AVON обсъждане на продукти за клиенти- 5

  • 50 696
  • 694
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 809
Запис в темата.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 365
Днес получих обици Ивала, Палитра в кафявата гама и червило 24К- цвят Пинк Simple Smile
От всичко съм мнооооого доволна! Сенките са страхотни, някои са повече, други по-малко пигментирани, много ми харесаха!

# 47
  • Мнения: 220
Благодаря, Hellinger за отговорите, за основата за грим.  bouquetСпоред мен не е подходяща за клиентката .Тя има проблемна кожа и и трябва нещо, може би по -покривно ,с цвят .Ще я питам какъв ефект точно очаква от този продукт, че после не ми се занимава с връщане. WhistlingВече офиса ми е далече и даже не съм го посетила ,от както го преместиха.

Да, това е основа, а не покривен продукт. Страхотна е за матиране, което е бонус при лъщяща проблемна кожа. Но ако е чувствителна може да не й понесе - със силикони е.

Sonya83, благодаря Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 640
Hellinger,на мен блогът ти също ми допадна и ми е от полза.  bouquet

# 49
  • Мнения: 220
Благодаря ви! Това означава много за мен!

DeadlyVesi,  маската с лавандула - не знам дали имаше ефект, но определено изглежда извънземна Simple Smile С тези блестящи неша в нея Simple Smile Аз нямах такъв проблем с маслото (да ми излизат пъпки), но може би твоята кожа е по-чувствителна.

Вече мога да дам отзиви за серума Anew с гликолова киселина - след близо две седмици употреба върху местата с пъпки, се позагладиха... Но иначе за черни точки не прави нищо. То разбира се е направен за бръчки самия серум (въпреки че гликоловата киселина се използва при всякакъв тип пилинги), но за тях не мога да говоря, понеже ги нямам. Определено очаквах доста по-сериозни резултати, но явно концентрацията на киселината е минимална. Мажа се с 20 фактор и не съм изгоряла, което също е показател - ако концентрацията вършеше работа, би трябвало да съм изгоряла.

# 50
  • Мнения: 114
Относно серума с гликолова киселина -явно е и до кожа.Тук из форума представител сподели ,че клиентката и е изгоряла в дъждовните дни. Shocked

# 51
  • Мнения: 220
Аз така се страхувах, а наистина нямам никакви проблеми - и то при положение, че съм страшно бяла и изгарям много. Ползвам го всяка вечер почти, ама не се чувства кой знае каква промяна. Странно мие направо

# 52
  • Мнения: 5
Знаете ли новите слънцезащитни кремове, и по-конкретно този за лице, от серията Anew с фактор 50, за каква възраст са подходящи? Изглеждат ми много добре, но съм на 23 години и се чудя дали са подходящи за мен... Много добре ми изглеждат и съм в търсене на крем за лице с висок фактор за ежедневна употреба...
Мнение за Спрея за коса от тази серия ... Дали го бива или е като водичка? Благодаря ви Simple Smile

# 53
  • Мнения: 220
Знаете ли новите слънцезащитни кремове, и по-конкретно този за лице, от серията Anew с фактор 50, за каква възраст са подходящи? Изглеждат ми много добре, но съм на 23 години и се чудя дали са подходящи за мен... Много добре ми изглеждат и съм в търсене на крем за лице с висок фактор за ежедневна употреба...
Мнение за Спрея за коса от тази серия ... Дали го бива или е като водичка? Благодаря ви Simple Smile

Спрея е по-скоро водичка, но мирише много хубаво Simple Smile

# 54
  • Мнения: 29
Днес получих обици Ивала, Палитра в кафявата гама и червило 24К- цвят Пинк Simple Smile
От всичко съм мнооооого доволна! Сенките са страхотни, някои са повече, други по-малко пигментирани, много ми харесаха!

Тази палитра изглежда много добре с натурални цветове ли е или само така ми се струва ? И в кой каталог я има, че не мога да я намеря ? Simple Smile))

# 55
  • Варна
  • Мнения: 365
Палитрата е я няма в каталозите вече, има я в нетната оферта на кампания 7, с неутрални цветове е Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 980
shhht.secret може ли реална снимка на обиците , аз много се чудя дали да не си взема комплекчето

# 57
  • Мнения: 265
Знаете ли новите слънцезащитни кремове, и по-конкретно този за лице, от серията Anew с фактор 50, за каква възраст са подходящи? Изглеждат ми много добре, но съм на 23 години и се чудя дали са подходящи за мен... Много добре ми изглеждат и съм в търсене на крем за лице с висок фактор за ежедневна употреба...
Мнение за Спрея за коса от тази серия ... Дали го бива или е като водичка? Благодаря ви Simple Smile

Спрея е по-скоро водичка, но мирише много хубаво Simple Smile
      Peace   Наистина мирише чудесно.Използвам го за по-лесно разресване на косата на дъщеря ми.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 914
Момичета, все още ли никой не е видял кафявия часовник от мини брошурата?   newsm78

# 59
  • Sandanski
  • Мнения: 170



shhht.secret може ли реална снимка на обиците , аз много се чудя дали да не си взема комплекчето

Ето снимки на обеците Wink

http://cid-440e0f78e7f3bfe3.photos.live.com/self.aspx/%d1%81%d0% … /440E0F78E7F3BFE3!486

http://cid-440e0f78e7f3bfe3.photos.live.com/self.aspx/%d1%81%d0% … /440E0F78E7F3BFE3!487

Общи условия

Активация на акаунт