Парфюмни размисли и страсти - 100

  • 34 027
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 509
И аз попаднах в темата преди години. Записвах си чинно парфюми, които считах, че ще ми допаднат по съставки. Така открих Лолитата. Силно впечатление ми беше направила Монда, нямаше парфюм, който да не познава, а след това се втрещих и от колекцията й. Сега вече не ми се вижда толкова голяма, още повече, че има съфорумки с огромни колекции. Запомних и Денси, винаги информирана и много отзивчива. Само тя ми отговаряше на глупавите въпроси.  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 38 711
Ей, и аз се сетих за колекцията на Монда.
Сетих се и как публикувах моето списъче и някой ме погна, че не може да съм имала толкова парфюми.
След това заедно открихме парфюмните гардеробчета във Фрагантика и се оказа, че има много по-яки колекции.
За съжаление, съм ходила на много малко парфюмни срещи.

# 32
  • Мнения: 31 321
И аз попаднах в темата преди години. Записвах си чинно парфюми, които считах, че ще ми допаднат по съставки. Така открих Лолитата. Силно впечатление ми беше направила Монда, нямаше парфюм, който да не познава, а след това се втрещих и от колекцията й. Сега вече не ми се вижда толкова голяма, още повече, че има съфорумки с огромни колекции. Запомних и Денси, винаги информирана и много отзивчива. Само тя ми отговаряше на глупавите въпроси.  bouquet
 Heart EyesHug
 Няма глупави въпроси, по-скоро отговорите са глупави, защото са субективни, частни и често супер объркващи. Laughing

Сержа става все по-пепелников и няма особено развитие. Не ме кефи силно идеята да смърдя на пепелник. Хората се чудят как да не смърдят, а аз зорлем да го правя, няма нужда. Mr. Green

Колекцията на Монда никога няма да забравя! Написах го и в отзивите в блога под гостуването с моята колекция на сестра и. Hug

# 33
  • Мнения: 8 470
Не помня как попаднах в темата, а и не ми се рови назад, за да си припомня.
Някакси не го считам за толкова важно по какъв повод е било и мозъкът ми просто го е изтрил. Laughing
Хубавото е, че научих и научавам много неща, но повече чета за разтоварване и забавление, като естествено отдавам предпочитания на определени мнения, а други пропускам. Нищо лично, но времето е кът и не ми е възможно да следя всичко. В последно време разни други непарфюмни занимания са ми обсебили времето и изместват донякъде тази ми страст.
Запознах се с доста хора, но малко от тях и досега са ми близки, те си знаят кои. Hug Много ги обичам, и им благодаря за разбирането и дискретността. Сродни души. Парфюмите тук са като допълнение към сходните възгледи и възприемане на живота.
Благодаря на Атти, това е една от най-хубавите теми!  bouquet

# 34
  • Мнения: 233
Аттииииии, страхотна си! Hug
Момичета, честита 100тичка!
И както подобава - тематични вкусотийки:

Аз съм от пишещите отвреме-навреме, но съм тук от 2007ма. Хубаво е човек да има приятели, с които да споделя подобна страст!
Помня Монда - тя всъщност защо не пише?
На мен светът на парфюмите ми беше открит от майка ми и ...баща ми! Без дори да предполагат.
Но пък споделянето във форума е сякаш пиша или чета дневник и винаги мога да се върна назад, да го използвам като енциклопедия...Абе, хубаво е! Благодарна съм, че ви има!

Аз най-хубавата липа, която съм ползвала е старият Lacoste for women:

Освен Champs-Elysees, липа има и в 5то авеню. Нека дойдат Натали и Оле да се изкажат за липата. На мен по-любимо ми е да усещам пресният цвят, отколкото в парфюм.

# 35
  • Мнения: 2 013
А аз сега като ви чета се сещам,че темите бяха 2:) За това и не познавам повечето от вас ,а  някои от тези, който познавах вече не пишат. Познавам лично от тези ,които все още пишат само Бижу, Смарти,Атти, Рапунцел,Ноар  и отскоро Алекса и Кураж   bouquet Все хубави хора  Hug
Помня също Маринска  Heart Eyes и Тафи  Heart Eyes, с които сме имали вземане-даване.Все хубави спомени имам,ехх  Two Hearts Heart Eyes Two Hearts

# 36
  • Мнения: 74
Здравейте, за първи път пиша в темата. В момента мога да се включа само с въпроси, на които се надявам да ми отговорите. Може ли да ми кажете надеждни български сайтове за покупка на парфюми и някакви отзиви и впечатления за този парфюм http://www.fragrantica.com/perfume/Celine-Dion/Spring-in-Paris-1059.html

# 37
  • Мнения: 36 048
А аз сега като ви чета се сещам,че темите бяха 2:) За това и не познавам повечето от вас ,а  някои от тези, който познавах вече не пишат. Познавам лично от тези ,които все още пишат само Бижу, Смарти,Атти, Рапунцел,Ноар  и отскоро Алекса и Кураж   bouquet Все хубави хора  Hug
Помня също Маринска  Heart Eyes и Тафи  Heart Eyes, с които сме имали вземане-даване.Все хубави спомени имам,ехх  Two Hearts Heart Eyes Two Hearts

как те не беше срам да ме пропуснеш  Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 31 321
Здравейте, за първи път пиша в темата. В момента мога да се включа само с въпроси, на които се надявам да ми отговорите. Може ли да ми кажете надеждни български сайтове за покупка на парфюми и някакви отзиви и впечатления за този парфюм http://www.fragrantica.com/perfume/Celine-Dion/Spring-in-Paris-1059.html
Добре дошла. Hug  bouquet
Парфюма не познавам и не мога да ти кажа нищо.
Относно сайтовете, няма никой напълно надежден поне за мен. Навсякъде има ментета и оригинали и се говори често за това. Важното е да попаднеш на оригинал, но дали ще стане никой не знае. Много зависи от марката и парфюма.Момичета се доверяват на разни сайтове, но на всяка страница в темата има въпроси за някой парфюм дали не е е менте. Сигурни са някои сайтовете в чужбина и реномираните магазини.
Кой парфюм търсиш?

# 39
  • Мнения: 5 008
Да ни е честита юбилейната тема  Hug Атти   bouquet

Започнах да чета темата началото на 2009, бях с проблемна втора бременност и паркирана на дивана и кревата. В редките ми излизания задължително минавах през парфюмерия и си тръгвах задължително с покупки  Blush  Laughing насъбрах доста излишни парфюми тогава  Laughing сега съм си останала с любимците , постигнала нирвана или позагубила интерес, не мога да преценя още. Дори и така ви чета, но не се включвам редовно, не съм в течение с новите аромати  Tired
Запознах се с много дами от тук и много си ги обичам всичките  Heart Eyes Първа беше Денси, така хубаво си поприказвахме тогава  Grinning

# 40
  • Мнения: 74
наистина не знам какво търся, лутам се. в момента свършвам айдъла на армани. имам този http://www.fragrantica.com/perfume/Van-Cleef-Arpels/Les-Saisons-Hiver-1095.html в момента, но нещо не го искам, купувала съм го на сляпо. често правя така. и тъй като и финансите в момента са ограничени, търся нащо по-евтино и по-малка разфасофка, че и без друго не ги харча бързо. сега гледам този http://www.fragrantica.com/perfume/Morgan/My-Morgan-2707.html имам някакъв спомен, че някога съм го мирисала и ми е харсал, но кой знае.

# 41
  • Мнения: 521
Влетях в темата преди 2 години, открих страхотни момичета и място, на което всички споделяме една обща страст. Heart Eyes
Благодаря за безценните мигове заедно, момичета  bouquet

# 42
  • Мнения: 2 013
..............
как те не беше срам да ме пропуснеш  Crossing Arms

леле,леле:)ама много съм зле  newsm43 Как можах да те изпусна  bouquet много ще ме извиняваш Praynig Praynig Praynig Естествено,че и теб познавам вече,та дори и отчет за издирано парфюмче тук даде,заради нас.Имам да те черпя  newsm51

# 43
  • Мнения: 36 048
РЕ, шегувам се  Hug

# 44
  • Мнения: 31 321
bwbwbw мисля, че го има в Блик провери там, ако ти е удобно. Със сигурност Морган се продава там и имат разнообразие.

Али, толкова ни беше готино тогава, че улисана в приказки и в страхотно настроение, забравих да счупя дървените клечки и ядох сушито така. Като се сетя още се смея. Heart Eyes Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт