Тема Незабравима 191

  • 24 629
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
# 33
# 34
  • Мнения: 2
Добро утро и усмихнат ден! Hug Hug Hug

Мокси,благодаря за новата тема! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Благодаря на Леман,Розовка и Рекси за преводите от серията и преводите на фрагментите! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Ивва,благодаря за фрегментите със субтитри! newsm51 newsm51 newsm51

Златна рибке,Боб,Дани,страхотни стихотворения newsm51 newsm51 newsm51

Мокси,страхотни колажчета! newsm51 newsm51 newsm51

Рекси,страхотни гифчета! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Кесара,страхотни клипчета! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Г-жа Броненосец,благодаря за новината!
newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 35
  • Русе
  • Мнения: 2 303


Харун , в акция! Grinning



Изненадаааааа! Вместо Бату - намира Мелинда! newsm78



Релакс!

# 36
  • Русе
  • Мнения: 2 303
                    И аз се присъединявам към пожеланията на Доритал , за ден изпълнен с щастливи мигове . И от мен един клип, с националната ни гордост- уникалните български гласове.




                 Приятен ден.
Страхотен клип, с музиката на "Буда-бар" и , ако не се лъжа, Мистерията на бг-гласове! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 37
  • Мнения: 570
Добро утро! Hug Hug Hug
Благодаря на г-жа Броненосец за инфото! bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Вени, не мисля , че турските фенове са по-луди от нас , просто имат по-лесен достъп до местата , на които е сниман сериала.Почти през седмица аз се прибирам около 2 часа през ноща от работа , до 4 гледам сериала, до 5часа чета коментарите ви и тогава заспивам , при положение че в 17 часа отново съм на трастиката. smile3521 smile3521 smile3521
Хубав и успешен ден на всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 281


Мокси благодарности за новата прекрасна тема.  bouquet Laughing Heart EyesЗа нас си ....като сладко пиленце ,добричко и миловидно.Браво на всички творци  bouquetБраво на всички пишещи ....или просто само четящи.Страхотен дух и лик има тази тема.Благодарение на всички.Наде .....страхотен воин си smile3501 smile3521 smile3525.Програмата ти е ....сложна но ти не предаваш ......фронта.Аз вече по така.....го давам лижерно.Но .......душата ми е тук......Отсъствам но винаги се завръщам.

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 11:04 от bob_99

# 39
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Добро утро! Hug Hug Hug
Благодаря на г-жа Броненосец за инфото! bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Вени, не мисля , че турските фенове са по-луди от нас , просто имат по-лесен достъп до местата , на които е сниман сериала.Почти през седмица аз се прибирам около 2 часа през ноща от работа , до 4 гледам сериала, до 5часа чета коментарите ви и тогава заспивам , при положение че в 17 часа отново съм на трастиката. smile3521 smile3521 smile3521
Хубав и успешен ден на всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Права си , Наде! hahaha Имах в предвид, да се вдигна , да отида в светилище на светец, за да измоля сватба! Даже няма да ми дойде на ум такова нещо?! newsm09

# 40
  • Мнения: 9
Добро утро, Незабравимки!
Желая Ви хубав ден, и приятни мигове с любимите хора!



Дани, отново си ни поднесла страхоно стихче "Раздяла"  smile3525 smile3525 smile3525

Г-жо Броненосец, благодаря за информацията около развитието сериала...smile3525

Кесарче, мило, твоя клип е едно добро начало на деня...

# 41
  • София
  • Мнения: 281
Добро утро! Hug Hug Hug
Благодаря на г-жа Броненосец за инфото! bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Вени, не мисля , че турските фенове са по-луди от нас , просто имат по-лесен достъп до местата , на които е сниман сериала.Почти през седмица аз се прибирам около 2 часа през ноща от работа , до 4 гледам сериала, до 5часа чета коментарите ви и тогава заспивам , при положение че в 17 часа отново съм на трастиката. smile3521 smile3521 smile3521
Хубав и успешен ден на всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Права си , Наде! hahaha Имах в предвид, да се вдигна , да отида в светилище на светец, за да измоля сватба! Даже няма да ми дойде на ум такова нещо?! newsm09

Ей тука ни бият....... newsm09 newsm09 newsm09

# 42
  • Мнения: 570
Те вместо да се молят по светилища да бяха се постарали повече тяхните и наши любимци да са на първите места във всички анкети, защото няма спор те са по-многочислени .
Oбидно ми е да гледам Серхан на 4-то, 5-то място в някои класации.Всичките им актьори играят добре,но за тях е само работа,  Хубавелко влага душа и сърце в тази роля , това е разликата според мен. Peace Същото важи и за Йозлем , страхотна игра за нейните 24 додини. bowuu bowuu bowuu

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 11:30 от nadejda 76

# 43
  • Мнения: 9
Добро утро! Hug Hug Hug
Благодаря на г-жа Броненосец за инфото! bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Вени, не мисля , че турските фенове са по-луди от нас , просто имат по-лесен достъп до местата , на които е сниман сериала.Почти през седмица аз се прибирам около 2 часа през ноща от работа , до 4 гледам сериала, до 5часа чета коментарите ви и тогава заспивам , при положение че в 17 часа отново съм на трастиката. smile3521 smile3521 smile3521
Хубав и успешен ден на всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Права си , Наде! hahaha Имах в предвид, да се вдигна , да отида в светилище на светец, за да измоля сватба! Даже няма да ми дойде на ум такова нещо?! newsm09
Ами те и затова Байрам ги нарича "фанатичните фенове". И на мен няма да ми мине през ум да отида и да се моля, още повече,че става въпрос за филм по сценарий. Един  имейл да му бяха изпратили на човека... smile3523

# 44

Общи условия

Активация на акаунт