Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 19

  • 20 576
  • 712
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 740
ГЕРИ БЕЗКРАЙНО СЪМ ТИ ПРИЗНАТЕЛНА  Hug
Горката Мелтем Cry научи цялата истина ,към която толкова се стремеше преди сватбата ooooh!
с подробности- вечерта на годежа им Naughty и следващите издевателства  #Crazy
и миналата нощ мъжът ти беше тук,затова отидох в полицията
милата и на фона на този шок - баща й предпочете кариерата си ,а не застана зад дъщеря си ooooh!
Фатма изведнъж изригна- дълго стаения гняв към съдбата и нейните палачи- изрече нещата с истинските имена- мисля ,че това е добър знак - да се бориш за истината не само ,но и да прогониш
психологическата травма...и това е част от лечението...
На мен ми е любопитно какво толкова говори Мелтем с Мустафа newsm78

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048
Мелтем най-вероятно си изкара яда на Мустафа. Той и беше годеник на Фатмето и тя си мислеше, че ще и каже истината..
Предположи, че е подкупен да мълчи - работата във фирмата на Яшаран...
Навърза нещата.
В преразказа на Мерийем - се говори, че Фатма е била и на психолог. Моментите с мъжа лекар и жената - с белите престилки.
Най-вероятно имат интересни неща в сценария, щом така описаха накратко този процес.
Живи и здрави - 31 серия - бомба щяла да е. Любов, раздяла или невалиден брак и ново събиране.
Друго не ми ражда главата....

# 47
  • Мнения: 115

•   Мерием и Фатмагюл на телефона в края -
Ф – Како?
М – Скъпа моя, ние свършихме тук.
Ф – Какво стана?
М – Дадоха показания. Твоите показания също са нужни, затова те ще постоят в ареста още няколко дни. Така каза адвокат Кадир.
/сцената Керим и другите излизат от полицията/
Керим – Како, не се безпокой за мен.
Мерием – Другите двама бяха съсипани. Те не очакваха нещо такова. Единия крещеше като разглезено дете. Минюр неможеше да се преструва повече, затова се разкрещя на мен.
Мюнюр – Щастието ти няма да продължи дълго, Мерием.
Мерием – Защо мислиш така?
Мюмюр – Твоя син идиот ще съжелява за това, което направи.
Кадир – Кого заплашваш ти?
Мюнюр –  Те ще излязат след 3 дена и тогава вие ще трябва да намерите място за да се скриете
Кадир – За какво ми говориш, аз ги вкарах в затвора?
Мюнюр – Нищо такова няма да се случи, не се надявайте
Кадир – Те ще отидат в затвора, казвам ти.
Мюнюр – Оооо, много си вярваш.
Кадир – Не в себе си, в справедливостта, в правото. Да вървим Мерием.
Мюнюр – Ще се срещнем пак, ще видим какво ще стане.
Кадир – Да, за съжаление ще се срещнем пак и ти тогава ще видиш
Мерием – Когато Кадир каза така, Мюнюр не беше вече способен да си отвори устата. Просто си погледна в краката.
Ф – И какво ще стане сега? Трябва ли да идвам?
Мерием – Да, съда реши така. Ти трябва да дойдеш. Ще бъде тежко за теб. Но вече започнахме това, трябва да го завършим. Няма връщане назад, Фатмагюл. Докторите трябва да те прегледат.Важно е за докладите. После психолозите трябва да те изслушат, това е много важно. След това трябва да разкажеш всичко отново. След всичко това ще се съберат доказателствата и ще изправят всички пред съда. Делото е на 14 април, на рождения ден на Керим.

# 48
  • Мнения: 1
Здравейте

Гери,мерси за преводите, smile3525
Лили и на теб за връзката с руснаците, smile3525


# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048
‎31.bölüm Fatmagül&Kerim (Kosova)
FATMAGÜL: O gün seni onlardan biriyle görünce..
FATMAGÜL: Çok öfkelendim.. Sinirden titredim.. Sonra düşündüm niye bu kadar kızıyorum ki dedim, o da onlardan biri..
KERİM: Bunu bir daha söyleme n’olur..
FATMAGÜL: Ama anladım ki, ben öyle olmadığına inanmak istemişim. Onun için o kadar kızdım, kırıldım..

Гугъла изобщо не ме просветли.....

# 50
  • Мнения: 1
Оф,ама и аз съм един заплес ooooh!

Марианка,за новата темичка


# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048
Оф,ама и аз съм един заплес ooooh!

Марианка,за новата темичка




Ти си по гифчетата. Слагай каквото намериш. Супер са.

# 52
  • Мнения: 115
‎31.bölüm Fatmagül&Kerim (Kosova)
FATMAGÜL: O gün seni onlardan biriyle görünce..
FATMAGÜL: Çok öfkelendim.. Sinirden titredim.. Sonra düşündüm niye bu kadar kızıyorum ki dedim, o da onlardan biri..
KERİM: Bunu bir daha söyleme n’olur..
FATMAGÜL: Ama anladım ki, ben öyle olmadığına inanmak istemişim. Onun için o kadar kızdım, kırıldım..

Гугъла изобщо не ме просветли.....
Ето го превода, но е токова хубаво, че чак се чудя да го слагам ли – сещате се, че съм подскочила 1000 пати от радост –
Фатмагюл – Бях толкова ядосана, треперех. Тогава си помислих   - Защо съм толкова ядосана, все пак той е един от тях
К – Моля те неказвай това отново
Ф  - Но разбрах, че не искам да вярвам, че си още един от тях. Затова бях толкова ядосана, затова ме заболя толкова.

Немога момичета, тва е толкова прекрасна сцена, дано е верно.  Crazy Crazy Crazy Grinning Grinning Grinning Grinning

# 53
  • Мнения: 2
Един опит за превод и от мен  Mr. Green

Мустафа:Ало
Мелтел:Здравей,Мустафа..Аз съм Мелтем
Мустафа:Кой?
Мелтем:Мелтем Яшаран..Взех телефона ти от фирмата..Имам да ти казвам нещо важно
Мустафа:Ама такова..В момента не съм свободен..
Мелтем:Само да ти кажа и веднага затварям..Разбрах истината за Фатмагюл и ти трябва да знаеш..
Мустафа:Не искам да разбирам нищо..
Мелтем:Нищо не е както си го мислиш..Фатмагюл не ти е изневерила с Керим.Насила са я накарали за това..Наранили са я , съсипали са живота на момичето..
Мустафа:Казах ви , че не искам да разбирам нищо..
Мелтем:Добре,а ако ти кажа кой е направил това?Ако ти кажа , че са го направили най-близките ни хора?Дори ако ти кажа , че един от тях е съпругът ми?Ако ти кажа , че едните са Ердоан и Вурал?Няма да повярваш нали?Но това е истината..Фатмагюл е подала жалба,сега пак се опитват да замажат тая мръсотия..Ало ,Мустафа?
Мустафа:Тук съм..
Мелтем:Исках да знаеш,ако отново се спасят ..Ти ги накажи,за да може да не съсипват живота на никого, да не изгорят душата на никого..

# 54
  • Мнения: 11 984

Фатмагюл – Бях толкова ядосана, треперех. Тогава си помислих   - Защо съм толкова ядосана, все пак той е един от тях
К – Моля те неказвай това отново
Ф  - Но разбрах, че не искам да вярвам, че си още един от тях. Затова бях толкова ядосана, затова ме заболя толкова.

Немога момичета, тва е толкова прекрасна сцена, дано е верно.[/b][/i][/color]

Oх, #Silly

Гери,  bouquet

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048
Ама днес всички са гениални. Всеки помага.
Ох, размазана съм от хубавото преводче за 31 серия.


r0z0wka и на теб.
Ако има от толумбичките още - вземи си.

# 56
  • Мнения: 115
‎31.bölüm Fatmagül&Kerim (Kosova)
FATMAGÜL: O gün seni onlardan biriyle görünce..
FATMAGÜL: Çok öfkelendim.. Sinirden titredim.. Sonra düşündüm niye bu kadar kızıyorum ki dedim, o da onlardan biri..
KERİM: Bunu bir daha söyleme n’olur..
FATMAGÜL: Ama anladım ki, ben öyle olmadığına inanmak istemişim. Onun için o kadar kızdım, kırıldım..

Гугъла изобщо не ме просветли.....
Ето го превода, но е токова хубаво, че чак се чудя да го слагам ли – сещате се, че съм подскочила 1000 пати от радост –
Ф -Деня в който те видях да говориш с един от тях.... Бях толкова ядосана, треперех. После си помислих   - Защо съм толкова ядосана, все пак той е един от тях
К – Моля те неказвай това отново
Ф  - Но разбрах, че не искам да вярвам, че си още един от тях. Затова бях толкова ядосана, затова ме заболя толкова.

Немога момичета, тва е толкова прекрасна сцена, дано е верно.  Crazy Crazy Crazy Grinning Grinning Grinning Grinning

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048
gery_dobreva - ти най-голямата романтичка тук, как ще се чудиш.
Тая 31 серия откога ни я споменават.

# 58
  • Мнения: 115
gery_dobreva - ти най-голямата романтичка тук, как ще се чудиш.
Тая 31 серия откога ни я споменават.
просто като го прочетох и ми излязоха пеперуди в стомаха, чудесно беше, представих си ги гушнати, как си разговарят, сплели ръце. Лииибов! А пза тази серия изчетох толкова неща, че едва ли не се разочаровах преди да видя края и да подскоча до тавана. Та затове се зачудих, за да не се разочаровате другата седмица.
Мале тази последна сцена е две минути и половина, а аз вече 12 часа се вълнувам все едно на мен се е усмихнала.  Crazy Crazy Crazy

# 59
  • Мнения: 459
gery_dobreva, r0z0wka   bouquet  bouquet  bouquet

Мерси за преводите!
Следващата серия ще бъде много хубава! Grinning

Ах, горката Мелтем - реши, че може да изплаче болката си на Мустафа и да намери съмишленик в негово лице. Ако знае, че той знае истината и се продаде.... ooooh!

Гълъбчетата ще ни поднесат много хубави емоции в 31 еп. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А Мустафата може само да наднича и да преглъща.... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт