Бременост??? Може би.

  • 7 731
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Здравейте!Извинявам се,че въпроса ми не е точно по тази тема,но нужната ми е заключена!Имам въпрос относно "цветната бременност".Имах контакти точно в дните на овулацията ми.Трябва да ми дойде между 24-30май/идва ми между 25 и 31 ден/.От няколко дена ми се гади,повръща ми се,отпаднало ми е,не ми се яде и от снощи имам
"течение"/бледо розово със слузеста консистенция/.Правих си тест един отрицателен и един с бледа втора чертичка.Може ли това да е такава бременност?

# 61
  • Мнения: 7 988
Правих си тест един отрицателен и един с бледа втора чертичка.Може ли това да е такава бременност?

Еми щом има бледа втора чертичка, значи има бременност.

# 62
  • Мнения: 84
И аз така знам - дори и да е бледа, щом я има значи бебето вече е на лице!  Peace Дано тази новина да е добра за теб!

Аз този месец пак имах пътуване, пак имам забавяне, вече 14 дни като точно на датата, когато се предполагаше, че ще ми дойде имаше леко зацапване, но нищо повече. За съжаление моят тест е отрицателен, няма и намек от втора черта.  Sad Записах си час за лекар, силно съм притеснена, защото може би е хормонален проблем, който ще трябва да се лекува и разбира се това ще удължи времето за чакане и бебеправене...
И все пак стискайте палци утре докито да съобщи добри новини!  Hug


Редактирам се: току що идам от лекар. Бебе няма  Cry , цикъл няма  Confused, кисти няма  Simple Smile Уж всичко е наред, нищо ми няма...явно е от хормоните, което значи че дори не мога да се надявам на другия месец... Cry

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 11:44 от Беки Б

# 63
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....
"течение"/бледо розово със слузеста консистенция/.Правих си тест един отрицателен и един с бледа втора чертичка.Може ли това да е такава бременност?

Изчакай още ден - два и повтори теста.

# 64
  • София
  • Мнения: 17 592
Почти сигурно си за "честито"...

# 65
  • Мнения: 3 499
Стискам палци за следващия тест  Hug Но както написа по - горе катиАБВ "почти сигурно си за Честито!" Hug

# 66
  • Мнения: 16
Искам да попитам закъснява ми вече с 17 ден , но понеже се е случвало да ми закъснее 10/11 дни и не съм правила тест . И все пак ако има нещо и на правия тест ще покаже ли  дали има нещо  Grinning NeWS78  newsm78

# 67
  • Мнения: 84
Най-лесния и бърз начин за откриване на добрата новина е теста! Ако е положителен, то няма как да е грешен, ако е отрицателен изчакай няколко дни и си направи още един поне. После тичай при док, какъвто и да е резултата  Peace
Успех!

# 68
  • Мнения: 7 988
ако е отрицателен изчакай няколко дни и си направи още един поне. После тичай при док, какъвто и да е резултата  Peace

Няма кво да чака за втори тест. Това са си 17 дена закъснение. И най-късната овулация и най-глупавия тест да са, ако е бременна и първия ще е положителен. Според мен направо на доктор.

# 69
  • Мнения: 16
Мисля направо утре на док. да ходя . А другото което е имам сърцебиене на моменти е не е кой знае какво , но не ми се беше случвало досега . Мисълта  ми е ако съм бременна това нормално ли е или е друг проблема ?

# 70
  • Мнения: 7 988
Мисля направо утре на док. да ходя . А другото което е имам сърцебиене на моменти е не е кой знае какво , но не ми се беше случвало досега . Мисълта  ми е ако съм бременна това нормално ли е или е друг проблема ?

Нормално е.

# 71
  • Мнения: 16
Ох , успокоих се .  Утре отивам на док. надявам се резултатът да е положителен  Praynig

# 72
  • Мнения: 13
Здравейте дами Simple Smile Нека и аз споделя : очаквам М на 09.06 , а от 22.05 до днешна дата (без пропуск) сме на бебеправене ... Имам леки признаци и се надявам много на бебче ... От няколко дни не мога да спя , май вълнението е голямо Laughing ... Желая на всички късмет и много бебета тази година   Hug

# 73
  • Мнения: 3 499
Калинка, Холипопс,  Praynig Praynig Praynig

# 74
  • Мнения: 135
Здравейте! Днес за първи път реших да пиша във прекрасния ви форум, затова моля за извинение ако не съм в правилната тема. С моето момче бебеправим от 3 месеца(знам, че не е много време) и все още не искам и да си помислям че има проблем. Попринцип съм редовна в гинекологичните си прегледи на около 6-8 месеца и до момента всичко е било наред. Спрях противозачатъчните февруари и от март започнахме с опитите. Първият месец бях в абсолютна еуфория и от желание изпитах какви ли не симптоми, но нищо. Сега  мисля че съм по-спокойна, но все пак се надявам много. Последно ми дойде на 12.05, а цикълът ми е точно 32 дни и идва по часовник. Ясно е, че още няма закъснение, но съм ужасно изморена постоянно и апетитът ми е неутолим. Днес се събудих с изключително раздразнени зърна, но друга промяна в гърдите ми не виждам. Направих си тест Шуър чек, но е категорично отрицателен, а и все пак е много рано. Искам да ви помоля за съвет има ли смисъл да търся тестове за ранна диагностика? Точни ли са? Предполагам, че имате повече опит в това. Благодаря предварително и се надявам да не съм досадила с тези предълги обяснения. Хубав ден и положителни емоции!

Общи условия

Активация на акаунт