Отговори
# 15
  • Мнения: 513


Искаш сексуална жена и  едновременно с това интелектуално на ниво.Рядък случай!



Е, това направо ме уби! Един вид, жени , които са на добро интелектуално ниво, не обичат да правят секс? Доста странно предположение.

друг


Искаш сексуална жена и  едновременно с това интелектуално на ниво.Рядък случай!



Е, това направо ме уби! Един вид, жени , които са на добро интелектуално ниво, не обичат да правят секс? Доста странно предположение.
о исках да кажа...и мен ми звучи вече странно  Joy

трудно се намира  перфектна жена в леглото, супер домакиня и еродирана бизнес дама със много  странични интереси Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 153
Ами да, трудно е...Повечето мъже искат това- домакиня, чистачка, детегледачка... Rolling Eyes
Радвам се,че има и от другият тип, които търсят партньор и след това се радват, ако има и домакински наклонности...
Към автора- всеки заслужава да е щастлив, търси своето място и щастие, което явно не е със сегашната съпруга...С другата- ми малко е странно, че не сте спали до сега, щом всичко друго е хубаво, секса трябва да е едно чудесно допълнение.... Party Иначе без секс, би било просто... Crazy Не вярвам в такива връзки.

# 17
  • Мнения: 3 122

 - Толкова голям боклук ли съм, че една нормална не се завъртя? -

Не си боклук, просто си мъж с типично нашенски манталитет.
Чакаш жените да ти се завъртят около теб, вместо ти да действаш. Защо оставяш теб да те избират, вместо да избираш ти? По-лесно и мързеливо, нали.
 Ами ако просто си чакаш някой да се завърти около теб, едва ли ще намериш по-добра от сегашната си жена. Избери си ти според твоите си критерии, макар че и там очакванията са ти нереалистични. Секс и интелект може и да получиш, или секс и изрядна домакиня, но трите чак е малко вероятно. От какво си склонен да се откажеш най много - секс, интелектуални разговори или манджа?

# 18
  • Мнения: X
Втората жена може би безумно обича да прави секс, но не иска с женен. Откъде го изкара тоя извод, че "не обичала да прави секс"...

Изключително трудно е да устоиш на някой, който те привлича, но и аз съм устоявала - не мога да съм "втората жена".

Но щом се развеждаш какъв е проблема. Разделяте се с младежката грешка и отиваш при лъчезарната жена, пък оттам - каквото сабя покаже Simple Smile Щастие на никого и никъде не е гарантирано.

# 19
  • Мнения: 54 448
Втората жена може би безумно обича да прави секс, но не иска с женен. Откъде го изкара тоя извод, че "не обичала да прави секс"...Изключително трудно е да устоиш на някой, който те привлича, но и аз съм устоявала - не мога да съм "втората жена".


А сигурен ли си , че втората жена те харесва чисто физически ?

Може да си много добър , интелигентен и интересен като компания , но тя да харесва друг тип мъже . Това , че си женен да е удобно , ненараняващо те оправдание ? ooooh!

# 20
  • Мнения: 513
Втората жена може би безумно обича да прави секс, но не иска с женен. Откъде го изкара тоя извод, че "не обичала да прави секс"...Изключително трудно е да устоиш на някой, който те привлича, но и аз съм устоявала - не мога да съм "втората жена".


А сигурен ли си , че втората жена те харесва чисто физически ?

Може да си много добър , интелигентен и интересен като компания , но тя да харесва друг тип мъже . Това , че си женен да е удобно , ненараняващо те оправдание ? ooooh!

аз мисля че е така...гледа да не го нарани и се оправдава  с това че е женен......

# 21
  • София
  • Мнения: 1 178
Преди да обвиниш жена си, че не се интересува от нищо си поговори честно с нея- дали не се преуморява (все пак работи на смени) и какво я притеснява. Дали не е разбрала, че нощуваш при друга жена - нищо, че не сте правили секс, тя изневярата не е само до секса. Липсата и на интерес може да се дължи на някакво депресивно състояние, което може да преодолеете заедно. Открийте проблема и после мислете за решението му.
Решете дали искате да продължавате така и ако не- разделете се, това е най-лесната част.
П.П. То и при жените биологичният часовник за деца вече на тази възраст работи. А и на 31 г. някои жени (включително и аз) почваме да усещаме че остаряваме....
Успех!

# 22
  • Мнения: 1 072
Не ми е ясно как има толкова много хора, които просто си "живуркат" newsm78 ей така от 9-ти клас до 32-годишна възраст Shocked ПО бих разбрала ако си си поживял до към 30 и после си се задомил с някоя "защото ти е време" и да е излезнала не съвсем по твой вкус, ама твоето ми прилича на безхарактерност (тук съм откровена, мисля, че това искаше) Обидни думи като "боклук" няма да ползвам. Без да познавам теб и алтернативата не бих разсъждавала къде е проблемът там, но не е изключено хепи мама да е права.
При положение, че нямате деца и сте млади, няма причина да сте заедно, щом не ти е приятно. Аз съвети от типа "поговорете, попитай я как се чувства" няма да ти давам. Ако не държа на един човек и не искам да си прекарам остатъка на дните с него и никога не съм искала, защо да ме интересува как се чувства и ако се чувства по-различно от мен, защо да му сипвам сол в раните? Една културна и интелигентна раздяла ще ти помогне да си проясниш мислите.
Успех и дно си намериш половинката в живота - аз не бих разсъждавала колко е малък шансът да я срещнеш и дали си максималист. Дерзай. който рискува - пИчели Wink

# 23
  • Мнения: 508
Махаш и двете и започваш начисто.Свикнал си да живееш с някой ,но това е въпрос на време.Събери си главата и продължи  напред ,без да се замисляш .Ако държиш на другата жена ,опитай се да разбереш и оправиш проблема със секса.Ако не стане ,махай се докато е време .Никога не се знае кога и откъде ще се появи някоя ,която ще  ти пасне.СЪДБА!

# 24
  • Мнения: 1 239
съгласна съм с kameloth, що да няма "комбинирани жени". Примерно аз както обичам да правя секс, да проявявам разнообразие, така с кеф бих тичала на аязмото, отишла на кино или зачела в някоя книга. Проблема е двамата да са на една вълна, а не както при автора на темата. Приятелят ми вечно казва, че е уморен и не ще да ходим на дискотека. 1 път не е дошъл с мен. Ако предложа разходка вечерта....ооо, сега тъкмо си почива и му е приятно, друг път ще идем. Борбата да идем на кино също не е лека, а с книга не съм го видяла никога, а сме от 5 години заедно. В последно време се питам дори какво ни свързва и наистина ли трябва да имаме близки/еднакви интереси, за да просперираме? Не виждам той да се вълнува от нещо, докато аз съм пълна противоположност - интересувам се от спорт, чета, мога да свиря на пиано и обичам да се вихря в спалнята и кухнята.

Общи условия

Активация на акаунт