SUPERNATURAL – Expect the unexpected

  • 22 438
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Хаха, съгласна за банковия обир - май само така може да се вреди човек за ходене на подобно събитие.... ужасно скъпи са Sad

# 721
  • Мнения: 0
Аз съм навита за обир,маскирваме се ето така,ще забравят да натиснат паник бутона  Joy

Пс:Бичи какви са тези гифове,какво е това нещо  #Crazy ще ми се изпоти монитора   Flutter

# 722
  • Мнения: 292
Аз съм навита за обир,маскирваме се ето така,ще забравят да натиснат паник бутона  Joy



Одобрявам, одобрявам  smile3521, даже Ще съберем пари та да дойдат при нас и да са само за нас  Mr. Green


Пс:Бичи какви са тези гифове,какво е това нещо  #Crazy ще ми се изпоти монитора   Flutter

 Rolling Eyes  ми аз такова, попаднаха на тях и се сетих за това и  ...... ако не ти харесва да го махам  Laughing, все пак няма да страда монитора ти я  Whistling

рано ли е за кафе ???????? Да давам ли неЩо по така .... , докато се върне Галето .

# 723
  • Мнения: 0
Не  Naughty да не си посмяла,ще сменям монитори кат трябва,докато не ми се изпотят очите!

Еми мокри както ги обичаш! Hug или са прекалено мокри  newsm78

В момента се опитвам да постигна този ефект от кафето  Crazy

Имам чувството,че тази снимка всеки момент ще ми проговири  Crazy


Май,май взе да ми се доспива вече,взех много глупости да приказвам  Tired

# 724
  • Мнения: 630
Девойки мили, будни ли сте? Аз съм напълно готова. Скоро ще ви разправям какво ме постигна тази вечер, сега отивам да си направя едно кафе. Доскоро Grinning

# 725
  • Мнения: 0
Голяяяямо кафе, бисквити и любимата ви компания... Simple Smile Какъв по-добър начин да прекараме следващия час? Wink

(ако не си бях прецакала и латиницата като пиша във форума, всичко щеше да е 6. Добре, че поне кирилицата работи, но не мога да пускам емотиконки Cry ) Натиснах нещо и сега не ще да се върне към първоначалните настройки.... гадината.

# 726
  • Мнения: 6 390
Moмичета, виждам че вече се събираме и скоро ще започнем пишем повечко. Затова заповядайте в Новата тема Hug .

Общи условия

Активация на акаунт