кое АМ избрахте за вашето бебче?

  • 30 520
  • 765
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 117
Благодаря на всички за отговорите!  Peace

Върнах се на Фризо НА. Не ми се сменяха много млека. Наистина финансовата страна на избора не е маловажна. Мисля след 6 месец да го сменим с друго.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Интересно! Колкото хора, толкова различни реакции. Най-неприятното е , че трябва да купиш цяла кутия после да се чудиш какво да я правиш! Може да се създаде тема за размяна на млека и каши! Само идея!
За АМ знам от лекар, че Фризолак е за недоносени, по-слабички деца и рискът от свръх тегло, напълняване на бебето е много голям. За това на мен в началото ми препоръчаха НАН (NAN)  и продуктите на МИЛУПА ( не помня как се казваше млякото) и от нея бяхме много доволни когато бяхме в Испания и португалия, но в БГ не съм ги ползвала и не знам дали са качествени. Тук ползвахме Нестле чааааак до края на 3тата година  АМ за подходящата възраст.
После вече варено и квасено мляко.
Поздрави Simple Smile и здрави дечица!
Съгласна съм с теб за темата за размяна на млека, на всички ни май се случва често да вземем дадено мляко и само една доза да сме пробвали, после трябва в кафето да си го слагаме ако не намерим случайно някой да го сменим, а и може да не се приеме добре пък, че е отворена кутията?! newsm78

# 62
  • Мнения: 39
Лактана Био е добър вариант според мен, дохранвам с него и бебето го приема много добре.

# 63
  • София
  • Мнения: 15 251
Момичета, не може да има тема за размяна на млека.
Правилата на форума не позволяват чрез него да се предлагат храни под каквато и да е форма.  Peace

# 64
  • Мнения: 284
Честно казано аз лично не бих взела отворена вече кутия мляко за детето ми. Даже и за мен не бих взела.

# 65
  • Мнения: 8
От както се роди сме на розов хип и сме много доволни  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 75
аз също не бих взела нещо отворено от някой.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Преди два дена купихме немско мляко Sunval -3, но още не съм го отворила защото имам отворена друга кутия и незнам дали ще ни хареса, не прочетох в описанието да има аромат на ванилия, а нашето в момента е с лек аромат, ако някой вече го е пробвал нека пише за отзиви преди мен. Party

# 68
  • Мнения: 2 926
Не съм виждала в БГ мляко Сънвал.
Иначе на пюретата бях голям фен.
Би ли споделила от къде го купи, грамажа какъв е и на каква цена?

# 69
  • Мнения: 86
Ние в момента сме на ПреНан, бебка става на месец на утре. Опитахме се да минем на Нан 1 ХА, но тя страшно повръщаше от него. Сега се чудя дали да продължаваме с ПреНан или да минем на някое от изброените АМ тук- Фризо, Хип, Аптамил, Лактана...  newsm78 или първо да се посъветвам с педиатърката, а до тогава да давам ПреНан...  newsm78

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Във Вис виталис го имат, дадох на Vivi съдържанието да го публикува в справочника за АМ на форума , в момента са две кутии залепени по 600гр са общо 1200гр за 18лв. мисля, че е супер на сметка Party

# 71
# 72
  • Мнения: 49
Веднага давам един глас за Хип. Много съм доволна от него. Малкия си го харесва и не мисля да го сменям. Започнахме с фризо, но го запече яко. Чувах и за млякото на Бейбилав (марката на ДМ), че е хубаво, а и цената била доста достъпна. Но за сега си оставам с Хип.

# 73
  • Мнения: 15 379
...или първо да се посъветвам с педиатърката, а до тогава да давам ПреНан...  newsm78

Първо ще разговаряш с педиатъра на бебето. Задължително.
После Лактана, Аптамир, Хипп - все хубави млека. Нека педиатърът първо да каже.
Недей да даваш Фризо и Нан.

# 74
  • Мнения: 372
Какъв е срока на годност след отваряне на кутията на АМ-то на Sunval? Ние сме на кърмене, но от време на време ползвам АМ или добавям в пюренцата и си търся с по-голям срок на годност, че само изхвърлям  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт