah-bg.org/story/pages/bg/priklucenia/detski-lageri-2011/beglika.php

Миналата година моята госпожица беше на такъв лагер и се върна супер доволна. Най-вероятно и тази година ще повторим. По цял ден караха каяци и колела, спяха на палатки край язовира. Като се върна определено имаше здрав и отпочинал вид.

# 101
  • Мнения: 148
И аз имам едно предложение за лятна занималня в района на Овча купел, Красно село, Красна поляна и околността Wink Пускам го чак сега, защото исках да видя как се чуства сина ми там. Много е доволен и много се забавляват .Таааа, ако някой го интересува това е сайта им Wink http://facility-bg.com/index.php

# 102
  • Мнения: 70
Мами,
Вярно ли е, че държавата е отпуснала финансиране за въвеждане на целодневно обучение и за втори клас? Т.е. в училищата да можеш да си запишеш детето на занималня?
Гледах един стар дебат по БТВ отпреди 2 години и репортажът от "държавната" занималня ме покърти.

# 103
  • Мнения: 11
Аз гледах дебат, в който обсъждаха дали занималнята да не стане задължителна за всички деца. Но честно казано не съм сигурна, че това е добра идея...

# 104
  • Мнения: 47
Задължително, под строй, равнис, мирно.... не става. Трябва да имаме избор и никой не може да ми каже как и къде ще ангажирамвремето на детето си. В училище да бъде, съгластан съм с две ръце, но в  90% от случаите не става. Те нека осигурят възможности, родителите да преценят, но да ми седи с още 20-25 викащш, крякащи и необуздани деца, защото учителите са уморени и отегчени до смърт.... Naughty Скоро една учителка сподели с нас, че са изключително демотивирани за работа в занималните в училище и само "бавят" децата. Така че избора е наш.

# 105
  • Мнения: 26
Ето къде се насочих за лятна езикова занималня . Ще пробваме от следващия месец. Ако някой има впечатления, ще са ми от полза.

# 106
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Аз съм много доволна от забавачката по английски в момента в Алинса.
детето ми цяла година посещаваше курсовете на Британика и нищо не научи.
Сега за 1-2 седмици има такава шокираща разлика... в къщи пее песни, всеки ден ми казва по няколко нови думи.......... ИЗУМЕНА СЪМ  Shocked

мисля, че в нашия случай от значение е преподавателя - явно в Британика нямахме късмет, а в Алианса случихме на страхотна учителка.

След 1-месечна забавачка сме решили да продължим с още един курс през юли и на есен с песен отново се записваме там... определено ни е далече, но не виждам смисъл да се водим в близките клонове на Британика и цяла година да си губим времето.

между- другото - запърви път в тази английска забавачка детето ми има изписани 10 страници тетрадка с цифри и чертички наистина  Wink Очарована съм и ги препоръчвам горещо   bouquet

Името на преподавателката, която явно води в в момента курс по забавачка в Алианса е Силвия георгиева - горещо я препоръчвам !!!

# 107
  • Мнения: 10
Вече месец посещаваме занималня Смарти и съм изключително впечатлена от работата и ентусиазма на тези хора там. Миналата седмица завърши театралната им школа с невероятно сладко представление, което все пак незнам как успяха да подготвят за толкова кратко време с деца, които не се познаваха преди това. Освен това всеки ден учат по малко, имат занимания по английски, а тази седмица ги водиха в Земята и хората - синът ми още рисува и подрежда "минерали". Давам глас от нашето семейство, тъй като ги сравнявам с други места, които предварително проучвах известно време.

# 108
  • Мнения: 33
Ето моето предложение - http://masterclass.bg/index.php/2012-04-29-09-54-35.html
В центъра са и ми направиха добра впечатление.Можеш да ги посетиш и да зададеш въпросите, който теб те интересуват.Успех  bouquet

# 109
  • Мнения: 984
И от мен нещо.. http://kids.smehurko.com/connect
Осигуряват целодневен престой с храна и занимания подходящи за възрастта.

# 110
  • Мнения: 28
Ето какво можете да ползвате за центъра на София.Ние вече се записахме. Grinning
http://delikato-bg.com/блог/59/

Групата е сформирана,ще раготят по графика.
Хугавото е че имат и морски лагер за тези които желаят последната седмица на юни.Говорих доста дълго с учителките,много симпатични.

# 111
  • София
  • Мнения: 293
мамаБоби, къде се намира детския център на Delicato? На сайта не можах да открия такава информация.  newsm78

# 112
  • Мнения: 28
мамаБоби, къде се намира детския център на Delicato? На сайта не можах да открия такава информация.  newsm78


Използват залата в х.Рила. на ул.цар Калоян 6
Допълнително оборудват кът за дейностите като рисуване,изрязване и т.н. Танците,йогата и т.н са в залата която е доста голяма както видях с очите си.Иначе ще ходят в Борисовата градина,зоопарка,до Княжево или разходка около Сф предвиждат и т.н

# 113
  • София
  • Мнения: 181
Аз записах моята госпожица от 4 юни в Алианс на предучилещен немски. 280 лв. за целия месец от 8.30 до 11.30 всеки работен ден. Есента ще бъдем в първи клас, надявам се в немска паралелка и мисля, че ще й от полза.

# 114
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Аз записах моята госпожица от 4 юни в Алианс на предучилещен немски. 280 лв. за целия месец от 8.30 до 11.30 всеки работен ден. Есента ще бъдем в първи клас, надявам се в немска паралелка и мисля, че ще й от полза.

Здравей!
И аз обмислям да направя същото и вчере се обаждах в Алианс за да се уверя, че имат занималня за деца, които никога не са учили преди това немски и но не получах уверение, че децата в групата ще са абсольтно начинаещи.

Аз малко се притеснявам дали детето няма първоначално да се обърка с английския, който учим от 2 години !?

Моля, споделете вашия опит !?   bouquet Знаете ли името на учителката, която ще провежда заниманията през месец юли!?

# 115
  • София
  • Мнения: 3 824
Аз пак ще ви препоръчам този градски лагер - http://www.119sou.com/docs/1336208878.jpg
Преди две години мойто дете ходи и беше наистина много хубаво. Училището е до Борисовата градина и всеки ден играеха там, на сянка сред гората. Често ходеха до Коколандия. Имаха безплатно плуване и карате (т.е. не се плащаше нищо допълнително). Ходеха до различни музеи. Изобщо учителките се стараеха да забавляват децата Simple Smile Обядваха в ресторантче до училището, където готвеха специално за децата. И цената беше повече от добра.
Повече от тази информация не мога да дам, така че не ме питайте, защото нямам актуално инфо.

# 116
  • София
  • Мнения: 3 114
Използват залата в х.Рила. на ул.цар Калоян 6
Допълнително оборудват кът за дейностите като рисуване,изрязване и т.н. Танците,йогата и т.н са в залата която е доста голяма както видях с очите си.Иначе ще ходят в Борисовата градина,зоопарка,до Княжево или разходка около Сф предвиждат и т.н

От графика на сайта се вижда, че в залата текат доста интензивни спортни занимания за възрастни. Как се съчетават с детската занималня? Rolling Eyes

# 117
  • София
  • Мнения: 181
Алегра, аз като платих вчера таксата, изрично им казах, че не е учила немски. Попитах какво трябва да си носи на 4 юни, защото няма (поне засега) учебници или учебни тетрадки и дамата  от канцеларията ми отговори - химикал, тетрадка и водичка. Аз й обърнах внимание, че детето е предучилищна и го записвам на предучилищна по немски - респективно то не може да пише. Попитах тетрадката с тесни и широки редове ли да бъде, отговорът беше - "Няма значение. Когато я доведете, с преподавателя ще уточните всичко." Казаха ми освен това да се обадя два-три дни преди 04.06 за подробности. Все още не се знае коя преподавателка ще бъде.
Имам много добри впечатления от Алианс с голямата си дъщеря - вярно доста отдавна, но се надявам да ни бъде полезно и да се справим, защото в предучилищната в детската нищо съществено не учат. И последно, май засега сме единствени записали се за немски, защото фактурата ни е №1, а видях доста дълъг списък за лятна предучилащна - английски.

# 118
  • София
  • Мнения: 9 517
Аз пак ще ви препоръчам този градски лагер - http://www.119sou.com/docs/1336208878.jpg
Преди две години мойто дете ходи и беше наистина много хубаво. Училището е до Борисовата градина и всеки ден играеха там, на сянка сред гората. Често ходеха до Коколандия. Имаха безплатно плуване и карате (т.е. не се плащаше нищо допълнително). Ходеха до различни музеи. Изобщо учителките се стараеха да забавляват децата Simple Smile Обядваха в ресторантче до училището, където готвеха специално за децата. И цената беше повече от добра.
Повече от тази информация не мога да дам, така че не ме питайте, защото нямам актуално инфо.
здравей, интересува ме плуването къде беше, имам предвид - в училището ли има басейн или ги водят някъде?

# 119
  • София
  • Мнения: 3 824
Беше в басейна на малкият Академик, ходеха пеша до там. Но това беше преди 2 години. Най-добре се обади  и ги питай.

# 120
  • Мнения: 186

Вариант за предучилищна занималня  за месец юни в района на кв. Гео Милев или Редута (София)?

# 121
  • Мнения: 28
Използват залата в х.Рила. на ул.цар Калоян 6
Допълнително оборудват кът за дейностите като рисуване,изрязване и т.н. Танците,йогата и т.н са в залата която е доста голяма както видях с очите си.Иначе ще ходят в Борисовата градина,зоопарка,до Княжево или разходка около Сф предвиждат и т.н

От графика на сайта се вижда, че в залата текат доста интензивни спортни занимания за възрастни. Как се съчетават с детската занималня? Rolling Eyes


В летния период всички занимания до 17:00 няма да се провеждат.Говорих на темата и аз като вас.

# 122
  • Мнения: 639
И още едно предложение за деца, които имат интерес към рисуването: http://royana-bg.com/index.php?page=zhivopis&hl=bg

# 123
  • София
  • Мнения: 3 114
В летния период всички занимания до 17:00 няма да се провеждат.Говорих на темата и аз като вас.

Благодаря за уточнението. Hug

# 124
  • София
  • Мнения: 17 300
На моята кума децата ходят тук http://kakcenter.org/?p=624
Това е за района на центъра, около Орлов мост, доволни са. Те ходят там сега като занималня през учебната година, сега ще ходят и на лятната занималня.
Ние сме ходили там на куклен театър само с дребосъчка, много беше хубаво  Grinning

# 125
  • Мнения: 2
Общински детски комплекс-Бургас предлага лятна занималня за деца,които в момента са последна група в ДГ и на есен ще са първокласници.Ще бъдат открити групи в няколко комплекса.За повече информация на сайта на ОДК-Бургас

# 126
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 709
Има ли тема за лято 2012?

# 127
  • Мнения: 3 405

Време е да има Simple Smile

Ето, пуснах за 2012: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=661213.new#new

Общи условия

Активация на акаунт