Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 19

  • 20 573
  • 712
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 459
Добро утро!

Това са рейтингите за миналата седмица.



# 16
  • Мнения: 459
Предполагам, че в Анталия наградите ще оберат филмите, които са на първите 3 места.

Но все си мисля, че Берен ще грабне наградата за женска роля, като гледам номинираните. Пък момичето си заслужава - изключително добре се справя с тази трудна роля!

# 17
  • Мнения: 9 739
Писах на лични съобщения в тубето -помолих новите серии да се превеждат с предимство/с най голямото си нахалство/ Mr. Green ooooh!
писах че многобройни български фенове гледаме техните преводи и пуснах линк към темата за доказателство Heart Eyes Joy

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047
kassandra810107, вече го качих на 1 страница. Благодаря ти с моето любимо гифче за това

Момичета качена е 1 част на 11 епизод с руски субтитри на 1 стр.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047
Писах на лични съобщения в тубето -помолих новите серии да се превеждат с предимство/с най голямото си нахалство/ Mr. Green ooooh!
писах че многобройни български фенове гледаме техните преводи и пуснах линк към темата за доказателство Heart Eyes Joy




За теб и за всички които се борим да ни е хубаво в темата.

# 20
  • Мнения: 9
Здравейте Simple Smile
Благодаря за новата тема  bouquet
Моята усмивка още не може да слезе от лицето след края на серията вчера Grinning
Според мен не се усмихва на друг/друго, а именно на Керим Heart Eyes Каквото и да става оттук нататък, най-важното е между тях двамата, а то вече се случва

Надничащият Мустафа на финала можеше да го оставят за началото на следващата серия, само разваляше картината ooooh! И аз мисля, че ще създава проблеми, преди си живееше спокойно защото видя, че Фатмето и Керим не спят заедно, ама сега ще пощръклее!
Странно наистина колко бързо преминаха през процеса и всички процедури, свързани с него Thinking кой знае какво са намислили сценаристките Crazy

# 21
  • Мнения: 374
Писах на лични съобщения в тубето -помолих новите серии да се превеждат с предимство/с най голямото си нахалство/ Mr. Green ooooh!
писах че многобройни български фенове гледаме техните преводи и пуснах линк към темата за доказателство Heart Eyes Joy

Lilims- newsm51 newsm51 newsm51

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047


Убийствен. Мюнир вика зад гърба му. Ама и Керим на никой не се даде в
тая серия. На всички отговаряше подобаващо, скачаше, налиташе. И всичко
това в името на любовта.

# 23
  • Мнения: 9 739
У Р А А А   имаме отговор newsm44 newsm68 newsm51
Хорошо, по вашей просьбе сначала будем переводить текущие серии.)


ето отговора

Re:Фатмагюль!
Привет.
Я рада, что нас поклонников Фатмагюль так много в разных странах.)
Хорошо, по вашей просьбе сначала будем переводить текущие серии.)

Большой привет вам из России.

Светлана.
Изпратено до: lilims1001
Блокиране на потребителяозначаване като спам
ОтговорОтговор на всичкиИзтриване
   

14.04.11

# 24
  • Мнения: 11 984
Добро утро!
Благодаря за снощните преводи и раззяснения!Супер нова тема!
До сега ви четох и разглеждах снимките.Много интересна бе снощната серия.Макар и на моменти да карах на асоциации какво става,те са толкова добри актьори,че понякога и думите са излишни.Та накратко:
Керим-в началото малко ми бе странно неговото поведение като се предаде в полицията,но вече напълно го разбирам.За да се докаже вината на онези лигльовци,той предприе решителната стъпка и сега се радвам от развоя на събитията.Макар и трудно за Фатм,трябваше да се изправи отново пред кошмара и насилниците си,но това за нея е стъпка към ново начало за живота и /да се надяваме,че Керим има място там/ и дано е успяла да свали този товар от раменете си.Колкото и да ми се иска всичко да е цветя и рози при тях,на хоризонта ми се струва,че се задава тъмен облак...
Яшаран и сие-за сега си получиха заслуженото,особено Селим,на рев щешв да го докара,но Ердоан продължава да е същия наглец и ако ги пуснат ще е още по-гаден...
Асу,ако Мустафа /единственото хубаво на актьора е гласа му-плътен/ продължава да я третира по този начин по- добре да се отърве от него докато е време.Постояно я нагрубява ,не помня дали не и и посяга да я удари.А забравя,че в трудните моменти тя бе до него...
Много ме дразни това приглушено говорене на стария Яшаран...Стама много дълго...
И аз искам да има любов и нещо красиво да се случи между Керим и Фатмето,но май ще почакаме още...

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047


Слиза като победител и кого търси ....
Но всички от семейството му бяхя там. Предполагам, ако нямат право на обжалване, или
ако Мерийем го е казала, но ние не сме разбрали, ще се случи нещо с гаднярите.
Така и не разбрахме точно на какво ги осъдиха...Дано Бинзи преведе нещо.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047
У Р А А А   имаме отговор newsm44 newsm68 newsm51
Хорошо, по вашей просьбе сначала будем переводить текущие серии.)


ето отговора

Re:Фатмагюль!
Привет.
Я рада, что нас поклонников Фатмагюль так много в разных странах.)
Хорошо, по вашей просьбе сначала будем переводить текущие серии.)

Большой привет вам из России.

Светлана.
Изпратено до: lilims1001
Блокиране на потребителяозначаване като спам
ОтговорОтговор на всичкиИзтриване
   

14.04.11


Тази наша тема. Стана ни като втори дом. Всички са толкова всеотдайни.
Всеки помага с каквото може. Благодари им от името на всички миличка.
Ако пишеш вярно на руски - този контакт е много полезен.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047
Slawena, трябва да те разочаровам. Това не е неговият глас
Гласът му се дублира. Дубльорът е много популярен. Той дублира и гласа на Харун от Незабравима.
Така, че и това твое харесване - отпада. Кой знае защо ги дублират...Сигурно не звучат добре. Може би искат да им придадът повече мъжественост. Знам ли.....Или нямат нотките на чувство в гласовете си.

# 28
  • Мнения: 374
Марианка , Берен не спомена ли в едно интервю че филма се снима с жив звук и е по трудно от колкото в  ЗП. В тези случаи  налага ли се дублаж-аз не съм никак на ясно !?! newsm78

# 29
  • Хасково
  • Мнения: 990
За Фърат Челик/Мустафа нали бяха писали,че заради френския акцент затова ползва дубльор.

Общи условия

Активация на акаунт