лятни занимални 2011

  • 23 922
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 26
Ето къде се насочих за лятна езикова занималня . Ще пробваме от следващия месец. Ако някой има впечатления, ще са ми от полза.

# 106
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Аз съм много доволна от забавачката по английски в момента в Алинса.
детето ми цяла година посещаваше курсовете на Британика и нищо не научи.
Сега за 1-2 седмици има такава шокираща разлика... в къщи пее песни, всеки ден ми казва по няколко нови думи.......... ИЗУМЕНА СЪМ  Shocked

мисля, че в нашия случай от значение е преподавателя - явно в Британика нямахме късмет, а в Алианса случихме на страхотна учителка.

След 1-месечна забавачка сме решили да продължим с още един курс през юли и на есен с песен отново се записваме там... определено ни е далече, но не виждам смисъл да се водим в близките клонове на Британика и цяла година да си губим времето.

между- другото - запърви път в тази английска забавачка детето ми има изписани 10 страници тетрадка с цифри и чертички наистина  Wink Очарована съм и ги препоръчвам горещо   bouquet

Името на преподавателката, която явно води в в момента курс по забавачка в Алианса е Силвия георгиева - горещо я препоръчвам !!!

# 107
  • Мнения: 10
Вече месец посещаваме занималня Смарти и съм изключително впечатлена от работата и ентусиазма на тези хора там. Миналата седмица завърши театралната им школа с невероятно сладко представление, което все пак незнам как успяха да подготвят за толкова кратко време с деца, които не се познаваха преди това. Освен това всеки ден учат по малко, имат занимания по английски, а тази седмица ги водиха в Земята и хората - синът ми още рисува и подрежда "минерали". Давам глас от нашето семейство, тъй като ги сравнявам с други места, които предварително проучвах известно време.

# 108
  • Мнения: 33
Ето моето предложение - http://masterclass.bg/index.php/2012-04-29-09-54-35.html
В центъра са и ми направиха добра впечатление.Можеш да ги посетиш и да зададеш въпросите, който теб те интересуват.Успех  bouquet

# 109
  • Мнения: 984
И от мен нещо.. http://kids.smehurko.com/connect
Осигуряват целодневен престой с храна и занимания подходящи за възрастта.

# 110
  • Мнения: 28
Ето какво можете да ползвате за центъра на София.Ние вече се записахме. Grinning
http://delikato-bg.com/блог/59/

Групата е сформирана,ще раготят по графика.
Хугавото е че имат и морски лагер за тези които желаят последната седмица на юни.Говорих доста дълго с учителките,много симпатични.

# 111
  • София
  • Мнения: 293
мамаБоби, къде се намира детския център на Delicato? На сайта не можах да открия такава информация.  newsm78

# 112
  • Мнения: 28
мамаБоби, къде се намира детския център на Delicato? На сайта не можах да открия такава информация.  newsm78


Използват залата в х.Рила. на ул.цар Калоян 6
Допълнително оборудват кът за дейностите като рисуване,изрязване и т.н. Танците,йогата и т.н са в залата която е доста голяма както видях с очите си.Иначе ще ходят в Борисовата градина,зоопарка,до Княжево или разходка около Сф предвиждат и т.н

# 113
  • София
  • Мнения: 181
Аз записах моята госпожица от 4 юни в Алианс на предучилещен немски. 280 лв. за целия месец от 8.30 до 11.30 всеки работен ден. Есента ще бъдем в първи клас, надявам се в немска паралелка и мисля, че ще й от полза.

# 114
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Аз записах моята госпожица от 4 юни в Алианс на предучилещен немски. 280 лв. за целия месец от 8.30 до 11.30 всеки работен ден. Есента ще бъдем в първи клас, надявам се в немска паралелка и мисля, че ще й от полза.

Здравей!
И аз обмислям да направя същото и вчере се обаждах в Алианс за да се уверя, че имат занималня за деца, които никога не са учили преди това немски и но не получах уверение, че децата в групата ще са абсольтно начинаещи.

Аз малко се притеснявам дали детето няма първоначално да се обърка с английския, който учим от 2 години !?

Моля, споделете вашия опит !?   bouquet Знаете ли името на учителката, която ще провежда заниманията през месец юли!?

# 115
  • София
  • Мнения: 3 824
Аз пак ще ви препоръчам този градски лагер - http://www.119sou.com/docs/1336208878.jpg
Преди две години мойто дете ходи и беше наистина много хубаво. Училището е до Борисовата градина и всеки ден играеха там, на сянка сред гората. Често ходеха до Коколандия. Имаха безплатно плуване и карате (т.е. не се плащаше нищо допълнително). Ходеха до различни музеи. Изобщо учителките се стараеха да забавляват децата Simple Smile Обядваха в ресторантче до училището, където готвеха специално за децата. И цената беше повече от добра.
Повече от тази информация не мога да дам, така че не ме питайте, защото нямам актуално инфо.

# 116
  • София
  • Мнения: 3 121
Използват залата в х.Рила. на ул.цар Калоян 6
Допълнително оборудват кът за дейностите като рисуване,изрязване и т.н. Танците,йогата и т.н са в залата която е доста голяма както видях с очите си.Иначе ще ходят в Борисовата градина,зоопарка,до Княжево или разходка около Сф предвиждат и т.н

От графика на сайта се вижда, че в залата текат доста интензивни спортни занимания за възрастни. Как се съчетават с детската занималня? Rolling Eyes

# 117
  • София
  • Мнения: 181
Алегра, аз като платих вчера таксата, изрично им казах, че не е учила немски. Попитах какво трябва да си носи на 4 юни, защото няма (поне засега) учебници или учебни тетрадки и дамата  от канцеларията ми отговори - химикал, тетрадка и водичка. Аз й обърнах внимание, че детето е предучилищна и го записвам на предучилищна по немски - респективно то не може да пише. Попитах тетрадката с тесни и широки редове ли да бъде, отговорът беше - "Няма значение. Когато я доведете, с преподавателя ще уточните всичко." Казаха ми освен това да се обадя два-три дни преди 04.06 за подробности. Все още не се знае коя преподавателка ще бъде.
Имам много добри впечатления от Алианс с голямата си дъщеря - вярно доста отдавна, но се надявам да ни бъде полезно и да се справим, защото в предучилищната в детската нищо съществено не учат. И последно, май засега сме единствени записали се за немски, защото фактурата ни е №1, а видях доста дълъг списък за лятна предучилащна - английски.

# 118
  • София
  • Мнения: 9 517
Аз пак ще ви препоръчам този градски лагер - http://www.119sou.com/docs/1336208878.jpg
Преди две години мойто дете ходи и беше наистина много хубаво. Училището е до Борисовата градина и всеки ден играеха там, на сянка сред гората. Често ходеха до Коколандия. Имаха безплатно плуване и карате (т.е. не се плащаше нищо допълнително). Ходеха до различни музеи. Изобщо учителките се стараеха да забавляват децата Simple Smile Обядваха в ресторантче до училището, където готвеха специално за децата. И цената беше повече от добра.
Повече от тази информация не мога да дам, така че не ме питайте, защото нямам актуално инфо.
здравей, интересува ме плуването къде беше, имам предвид - в училището ли има басейн или ги водят някъде?

# 119
  • София
  • Мнения: 3 824
Беше в басейна на малкият Академик, ходеха пеша до там. Но това беше преди 2 години. Най-добре се обади  и ги питай.

Общи условия

Активация на акаунт