Бременост??? Може би.

  • 7 731
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 622
Честито дано и аз видя 2 черти,макар че говорих с докито и тя каза да отида да ми предизвика цикъла

# 91
  • Австрия
  • Мнения: 2 319
Значи овулацията със сигурност е била преди 06.06.. Но това няма значение, важното е друго в случая  Wink
Леко бременеене, eti_1988  Flowers Four Leaf Clover

# 92
  • Варна
  • Мнения: 483
Привет и от мен, мили бъдещи мами (дори да нямате две чертички този месец- другия ще е със сигурност  Peace). И ние сме на вълна бебеправене. Тресат ме много странни чувства- човек явно с годинките започва все повече да иска ама и малко да не му стиска....
Както и да е- аз се заредих с ову тестове и шуърчеци, ама да видим другата седмица ще има ли закъснение или не.
Болят ме гърдите, няколко дни след овуто и опитите започнаха да ме придърпват яйчниците и през ден-два е така- опитвам се да не си внушавам и затова и не съм се интересувала много много какви са "признаците", но все пак тайничко си се надявам.

# 93
  • Мнения: 622
Вчера ходих на лекар бременност все още не се вижда,само лигавицата на матката се е удебелила и казаха да изчакам още една седмица.До тогава само мога да си стискам палци да има положителен резултат

# 94
  • Мнения: 106
здравейте бъдещи мами,аз една от многото момичета тук които опитват от много време,в моя случай повече от 1 година,преди два дена си направих тест закъсняваше ми 1 ден,появи се много тънка и бледа 2 ра чертичка и доста време след указаното време,и днес на 4 ден закъснение си направих тест които направо изписва бременна или не,и каква беше радостта ми като видях бременна 1-2 седмици,разплаках се от радост,сега само ми оства да ида на доки за да потвърди че всичко е наред.така че ако ви се случи да имате 2 ра макар и многоооо тънка и многооо бледа чертичка --това е наи--голямото щастие..успех на всички бъдещи мами Hug Hug  bouquet

# 95
  • Мнения: 8
Питах в друга тема, но не получих отговор и реших да питам и тук. Връщам тема от 18юни за да не правя нова. Моята приятелка се надява да бременеем заедно. Но понеже скоро са направили белята ме попита кога най-рано може да разбере дали е бременна. Аз не знам със сигурност и я посъветвах да изчака евентуално закъснение на цикъла. Но според нейните думи я "гложди" и иска да опита още сега с тестове. Направи един и и показъл отрицателен. Но според мен има и възможни за бременност симптоми. Макар да не и го казвам... Има болки ниско в корема подчти всеки ден по нейни думи и леко подуване на корема, което може да личи според мен защото е много слабичка. Според вас може ли да има нещо? Искам да я окуража, но ме е страх да не и дам някакви напразни надежди. Цикъла и трябва да дойде накрая на този месец, мисля че каза към 24-25-26 нещо такова...

# 96
  • Мнения: 7 988
Ами щом цикъла трябва да и дойде на 24-26, то овулацията току що и е минала и е невъзможно да има симптоми, а и евентуална имплантация все още няма, така че няма как да е бременна, освен ако няма много ранна овулация. А и както говориш за "беля", вероятността става още по-малка, но нищо не се знае... и така са станали много бебета.

# 97
  • Мнения: 8
Благодаря за отговорите. Оказа се че тя си е правила тест за бременност днес сутринта, някакъв ранен там до 7дни след заплождането или нещо такова. Извинявам се за невежеството. Та, теста е показал отрицателен резултат и докато случилото се беше беля за тях(макар че тя самата го искаше тайно, но мъжа и не), то сега е разтроена..... Не знам... Каза, че ще опита пак да направи тест по-късно. Офф, как да я успокоя... ? Идеи?

# 98
  • Мнения: 7 988
Офф, как да я успокоя... ? Идеи?

Ами първо и обясни, че бебето трябва да е желано от двамата. И като иска нещо, да се вземе в ръце и да работи по въпроса да го постигне, а не да плаче и да се разочарова при първия неуспех.

# 99
  • Мнения: 11
здр. момичета.моят цикъл ми закъснява вече 4 -ти ден и тайничко се надявам на лицето ми да грейне усмивка. смятам да изчакам още няколко дни и тогава да си направя теста.гърдите ме боляха изпитвах глад, но не ми дойде. вие какво мислите момичета

# 100
  • Мнения: 786
здр. момичета.моят цикъл ми закъснява вече 4 -ти ден и тайничко се надявам на лицето ми да грейне усмивка. смятам да изчакам още няколко дни и тогава да си направя теста.гърдите ме боляха изпитвах глад, но не ми дойде. вие какво мислите момичета
4 дни са си хубаво закъснение....направи го още сега..особено ако цикъла ти по принцип не е прекалено дълъг та да говори за късна ову..Но ако не си от най-нетърпеливите изчакай още!за признаци не знам..вече година бебеправим и какви ли не признаци си мислех че имам тъй че....не знам за тях вече какво да кажа!!успех със теста!стискам палци да е вече силно положителен!

# 101
  • Мнения: 11
БЛАГОДАРЯ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ, ЩЕ ВИ ИНФОРМИРАМ В ПОНЕДЕЛНИК, ЛЕК ДЕН МОМИЧЕТА И ПОВЕЧЕ УСМИВКИ НА ЛИЦЕТО

# 102
  • Мнения: 11
здр. момичета, снощи си направих тест за бременност и се оказа положителен, от вчера съм на седмото небе.искам да дам кураж на момичетата и ви стискам палци и вие да се чуствате на седмото небе. господ си знае работата, аз съм на 33 год, опериран ми е левия яйчник, матката ми е обърната назад и тръбичките ми са нагънати и си мислех че няма да мога да имам бебче,дори пих дуфастон преди една година. накрая реших да правч просто секс и то взе че стана. успех на всички имате моята подкрепа

# 103
  • Варна
  • Мнения: 483
Здравейте мамчета! Чета си предния пост и се усещам че съм пак в изходна позиция. Предния месец ми дойде дори по-рано от очакваното. Този пак уж правих тест за овулация ама пак май не съм я хванала навреме.
Поднових си данните в календара на Зачатие, че отдавна не бях въвеждала. И по мои и негови изчисленя трябваше днес да ми дойде. От сутринта ми се гади - сигурно от жегите, гладна съм- мга слон да изям и постоянно тъпча. Докато хапна сладко ми се дояжда солено и обатно.
Взех си тест на Шуърчек от този новия- тип писалка, ама уви е отрицателен. Въпреки всичко имам тайна надеждичка....ще видим до края на седмицата.

# 104
  • Мнения: 3
Здравейте, Мами! За първи път пиша във форума, но тъй като ми се случват странни неща, реших, че е крайно време да се включа.
Овулацията ми е много рано и винаги болезнена (докторите нямат друг такъв случай), този месец не чак толкова. Цикълът ми започна на 29.06., на осмия и деветия ден правихме бебето. От тогава не съм на себе си. Вие ми се свят, ям много (по принцип нямам апетит) и то неща, които не обичам. Тъй като е много рано още, М. трябва да дойде на 27.07, исках да споделя, че базалната ми температура от 2дни е над 37°. Вчера беше 37.9, днес е 38. Постоянно имам движение и пробождания в областта на яйчниците. Някой знае ли нещо по въпроса и дали това е нормално? Благодаря предварително!

Успех на всички и честито на успелите!

Общи условия

Активация на акаунт