Тема Незабравима 191

  • 24 637
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 475

                       
Кесарче,стахотно завръщане с новите клипове!
 благодаря  bowuu













# 16
  • Варна
  • Мнения: 475
Слънчо , ти просто си незаменима , красота и изящество в темите, целувам те . Това е специален поздрав за теб - relax.

http://www.youtube.com/user/kesara1262#p/f/12/AzmVzpjzMAo[/video]

http://www.youtube.com/user/kesara1262#p/f/12/AzmVzpjzMAo

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 05:56 от kesara

# 17
  • Варна
  • Мнения: 475
http://www.youtube.com/user/arass9#p/u/0/7uoTAJ3ehgE[/video]

 spam2 пожелавам ви лека и спокойна вечер  smile3524

# 18
  • Мнения: 0


http://www.vbox7.com/play:cb1e551a&start=23

Поздрав за всички, дами и господа, който правят тема Незабравима, txtloves прекрасно райско кътче за отмора и забавление! Hug

# 19
# 20
  • Мнения: 570
Мокси, благодаря за прекрасната Нова тема! bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря на Ивва  bouquet и Яница   bouquetза фрагментите, на Рекси  bouquetи Розовка   bouquetза превода им , на Ивва  bouquet и Леман  bouquet за субтитрите!
Боб   bouquet, Дани   bouquetстрахотни стихове отново!Кесара  bouquet подобаващо завръщане, много хубави клипове Kissing Heart!

# 21
  • Мнения: 0
Добро утро компания незабравима!Желая ви приятен и спорен ден !
 

Да започнем деня с прекрасния клип на Кесара"Щастливи мигове" и невероятната Сарит Хадад
Пожелавам ви и вашият ден да е пълен само с щастливи мигове 

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 317


Добро утро, незабравима компания!
Желая ви успешен ден и прекрасно настроение!  bouquet

Дани, изключителна "Раздяла" си сътворила! smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10
Кесара, невероятни клипове! smile3521 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501
Цветя за вас, момичета!

# 23
  • Мнения: 0
Добро утро мили момичета!
 
Все мисля от къде може да излезе истината за девствеността на Мелда от гледна точка на сценаристите. Не ми стана ясно и каква е причината Ниса и Бату да нямат деца. Мисля, че от тук може да излезе нещо. Може и да не съм права.
Лек и успешен ден на всички и от мен.

# 24
  • Мнения: 1 216
Новина за сериала

"Искаме сватба за чудо и приказ"

Фенове на " Незабравима" посетиха гробницата на Телли Баба и си пожелаха Харун и Еда да се оженят. Фанатичните фенове на сериала, в който Харун и Еда все не могат да се оженят, вече се принудиха да посетят гробницата на Телли Баба.

Фенове от Германия, Малатия, Измир и различни части на Истанбул се събраха и започнаха да правят планове за сватбата. След изявлението на Ахмет Байрам развълнуваните фенове споделят: " Искаме сватба за чудо и приказ. Не искаме финал веднага след сватбата. Като фенове и ние искаме да присъстваме на сватбата. Две години живеем с този сериал"

След посещението на гробницата, феновете се снимаха и отправиха по местата, посещавани от Еда и Харун в сериала, като си казаха довиждане до сватбата

# 25
  • Мнения: 0
Добро утро Незабравими,благодаря на Мокси за страхотната тема!:)   

# 26
# 27
  • Русе
  • Мнения: 2 317
Новина за сериала

"Искаме сватба за чудо и приказ"

Фенове на " Незабравима" посетиха гробницата на Телли Баба и си пожелаха Харун и Еда да се оженят. Фанатичните фенове на сериала, в който Харун и Еда все не могат да се оженят, вече се принудиха да посетят гробницата на Телли Баба.

Фенове от Германия, Малатия, Измир и различни части на Истанбул се събраха и започнаха да правят планове за сватбата. След изявлението на Ахмет Байрам развълнуваните фенове споделят: " Искаме сватба за чудо и приказ. Не искаме финал веднага след сватбата. Като фенове и ние искаме да присъстваме на сватбата. Две години живеем с този сериал"

След посещението на гробницата, феновете се снимаха и отправиха по местата, посещавани от Еда и Харун в сериала, като си казаха довиждане до сватбата

Благодаря, г-жо Броненосец, за инфото! Hug Hug Hug
Лелееееееее, тези фенове са по-луди гъби от нас! Grinning Grinning Grinning

# 28
  • Варна
  • Мнения: 475
                     И аз се присъединявам към пожеланията на Доритал , за ден изпълнен с щастливи мигове . И от мен един клип, с националната ни гордост- уникалните български гласове.




                 Приятен ден.

# 29
  • Мнения: 27 735
Добро утро,мили Незабравими!



За Дани и "Раздяла"   bouquet  bouquet   bouquet

Г-жо Броненосец,благодаря ви за информацията   bouquet  bouquet  bouquet

Приятен ден! lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт