Отговори
# 30
  • Мнения: 2 131
Свет, права си  Peace, аз отдавна съм казала : за любовта трябват двама!
Мурат, не го виждам още дълго време семеен  newsm78, и това му решение няма да има нищо общо с Туба  Naughty

То трябва да сме   Sunglasses слепи и да не виждаме как изглежда Мурат когато е с Бурчин  newsm78  ,особенно на награждаването където той беше поканен ,защо нямаше нито една снимка да е усмихнат и щастлив Naughty Naughty,а за развода неможем да обвиняваме Туба по никакъв начин  newsm78 newsm78

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Елма,че станах рано,станах,ама не мисли че ми се иска,просто съм на работа hahahaМомичета,по-време на филма и двамата все още не са толкова популярни и татенцето като нищо е можел доста да им навреди.Вече май нещата са много по добре и за двамата,та като нищо може да очакваме и неочакваното hahahaПак се размечтах,ей сега ще влети някоя"добронамерена" госпожа да ми обясни кооооолко съм заблудена Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 0
Ха, ха един любим момент

# 33
  • Мнения: 1 056
Мурат е защитил само себе си. Изобщо не го оправдавайте. Ако има нещо вярно в писаниците до тук. Изкарахте ги и двамата в положението на героите от "Забраненият плод". Ако някой гледа и този сериал, а не живее само със спомените за "Аси".

Вали, нещата никога не могът да бъдат толкова прости, това е живота, не филм с хепиенд
  "Забраненият плод" не е филм с хепи енд. А някои неща е по-добре да останат в миналото. Кому са нужни изповедите на един техник, който хем е подписал договор да пази тайна, хем се е разприказвал, пък макар и зад граница. Значи не е спазил задълженията си по договора. Как може да му се вярва, че не разпространява просто клюки?

# 34
  • Мнения: 0
Елма,че станах рано,станах,ама не мисли че ми се иска,просто съм на работа hahahaМомичета,по-време на филма и двамата все още не са толкова популярни и татенцето като нищо е можел доста да им навреди.Вече май нещата са много по добре и за двамата,та като нищо може да очакваме и неочакваното hahahaПак се размечтах,ей сега ще влети някоя"добронамерена" госпожа да ми обясни кооооолко съм заблудена Joy Joy Joy

Злати,  hahaha Joy Joy Joy , не си заблудена, живееш със спомена за АСИ  Shocked Shocked Shocked

п.п. сигурно аз не съм разбрала - но това нали е темата за АСИ????????
Или трябва за нещо друго да пишем  newsm78

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 09:41 от elma

# 35
  • Мнения: 26
Добро утро  Hug За малко отсъствах, а не мога да ви намеря  Laughing Връщам се да чета, че е било интересно  Peace

# 36
  • Мнения: 0
Ето ви една професионална целувка, само за сравнение  Hug




 

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 09:39 от elma

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Ха, ха един любим момент



Елма,то боя си беше екстра,ама моментахич не го обичам Sadот тук нататък колко рев изревах Cry

Ооооооо,тя добронамерената госпожа влетяла още преди да пиша Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  smile3525
Още едно хубаво утро в темичката!
Кафето е чудесно, клипчетата също! newsm10

# 39
  • Мнения: 0
Цитат
Ооооооо,тя добронамерената госпожа влетяла още преди да пиша

Злати, няма страшно, Вали наистина е добронамерена, чакай да се появи тежката артилерия тогава да видиш Joy Joy Joy, ще забравим и АСИ и Туба и Мурат, толкова са красноречиви и убедителни  Joy Joy Joy

# 40
# 41
# 42
  • Мнения: 10 240


Вали наистина е добронамерена,

 newsm10 newsm10 newsm10

# 43
# 44
  • Мнения: 2 131
Аси и Демир


Общи условия

Активация на акаунт