Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 19

  • 20 574
  • 712
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 374
За Фърат Челик/Мустафа нали бяха писали,че заради френския акцент затова ползва дубльор.
Касандра , благодаря , това не го знаех.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047
http://www.youtube.com/watch?v=4vhIzrRPbpE&feature=youtu.be

Това е поместено във всички фейсове на нашият филм.
sincerita, това е първият сериал със едновременно снимане на звук и картина.
Имаме даже снимки с един дълъг микрофон. Но при монтажа се правят необходимите
промени. То преди да се пусне си има сигурно много работи по скалъпването на сериите.
Но така облекчават работното време на актьорите. Те дори стачкуваха нещо по този повод.
Та, някои гласове /не, че са толкова грозни - каквито, такива/, не стават за филми.
Дикции и чувствителност - артистичността на гласа. Той Мустафата каквото е дърво - и гласът му може да е монотонен.

# 32
  • Мнения: 11 984
За Фърат Челик/Мустафа нали бяха писали,че заради френския акцент затова ползва дубльор.

Може и така да е  bouquet

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047
http://www.whatisfatmagulsfault.com/

Еркан е пуснал и втората част на английски на 29 серия.

# 34
  • Мнения: 0
Добрый день!!!




# 35
  • Мнения: 459
Пак си пуснах финалната сцена - Керим просто летеше, слизайки по стълбите и погледа му само във Фатмето... И накрая нейната усмивка, и неговата - сияещи! Heart Eyes И Мустафата, надничащ  завистливо иззад ъгъла... Sick тоя ще създава проблеми, много просто момче. ooooh! Четох, някъде из коментарите в тубето, че питал Решат - ако Фатмагюл проговори, какво ще стане с мен? ooooh! ooooh! ooooh! Тоя пак за себе си на първо място мисли! #Crazy Дори и Асу е твърде добра за него.

# 36
  • Мнения: 115
Добро утро!
 Яшаран и сие-за сега си получиха заслуженото,особено Селим,на рев щешв да го докара,но Ердоан продължава да е същия наглец и ако ги пуснат ще е още по-гаден...
Асу,ако Мустафа /единственото хубаво на актьора е гласа му-плътен/ продължава да я третира по този начин по- добре да се отърве от него докато е време.Постояно я нагрубява ,не помня дали не и и посяга да я удари.А забравя,че в трудните моменти тя бе до него...
Много ме дразни това приглушено говорене на стария Яшаран...Стама много дълго...
И аз искам да има любов и нещо красиво да се случи между Керим и Фатмето,но май ще почакаме още...
Единственото хубаво нещо в Мустафа, Мац - гласът му - не е негов, той е дублиран. Laughing Laughing
Аз си искам прегрътката и целувката, пък после да става кот ще става.  Crazy Grinning

# 37
  • Мнения: 11 984

Единственото хубаво нещо в Мустафа, Мац - гласът му - не е негов, той е дублиран. Laughing Laughing
Аз си искам прегрътката и целувката, пък после да става кот ще става.  Crazy Grinning


Гери за първото вече ме светнаха Rolling Eyes

А пък за другото дай да се обзаложим кое ще е първо цАлуФка или другото кот ще става

# 38
# 39
  • Мнения: 115
Нека преводите започнат –
Разговора на Мелтем и Фатмагюл по телефона –
М – фатмагюл, обажда се Мелтем Яшаран. Пак си почнала да се занимаваш с нас.
Ф – Не се занимавам с вас. Просто дадох показания за това, което ми се случи.
М - Ти лъжеш
Ф – Не, не е така, аз се опитах да ти кажа и преди, но ти не искаше да слушаш, не искаше да чуеш, не искаше да повярваш, че е истина
М – Не ти вярвам, защото ти лъжеш
Ф – Бяха мъжът ти, братовчед му и техния проклет приятел. Казвайки техните имена все едно се заклевам. Те ми съсипаха живота. Всичко се случи в нощта на вашия годеж.
М – Млъкни, млъкни, лъжкиня такава, знам защо го правиш това
Ф – Нищо незнаеш, след като и се обадих в сватбения ти ден, те дойдоха в къщата ми, казаха, че ще убият всички от семейството ми, ако кажа на полицията, ТЕХНИТЕ КУЧЕТО БИХА КЕРИМ, това знаеш ли го?
М – лъжкиня
Ф – Те още идват до моята къща, миналата нощ мъжът ти и братовчед му дойдоха, не ни оставят намира, затова трябваше да кажа на полицията
М – лъжеш
Ф – Ще разрешим всичко в съда. Ако лъжа, всичко могат да ме заплюят в лицето. Не се страхувам от вас вече, всеки ще си получи заслуженото
Мерием – Ало! Спрете да ни се обаждате. Ако на спрете ще се обадя в полицията да записват разговорите.
Гая – Мелтем, какво каза тя?
Мелтем – Момичето казва истината, всичко е вярно….

Последна редакция: пт, 15 апр 2011, 11:55 от gery_dobreva

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047


Гери, както винаге знаеш, това чакаме... Но, първо да почерпя с толумбичките на
Фатмето, както казва Славена - за добрата работа...

# 41
  • Мнения: 115
Началото, Мерием се прибира, ходила е да види къде водят Керим –
Ф – Какво стана?
М – водят ги в Измир за разследването
Муки – Какво ще стане с другите?
М – Всички са прибрани с изключение на един
Ф – Сели Яшаран е избягал очевидно
М – Не, не той, Вурал е, този, който дойде тук, той е в болница
Ф – Лъжи
М – Той е претърпял фатален инцидент
Ф – Заслужава най-лошото
Рахми – Не казвай това, дори за него, не казвай това
Ф – Ще го кажа – Той заслужава най-лошото!
Муки – Така че намогат да приберат и Вурал, така ли?
М – Не той не може да стои на крака дори, на легло е
Ф – Те само ще разпитат Керим и ще го пуснат, нали? Няма да го задържат, нали!
М – Незнам, ще отида да стегна багаж и заминавам възможно най-скоро
Муки - /към Фатмето / - Трябваше да помислиш за Керим, преди да отидеш в полицията.


# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047


и по една боза.
Гери - поредната безценна фенка.

# 43
  • Мнения: 374
Гери newsm51. Когато гледах този разговор , а сега и превода ,Фатма си държи  вече по- уверено- говори с Мелтем , викаше , но не изпадна в криза . Акогато излезе на вън така си отдъхна - БРАВО на момичето ни почна да се бори. Hug

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047
http://www.youtube.com/watch?v=4vhIzrRPbpE&feature=youtu.be

Гледайки за кой ли път този момент с преразказа на Мерийем,
като че ли в деня на рожденният ден на Керим е бил и последният ден с присъдата.
Мисля, че е така защото се споменава тая дата.

Общи условия

Активация на акаунт