Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 27"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 30 566
  • 715
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 54
·٠•G@bby•٠·, ·٠•Sisito•٠· и 5 Гости преглежда(т) тази тема

Габи, толкова ли стряскащо действащ на всички Shocked Явно само аз не се плаша. Laughing

Или може братчедката и сестрата да са тръгнали към нас, веднага щом ги упъти.  Whistling

# 661
  • Мнения: 61
Зори  Hug

Желая ти много здраве - то винаги е нужно,
много щастие,
море от любов и бряг,
 на които винаги да те чака някой!



 hahahaСИС арбитър съм била Thinking и не съм казала нищо а?! Аз рекох  дълговете се плащат т.че да се издължиш на сестричката без да хитруваш  Naughty



 #Crazy Само Селин ни тр да гледаме в АФК/аз така и не я видях на интервюто със Чаги Джейда и Юсуф а казват че е била там  Thinking/ според мен ако участва във филма ще е само на ревюто, не ми се вярва да спасява Фери......А ако Юнал е на вратата не ми харесва също  Thinking те че няма да се засекат с Фери там няма.  Риза е горд не ми се вярва да каже ОК няма да плащаме. След като се разбере коя е Фери е по добре да са платили отколкото да имат опростен дълг от Юнал.

и още нещо Зехра защо да прави такава гримаса ако Юнал е на вратата тя не го е виждала Thinking

Последна редакция: нд, 08 май 2011, 16:53 от ·٠•G@bby•٠·

# 662
  • Мнения: 61
·٠•G@bby•٠·, ·٠•Sisito•٠· и 5 Гости преглежда(т) тази тема

Габи, толкова ли стряскащо действащ на всички Shocked Явно само аз не се плаша. Laughing

Или може братчедката и сестрата да са тръгнали към нас, веднага щом ги упъти.  Whistling

Mr. Green не зная,
 ние тъкмо слязохме- големи кавалери този път с техния  транспорт пътувахме Joy  StopВили ще се вкл малко по късно че още доста път я чака


·٠•G@bby•٠·, ·٠•Sisito•٠· и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

 Rolling Eyes къде е изчезнал народа.... бърза към яхтата  Laughing

# 663
  • Мнения: 54


 hahahaСИС арбитър съм била Thinking и не съм казала нищо а?! Аз рекох  дълговете се плащат т.че да се издължиш на сестричката без да хитруваш  Naughty



 #Crazy Само Селин ни тр да гледаме в АФК/аз така и не я видях на интервюто със Чаги Джейда и Юсуф а казват че е била там  Thinking/ според мен ако участва във филма ще е само на ревюто, не ми се вярва да спасява Фери......А ако Юнал е на вратата не ми харесва също  Thinking те че няма да се засекат с Фери там няма.  Риза е горд не ми се вярва да каже ОК няма да плащаме. След като се разбере коя е Фери е по добре да са платили отколкото да имат опростен дълг от Юнал.

Ти си отсъди Stop ноо аз се направих, че не съм разбрала. Whistling Дъщерята предполагам не те е оставила на мира Mr. Green много насериозно прие въпроса hahaha да защитава майка си. Тя от яхтата, сега на планината мина. Голямо ходене. Thinking

Предполагам, че дългът ще си остане, че малко интрига да има newsm78 като при мене. Отлагай и живей. hahaha


# 664
  • Мнения: 61

ooooh! ей я пак това тр да е от ревюто

# 665
  • Мнения: 54

·٠•G@bby•٠·, ·٠•Sisito•٠· и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

 Rolling Eyes къде е изчезнал народа.... бърза към яхтата  Laughing
Бързат, че едвам издържаха докрая. Embarassed Аз си направих последната обиколка  Mr. Green

и още нещо Зехра защо да прави такава гримаса ако Юнал е на вратата тя не го е виждала Thinking

И аз много се чудя от кого ли може така да се стресне и нищо не ми идва наум. newsm78

# 666
  • Мнения: 54

ooooh! ей я пак това тр да е от ревюто


Как се е набунала да се снима и тя. Не мога да разбера защо така и се дразня. #Crazy

# 667
  • Мнения: 61
Предполагам, че дългът ще си остане, че малко интрига да има newsm78 като при мене. Отлагай и живей. hahaha
с/д мен е по добре да остане  Peace
 а и Фери в еп 17 говори на Емир че има мн неща за казване, и тр да поговорят. Ако Юнал им опрости дълга си мисля че тя пак ще си глътне езика  Thinking
мисля си че еп ще свърши със ревюто, ако е тая серия нали Лара ще е там също ooooh! мн се затяга обръча околко Фери, и тя ако продължи да лъже...

ooooh! ей я пак това тр да е от ревюто


Как се е набунала да се снима и тя. Не мога да разбера защо така и се дразня. #Crazy
[/color]не си само ти ... пишат че тя нямала фенове...освен един ooooh! Чагатай

# 668
  • Мнения: 54


ooooh! ей я пак това тр да е от ревюто



Как се е набунала да се снима и тя. Не мога да разбера защо така и се дразня. #Crazy

не си само ти ... пишат че тя нямала фенове...освен един ooooh! Чагатай



Един, ама какъв Mr. Green Много запален фен си има. Laughing

В такъв момент много неща могат да се кажат Thinking, уж всичко ще разкаже,но като му дойде времето, пак сигурно ще се объркат нещата. ooooh! Без лъжите на Фери hahaha няма да е нашият филм.

# 669
  • Мнения: 61
ooooh! ей я пак това тр да е от ревюто
Как се е набунала да се снима и тя. Не мога да разбера защо така и се дразня. #Crazy
не си само ти ... пишат че тя нямала фенове...освен един ooooh! Чагатай

Един, ама какъв Mr. Green Много запален фен си има. Laughing

В такъв момент много неща могат да се кажат Thinking, уж всичко ще разкаже,но като му дойде времето, пак сигурно ще се объркат нещата. ooooh! Без лъжите на Фери hahaha няма да е нашият филм.
Всъщност жената мн обича да се снима и публикува снимки с мн модели и жени и мъже/и не само модели/... доста снимки има не само с Чаги,   Thinking
 Peace права си ако Фери каже истината няма да е нашия филм





Последна редакция: нд, 08 май 2011, 17:47 от ·٠•G@bby•٠·

# 670
  • Мнения: 8 486
Тук съм. Hug

Кака ни има доверие затова така ни е оставила на пустопаш. hahaha

Аз ще забъркам от тайната химическа реакция и на тричките ни по сестрински. Laughing Така ще спечелим и кака на наша страна, да стане съучастничка в нашите лудории. Mr. Green

 Hug Hug Hug

Момичета, Вие съпоставяли ли сте играта на Хазал в ЗП И в АФК. В ЗП почни не я забелязвам, някак не ми влияе по никакъв начин любовта на Нихал към Бехлюл, но в АФК е друго нещо. А според Вас?

аз точно в ЗП си я харесах, просто там ролята и е коренно различна
Съгласна съм с Тинчето.  Peace

клюка за 18 епизод

На вратата е бащата на Емир - Юнал. Той е отишъл в домът им за да им каже , че няма нужда да плащат дългът за колата.Той им е научил адреса още от на преди.

Пътна полиция ще спре колата на Халил и Фери ще се спаси, и ще отиде при Емир

newsm44

Рейтинга  Peace

tarıh 06/05/2011
hedef kıtle total

s no program adı kanal baslangıc sure ® amr % shr %
1 hanımın cıftlıgı kand 20:58:44 1:36:29 10,37% 26,48%
2 adını ferıha koydum show 20:48:11 2:00:41 8,62% 22,39%
3 hanımın cıftlıgı (ozet) kand 19:59:20 0:45:31 5,10% 14,81%


tarıh 06/05/2011
hedef kıtle a/b

s no program adı kanal baslangıc sure ® amr % shr %
1 hanımın cıftlıgı kand 20:58:44 1:36:29 9,02% 25,00%
2 adını ferıha koydum show 20:48:11 2:00:41 8,82% 24,83%
3 cocuklar duymasın atv 20:19:17 1:43:00 5,96% 17,00%

Защо рейтингите са два? newsm78

Май хубави емоции ни чакат в 18 епизод, ако новините са верни. Дано! Praynig

Честито на пременените.    bouquet
Еми, мерси за преводите. Hug
Систър, ЧРД.
newsm51

Последна редакция: нд, 08 май 2011, 17:59 от ·٠•Snejka•٠·

# 671
# 672
  • Мнения: 8 486
Сиси, готини подписчета и аватарчета.  Wink Hug

Може ли линк за 17 епизод, че да го изгледам, най-накрая. Praynig

# 673
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201


това с розавото не е ли Джансу  newsm78

# 674
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Сиси, готини подписчета и аватарчета.  Wink Hug

Може ли линк за 17 епизод, че да го изгледам, най-накрая. Praynig


http://www.ddizi.com/izle/27053/Adini-Feriha-Koydum-17.-Bolum.htm

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт