Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 106

  • 36 917
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 14 501
    

    Ваня ,много ти благадаря.Май се справех.
    Надине достави ми голямо удоволствие,но закъсвам с прочита на постовете и май ще я подкарам до ранни зори и направо ще червя яйцата easter easter

    Чета внимателно всичко около прословутата снимка и си мисля ,че не си струва да си хабим емоциите и времето с нея.
     Ако е истинска -какво от това ?.Те са приятели Туба и Онур още от Аси.На много места са ги давали заедно и никакъв коментар Защо сега?. Ами на някой му е нужно ,но не ми се коментира.
     Ако е монтаж ,жалко за дребната душица , която го е сторила- загуба на време и на него и на нас
      За нас е важно -те да са истински приятели и колеги и на снимачната площадка и в живота.
      Стана дълго за този час ,но аз си лягам доволна ,защото се върна доброто настроение в темата точно за празниците.
       Няма причина до не спим доволни и спокойни. Лека нощ smile3524
 

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 01:33 от sebilMM

# 32
  • Разград
  • Мнения: 8 243
 
Ваня , много ти благодаря.Май се справих.

Видях резултата.

# 33
  • София
  • Мнения: 7 890
Добро утро  Hug

# 34
  • Мнения: 14 501
    Добро утро на всички ранобудни Hug Hug Hug
Шатци червиш ли яйцата? Аз това правя и си пийвам кафеце.Благодаря ти Hug Hug Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 7 890
Себи няма да е днес , събота и тя е ден Hug

Гледам обсъждано е пак за погледите им по време на филма.Ми нормално те са в роля.Аз от серияла изводи за личните им отношения не мога да правя newsm78

Друго са си снимките и записите зад кадър. Там е истинaта Joy Joy JoyА за сега ми харесва  Hug

# 36
  • Мнения: 2 156
Добро утро!  Hug
Шатци, благодаря за кафето!  Hug  Hug  Hug

Кески, ЧРД на дъщеря ти, много щастие и късмет, успех в следването!
А мама и тати да се гордеят много с нея!



Хубав ден момичета!  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 7 890
Трейлъра на забавен каданс  Hug



Кески честит празник и от мен на детето   bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 2 156
Роклята наистина е много дълга!  Rolling Eyes Мурат трябва да внимава да не я настъпи.  NaughtyНе че разбирам от мода, ама ми се струва че малко са прекалили с тази дължина за тази поляна.  Rolling Eyes Някое момиче май беше споделило за дължината, ама аз сега забелязах как се влачи.

# 39
  • Мнения: 4 535



Добро утро! Почетох си книга в леглото, за да установя за пореден път, че всички главни герои ,моментално добиват външна прилика с Хасрет и Мурат Grinning Защо ли? newsm78 Лек ден!

# 40
  • Мнения: 14 501
http://prikachi.com/files/735576F.jpg
      Е ,аз съм готова с яйцата. Боядисах  30 -бели и нито едно не се счупи.За първи път м се случва.
Шатци , моята Несрин  беше тази,
 която държеше да ги боядисвам в четвъртък преди изгрев слънце.Тази сутрин се узорих с 3 часа сън,но може бе не се счупи нито едно/шегичка/
В събота причастие и подготовка на вечерта и месене на  козунаците -да са топли.
Успех желая на всички в подготовката на празника Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 09:58 от sebilMM

# 41
  • Мнения: 10 240
Здравейте!
Днес позакъснях, но попаднах в едно задръстване. Млад мъж беше спрял на най-неподходящото място за да купи на любимата си цветя!



Шатци, едва сега ми остана време да изпия чаша от кафето ти! Благодаря и за червената роза- символ на голяма любов.
Уси, роклята  наистина е по-дълга от и трудно се танцува с нея на тревата, но Хасрет не усеща неудобство, защото тя не просто танцува , а лети от щастие в обятията на Мурат!
Себи, справила си се с яйцата, вярвам, че и козунаците ти ще станат сполучливи! Да почерпиш от тях в неделя!
А сега ще си оставя време за океанските цветя на Надин и трейлъра на забавен каданс!
Приятен ден!  newsm51


# 42
  • Мнения: 1 056
Привет! Аз пък от тези прекалено дълги рокли на Туба оставам с впечатление, че шивачката, която й подготвя роклите, не си е свършила добре работата. Танц с токчета на трева - не знам чий мозък го е измислил, но изобщо не е удобно. Сигурно си мислят, че така сцената е по-романтична.

# 43
  • София
  • Мнения: 7 890
Привет! Аз пък от тези прекалено дълги рокли на Туба оставам с впечатление, че шивачката, която й подготвя роклите, не си е свършила добре работата. Танц с токчета на трева - не знам чий мозък го е измислил, но изобщо не е удобно. Сигурно си мислят, че така сцената е по-романтична.

Точно така.Каква романтика е с този черен тоалет не знам и продължавам да си мисля ,че това е сън  Hug

# 44
  • Мнения: 0
И аз като повечето от вас гледайки фрагмана си казвам-да, много добри актьори са Туба и Джансел,но това което излъчват очите и лицата им са ЧУВСТВА и то истински и споделени-това си е положението.

Keski, и аз си мисля ,че не може да е просто актьорска игра. С очите трудно се играе,с гласа може,с тялото също,ама с очите... Големи спецове две мнения няма. Ще си чакаме /това го можем/ пък то времето ще покаже.
Сега пожелавам на всички приятен и весел Велик четвъртък и яйцата ви да станат приказни !

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !

Кески,дано твоето момиче ти носи много радост и щастие! Пожелавам и успешно завършване и реализация после!



   

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 09:56 от lub4eto

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт