Идват празници за нашите цветя - СЕПТЕМВРИЙСКИТЕ деца

  • 24 826
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 102
Гале стига де Simple Smile))
набелязана била Ивчито глупости


 newsm03 newsm47 newsm53

казах го с добро чувство
не с лошо

# 721
  • София
  • Мнения: 308
И така след като вече всички си изяснихме позициите и мненията, надявам се да сложим край на темата и да започнем на чисто. Тук сме се събрали прекалено различни хора и е нормално понякога да не говорим на един език и всеки да има собствено мнение. Хубавото на спора е че в него се ражда истината или поне те кара да погледнеш и с очите на другия. Не мисля, че някой някога злонамерено е писал нещо и целенасочено е искал да обиди. Затова за финал искам да цитирам стария котарак Леополд, който беше казал:"Ребята, давайте жить дружно!"
Поздравче за всичи -
http://www.youtube.com/watch?v=m8eLueJRg7U

# 722
  • Мнения: 214
Гале стига де Simple Smile))
набелязана била Ивчито глупости


 newsm03 newsm47 newsm53

казах го с добро чувство
не с лошо

 newsm74

# 723
  • Мнения: 15
Гале стига де Simple Smile))
набелязана била Ивчито глупости

Да, Галя...моля те...това пък що за изказване беше! Никой не е набелязвал никой. А точно пък за моя корем си замълчах и подминах темата без да отговарям повече, за да не се стигне до следващата подобна дискусия и не си спомням някой въобще да е писал нещо по темата. А повярвай ми аз мога да изпиша ферман на тема хранене, гладолечение и тн.

# 724
  • Мнения: 214
Яни давай за мен гладолечение
80кила съм  smile3518 и не мога и не мога да ги мръдна...
а ми се яде... все едни макдоналдс-и са ми в главата едни хот дози...

идва лято а аз на нищо не приличам
Помооощ

# 725
  • Мнения: 102
Яничка,казах каквото имах .

Мирка,отдавна се каня да те питам - аз каши тип слънчо и хумана не давам.
давам само елда,овесена каша и на милупа(май беше) 7 зърна -та въпроса ми има ли проблем тези коши да се редуват всеки ден? писали сте доста,че каши се дават само 2 пъти в седмицата,но Даря не я засищат плодовите пюрета и аз давам всеки ден каша. последния месец беше качила 200гр. та си мисля,че не дебелее много от тях.

или какво друго мога да и давам за закуска?

и давате ли вече коричка хлябили сухар? и как ги давате тези бисквитки - мен ужасно ме е шубе ,че ще се задави .тя отхапва големи парчета и и залепват на непцето  baby_neutral

# 726
  • Мнения: 73
Добро утро!
Честити месечинки на Никола и Йоан!
Velizarka, сподели, моля те, има ли ефект след втората "дресировка"  Laughing. В случай че има ще започна и аз да "дресирам" моето момче  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Снощи съм ставала само 5 пъти. В сравнение с 20 си е направо супер. Вчера следобед като почна да си търка очичките го оставих сам в кошарата. Порева 3 мин. и замлъкна. Отивам, гледам - заспал. Давам Дормикинд и чай на Хип "Лека нощ". Мисля, че се повлиява за Дормикинда. Давам 3х1, последното вечер преди сън. По принцип вечер си заспива сам още с шишето с млякото, затова не е проблем вечерното приспиване, даже няма такова. Уффф, да не бързам да се радвам, че кой знае дали ще продължи.
Отиваме на консултация, после ще пиша пак.

# 727
  • Мнения: 214
Яничка,казах каквото имах .

Мирка,отдавна се каня да те питам - аз каши тип слънчо и хумана не давам.
давам само елда,овесена каша и на милупа(май беше) 7 зърна -та въпроса ми има ли проблем тези коши да се редуват всеки ден? писали сте доста,че каши се дават само 2 пъти в седмицата,но Даря не я засищат плодовите пюрета и аз давам всеки ден каша. последния месец беше качила 200гр. та си мисля,че не дебелее много от тях.

или какво друго мога да и давам за закуска?

и давате ли вече коричка хлябили сухар? и как ги давате тези бисквитки - мен ужасно ме е шубе ,че ще се задави .тя отхапва големи парчета и и залепват на непцето  baby_neutral

Гале вземи бисквитки на плазмон
много са хубави.разтварят се напълно

# 728
  • Мнения: 3 268
Сигурно сте опитали, но миналата седмица исках да купя някакъв чай на малчо. Много бързах и съм взела на Hipp бебешки чай за сън. Изпи доста от него и после спа непробудно половината ден. После се усетих какъв чай съм му дала. Не помагат ли тези чайове при вас?

# 729
  • на североизток
  • Мнения: 460
brawn, съгласна съм с теб! Премълчаването само увеличава напрежението и води до изпускане на парата в даден момент, дори и неподходящ Simple Smile
Наистина няма смисъл вече да говорим по тази тема, надявам се всички успяха да се изкажат(който не е, разбира се може да го направи), разбрахме се кои сме "наши" и "ваши" Mr. Green

Не съм съгласна с Галя, че темата няма смисъл вече да съществува! На мен също много ще ми липсва, ако я прекратим! Въпреки "нападките" към мен, ми е изключително приятно да съм с вас и да си споделяме тревогите и радостите от живота с малките човечета!

Giada, и ние сме така с храненето, голям зор! Като стисне тая уста и край, само да суче иска! При нас май се оказва, че причината е в самата храна-като не и харесва не яде! Проявяваме претенции към вкуса Grinning Например онзи ден и дадох пюре Гювеч(от тези на Ганчев). След първата лъжица и стисна устата, нооо после му прибавих малко сол, само няколко прашинки и  го предложих така на следващото ядене. Ами омете почти целия буркан.
Другото, което при нас има ефект е някой друг да я храни. Тогава изяжда повече Grinning

Гери, с нетърпение чакаме да разкажеш за Франция, че да ни разведриш малко главите Mr. Green

# 730
  • София
  • Мнения: 4 561
Няма лошо да се пише за ваксините. Донякъде съм съгласна с Ивчи, ама пусти страх ... и затова ги слагам.

Снощи малко се поразчетох и се оказа че съм голяма бяла птица, ма тя и педи е ... Аз сложих на Лора ваксина за хепатит А и незнайно защо бях решила, че приема е 1. А снощи като се разрових - били 2, аз блея, педи и тя блее. Добре, че периода за 2-рата доза е 6-18м, така че има време.
А да я сложа тая ваксина реших, след като няколко пъти Лора събираше фасове из градинките - беше на годинка и малко, опитваше се да говори и ми обясняваше, че били за тати (той още пушеше тогава) Sick И след като с рев ги взимах и хвърлях, докато я хвана и тя успаваше да напъха палеца в устата. Не исках да мисля кой е лапал тия фасове и какво налапва тя ...

gala. , аз на Лора съм давала всеки ден. Първоначално давах следобед каша с плод. После като стигнахме на етап закуска, почнах да давам каша със сирене и масло сутрин. Следобед беше плод с някоя и друга бисквита вътре колкота да стане по-гъсто.
Взимала съм на Плазмон, но и обикновените на Нестле стават, уж няма много екстри в тях.
И тя специално не ми е качвала много от кашите. Роди се 3.300, на 1г. беше 9кг.

# 731
  • Мнения: 15
Яни давай за мен гладолечение
80кила съм  smile3518 и не мога и не мога да ги мръдна...
а ми се яде... все едни макдоналдс-и са ми в главата едни хот дози...

идва лято а аз на нищо не приличам
Помооощ

Разделно хранене му е майката, мацко. Ако гладуваш едно, че можеш да си скапеш стомаха и друго, че после ще си възвърнеш килограмите за нула време. Започни да се храниш разделно, много е просто и лесно приложимо. И разбира се ограничаваш количествата. Избягвай тестото, движение си имаш достатъчно с тези разходки  Wink и ще видиш, че лека полека нещата ще си дойдат на място.  Sunglasses И разбира се понякога може и да прегрешаваш.  Mr. Green Но да не ти става навик.  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 214
Да взема да се пробвам ли...сега ще потърся инфо за разделното хранене да видим каква схема ще измисля
яни ще погледнеш ли това

http://3.bp.blogspot.com/_lUPBGJxY_Gc/SdsiDX24O_I/AAAAAAAANkY/00 … 010022031-big.jpg

тази схема ми е малко объркана обаче... какво ще рече проблемна?

# 733
  • Мнения: 17
Здравейте,
няма да коментирам дискусията и без това сложихте краи,нали?
Така аз искам да задам един друг въпрос,обувате ли чорапчета на малките нощем като спят?Аз откакто се е родила я слагам да спи с чорапки,ама незнам вече да ги махам ли,за да подишат тези крачета,така или иначе тя по цял ден е с чорапки,пък другото е,че нощем много се отвива.
Иначе най-накрая тръгнахме и с проходилката напред,но другото което забелязвам е че неправи някак си крачки,а повече се изтласква с тяло newsm78 дали е нормално? Съжелявам за тези странни въпроси,но всичко относно крачета,знаете ми е болна тема.Та в този ред на мисли ще ходим другата седмица до Софето на контролен преглед и се надявам да няма проблем Praynig
Гери мечта ми е Париж,както и Венеция Peaceнадявам се скоро да мога да ги посетя(е поне 1 разбирасе) Mr. Green

# 734
  • Мнения: 15
идLITA, това, което тук го дават като проблемно е с други думи допустимо, но да не се прекалява. Ще погледна за някой друг свестен линк.

Да, Гери разкажи за Париж, че на мен ми предстои служебно пътуване за едно тържество до Венеция за 2 дни (повече не ми се мисли да се отделя от малката  Blush) и не знам как ще се справим. Мама отново ще идва да помага ама имам много въпросителни. Само да не си забравя помпата, че ще я овапцам тогава.

nat003, аз слагам чорапки когато не е ританки.
А за Венеция и Париж ти пожелавам да отидеш и на двете места. Приказни са!  Hug Както и Рим!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт