Бременост??? Може би.

  • 7 730
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Момичета, сигурно мн теми е имало по-този въпрос, за което предварително се извинявам. Искам да споделят мнения, вече минали през това мами, за което ще съм страшно благодарна.
За последно ми дойде на 02.03.11. Преди повече от седмица косата ми започна да става като на клечки, въпреки че не съм сменяла нито шампоан, нито нищо. Кожата на лицето ми като че ли се поизчисти от пъпчиците, които имах. Преди 2 дни получих зацапване по бельото и помислих, че ми идва. Да, ама не! То си беше само за тогава. Сега няма нито цикъл, нито нищо. Качих и 2 кг, а не ям повече.
Имам тест вкъщи, но честно казано ме е страх да го направя, защото мн искам бебе и не искам да се разочаровам отново.
 

# 1
  • Мнения: 1 844
Едва ли тук някой ще може да ти даде отговор. Само тест ще свърши работа. Peace
Закъснението е голямо, така че определено има шанс да си заченала. Искрено ти го пожелавам!

# 2
  • Мнения: 7 987
Въпроса не е "къде"...  Въпроса е, че само ти можеш да си дадеш отговор.
Абе вие един тест ви е страх да направите, а как ще гледате бебе...
Просто направи теста и толкова... Крайно време е.
На никой не му харесва да види една чертичка, като иска две, но пък най-малко страха ще ти помогне в случая.

# 3
  • Мнения: 1 418
стискам ти палци за двете чертички.Крайно време е да го направиш този тест Hug

# 4
  • Мнения: 3 248
Мила, направи си тест, тук наистина никой няма как да ти каже. Най-искрено ти пожелавам да ни се похвалиш с две чертички!  Hug

# 5
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз се чудя как си издържала до сега да не направиш теста  Wink
Хайде, дано се похвалиш после!

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 550
Аз на твое място щях да съм го направила до сега.

# 7
  • Мнения: 722
Направи ли си вече тест? Какъв е резултата?

# 8
  • Мнения: 21
Да,направих го. Отрицателен.  Sad

# 9
  • Мнения: 722
Съжалявам!  Hug Ако искаш отиди на преглед за всеки случай да видиш на какво се дължи това закъснение. До колкото разбрах е повече от 10 дена.

# 10
  • Мнения: 84
И при мен така се получи, но като се замислих се осъзнах - бях пътувала, смяна на климата, леко прокървяване, ама за кратко, после нищо и после изведъж... Sad
Аз обаче го приемам философски за сега и си мисля, че така е трябвало да се случи. Една приятелка ми каза, че душите на бебетата обикаляли и си търсели родители. Някъде нашето бебче ни търси и въпрос на време е да се получи!!!  Hug

# 11
  • Мнения: 21
 Hug Дано си права за душите на бебетата. Много хубаво казано.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен.Исках да споделя съмненията си с вас,последният ми цикъл беше на 10,03,2011,на 08,04 имах леко зацапване помислих че ще ми дойде но уви ..... няма го още....Не съм си направила тест защото цикълът ми е нередовен.....Имам силно бяло течение,тежест в гърдите,не ме болят, болки в кръста,безсъние..... Rolling Eyes BlushМного искаме бебе и ме е страх да направя тест..... Weary preggo

# 13
  • София !
  • Мнения: 1 240
Здравейте и от мен.Исках да споделя съмненията си с вас,последният ми цикъл беше на 10,03,2011,на 08,04 имах леко зацапване помислих че ще ми дойде но уви ..... няма го още....Не съм си направила тест защото цикълът ми е нередовен.....Имам силно бяло течение,тежест в гърдите,не ме болят, болки в кръста,безсъние..... Rolling Eyes BlushМного искаме бебе и ме е страх да направя тест..... Weary preggo


И аз съм в същото положение . Но поради факта че цикъла ми е нередовен , а имам само 2 дни закъснение , мисля да поизчакам поне още няколко дни и тогава да правя тест  yes  .  Силно се надявам този път да е станало  newsm17 .

Последна редакция: нд, 17 апр 2011, 18:44 от Joanna ツ

# 14
  • Мнения: 2
пожелавам ти късмет и след няколко дни да се похвалим и двете с положителен резултат Peace baby_neutral newsm07

# 15
  • София !
  • Мнения: 1 240
Дано , дано  Praynig . И аз ти пожелавам късмет   babyuu

# 16
  • Мнения: 21
 Praynig Дано да е това, което искате. Пожелавам ви от все сърце.
Аз мисля да ида на лекар, защото тая работа не ми харесва. Започвам да се притеснявам вече. Качила съм 2 кг, подула съм се като балон, а не мога да разбера защо.

# 17
  • Мнения: 68
Късмет момичета, дано скоро да се похвалите  EFP

# 18
  • Мнения: 71
ей, момичета, я хуквайте да пишкате дружно... Laughing стискам ви палци да има с какво да с похвалите

# 19
  • Мнения: 21
Опаааааа. Аз май не съм направила теста, както трябва! Току що прочетох, че теста (Sure check) трябва да се остави на равна повърхност, а аз докато чаках резултата си го държах в ръцете и непрекъснато го въртя в стремежа си да видя това, което искам. Blush
Май пак ще трябва да си правя тест.  Grinning
Тази част от указанията не съм я видяла. Rolling Eyes

# 20
  • София !
  • Мнения: 1 240
Аз няма да се похваля за съжаление  smile3518  . Днес ми дойде цикъла smile3518 . Дано  следващият път да се похваля с положителен тест  newsm17 . Пожелавам късмет на другите  Hug .

# 21
  • Мнения: 2
Опаааааа. Аз май не съм направила теста, както трябва! Току що прочетох, че теста (Sure check) трябва да се остави на равна повърхност, а аз докато чаках резултата си го държах в ръцете и непрекъснато го въртя в стремежа си да видя това, което искам. Blush
Май пак ще трябва да си правя тест.  Grinning
Тази част от указанията не съм я видяла. Rolling Eyes
Според мен няма значение дали теста ще стои на едно място или в ръцете ти.
Моя позната,и тя като теб го държеше в ръцете си и излезе положителен(беши бременна).
Успех Hug

# 22
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Опаааааа. Аз май не съм направила теста, както трябва! Току що прочетох, че теста (Sure check) трябва да се остави на равна повърхност, а аз докато чаках резултата си го държах в ръцете и непрекъснато го въртя в стремежа си да видя това, което искам. Blush
Май пак ще трябва да си правя тест.  Grinning
Тази част от указанията не съм я видяла. Rolling Eyes

Божеее, аз колко го размятах, докато отворя капачето и видя ще го бъде ли или не...  Crazy Видях си втората бледа чертичка и щях да припадна  Simple Smile После направих още 5...ей така, за всеки случай  Mr. Green
Успех ти желая и да се похвалиш скоро  Hug

Joanna ツ, съжалявам  Hug Ама другия месец ела тук с хубави новини  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 772
Да и аз като си правя тест си го държа в ръцете,но може и да не трябва така.Оф на мене пък уж ми дойде,имах леко зацапване само първия ден,и оттогава вече 4 дни ,до момента-абсолютно нищо! Rolling Eyes

# 24
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Да и аз като си правя тест си го държа в ръцете,но може и да не трябва така.Оф на мене пък уж ми дойде,имах леко зацапване само първия ден,и оттогава вече 4 дни ,до момента-абсолютно нищо! Rolling Eyes

зацапването може и да е било имплантиране?  Rolling Eyes Кога бебеправихте?

# 25
  • Мнения: 772
На 31.03 и 01.04,но забравих да спомена нещо мн важно,трябваше да ми дойде на 15.04 и аз на 16.04 си направих тест-отрицателен!Може и да е било рано за тест,но по принцип на първия ден от закъснението отчита. Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 1 598
На 31.03 и 01.04,но забравих да спомена нещо мн важно,трябваше да ми дойде на 15.04 и аз на 16.04 си направих тест-отрицателен!Може и да е било рано за тест,но по принцип на първия ден от закъснението отчита. Rolling Eyes

Не е задължително, виж в темата "Правилно ли отчете вашият тест за бременност" колко момичета са имали отрицателни тестове първо, понякога и при по-голямо закъснение. Изчакай малко и си направи пак тест (ако междувременно не ти е дошъл МЦ, разбира се).

# 27
  • Мнения: 772
Ами ще изчакам още малко и пак ще повторя теста.. Wink

# 28
  • Мнения: 21
Момичета искам вашите мнения.
От чисто любопитство, току що си мерих базалната температура. Четох, че това се прави сутрин още преди да си станала, но реших да пробвам. А и още нещо. Мерих я във влагалището, щото в ануса...   Confused
Та термометъра показа 37,3, а аз очаквах нещо от сорта 36 и нещо, както пише по книгите.
Мислите ли че мога да имам някаква надежда?  newsm17

# 29
  • София
  • Мнения: 1 598
Има смисъл от мерене на базална температура само ако си го правила редовно по едно и също време на деня, за да имаш база за сравнение и да отчиташ отклоненията. Сама по себе си тази температура не може да ти каже нещо особено. А надежда има винаги Simple Smile Изчакай си датата на МЦ и ако не дойде - направи тест. Успех Simple Smile

# 30
  • Мнения: 21
 Grinning Аз вече имам доста сериозно закъснение и един отрицателен тест по време на тридневното зацапване.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 598
Кое тридневно зацапване? Вместо МЦ ли си го имала?

Ако не искаш да правиш пак уринарен тест, по-добре си направи кръвен Simple Smile По-надеждно е от температурата.

# 32
  • Мнения: 21
Ами последният ми цикъл беше на 01.03. Миналата седмица в сряда ме зацапа и си помислих,че ще ми дойде. Да,ама не.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 598
Охо, 01.03. - може да си бременна. Но може и МЦ по някаква причина да е дошъл... странен. Най-добре си направи кръвен тест Simple Smile 

# 34
  • Мнения: 21
 newsm10 newsm17 Дано,дано,дано

# 35
  • София !
  • Мнения: 1 240
И какво стана в крайна сметка ?  newsm78   bouquet

# 36
  • Мнения: 21
Ами резултатът е 0.1 и няма бременност. Трябва да ида на гинеколог, но да видим кога ще си освободя от работата.

# 37
  • София !
  • Мнения: 1 240
Съжалявам дано другия път стане  Hug Успех   bouquet !

# 38
# 39
  • Мнения: 18
Да споделя и аз.Ние чакахме,лелката на 14.04.но не дойде.На 17 ден от цикъла получих,розово зацапване за около 2 дни,на 6 ден от закъснението правих тест,отрицателен.А пак днес е вече 12 ден от закъснението,имам само болки в гърдите и от време на време ниско долу.Как Ви се вижда това...............

# 40
  • Мнения: 7 987
Да споделя и аз.Ние чакахме,лелката на 14.04.но не дойде.На 17 ден от цикъла получих,розово зацапване за около 2 дни,на 6 ден от закъснението правих тест,отрицателен.А пак днес е вече 12 ден от закъснението,имам само болки в гърдите и от време на време ниско долу.Как Ви се вижда това...............

Направо на доктор. Ако има бебе, вече ще се види.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 598
Да споделя и аз.Ние чакахме,лелката на 14.04.но не дойде.На 17 ден от цикъла получих,розово зацапване за около 2 дни,на 6 ден от закъснението правих тест,отрицателен.А пак днес е вече 12 ден от закъснението,имам само болки в гърдите и от време на време ниско долу.Как Ви се вижда това...............

Направо на доктор. Ако има бебе, вече ще се види.

Може и да не се види. При мен чак в 7 г.с. се видя, а при някои момичета и по-късно. Но си права - да иде на лекар, да си направи кръвен тест и ехографски преглед. Успех Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 10 700
Да споделя и аз.Ние чакахме,лелката на 14.04.но не дойде.На 17 ден от цикъла получих,розово зацапване за около 2 дни,на 6 ден от закъснението правих тест,отрицателен.А пак днес е вече 12 ден от закъснението,имам само болки в гърдите и от време на време ниско долу.Как Ви се вижда това...............

Направо на доктор. Ако има бебе, вече ще се види.
Peace

# 43
  • Мнения: 18
Да,но аз сега съм в чужбина и в близките 2 месеца сигор,няма да се пребирам.
И  сега,затова ми е малко притеснително,незнам какво да правя.След 2 дни пак ще си направя тест давидим.... Simple Smile Peace

# 44
  • Мнения: 722
moi i toi1 направи ли си нов тест?

# 45
  • Мнения: 18
 Weary нямаше смисъл,от втори тест дойде ми на 30.04 Sad.Пак започва,едно дълго чакане.Не ми действа,добре тази една чертичка SadУСПЕХ НА ВСИЧКИ!

# 46
  • Мнения: 16
Здравейте   bouquet Извинявайте че така нахлувам в темата , но искам да попитам . Възможно ли е при бременност да имаш високо или ниско кръвно , главоболие ? И колко време след зачеването е възможно да се появят симптоми ? Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите  smile3525

# 47
  • Мнения: 7 987
Здравейте   bouquet Извинявайте че така нахлувам в темата , но искам да попитам . Възможно ли е при бременност да имаш високо или ниско кръвно , главоболие ? И колко време след зачеването е възможно да се появят симптоми ? Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите  smile3525

Възможно е ниското кръвно да е симптом на бременност. За високото не знам. Симптоми, до колкото знам, се появяват най-малко две седмици след зачеване

# 48
  • София
  • Мнения: 1 598
Ниското кръвно е по-обичайно, но понякога пък се повишава.

Всичко изброено може да е симптом на бременност... а може и на махмурлук. А и всяка бременност е различна  Peace

# 49
  • Мнения: 16
Благодаря ! Ами понеже кръвното ми беше ниско вчера имам страшно главоболие температура , не казвам че трябва да съм бременна ( макар че много ми се иска този път да е станало ) , може да е от нещо друго но все пак реших да питам  Peace

# 50
  • Мнения: 21
Момичета, бях на лекар и ми изписа да пия в продължение на 3 месеца Дуфастон. Интересува ме дали мога да забременея докато го пия? Ще съм благодарна на някой, който го и ползвал да сподели мнението си. Hug

# 51
  • София !
  • Мнения: 1 240
Аз не съм го използвала , но от това което знам мисля че няма проблем .  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 10 700
Момичета, бях на лекар и ми изписа да пия в продължение на 3 месеца Дуфастон. Интересува ме дали мога да забременея докато го пия? Ще съм благодарна на някой, който го и ползвал да сподели мнението си. Hug
Да,ако ти е изписан да го приемаш след овулация или от 15-16 ден на цикъла натам.

# 53
  • Мнения: 21
Всъщност трябва да ги пия на 19,20,21 ден от началната дата на МЦ.

# 54
  • София
  • Мнения: 10 700
Всъщност трябва да ги пия на 19,20,21 ден от началната дата на МЦ.
Няма да пречи на забременяване.

# 55
  • Мнения: 21
Мерси за съдействието!!! Hug Hug Hug  newsm10

# 56
  • Мнения: 2
Здравейте всички. Чета и чета из форумчеата тук и чакам да мине седмица и 2 дена та да видя ще дойде ли тази пуста М или не.Далеч съм от отчайване и тн защото миналият месец спрях контрацептивните хапчета и това ни е първи месец опит след като загубих бебето по необясними причини преди 7 месеца. Някак много ми се идка да стане бързо и лесно този път. От четене на ранните признаци на бременност или пък си внушавам, но от няколко дена постоянно ме боли все едно еееей сега ще ми дойде, но е мн рано. И безсъние ме подгони а по принцип спя мноооого. И стомахът ме все растроен.общо взето от 10 признака 9 намирам.Предният път никакви признаци нямах-просто стана след два месеца опити.И при цялото ни щадтие в началото на 4 месец лекарят каза че плодът е мъртъв от 2 седмици.newsm78. Лудите ме хващат вече. baby_neutral #2gunfire

# 57
  • Мнения: X
paia4eto ... мисля, че още е прекалено рано, за да го мислиш толкова... по-добре изчакай до евентуално закъснение, иначе ще се побъркаш...  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 2
хаха  Laughing и аз си го помислих florecita,но както мразя да чакам по принцип а за това съвсем не ми се отдава  Rolling Eyes

# 59
  • София !
  • Мнения: 1 240
То и аз имах миналия месец всички признаци и накрая ми дойде . Така че колко и неприятно да е ще се наложи да почакаш ; ]] . Успех все пак  smile3525

# 60
  • Мнения: 1
Здравейте!Извинявам се,че въпроса ми не е точно по тази тема,но нужната ми е заключена!Имам въпрос относно "цветната бременност".Имах контакти точно в дните на овулацията ми.Трябва да ми дойде между 24-30май/идва ми между 25 и 31 ден/.От няколко дена ми се гади,повръща ми се,отпаднало ми е,не ми се яде и от снощи имам
"течение"/бледо розово със слузеста консистенция/.Правих си тест един отрицателен и един с бледа втора чертичка.Може ли това да е такава бременност?

# 61
  • Мнения: 7 987
Правих си тест един отрицателен и един с бледа втора чертичка.Може ли това да е такава бременност?

Еми щом има бледа втора чертичка, значи има бременност.

# 62
  • Мнения: 84
И аз така знам - дори и да е бледа, щом я има значи бебето вече е на лице!  Peace Дано тази новина да е добра за теб!

Аз този месец пак имах пътуване, пак имам забавяне, вече 14 дни като точно на датата, когато се предполагаше, че ще ми дойде имаше леко зацапване, но нищо повече. За съжаление моят тест е отрицателен, няма и намек от втора черта.  Sad Записах си час за лекар, силно съм притеснена, защото може би е хормонален проблем, който ще трябва да се лекува и разбира се това ще удължи времето за чакане и бебеправене...
И все пак стискайте палци утре докито да съобщи добри новини!  Hug


Редактирам се: току що идам от лекар. Бебе няма  Cry , цикъл няма  Confused, кисти няма  Simple Smile Уж всичко е наред, нищо ми няма...явно е от хормоните, което значи че дори не мога да се надявам на другия месец... Cry

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 11:44 от Беки Б

# 63
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....
"течение"/бледо розово със слузеста консистенция/.Правих си тест един отрицателен и един с бледа втора чертичка.Може ли това да е такава бременност?

Изчакай още ден - два и повтори теста.

# 64
  • София
  • Мнения: 17 592
Почти сигурно си за "честито"...

# 65
  • Мнения: 3 499
Стискам палци за следващия тест  Hug Но както написа по - горе катиАБВ "почти сигурно си за Честито!" Hug

# 66
  • Мнения: 16
Искам да попитам закъснява ми вече с 17 ден , но понеже се е случвало да ми закъснее 10/11 дни и не съм правила тест . И все пак ако има нещо и на правия тест ще покаже ли  дали има нещо  Grinning NeWS78  newsm78

# 67
  • Мнения: 84
Най-лесния и бърз начин за откриване на добрата новина е теста! Ако е положителен, то няма как да е грешен, ако е отрицателен изчакай няколко дни и си направи още един поне. После тичай при док, какъвто и да е резултата  Peace
Успех!

# 68
  • Мнения: 7 987
ако е отрицателен изчакай няколко дни и си направи още един поне. После тичай при док, какъвто и да е резултата  Peace

Няма кво да чака за втори тест. Това са си 17 дена закъснение. И най-късната овулация и най-глупавия тест да са, ако е бременна и първия ще е положителен. Според мен направо на доктор.

# 69
  • Мнения: 16
Мисля направо утре на док. да ходя . А другото което е имам сърцебиене на моменти е не е кой знае какво , но не ми се беше случвало досега . Мисълта  ми е ако съм бременна това нормално ли е или е друг проблема ?

# 70
  • Мнения: 7 987
Мисля направо утре на док. да ходя . А другото което е имам сърцебиене на моменти е не е кой знае какво , но не ми се беше случвало досега . Мисълта  ми е ако съм бременна това нормално ли е или е друг проблема ?

Нормално е.

# 71
  • Мнения: 16
Ох , успокоих се .  Утре отивам на док. надявам се резултатът да е положителен  Praynig

# 72
  • Мнения: 13
Здравейте дами Simple Smile Нека и аз споделя : очаквам М на 09.06 , а от 22.05 до днешна дата (без пропуск) сме на бебеправене ... Имам леки признаци и се надявам много на бебче ... От няколко дни не мога да спя , май вълнението е голямо Laughing ... Желая на всички късмет и много бебета тази година   Hug

# 73
  • Мнения: 3 499
Калинка, Холипопс,  Praynig Praynig Praynig

# 74
  • Мнения: 135
Здравейте! Днес за първи път реших да пиша във прекрасния ви форум, затова моля за извинение ако не съм в правилната тема. С моето момче бебеправим от 3 месеца(знам, че не е много време) и все още не искам и да си помислям че има проблем. Попринцип съм редовна в гинекологичните си прегледи на около 6-8 месеца и до момента всичко е било наред. Спрях противозачатъчните февруари и от март започнахме с опитите. Първият месец бях в абсолютна еуфория и от желание изпитах какви ли не симптоми, но нищо. Сега  мисля че съм по-спокойна, но все пак се надявам много. Последно ми дойде на 12.05, а цикълът ми е точно 32 дни и идва по часовник. Ясно е, че още няма закъснение, но съм ужасно изморена постоянно и апетитът ми е неутолим. Днес се събудих с изключително раздразнени зърна, но друга промяна в гърдите ми не виждам. Направих си тест Шуър чек, но е категорично отрицателен, а и все пак е много рано. Искам да ви помоля за съвет има ли смисъл да търся тестове за ранна диагностика? Точни ли са? Предполагам, че имате повече опит в това. Благодаря предварително и се надявам да не съм досадила с тези предълги обяснения. Хубав ден и положителни емоции!

# 75
  • Мнения: 7 987
Искам да ви помоля за съвет има ли смисъл да търся тестове за ранна диагностика? Точни ли са? Предполагам, че имате повече опит в това. Благодаря предварително и се надявам да не съм досадила с тези предълги обяснения. Хубав ден и положителни емоции!

Ти си знаеш дали искаш да пробваш с тест за ранна диагностика, но по-добре изчакай датата все пак.

# 76
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
..... има ли смисъл да търся тестове за ранна диагностика? Точни ли са? ....

Някои тестове наистина хващат настъпила бременност още преди датата на очаквания цикъл. Но най - сигурните резултати са при закъснение от поне 1-2 дни.

# 77
  • София !
  • Мнения: 1 240
Така .. Днес бях при док. обаче човека имаше работа и бързаше прегледа ме набързо ( бременна съм поне ми потвърди ) , и каза да отида утре да видим дали всичко е нормално . Притесняваме че ме боли корема ниско долу като преди цикъл това нормално ли е ?  newsm78 ( Ивинявам се че пиша в тази тема , но не ми се иска да правия нова само за един въпрос ) ...

# 78
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.... Днес бях при док. обаче човека имаше работа и бързаше прегледа ме набързо ( бременна съм поне ми потвърди ,......

Честито! Леко бременеене  Laughing
Дали болките са нормални в твоя случай, ще ти каже докторът. Но са често срещани, особено в начална бременност. Аз почти до третия месец се чуствах, сякаш всеки момент ще ми дойде цикълът. Но при мен имаше проблем, какот се оказа по - късно. Така че не са били без нищо тези болки. Но това в моя случай, какъв е твоят, ще каже лекарят. Стискам палци!

# 79
  • Мнения: 46
здравейте и от мен.  аз имам два положителни теста, шуър чек на първия ден от закъснението на мц/07.06./ и днес отново с тест клеар, но нямам кой знае какви симптоми, освен виене на свят и болки в гърдите. може би защото толкова дълго време се опитвам да забременея и все още се съмнявам че наистина е станало...

# 80
  • Мнения: 13
Здравейте момичета Simple Smile Днес трябва да дойде лелката , за сега няма признаци че ще се появи и дано не дойде по късно ... От около седмица имам проблем с ходенето в тоалетната , до сега съм нямала запек или пропуснат ден , нормалното при мен е 4-5 пъти на ден . От няколко дни гърдите ми са станали доста големи , болки в кръста , страшно съм изморена , не мога да изпуша цяла цигара ... И още поне 5 други признака... Преди два дни си направих тест -Клиър блу - отрицателен, а и го правих следобед ...  примирих, че бебче няма Sad ... Но таткото само повтаря " Момиченце е ще видиш " Simple Smile ... Все пак имам малка надежда да е така ...  На бреммените честито , лека бременност и много хубави моменти :*

# 81
  • Мнения: 629
здравейте и от мен.  аз имам два положителни теста, шуър чек на първия ден от закъснението на мц/07.06./ и днес отново с тест клеар, но нямам кой знае какви симптоми, освен виене на свят и болки в гърдите. може би защото толкова дълго време се опитвам да забременея и все още се съмнявам че наистина е станало...
Не е задължително да имаш симптоми. Ако питаш мен, колкото по-малко, толкова по-добре Simple Smile Честито!!!

hollypops, утре вече можеш да направиш един surecheck и ще знаеш отговора Simple Smile

# 82
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Сега си спомням, че и двата теста, които правих навремето, бяха някакви най - обикновени, по 80 стотинки. Първият беше със слабо розова втора черта, вторият /след 2-3 дни/ си беше с две ярки черти. Та мисълта ми е, че не е задължително тестът да е марков и скъп  Wink

# 83
  • Мнения: 13
Здравейте момичета Simple Smile Пак не мога да заспя и съм на линия ... След първия ден от закъснението направих тест и беше отрицателен , днес вече ми е 5ти ден и мисля да повторя теста ... Ужасно ми е криво тези дни  и едни крокодилски сълзи се леят незнайно защо ¿¿¿ Стискайте палци сутринта да се появят EFP Simple Smile Лека нощ от мен    Hug

# 84
  • Мнения: 135
Здравейте! Писах ви скоро за моите "симптоми" и ме посъветвахте да си направя тест след закъснението. Ами вече имам 2-3 дни закъснение (цикълът ми е 31-32 дни), бях на гинеколог на 06,06 и човека потвърди овулация, а за силните болки в гърдите ми обясни, че може да се дължи както на ранна бременност, така и на хормона Пролактин. Изследвах си въпросния хормон около 5 дни по-късно и беше супер. Имам температура 37,1 -37,3 постоянно от 06,06 насам (не меря базална). Дотук нямам положителен тест, нито дори леко забележими чертички. Кога според вас мога да се тествам и да отида ли директно на кръвен? Навсякъде казват след закъснение, ама не визират късна овулация  Confused

# 85
  • Австрия
  • Мнения: 2 313
Може да 'пуснеш' кръвен след 11-я ден след О (ако приемем 06.06 за такъв ден) т.е. на 18.06 или да направиш уринарен тест след 20.06.

Късмет, eti_1988!

# 86
  • Мнения: 621
Здравейте момичета.Моля за помощ защото вече не знам какво да правя.С приятелят ми започнахме с  бебе правенето от около месец.Последния ми МЦ беше от 06.05. до 11.05.Трябваше да ми дойде на 09.06,но все още го няма.Миналата седмица ходих на видеозон(коремен) и нищо не видяха,смисъл гледаха ми яйчника защото ме наболяваше и затова отидох.От 3 дни пишкам през половин един час.Вчера правиш тест ,но не със сутрешна урина беше отрицателен.Възможно ли е да е отчело грешно след като преди теста (около 30-тина минути) бях пишкала вече

# 87
  • Мнения: 7 987
Здравейте момичета.Моля за помощ защото вече не знам какво да правя.С приятелят ми започнахме с  бебе правенето от около месец.Последния ми МЦ беше от 06.05. до 11.05.Трябваше да ми дойде на 09.06,но все още го няма.Миналата седмица ходих на видеозон(коремен) и нищо не видяха,смисъл гледаха ми яйчника защото ме наболяваше и затова отидох.От 3 дни пишкам през половин един час.Вчера правиш тест ,но не със сутрешна урина беше отрицателен.Възможно ли е да е отчело грешно след като преди теста (около 30-тина минути) бях пишкала вече

Опитай все пак да си направиш тест утре сутринта с първа урина и после на доктор!

# 88
  • Мнения: 621
celika така и ще направя,само се надявам  да има  EFP

# 89
  • Мнения: 135
Днес си направих тест сутринта и имаше доста по-бледа, но ясна втора черта. Много сме щастливи. Обадих се на док и той ми каза да ида още днес. Много се зачудих какво ли ще види, но ми потвърди плодно сакче 2.1мм. Безумно се радвам и дано всичко да е наред. Благодаря за съветите ви. Пожелавам ви на всички две чертички!  Simple Smile

# 90
  • Мнения: 621
Честито дано и аз видя 2 черти,макар че говорих с докито и тя каза да отида да ми предизвика цикъла

# 91
  • Австрия
  • Мнения: 2 313
Значи овулацията със сигурност е била преди 06.06.. Но това няма значение, важното е друго в случая  Wink
Леко бременеене, eti_1988  Flowers Four Leaf Clover

# 92
  • Варна
  • Мнения: 483
Привет и от мен, мили бъдещи мами (дори да нямате две чертички този месец- другия ще е със сигурност  Peace). И ние сме на вълна бебеправене. Тресат ме много странни чувства- човек явно с годинките започва все повече да иска ама и малко да не му стиска....
Както и да е- аз се заредих с ову тестове и шуърчеци, ама да видим другата седмица ще има ли закъснение или не.
Болят ме гърдите, няколко дни след овуто и опитите започнаха да ме придърпват яйчниците и през ден-два е така- опитвам се да не си внушавам и затова и не съм се интересувала много много какви са "признаците", но все пак тайничко си се надявам.

# 93
  • Мнения: 621
Вчера ходих на лекар бременност все още не се вижда,само лигавицата на матката се е удебелила и казаха да изчакам още една седмица.До тогава само мога да си стискам палци да има положителен резултат

# 94
  • Мнения: 106
здравейте бъдещи мами,аз една от многото момичета тук които опитват от много време,в моя случай повече от 1 година,преди два дена си направих тест закъсняваше ми 1 ден,появи се много тънка и бледа 2 ра чертичка и доста време след указаното време,и днес на 4 ден закъснение си направих тест които направо изписва бременна или не,и каква беше радостта ми като видях бременна 1-2 седмици,разплаках се от радост,сега само ми оства да ида на доки за да потвърди че всичко е наред.така че ако ви се случи да имате 2 ра макар и многоооо тънка и многооо бледа чертичка --това е наи--голямото щастие..успех на всички бъдещи мами Hug Hug  bouquet

# 95
  • Мнения: 8
Питах в друга тема, но не получих отговор и реших да питам и тук. Връщам тема от 18юни за да не правя нова. Моята приятелка се надява да бременеем заедно. Но понеже скоро са направили белята ме попита кога най-рано може да разбере дали е бременна. Аз не знам със сигурност и я посъветвах да изчака евентуално закъснение на цикъла. Но според нейните думи я "гложди" и иска да опита още сега с тестове. Направи един и и показъл отрицателен. Но според мен има и възможни за бременност симптоми. Макар да не и го казвам... Има болки ниско в корема подчти всеки ден по нейни думи и леко подуване на корема, което може да личи според мен защото е много слабичка. Според вас може ли да има нещо? Искам да я окуража, но ме е страх да не и дам някакви напразни надежди. Цикъла и трябва да дойде накрая на този месец, мисля че каза към 24-25-26 нещо такова...

# 96
  • Мнения: 7 987
Ами щом цикъла трябва да и дойде на 24-26, то овулацията току що и е минала и е невъзможно да има симптоми, а и евентуална имплантация все още няма, така че няма как да е бременна, освен ако няма много ранна овулация. А и както говориш за "беля", вероятността става още по-малка, но нищо не се знае... и така са станали много бебета.

# 97
  • Мнения: 8
Благодаря за отговорите. Оказа се че тя си е правила тест за бременност днес сутринта, някакъв ранен там до 7дни след заплождането или нещо такова. Извинявам се за невежеството. Та, теста е показал отрицателен резултат и докато случилото се беше беля за тях(макар че тя самата го искаше тайно, но мъжа и не), то сега е разтроена..... Не знам... Каза, че ще опита пак да направи тест по-късно. Офф, как да я успокоя... ? Идеи?

# 98
  • Мнения: 7 987
Офф, как да я успокоя... ? Идеи?

Ами първо и обясни, че бебето трябва да е желано от двамата. И като иска нещо, да се вземе в ръце и да работи по въпроса да го постигне, а не да плаче и да се разочарова при първия неуспех.

# 99
  • Мнения: 11
здр. момичета.моят цикъл ми закъснява вече 4 -ти ден и тайничко се надявам на лицето ми да грейне усмивка. смятам да изчакам още няколко дни и тогава да си направя теста.гърдите ме боляха изпитвах глад, но не ми дойде. вие какво мислите момичета

# 100
  • Мнения: 786
здр. момичета.моят цикъл ми закъснява вече 4 -ти ден и тайничко се надявам на лицето ми да грейне усмивка. смятам да изчакам още няколко дни и тогава да си направя теста.гърдите ме боляха изпитвах глад, но не ми дойде. вие какво мислите момичета
4 дни са си хубаво закъснение....направи го още сега..особено ако цикъла ти по принцип не е прекалено дълъг та да говори за късна ову..Но ако не си от най-нетърпеливите изчакай още!за признаци не знам..вече година бебеправим и какви ли не признаци си мислех че имам тъй че....не знам за тях вече какво да кажа!!успех със теста!стискам палци да е вече силно положителен!

# 101
  • Мнения: 11
БЛАГОДАРЯ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ, ЩЕ ВИ ИНФОРМИРАМ В ПОНЕДЕЛНИК, ЛЕК ДЕН МОМИЧЕТА И ПОВЕЧЕ УСМИВКИ НА ЛИЦЕТО

# 102
  • Мнения: 11
здр. момичета, снощи си направих тест за бременност и се оказа положителен, от вчера съм на седмото небе.искам да дам кураж на момичетата и ви стискам палци и вие да се чуствате на седмото небе. господ си знае работата, аз съм на 33 год, опериран ми е левия яйчник, матката ми е обърната назад и тръбичките ми са нагънати и си мислех че няма да мога да имам бебче,дори пих дуфастон преди една година. накрая реших да правч просто секс и то взе че стана. успех на всички имате моята подкрепа

# 103
  • Варна
  • Мнения: 483
Здравейте мамчета! Чета си предния пост и се усещам че съм пак в изходна позиция. Предния месец ми дойде дори по-рано от очакваното. Този пак уж правих тест за овулация ама пак май не съм я хванала навреме.
Поднових си данните в календара на Зачатие, че отдавна не бях въвеждала. И по мои и негови изчисленя трябваше днес да ми дойде. От сутринта ми се гади - сигурно от жегите, гладна съм- мга слон да изям и постоянно тъпча. Докато хапна сладко ми се дояжда солено и обатно.
Взех си тест на Шуърчек от този новия- тип писалка, ама уви е отрицателен. Въпреки всичко имам тайна надеждичка....ще видим до края на седмицата.

# 104
  • Мнения: 3
Здравейте, Мами! За първи път пиша във форума, но тъй като ми се случват странни неща, реших, че е крайно време да се включа.
Овулацията ми е много рано и винаги болезнена (докторите нямат друг такъв случай), този месец не чак толкова. Цикълът ми започна на 29.06., на осмия и деветия ден правихме бебето. От тогава не съм на себе си. Вие ми се свят, ям много (по принцип нямам апетит) и то неща, които не обичам. Тъй като е много рано още, М. трябва да дойде на 27.07, исках да споделя, че базалната ми температура от 2дни е над 37°. Вчера беше 37.9, днес е 38. Постоянно имам движение и пробождания в областта на яйчниците. Някой знае ли нещо по въпроса и дали това е нормално? Благодаря предварително!

Успех на всички и честито на успелите!

# 105
  • Мнения: 21
Хубаво е, че се самонаблюдаваш и дано това да са признаци на бременност. И аз искам да забременея. Започнахме опити от миналия месец. Тогава вярвах, че съм забременяла, направо си "усетих" всички симптоми, но теста за бременност се оказа отрицателен и на 28-мия ден ми дойде ПМС-то. Тоя месец съм решила да не се самонавивам излишно. На 02.07 ми дойде. Според калкулаторите овулацията ми е на 15-ти. И аз усещам това пробождане в областта на яйчниците, особено вляво. Боли ме и кръста, но го отдавам на климатика в офиса. Болки в гърдите нямам.

Упс... забравих да споделя, че съм на 32 години и вече си имам едно момченце на 7 г. Силно искам второ дете Simple Smile .

Интересното е, че първата ми бременност не беше планирана. Забременях на 4-тия ден след като ми бе свършил цикъла (бях чела, че 5 дена след цикъл е невъзможно да се забременее - ама е възможно Simple Smile ). Разбрах, че съм бременна едва в третия месец. Когато не чакаш нещата - те стават тооолкова бързо, а сега... до края на другата седмица тайничко ще се надявам да съм бременна Simple Smile .

Последна редакция: ср, 20 юли 2011, 14:06 от Злати7

# 106
  • Мнения: 7 987

Интересното е, че първата ми бременност не беше планирана. Забременях на 4-тия ден след като ми бе свършил цикъла (бях чела, че 5 дена след цикъл е невъзможно да се забременее - ама е възможно Simple Smile ). Разбрах, че съм бременна едва в третия месец. Когато не чакаш нещата - те стават тооолкова бързо, а сега... до края на другата седмица тайничко ще се надявам да съм бременна Simple Smile .

Злати7, имаш много да четеш още... Simple Smile

# 107
  • Мнения: 21
Факт.

Вече нямам никакви болки или каквито и да е странни усещания ниско в корема/яйчниците. Единствено зърната на гърдите ми ме болят леко. Усещам ги напрегнати от вчера и сега е така. Но сигурно и затова си има обяснение. Едва ли бих могла да имам симптоми на бременност толкова рано. Втелявам се. Ще изчакам до края на месеца  Wink.

# 108
  • Мнения: 21
Постоянно имам движение и пробождания в областта на яйчниците. Някой знае ли нещо по въпроса и дали това е нормално?

В събота срещу неделя правихме секс и от тогава ми започнаха едни пробождания като от игла ниско долу в корема. И така вече 2 дена. Не минават. И кръста много ме боли. Определено е доста неприятно.

П.П. И корема ми е един такъв подут... иначе четох, че това са нормални неща за ранна бременост. Аз все още не знам.

# 109
  • Мнения: 55
здравейте пиша за първи път но вече се чудя какво става  с мен вече 2 месец правим бебе и цикълът ми този месец дойде точно на датата но беше много краткотраен и розов на цвят а и нямах болки в корема както обикновено меря и бт и преди и след цикълът се задържа 37 и 2 може ли да съм бременна.цикълът ми дойде на 21.07

# 110
  • Мнения: 21
Колко краткотраен? Защо не си направиш тест за бременност? Това ще махне много от въпросителните ти.

П.П. Моят корем вече не е подут. Днес имах едни тъпи болки, даже в един момент си помислих, че ще ми дойде, но и те отминаха. Определено напрежението е голямо (защото многооо искам) и докато съм на работа само чета ли чета из сайта и форума Wink .
 

# 111
  • Мнения: 1
Zdraveite az sum malko novicka i predvaritelno se izvinqvam ako sum oburkala neshto.
Ta problema mi e sledniqt trqbvashe da mi doide na 20 zakusnqva mi 7 dni pravih mn.testove vse  EFN EFN i vchera hodih pri doki i toj mi kaza 4e moje i da ima moje i da nqma bebe da chakam ako mi dojde nqma ako ne ima poneje ne se vidq nishto pri nego a dnes obache imam strashni pms i mai mi idva ama edno rozovo s bqlo techenie slojih prevruzka i sega mai ne mi e teklo shte se poburkam daite suvet molqvi propusnah da kaja che imam mnogo simptomi na bremennost

# 112
  • Мнения: 7 987
Пиши на кирилица!

# 113
  • Мнения: 21
Надиса, няма какво друго да правиш освен да изчакаш ден-два и да видиш какво ще се случи.

# 114
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен момичета
май месец претърпях операция с която ми премахнаха дясната тръба понеже бебчето се развиваше там а не на правилното място и макар и доста тежко оспяхме да го преживеем а вече бях в третия месец,бях на генеколог и всичко ми е ок,но цякала ми дойде на 03.07.и чесно казано бях тотално изключила кога ми е оволацията дори не я наблюдавах а сега днес 28.07 от четири дни сам със странно бяло леко течение ,имам доста апетит,болки но не постоянни ниско долу и проблем с ходенето до тоалетна а да не говорим че ако не закуся ми става супер лошо особенно след кафето малко ми се гади и премалява.Имам още време да си чакам до МЦ дали ще дойде или не но силно се надявам да се получи този път нормално ......

# 115
  • Мнения: 22
Стискам ти палци amber2011 всичко да е наред и бързо и успешно забременяване  Hug

# 116
  • Мнения: 14
sisi_78910 ,blagodaria ti mnogo  Hug Hug Hug i az se nadiavam
 newsm17

Общи условия

Активация на акаунт