AVON обсъждане на продукти за клиенти- 5

  • 50 700
  • 694
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
Аз лично го харесвам, единственото, което е малко гадно, е, че е много малко като количество. Иначе аромaт, текстура, цвят - супер! Ето го моето:
http://maquilab.blogspot.com/2011/05/avon-glazewear-silky-shine-lipstick.html

Много хубави коментари и снимки!   bouquet
Предното червило Glazewear  имаше много готин мокър ефект. На това не мога да преценя от снимките.

# 31
  • Мнения: 611
Има ли доволни от тези сенки http://www.beauty2makeup.com/blog/wp-content/uploads/2010/05/tru … quad1-300x157.jpg
Искам   да попитам и има ли доволни от новото им червило от Кампания 7 на стр 17 е
И аз в подкрепа на сенките - имам няколко и са супер. Също и клиентките, които са поръчвали са доволни.  bouquet

# 32
  • Мнения: 220
Аз лично го харесвам, единственото, което е малко гадно, е, че е много малко като количество. Иначе аромaт, текстура, цвят - супер! Ето го моето:
http://maquilab.blogspot.com/2011/05/avon-glazewear-silky-shine-lipstick.html

Много хубави коментари и снимки!   bouquet
Предното червило Glazewear  имаше много готин мокър ефект. На това не мога да преценя от снимките.

Ами предишното глейзуеър беше по-лъскаво, това е по-кремообразно, но пак има гланцов ефект. И аз се надявах да е като старите (те си бяха направо гланц), но не са го докарали като тях Sad

# 33
  • Мнения: 114
Момичета, може ли да дадете отзиви за основата за грим . Има ли добро покритие ?Въобще някакви впечатления?                                                 

# 34
  • Мнения: 3 835
Ами предишното глейзуеър беше по-лъскаво, това е по-кремообразно, но пак има гланцов ефект. И аз се надявах да е като старите (те си бяха направо гланц), но не са го докарали като тях Sad
малко ме притеснява и този блясък - явно ще се откажа

защо гелът за очи от СПА серията със саке и ориз не мирише като останалите продукти от серията  Sad

# 35
  • Мнения: 220
Момичета, може ли да дадете отзиви за основата за грим . Има ли добро покритие ?Въобще някакви впечатления?                                                 
Ако говориш за Меджикс, супер е - смалява порите и матира веднага, а грима се нанася доста по-лесно.

# 36
  • Мнения: 41
  Grinning И аз да пиша в новата тема.  Whistling
В К08/ стр. 60 има сива чанта. Имаше я и в предния каталог, но не се сещам на коя страница беше. Хареса ми и исках да попитам някои дали не си я е поръчал и да даде отзиви.  Blush

# 37
  • София
  • Мнения: 5 828
Да споделя за новото червило Колорзидиак - покривно е и много трайно  Peace
Моето е Sultry Bronze.

# 38
  • Мнения: 438
Момичета, може ли да дадете отзиви за основата за грим . Има ли добро покритие ?Въобще някакви впечатления?                                                 
Ако говориш за Меджикс, супер е - смалява порите и матира веднага, а грима се нанася доста по-лесно.
А тази основа може ли да се ползва и самостоятелно - без да се нанася друго върху нея?

# 39
  • Мнения: 220
Момичета, може ли да дадете отзиви за основата за грим . Има ли добро покритие ?Въобще някакви впечатления?                                                  
Ако говориш за Меджикс, супер е - смалява порите и матира веднага, а грима се нанася доста по-лесно.
А тази основа може ли да се ползва и самостоятелно - без да се нанася друго върху нея?

Ами аз и така си я използвам понякога, или само с пудра отгоре. Самата основа не оцветява и не скрива пъпки и такива неща. Ето и по-подробно и за останалите продукти от серията:
http://maquilab.blogspot.com/2010/08/avon-magix-range.html

# 40
  • Мнения: 114
Благодаря, Hellinger за отговорите, за основата за грим.  bouquetСпоред мен не е подходяща за клиентката .Тя има проблемна кожа и и трябва нещо, може би по -покривно ,с цвят .Ще я питам какъв ефект точно очаква от този продукт, че после не ми се занимава с връщане. WhistlingВече офиса ми е далече и даже не съм го посетила ,от както го преместиха.

# 41
  • Мнения: 8 952
Да споделя за отлепящата се маска и масло за лице с лавандула - харесват ми, маслото попива мн добре и прави кожата мн приятно гладка....  Peace

На дъщеря ми й взех тоалетната вода Simply Because - има приятен аромат и е сравнително трайна!  Peace

Не съм доволна обаче от онези обеци със сменящите се висулки. На живо изглеждат доста простовати. Освен това понеже са на винтче са едни такива странно неподвижни...  Naughty

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Ей след седмица употреба на маслото и маска с лавандула и жасмин, смея да кажа че не са з амоята кожа, от маслото ставам на ситни пъпчици с връхчета, но маската сия бива, а и миризмата много кефи на мъжко ми мирише  Laughing

# 43
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
предложете фон дьо тен... със смесена кожа съм... склонна съм да лъсвам на челото и нослето значи трябва да матира, а ми излизат и пъпчици- следователно да е с прилична покривност... спомням си преди години ползвах на avon такъв продукт и бях супер доволна... но го спряха

# 44
  • Мнения: 438
Ами аз и така си я използвам понякога, или само с пудра отгоре. Самата основа не оцветява и не скрива пъпки и такива неща. Ето и по-подробно и за останалите продукти от серията:
http://maquilab.blogspot.com/2010/08/avon-magix-range.html
Много ти благодаря. А блогът е  newsm74 !

Общи условия

Активация на акаунт