Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Добро утро ,аз отдавна имах  желанието да ви пиша, но се страхувах че няма да мога  да угодя на всички .Тука по някой път е като орел, рак и щука ,някой искат да уважаваме само тяхното мнение ,аз мисля че трябва да гледаме  по вече реалноста.

# 46
# 47
  • Мнения: 2 131
Аси и Демир

# 48
  • Мнения: 161
Колко са хубави двамата заедно Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 0
Добро утро ,аз отдавна имах  желанието да ви пиша, но се страхувах че няма да мога  да угодя на всички .Тука по някой път е като орел, рак и щука ,някой искат да уважаваме само тяхното мнение ,аз мисля че трябва да гледаме  по вече реалноста.

Мария  newsm10, след като ни четеш от дълго време, значи си наясно - постояно пишещите сме толернтни към всякакви мнения, но не очаквай разбиране от всички  Hug, а и темата не е място да угаждаш с мнението си на всеки!
Пиши си на воля и се забавлявай  Hug

Да попитам  Embarassed - как са приемали останалите от екипа Туба и Мурат?

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 10:15 от elma

# 50
  • Мнения: 2 131
Добро утро ,аз отдавна имах  желанието да ви пиша, но се страхувах че няма да мога  да угодя на всички .Тука по някой път е като орел, рак и щука ,някой искат да уважаваме само тяхното мнение ,аз мисля че трябва да гледаме  по вече реалноста.

Мария никога не можеш да угодиш на всички ,така че тук си е мястото където всеки изразява свободно мислите си,винаги се намират хора  #Cussing out  които да те ядосат,защото ти си имаш различно мнение и виждане ,но не се предавай продължавай напред без да обръщаш внимание да споделяш мислите си  Hug Hug

# 51
  • Мнения: 2 131
Asi i Demir--tutuldu

# 52
  • Мнения: 2 131
Asi & Demir--Ostani

# 53
  • Мнения: 2 131
Murat Yildirim--Lepa Brena --Robina



# 54
  • Мнения: 0
Благодаряти много за разбирането. Всички са се възхищавали от Туба иМУРАТ  , но най е проличало когато е дошла Бурчи  ,колко е чиста връската на ТУБА  и МУРАТ и каква е на Бурчи .Тя като го е обичала толкова много защо не го е приблякла с обичта си  а е правила такива пиянски истории.

# 55
# 56
# 57
# 58
# 59

Общи условия

Активация на акаунт