SUPERNATURAL – Expect the unexpected

  • 22 496
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 630
Злато, викай ми Инче Laughing
СТичето тогава беше казала, че по принцип е тийм Дийн, ама тия снимки като нищо ще я накарат да обърне резбата Laughing
А, Сити, и аз едит - точно тази беше сивата фанелка Laughing
 Joy Joy Joy Милата резба тя...

Иначе знам аз коя фанелка, до коя ограда, о, да.
Замалко да забравя, благодаря за илюстративното разяснение.

# 691
  • Мнения: 3 818
 Laughing Оф, Инче, извинявай, мила, просто тук мъненкото съвсем ме ошашави и около пет минути се мъчех да си спомня как се обръщах към теб Embarassed Joy

# 692
  • Мнения: 630
Фейче, важното е мъненкото да е от добре по-добре и да те ошашавя колкото се може повече.
Цунки Grinning

# 693
  • Мнения: 6 391
Благодаря за помощта и предложенията за следващата тема   bouquet . Ще пусна 'SUPERNATURAL – It’s gonna be a long summer hellatus' с трите промо снимки за Сезон 7, понеже изчерпахме красотите, свързани с финала на този сезон. Не съм забравила идеите за тема за татко Джон, такава със забавни сравняващи картинки - имаме четири месеца време. ‘The road so far’ мисля, че ще е подходяща обзорна тема към края на почивката, за опресняване - ще подготвим снимки с ключови моменти. Темата за успешното завършване Wink е винаги актуална, особено когато ни затресе абстиненцията.

След няколко часа ще ви подпукам всичките с камшика - спокойно, професионалистка съм, знам какво правя - за голямото колективно финално гледане.
 Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 18:11 от Impala

# 694
  • Мнения: 3
Фейче, не знам как те ошашавя фейското наследие, но аз как се ошашавих с днешната петъчна тема, не е истина  Joy  Много готина компания  Hug  Пожелавам дечицата ви да са здрави, а вие все в кондиция  Grinning  Това така,  не по темата Grinning

Промо снимките за новия сезон и на мен съм ми неразличими със старите такива. Е как на Сами не му уйдисаха прическа  Crossing Arms   На Дийн все по-прекрасна, на Сами все по-смотана в сравнение с братската. Надявам се да можем да сравним физическата форма на височкия брат спрямо 6 сезон, кондиция на мускулите, състояние на Тату-то, наличие на броненосци и тем подобни наоколо  Mr. Green   Забравих какво щях да се изказвам  Rolling Eyes  Мат Коен ме разхили яко, но аз си го харесвам, достатъчно, но след Джаред и Дийн все пак.  Та като говорим за устни, Дийн си е направо някакво специално издание и няма вече наличен калъп, нямааааа.  А нашата градинарско съкровище има капризни устни някак, нервно потръпващи, мммммммм

Импалке, бива  Hug  Все ги правиш нещата да изглеждат много добре. Темите, де, не окамшичването  Joy

# 695
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Както каза Люс, на Импалка нещата все и се получават   bouquet Чак се чудя да питам ли за кодова дума за преустановяване, да не питам ли  Whistling

# 696
  • Мнения: 3
 Joy Joy Joy  Чудя се какво е това вашето вдъхновение, та ги сътворявате такива  Hug 

# 697
  • Мнения: 6 391
Както каза Люс, на Импалка нещата все и се получават   bouquet Чак се чудя да питам ли за кодова дума за преустановяване, да не питам ли  Whistling
Това не го вденАх newsm78 , но по принцип ако ми извадиш ключа от стартера, спирам, стига да съм на равно, т.е. да не съм се засвяткала по нанадолнището, 'щото тогава спирка нЕмам. Имам обаче два ключа и все някой е на мястото си. Когато и двата са вътре и са завъртени, из-ли-там.

Joy Joy Joy  Чудя се какво е това вашето вдъхновение, та ги сътворявате такива  Hug
Вдъхновение всички имат, но някои нямаме задръжки. И с това поведение винаги получаваме допълнителна бисквитка тип курабийка.

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 18:53 от Impala

# 698
  • Мнения: 0
Привет дами. Ще приемете ли още една (вманиачена  Laughing ) фенка на Supernatural?
От известно време ви чета и честно да си призная почти редовно падам от стола от смях.
Забавно е при вас. Не се сдържах и реших да се регистрирам в сайта. Само дето не попадам към клубчето на мамите...рано ми е още Mr. Green

# 699
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Момичета, оставям ви за няколко часа, отивам на "Сигнал"  Party
Надявам се, като се върна да се вихрите в новата тема, запазете едно дълго, черно, ароматно и издигащо пара за мен  Hug

Amaris , добре дошла, клубчето на мамите не е определящо, ами кажи с кой клубен патрон да те поздравим  Grinning

# 700
  • Мнения: 6 391
Аmaris,
Здрасти и от мен. Колко ти е рано - като да внимаваме какво пишем или не Mr. Green ? Казвай кой предпочиташ, за да ти го засиля.

# 701
  • Мнения: 0
Аа, не, толкоз рано не ми е Mr. Green Пишете си най-спокойно (18 съм ги минала...да кажем отдавна).
Аз без да се замислям си признавам, че съм тийм Дийн...ама и с единия крак в райските градини т.е.
и тийм Кастиел  Flutter

# 702
# 703
  • Мнения: 201
Аз съм подготвена за довечера, хладилника е пълен с биричка, сега си търся филмчета, с които да се държа будна. Стискам палци милото да не го тресне петъчната инсомния и да си легне преди мен, та да се уредя да гледам на неговия гигантски монитор.

Amaris, добре си дошла, колкото повече-толкова повече, както се казва! заповядай, настанявай се удобно:  Grinning


# 704
  • Мнения: 200
Moмичета днес се загубих че малката прибави към отита и едно "чудесно" конюктивитче  ooooh!

Подготвям темичката за Divine, тази вечер мисля да я пусна Simple Smile  Hug

Вижам, че добре си изкарвате и загрявате за дъ биг финале  Hug  Не остана, нямам търпение  Hug Вече съм спок, като знам, че Каси ще е ок - брИех че и в рими ми дойде  Laughing

Амарис добре дошла! За теб един много красив фен арт - цъкай смело Wink
Много се радвам, че си и от тийм Кастиел. Ще си припадаме двете / то и Деси е леко Кастиелка/  Hug Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт