Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 88

  • 28 364
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 37
Еее само пукница този нашият и все некви зверове около него  smile3513

Лека нощ дами ! Ще се видим с вас в Неделя вечер и да знаете ,че ще ми лисвате,обаче отивам баба да ме глези..  smile3508

# 61
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Здравейте, мили момичета. Hug
Доста поизостанах с Езел и може би не знам доста неща, но си мисля и така и гласувах, че дъщерята на Кенан ще се окаже Бааде. Никой досега не се е появявал така от нищото, всеки е бил или човек на някого или си е имал някаква своя си "мисия". Затова все не мога да повярвам,че Бааде е просто никой. newsm78
Колкото до Рамиз, не вярвам да умре. А и според йозета, най-трудният ден е за Езел, не за вуйчо. А планът е ВЕРОЯТНО последният.

# 62
  • Мнения: 0
Казах ви Неджат действа злена Иийт , ще го вкара май в правия път.  И сбогом гоблени  Mr. Green

Сани Благодаря  Hug

Аз пък си мисля , че за Езел ще е най - трудния ден в живота му , защото ще изгуби  "баща си " -  единствения  от последните 13 г  Thinking

Предполагам , че след това ще се върне при семейството си . Накрая Езел , Джанго и Джан в градината на Рамиз заедно с Азад , Али и малкото керпеденче   Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 472
Накрая Езел , Джанго и Джан в градината на Рамиз заедно с Азад , Али и малкото керпеденче   Rolling Eyes
Ей на това му казвам Хепиенд:)))))))))))))
Ейшан и Кенан се женят и заминават с кораб или стават жертва на земетресение?

# 64
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
mama na miro , лека нощ ! И аз искам да имам баба Sad

Аз предлагам да потърпим до понеделник . Все пак смятам, че вуйче умира . По мои разчети остават още 8 серии. В понеделник като умре вуйката остават 7. Напълно нормално е в тях да се подредят или още да се объркат нещата, за да стигнем до финала Peace

# 65
  • Мнения: 417
И според мен вуйчо ще умре в следващия епизод.

# 66
  • Мнения: 0
Накрая Езел , Джанго и Джан в градината на Рамиз заедно с Азад , Али и малкото керпеденче   Rolling Eyes
Thinking Сега,тоя сценарий нещо не ми допадааа, ще женим Езел и Джанго ли?? newsm78

# 67
  • Мнения: 0

 Thinking Сега,тоя сценарий нещо не ми допадааа, ще женим Езел и Джанго ли?? newsm78


Не Ире  .Да е тъжен хепи енда  Sad

И в тоя ред на мисли Бидето също ще трябва да изчезне  Thinking

# 68
  • Мнения: 4
Момичета, ето две нови видеа от Дубай  Hug

http://www.youtube.com/watch?v=IWByxdz7rtg
http://www.facebook.com/video/video.php?v=200392879992088&oid=20965687289
ПС-  Слагам само линковете, защото не знам как да ги кача в самия форум като клипчета  newsm78

# 69
  • Мнения: 417
Леле,арабите са пощурели по "Езел". Heart Eyes
Дали не са гостували в някое толк шоу?

# 70
  • Мнения: 0
Има още много клипове и снимки от Арабския всят . Там е някакъв фурор  Peace

Сани виж  червената стрелка къде сочи и този надпис  Ново! Вече имате възможност за добавяне на видео от YouTube или Vbox7.
Кликнете върху иконата и добавете адреса на видеото между и

# 71
  • Мнения: 0
kenan imirzalioglu Magazin D 26-03-2011

# 72
  • Мнения: 4
Даа, много им се радват. Ами сигурно са участвали, въпроса е кога какво ще се пусне в нета. Поне знам, че има много интервюта с всички актьори и скоро ще ги преведат на английски, така че тепърва ще чакаме инфо smile3521 newsm44

dajoan, много мерси  smile3525, изобщо нямаше да го намеря сама, вече ще знам  Hug  И това видео, което сега го пусна ми е много любимо. Казва, че е бил на рожден ден или ще ходи, нещо в този стил. Питат го на кого, на някой известен ли и той казва, че на този актьора, който играе Теммуз. Питат го и за слуховете за Беррак, че имат връзка.Той казва, че са приятели. И май имаше коментар, че същата вечер тя била в друг клуб. Но явно слуха, че имат връзка отшумя откакто я видяха с някакъв друг на закуска  Wink

# 73
  • Мнения: 0
Сани мерси  Hug И аз горе долу разбрах нещо , но че Теммуз е бил рожденник не  Laughing
Берак от давна си я снимат с нейния бившия  Неджат Ишлер , Кенан нали е ергет  иска не иска лепят му моми  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 472
Страхотно посрещане са им направили в Дубай..мн ми хареса водно-светлинното шоу:)Лека нощ !

Общи условия

Активация на акаунт