Бременост??? Може би.

  • 7 733
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 988
Искам да ви помоля за съвет има ли смисъл да търся тестове за ранна диагностика? Точни ли са? Предполагам, че имате повече опит в това. Благодаря предварително и се надявам да не съм досадила с тези предълги обяснения. Хубав ден и положителни емоции!

Ти си знаеш дали искаш да пробваш с тест за ранна диагностика, но по-добре изчакай датата все пак.

# 76
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
..... има ли смисъл да търся тестове за ранна диагностика? Точни ли са? ....

Някои тестове наистина хващат настъпила бременност още преди датата на очаквания цикъл. Но най - сигурните резултати са при закъснение от поне 1-2 дни.

# 77
  • София !
  • Мнения: 1 240
Така .. Днес бях при док. обаче човека имаше работа и бързаше прегледа ме набързо ( бременна съм поне ми потвърди ) , и каза да отида утре да видим дали всичко е нормално . Притесняваме че ме боли корема ниско долу като преди цикъл това нормално ли е ?  newsm78 ( Ивинявам се че пиша в тази тема , но не ми се иска да правия нова само за един въпрос ) ...

# 78
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.... Днес бях при док. обаче човека имаше работа и бързаше прегледа ме набързо ( бременна съм поне ми потвърди ,......

Честито! Леко бременеене  Laughing
Дали болките са нормални в твоя случай, ще ти каже докторът. Но са често срещани, особено в начална бременност. Аз почти до третия месец се чуствах, сякаш всеки момент ще ми дойде цикълът. Но при мен имаше проблем, какот се оказа по - късно. Така че не са били без нищо тези болки. Но това в моя случай, какъв е твоят, ще каже лекарят. Стискам палци!

# 79
  • Мнения: 46
здравейте и от мен.  аз имам два положителни теста, шуър чек на първия ден от закъснението на мц/07.06./ и днес отново с тест клеар, но нямам кой знае какви симптоми, освен виене на свят и болки в гърдите. може би защото толкова дълго време се опитвам да забременея и все още се съмнявам че наистина е станало...

# 80
  • Мнения: 13
Здравейте момичета Simple Smile Днес трябва да дойде лелката , за сега няма признаци че ще се появи и дано не дойде по късно ... От около седмица имам проблем с ходенето в тоалетната , до сега съм нямала запек или пропуснат ден , нормалното при мен е 4-5 пъти на ден . От няколко дни гърдите ми са станали доста големи , болки в кръста , страшно съм изморена , не мога да изпуша цяла цигара ... И още поне 5 други признака... Преди два дни си направих тест -Клиър блу - отрицателен, а и го правих следобед ...  примирих, че бебче няма Sad ... Но таткото само повтаря " Момиченце е ще видиш " Simple Smile ... Все пак имам малка надежда да е така ...  На бреммените честито , лека бременност и много хубави моменти :*

# 81
  • Мнения: 629
здравейте и от мен.  аз имам два положителни теста, шуър чек на първия ден от закъснението на мц/07.06./ и днес отново с тест клеар, но нямам кой знае какви симптоми, освен виене на свят и болки в гърдите. може би защото толкова дълго време се опитвам да забременея и все още се съмнявам че наистина е станало...
Не е задължително да имаш симптоми. Ако питаш мен, колкото по-малко, толкова по-добре Simple Smile Честито!!!

hollypops, утре вече можеш да направиш един surecheck и ще знаеш отговора Simple Smile

# 82
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Сега си спомням, че и двата теста, които правих навремето, бяха някакви най - обикновени, по 80 стотинки. Първият беше със слабо розова втора черта, вторият /след 2-3 дни/ си беше с две ярки черти. Та мисълта ми е, че не е задължително тестът да е марков и скъп  Wink

# 83
  • Мнения: 13
Здравейте момичета Simple Smile Пак не мога да заспя и съм на линия ... След първия ден от закъснението направих тест и беше отрицателен , днес вече ми е 5ти ден и мисля да повторя теста ... Ужасно ми е криво тези дни  и едни крокодилски сълзи се леят незнайно защо ¿¿¿ Стискайте палци сутринта да се появят EFP Simple Smile Лека нощ от мен    Hug

# 84
  • Мнения: 135
Здравейте! Писах ви скоро за моите "симптоми" и ме посъветвахте да си направя тест след закъснението. Ами вече имам 2-3 дни закъснение (цикълът ми е 31-32 дни), бях на гинеколог на 06,06 и човека потвърди овулация, а за силните болки в гърдите ми обясни, че може да се дължи както на ранна бременност, така и на хормона Пролактин. Изследвах си въпросния хормон около 5 дни по-късно и беше супер. Имам температура 37,1 -37,3 постоянно от 06,06 насам (не меря базална). Дотук нямам положителен тест, нито дори леко забележими чертички. Кога според вас мога да се тествам и да отида ли директно на кръвен? Навсякъде казват след закъснение, ама не визират късна овулация  Confused

# 85
  • Австрия
  • Мнения: 2 320
Може да 'пуснеш' кръвен след 11-я ден след О (ако приемем 06.06 за такъв ден) т.е. на 18.06 или да направиш уринарен тест след 20.06.

Късмет, eti_1988!

# 86
  • Мнения: 622
Здравейте момичета.Моля за помощ защото вече не знам какво да правя.С приятелят ми започнахме с  бебе правенето от около месец.Последния ми МЦ беше от 06.05. до 11.05.Трябваше да ми дойде на 09.06,но все още го няма.Миналата седмица ходих на видеозон(коремен) и нищо не видяха,смисъл гледаха ми яйчника защото ме наболяваше и затова отидох.От 3 дни пишкам през половин един час.Вчера правиш тест ,но не със сутрешна урина беше отрицателен.Възможно ли е да е отчело грешно след като преди теста (около 30-тина минути) бях пишкала вече

# 87
  • Мнения: 7 988
Здравейте момичета.Моля за помощ защото вече не знам какво да правя.С приятелят ми започнахме с  бебе правенето от около месец.Последния ми МЦ беше от 06.05. до 11.05.Трябваше да ми дойде на 09.06,но все още го няма.Миналата седмица ходих на видеозон(коремен) и нищо не видяха,смисъл гледаха ми яйчника защото ме наболяваше и затова отидох.От 3 дни пишкам през половин един час.Вчера правиш тест ,но не със сутрешна урина беше отрицателен.Възможно ли е да е отчело грешно след като преди теста (около 30-тина минути) бях пишкала вече

Опитай все пак да си направиш тест утре сутринта с първа урина и после на доктор!

# 88
  • Мнения: 622
celika така и ще направя,само се надявам  да има  EFP

# 89
  • Мнения: 135
Днес си направих тест сутринта и имаше доста по-бледа, но ясна втора черта. Много сме щастливи. Обадих се на док и той ми каза да ида още днес. Много се зачудих какво ли ще види, но ми потвърди плодно сакче 2.1мм. Безумно се радвам и дано всичко да е наред. Благодаря за съветите ви. Пожелавам ви на всички две чертички!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт