SUPERNATURAL – Expect the unexpected

  • 22 475
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 391
Розенценце,
Благодаря Hug Hug Hug

Но мойте устни не са толкова хубави и съм жена или женска кола Crazy . Тя пък има пръчка  Whistling ... Ама аз съм навита Mr. Green , тя решава!  
Импалка, те женските устни са по-хубави по дифолт бе Laughing Wink
Toва не мога да го бия по красота Tired :

To e контур, то е цвят, то е плътност, то е извивка, то е вкус, то са отличителни и любими лунички... Ехххх smile3544 ...

Емотиконки: на Злата и на Импала  Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 15:27 от Impala

# 676
  • Мнения: 292

Toва не мога да го бия по красота Tired :




това Импалка, си е удар под пояса ... накараме да преглъщам безвучно и да ми се навлажняват очите.
Мерсаж за емотиконките, прилежно си ги запаметявам и двете, че са много красноречиви за повечето теми  Whistling

# 677
  • Мнения: 201
Аз не разбирам season finale ли очакваме или друго finale Grinning
Интересно е в каква посока напрежението избива  Grinning

Така като гледам, очакването върви паралелно.  Mr. Green
 
Аз тука не разбрах кой кого почна и кого довърши, ама важното е секс да има Joy

За съжаление сигурно ще си остане само тук във форума и в главите ни... момчетата много отавна не сме ги виждали в действие. Преди няколко дни се замислих какво ли щеще да е ако го даваха сериала по HBO... и прегрях, трябваше да разкопчая едно-две копчета и да си повея с тетрадката, еех....

Импалко, тамън се наканих да възпея муцката на Дженсън и ти ме изправари.    Laughing

# 678
  • Мнения: 6 391
това Импалка, си е удар под пояса ... накараме да преглъщам безвучно и да ми се навлажняват очите.
Синджирът е пред скъсване Joy .

Еми,
Моля, възпявай. Аз само малко така, понеже обичам да подбутвам мислите и фантазиите.

Сега сериозно. Наистина не знам как да оформя следващата тема. Както вървим, тази ще я опукаме до утре. Искате ли заглавие 'SUPERNATURAL – It’s gonna be a long summer hellatus' или по-семплото 'SUPERNATURAL – Season 6 Finale'? Питам, за да потърся с какво да украся първия пост.

# 679
  • Мнения: 1 775
Редовно преглеждам стари теми и попаднах на мараканското минало на Стичето и от снощи ме мъчи въпросът коя е тази прословута снимка, която те е вкарала, Стиче, в райската градина? Laughing
То не беше само една, Инче Laughing Първо в Здрачната тема Фейчето беше пуснала едни снимки на Джаред, беше октомври 2009, тя за Цвети ги беше пуснала, ама и аз пооплакнах очо Laughing После вече в свръхестествената тема пак ме ръчкаше и пускаше снимчици да ме зарибява, помня, че много го харесвах с една сива фланелка облегнат до някаква ограда Heart Eyes После една нощ се замервахме със снимки и гифчета да видим коя до къде ще издържи и аз уж се опитвах да я изкуша със Сами, ама сама се вкарах в торбата, щот съм много умна Rolling Eyes

# 680
  • Мнения: 3 818
Простете богохулството, Импалке, обаче тез устни не могат да ме накарат да трепна дори Naughty Laughing Така че състезанието продължава Laughing

Стиче, таман и аз се чудех за каква снимка говори Сити, като се има предвид, че то беше канонад от снимки Laughing

# 681
  • Мнения: 1 775
Простете богохулството, Импалке, обаче тез устни не могат да ме накарат да трепна дори Naughty Laughing Така че състезанието продължава Laughing
Простете и на мен, ама Дженсън тез муцки тип "кокоше дупе" го докарва точно като навафлените и набуклени мутреси, дето се подвизават из нашите географски ширини.

# 682
  • Мнения: 6 391
Да, но му подхождат на лицето, въпреки че не са типичните мъжки устни. Та, аз ги харесвам. Но и самските също: притрепервам при вида на по-голяма долна устна, мъжка де Mr. Green .

Maт Koен: http://www.youtube.com/watch?v=05qRZVIxHEU и http://www.youtube.com/watch?v=c5gFqmEE8qQ

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 18:04 от Impala

# 683
  • Мнения: 2 040
Обичам Мат Коен!  Heart Eyes
Импалка,  Hug

А това е предложението ми за заглавие на новата тема

# 684
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Да оставим устните сами да говорят



По-тънките устни са белег за скрити страсти. (Аз съм леко джуклеста  Mr. Green, та явно при мен скрито - покрито няма) И на мен като на Импалка ми пририпва сърцето при вида на по-плътна долна устна. А при Сам  Heart Eyes понякога е доста издадена напред, говорили сме си с Инчето как може да изиграе всяка емоция с устните си - страст, омраза, вълнение, срам...много артистични устни има  Rolling Eyes

това Импалка, си е удар под пояса ... накараме да преглъщам безвучно и да ми се навлажняват очите.
Синджирът е пред скъсване Joy .


Някой да бие камшика  Mr. Green

За темата няма да се обаждам, щото след днешните размисли и страсти (повече второто и по-малко първото) само Хабсолютни глупости са ми в главата.

# 685
  • Мнения: 292
Пляяяяяасссс
нека говорят

# 686
  • Мнения: 630
Стиче, да беше изплескала поне една снимка от всичките. Така ме гризе любопитството.
Едит: Сигурна съм почти, че сивата фанелка е тази, нали Grinning

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 17:09 от Apocalyptic city

# 687
  • Мнения: 3 818
може да изиграе всяка емоция с устните си - страст, омраза, вълнение, срам...много артистични устни има  Rolling Eyes

Абсолютно, устните на Сам са друга работа Heart Eyes Направило ми е впечатление, че Дийн играе предимно с очите си, докато Сам - с устните.

Сити, ще ги издиря тия снимки, ама затаи дъх, докато се справя Hug

# 688
  • Мнения: 0
Хм.. Flutter пристигам точно на време за джуките Самски  Heart Eyes Страстите бушуват преди финала гледам   Laughing

# 689
  • Мнения: 3 818
Сити, душата,намерих поста с първите снимки, обаче не с активни, не знам защо, но ето от коя сесия бяха. С тях съвсем несъзнателно подлях вода на Стичето. След това вече беше съзнателно Mr. Green

http://www.teenidols4you.com/blink/Actors/jared_padalecki/jared_ … ki_1238270420.jpg

И онези, с белия потник, дето е в колата и извън нея, ама нещо не мога да ги намеря в момента. СТичето тогава беше казала, че по принцип е тийм Дийн, ама тия снимки като нищо ще я накарат да обърне резбата Laughing

А, Сити, и аз едит - точно тази беше сивата фанелка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт