Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 106

  • 36 920
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 875
Запленени дами,на този ден преди 19 години се роди второто ми слънце-една прекрасна госпожица,която тази година ми е абитуриентка и вече със сигурност мога да кажа и студентка.След успеха и в УНСС в София,само преди три дни на изпита във ИУ Варна изкара пълна шестица.За нейният рожден ден ви черпя с най-голямо удоволствие:

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 00:42 от Keskinowa

# 16
  • Мнения: 3
Обаче във фейса на Туба снимката си стои, снощи беше изчезнала, сега отново я има.

# 17
  • Мнения: 2 116
Кески, да ти е жива и здрава! Hug



На тебе още поводи за гордост, струва ми се...няма да са никак малко от сега нататък...заявката за това е сериозна!
Поздравления и за теб!
Peace

# 18
  • Мнения: 4 535
Обаче във фейса на Туба снимката си стои, снощи беше изчезнала, сега отново я има.

Което пак е доказателство, че си е една нормална снимка с фен. Определено мога вече да кажа, че я намразих тази снимка, тя и без това няма художествена стойност, важна е само за фенове на Туба и Онур.

# 19
  • Мнения: 4 535


За момиченцето на Кескинова, браво и наздраве!

# 20
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ново клипче от Алиса.

# 21
  • Мнения: 2 116
Обаче във фейса на Туба снимката си стои, снощи беше изчезнала, сега отново я има.

Което пак е доказателство, че си е една нормална снимка с фен. Определено мога вече да кажа, че я намразих тази снимка, тя и без това няма художествена стойност, важна е само за фенове на Туба и Онур.
Аз пък започвам да се дразня на самата себе си, че се занимавам с тези неща, които определено не харесвам...
По този повод да ви споделя, че скоро си отговорих на един въпрос...защо гледам едно предаване, което открито не ми харесва и ме дразни...за да видя до къде може да стигне, какъв е прага на поносимостта и търпимостта ми... Thinking
Затова за тези неща, изобщо няма да си задавам въпроса...ще използвам вече намерен отговор... Naughty

# 22
  • Мнения: 10 240
Кески, поздравления за теб и дъщеря ти!
Да е здрава и щастлива!
Повече успехи за нея, повече гордост за теб!
И да срещне принца, който в знак на обич ще и подари красиви орхидеи!

# 23
  • Мнения: 2 195
Ринка, добре заварила в новата тема и Сапанджъ!

Вместо с цветя искам да ви поздравя с пеещите фонтани на Дубай:




Кески да е жива и здрава дъшеря ти! Щастливи абитуриентски преживявания и на добър час в студенския живот!

# 24
  • Мнения: 2 116
Обвинявате я мама Несрин, че не харесва и не приема Хасрет...обаче, ето, че момчето й отново е болно... Joy
Предният път ходи да й носи грамофона по нощите, без връхна дреха...стоя на тераската, най-вероятно на течение,  да му пее Хасрет и какъв беше резултата...разболя се... Joy
това е само закачка... Peace

Баги,  Hug добре дошла!

# 25
  • Мнения: 2 195
По повод на спорните снимки: навремето много обичах да търся 7те прилики. Това направих и тук. Ако бяха различни снимки, все някой кичур от косата на Туба щеше да стои малко по-различно, а те и на трите снимки/колажи са подредени по един и същи начин.

А за болестта на М. - хем е кекъв, хем е алергичен. Ако е следвал Х. навсякъде, а тя е предпочита цветните поляни пред хотелските салони, нищо чудно да е получил алергичен пристъп. Само Н. да не разбере, че тогава Х. няма да има никакъв шанс #2gunfire

# 26
  • Мнения: 1 875
Момичета, Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Надин,Баги,много красота във клипчетата ви с цветя,вода и.....музика естествено.Е,тя музиката и във филма ни е любов предизвикваща другата любов,или както се казваше в промото за втори сезон-любов в любовта!

# 27
  • Мнения: 1 875
Вече съм нетърпелива да си сменя подписа с нещо по-страстно,по-изгарящо-дано го дочакам,иначе ще си остана с този подпис до края на сериала. Praynig Praynig Praynig

# 28
  • Мнения: 14 501

      Кески,да ти е живо и здраво и с много късмет детенцето.

# 29
  • София
  • Мнения: 30 199
Кески, ЧРД на детенцето ти. Да ти е живо, здраво и много щастливо   bouquet

Ринка,   bouquet за поредната прекрасна тема

Общи условия

Активация на акаунт