лятни занимални 2011

  • 23 917
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 123
Много съм резервирана към мнения, изказани от потребители, които са се регистрирали, за да пишат само за летните занимални.

# 76
  • Мнения: 25
Предложете ми вариант за Красна поляна или Люлин. Източните дестинации са ми много далече. Sad

Близо до Красно село е.

http://makaoschool.com/

Един глас от нас за това място. Едни от най-милите и ангажирани с децата учители, на които сме попадали.  Hug

# 77
  • Мнения: 5 255
           За съжаление не мога да ти препоръчам лятна занималня в центъра ,но пък открих една в дипломатическия клуб - Горна баня!Имат си и транспорт ако желаете.На мен ми е близо и там водя внуците на тенис.Предлагат и лятно училище от 24 май до 15 септември.


Моля за впечатления, ако имате такива.
Обадих се на телефона, който е посочен в сайта им. Вдигна ми неадекватна девойка и не знаеше нищо по въпроса.

# 78
  • Мнения: 6
Usmivka, би ли споделила цената на месец? А само със задачи ли ще ги занимават? Тази лятна програма изобщо не фигурира на сайта или поне аз не видях. Има само за ученици от 2-8клас


Таксата за един месец е 160лв. Занимават ги основно с математика.Включват много логически игри и имат специален подход към децата. Заниманията им са по 3 астрономически часа всеки ден, ще има групи преди обяд и следобяд.
Незнам защо няма публикувана информация на сайта. Rolling Eyes Аз разбрах летните им програми от съседче,което посещава учебния център от 2 години и е много доволно. Simple Smile

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 2 473
Usmivka, би ли споделила цената на месец? А само със задачи ли ще ги занимават? Тази лятна програма изобщо не фигурира на сайта или поне аз не видях. Има само за ученици от 2-8клас


Таксата за един месец е 160лв. Занимават ги основно с математика.Включват много логически игри и имат специален подход към децата. Заниманията им са по 3 астрономически часа всеки ден, ще има групи преди обяд и следобяд.
Незнам защо няма публикувана информация на сайта. Rolling Eyes Аз разбрах летните им програми от съседче,което посещава учебния център от 2 години и е много доволно. Simple Smile



Много благодаря за споделена информация   bouquet Знаеш ли дали приемат 6 годишни в този курс. На моето дете му предстои предучилище, но през лятото е напълно свободно и ми се иска да му ангажирам вниманието със смислени занимания newsm78

# 80
  • Мнения: 583
           За съжаление не мога да ти препоръчам лятна занималня в центъра ,но пък открих една в дипломатическия клуб - Горна баня!...

Моля за впечатления, ако имате такива.
Обадих се на телефона, който е посочен в сайта им. Вдигна ми неадекватна девойка и не знаеше нищо по въпроса.
Мисля, че става въпрос за детски център Пепино-задай го така в гугъл, за да разгледаш, защото не ми вмъква линка. Peace

# 81
  • Мнения: 6
Usmivka, би ли споделила цената на месец? А само със задачи ли ще ги занимават? Тази лятна програма изобщо не фигурира на сайта или поне аз не видях. Има само за ученици от 2-8клас


Таксата за един месец е 160лв. Занимават ги основно с математика.Включват много логически игри и имат специален подход към децата. Заниманията им са по 3 астрономически часа всеки ден, ще има групи преди обяд и следобяд.
Незнам защо няма публикувана информация на сайта. Rolling Eyes Аз разбрах летните им програми от съседче,което посещава учебния център от 2 години и е много доволно. Simple Smile



Много благодаря за споделена информация   bouquet Знаеш ли дали приемат 6 годишни в този курс. На моето дете му предстои предучилище, но през лятото е напълно свободно и ми се иска да му ангажирам вниманието със смислени занимания newsm78


Незнам дали приемат 6 годишни деца.Най-добре се обади и ги питай какви са условията за по-малките.  Wink

# 82
  • Мнения: 5 255
Благодаря - говорих вече  Grinning

# 83
  • Мнения: 70

Здравей,
ще можеш ли да разкажеш малко повечко за зеленото училище. Обсъждахме в една друга тема за лятната занималня, но аз имам дъщеричка втори за трети клас, която ми се иска повече на зелено училище да запиша и ме интересува там какви са условията. Струва ми се, че едно такова по-артистично място би и харесало, има такива заложби Simple Smile
Поздрави.
[/quote]

Стига бе, не те ли е страх да я пратиш сама на зелено училище все още?
Иначе от приятелско семейство знам, че базата, която ползват,  е някъде край Кюстендил, ок е, кротко място. Но то и едва ли ще тръгнат с малки деца за Слънчев бряг Simple Smile)))))))))

# 84
  • София
  • Мнения: 3 824

Здравей,
ще можеш ли да разкажеш малко повечко за зеленото училище. Обсъждахме в една друга тема за лятната занималня, но аз имам дъщеричка втори за трети клас, която ми се иска повече на зелено училище да запиша и ме интересува там какви са условията. Струва ми се, че едно такова по-артистично място би и харесало, има такива заложби Simple Smile
Поздрави.

Стига бе, не те ли е страх да я пратиш сама на зелено училище все още?
Иначе от приятелско семейство знам, че базата, която ползват,  е някъде край Кюстендил, ок е, кротко място. Но то и едва ли ще тръгнат с малки деца за Слънчев бряг Simple Smile)))))))))
[/quote]

Защо пък да я е страх ... втори за трети клас да не са малки? В крайна сметка така се учат на самостоятелност децата. А да не говорим че има телефони и имаме възможност да сме в постоянна връзка с тях.
Моят син от първи клас ходи сам на извънградски мероприятия, за съжаление, обаче, никога не е ходил с класа си заради такива необосновани родителски страхове.

# 85
  • Мнения: 639
Втори за трети клас са си съвсем големи и самостоятелни, мисля аз. Понеже аз самата съм организатор на летен лагер с рисуване за деца, мога да кажа, че всичките ни записани деца са между 7 и 9 годишни. Ние отиваме да рисуваме, а не на море с тях - при това  ще са максимум 15 деца с 2 или 3 ръководители.

# 86
  • Мнения: 10
Изкуших се да се регистрирам, тъй като съм от много време само читател, но не и споделящ мнение. Като чета обаче, как се лутаме всички в идеята да осигурим ползотворно време на децата си реших и аз да споделя. И двете ни деца учат в у-ще, което се води в центъра на София, обиколих занимални и клубове в района  ooooh!, (включително и такива за които е писано по-горе), претеглях и сравнявах, дори направих списък "открийте разликите"  #Crazy newsm78, за съжаление беше ми трудно. Онзи ден отидох в поредното място и бях приятно изненадана от елегантната обстановка, спокойствието и ведрото настроение. Някак си не прозираше онова състезание за "лов на деца" като на други места. Предложиха ми разнообразна програма, която задоволява нашите интереси, сготвена храна, което също ме касае, наблизо има доста зелени площи. Попълних документи за малкия (големия е 7 кл.), мисля от 1ви да тръгнем и искрено се надявам всичко да е така, както трябва. Като съм в регистъра може да се изкуша да споделя и последващо мнение... Thinking
Споделям това с тези, които търсят в центъра и по пътя за Красна поляна, Люлин, Западен парк.

# 87
  • Мнения: 70

Моят син от първи клас ходи сам на извънградски мероприятия, за съжаление, обаче, никога не е ходил с класа си заради такива необосновани родителски страхове.
[/quote]

Това е малко грубо. Има нормален и прекален страх. Моят идва от собствения ми и от опита на майка ми, която е начална учителка и от която знам колко трудно е да опазиш децата в обстановка извън обичайната им.

Но всеки има право сам да преценява  Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 3 824
Цитат

Моят син от първи клас ходи сам на извънградски мероприятия, за съжаление, обаче, никога не е ходил с класа си заради такива необосновани родителски страхове.

Това е малко грубо. Има нормален и прекален страх. Моят идва от собствения ми и от опита на майка ми, която е начална учителка и от която знам колко трудно е да опазиш децата в обстановка извън обичайната им.

Но всеки има право сам да преценява  Peace

Е, не съм искала да  е грубо, сори  Peace . Провокира ме това изречение: "Стига бе, не те ли е страх да я пратиш сама на зелено училище все още?"
С него най-много да увечлиш притеснеията на fermina_dassa, защото всеки родител се притеснява/го е страх, и на мен ми е притеснено и ако така се говореше около мен никога нямаше да го пусна сам.

# 89
  • Мнения: 26
Какво е мнението ви за летните занимални към читалищата. Приятелка сподели, че в читалището до тях предлагат лятна занималня с такса 6 лв./ден за дете ( от 9 до 17 ч. ), като се плаща ден за ден. Обяда детето си носи от вкъщи. Аз проверих в близкото до нас читалище, още не е сигурно дали ще се сформира група, толкова ли няма желаещи newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт