Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-22

  • 94 823
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 240
Информация по телефона от АСП Смолян - днес няма да има превод на детски.

# 31
  • Мнения: 1
 newsm12

е що такаа, пак ще ги пуснат в  последния момент ли?

# 32
  • Мнения: 534
Не се отчаивайте още 20 -ти няма. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2
Днес ще има ли превод на детски?За Сливен знаете ли нещо?Предварително благодаря!

# 34
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Инвестбанк-Несебър все още няма.

# 35
  • Мнения: 0
Някой има ли информация за Димитровград?

# 36
  • Мнения: 10
В Община Марица -НЯМА

# 37
  • София
  • Мнения: 964
  Май   е  по  добре  да се пише  ,ако  изобщо  някъде  ИМА???   А  ,че  НЯМА   явно  никъде, е    ясно  ...

# 38
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
 Май   е  по  добре  да се пише  ,ако  изобщо  някъде  ИМА???   А  ,че  НЯМА   явно  никъде, е    ясно  ...
Тогава пък ще почнат въпросите - Mr. Green"Тук има ли,там има ли" Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3
Пари се превеждат във вторник и четвъртък,днес  поне аз не очаквам,най-рано утре надявам се да има преводи .

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 339
Пари се превеждат във вторник и четвъртък,днес  поне аз не очаквам,най-рано утре надявам се да има преводи .

Въх, сега пак ще скочат отгоре ми, че апострофирам, ама пък как да мълча като се пишат само глупости????

Вторник и четвъртък превеждат пари НОИ, това не са пари за детски! Социалните превеждат детските, а преводи се правят абсолютно всеки делничен ден от седмицата!

# 41
  • Мнения: 0
дали има вече пуснати детски??????

# 42
  • Мнения: 418
Цитат
Пари се превеждат във вторник и четвъртък....

По този повод ще ви кажа един истински случай.
То си звучи като виц, но е чиста истина...

В един град на Северна България има доста цигани с много добър статус в обществото, визирам пари, та един от тях си направи фирма, в която назначи на работа българи. Мина се няколко месеца и като всеки циганин започна да се прави на глух, ням и да се крие, защото не искаше да им плати заплатите..
Работниците, нямаха какво да сторят всеки ден висяха пред дома му да го търсят за да си искат договореното, но удряха все на камък.
Един от поредните пъти излязла жената на шефа им и им заявяила:
- Пари се дават два пъти в месеца, на аванс и заплата ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И така винаги, когато чуя този словоред "два пъти и пари" се сещам за този случай и хем ми става смешно, хем ме е яд на ситуациите, в които изпадаме понякога  Thinking


 Praynig дано да дадат парички тази седмица  Praynig



# 43
  • Мнения: 472
Ако някой ги взима от поща моля да сподели там как стои въпроса...аз си ги взимам по карта и немога да помогна на приятелка

# 44
  • Мнения: 3
Пари се превеждат във вторник и четвъртък,днес  поне аз не очаквам,най-рано утре надявам се да има преводи .

Въх, сега пак ще скочат отгоре ми, че апострофирам, ама пък как да мълча като се пишат само глупости????

Вторник и четвъртък превеждат пари НОИ, това не са пари за детски! Социалните превеждат детските, а преводи се правят абсолютно всеки делничен ден от седмицата!
   Да,очаквах ,че ти ще ми отговориш по някакъв начин,но аз лично ,до сега за 9 г само веднъж съм получила пари в сряда и веднъж в петък,не знам кога кое превеждат,но това е при мен за това  го и казвам,не за да лъжа или просто да пиша нещо .

Общи условия

Активация на акаунт