Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 112

  • 24 734
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 535

Е, няма начин да спечели "Пленителката", дручко си е да гледаш нещо съблечено Joy Ама Джансел и с три пуловерчета си е по готин, нали си е наш Joy Joy Joy

# 691
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 692
  • Мнения: 3

Е, няма начин да спечели "Пленителката", дручко си е да гледаш нещо съблечено Joy Ама Джансел и с три пуловерчета си е по готин, нали си е наш Joy Joy Joy

Да бе интересно, Хасрет с копринена блузка с презрамки, доста лятна, оджата облечен все едно идва зимата.  hahaha Joy
Онур е виновен ,че няма близост и целувки. Дали само в него е вината?  Joy
Сега  поне сме светнати. Joy hahaha

Хубав рейтинг си имаме. Joy

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 13:57 от doriana

# 693
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:51 от vania_e

# 694
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Благодаря на всички в темата днес за настроението и сравнително спокойният тон Hug
Надин, вече имаше решение да ти се прекъсне форумската отпуска... Joy приятна изненада, че ни изпревари сама Peace

Туба и Онур...наистина обещаваща двойка...дано имат силата да я запазят и да й се насладят на тази любов...при двойки с тяхната популярност...опастностите са повече. newsm78 Peace

Аз съм се минала ooooh! Crossing Arms...защото досега съм гледала само един филм...ЗС newsm78 Joy

# 695
  • Мнения: 0
Здравейте мили дами. Досега само ви четях, това за мен беше откъсване от действителността. През последните месеци ми се случиха ужасни нещастия, но няма да ви товаря с проблемите си. Благодаря ви, че ви има и че сте толкова емоционални. Филмът е много приятен, артистите играят прекрасно. жалко, че свършва. Искам да попитам, знае ли някой от къде мога да си сваля мелодията, с която започва всяка серия като mp3.
Желая на всички ви хубаво лято, много усмивки и всичко онова, което ви прави щастливи. Благодарности на екипа по преводите. Хората за такъв труд пари вземат, а те го правят за нас! Чакам с нетърпение всяка следваща преведана серия. newsm51 newsm51 newsm51

# 696
  • Разград
  • Мнения: 8 243

 

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:58 от vania_e

# 697
  • Мнения: 0
Привет момичета!! Да благодаря на любезните преводачки снощи и организаторката Shake. Няма да кажа нещо ново по епизода.. вие всичко сте коментирали. Само едно нещо искам да вмъкна. Сещате се снощи, когато Хасрет заспа на дивана у Мурат... на сутринта тя му каза, че е сънувала сън...облечена с бяла рокля, а поверието гласи че ще се сбъдне този сън...  Да, ама не... Тази сутрин питах точно такива хора.. възрастни туркини от квартала.... Направо ме разочароваха. Питах ги... какво означава бялата рокля- сватба ли или нещо друго. Всичко друго, и то ЛОШО... но не и СВАТБА... Под лошо ми обясниха, че не е болест или смърт... но... е  раздяла между сънувалия и човека, на когото е къщата. Т.е. ще се скарат и разделят завинаги.   Направо се ужасих от тези думи и съжалих, че попитах... Дано не излязат прави и поне на финала да поиграем на сватбата на Мурат и Хасрет... Само това исках да споделя с вас. Извинете, че ви натоварих и с това...

# 698
  • Мнения: 3
Снощи реших да сложа въпросната снимка и във фейса на Джансел, големия фенфейс и на сутринта открих, че са я изтрили. newsm78

# 699
  • Мнения: 2 116
SR2010  , здравей!
От мен...добре дошла  Hug
Пожелавам намиране на решения на проблемите Peace
Сериалът ни може да внесе поне капка светлина и настроение Peace

# 700
  • Разград
  • Мнения: 8 243

 

# 701
  • Мнения: 15


 Hug
Този колаж се появи в петък и всички се питаха къде е оригиналната снимка, имаше предположения за Амстердам, но едно момиче категорично отрече, видяхме я едва късно  снощи. От отговора на админа на дизито не разбрах потвърждава ли,  че е видяла приятелката на Джансел, момиче с много красиви сини очи или, че това е момичето от мола.  newsm78

Цитат
Под лошо ми обясниха, че не е болест или смърт... но... е  раздяла между сънувалия и човека, на когото е къщата.

За това поверие знам, че не е на добро, но мислех,  че в тяхните вярвания тълкуването е различно.  newsm78

# 702
  • Мнения: 2 116
 Сещате се снощи, когато Хасрет заспа на дивана у Мурат... на сутринта тя му каза, че е сънувала сън...облечена с бяла рокля, а поверието гласи че ще се сбъдне този сън...  Да, ама не...

Пепи, аз съм чувала същото поверие, че е вярно Peace
Тук не става дума за тълкуване на отделните елементи...а, на съня като цяло.
Аз съм по-склонна да вярвам, че ще се сбъдне т.е. ще има сватба...ама и така по ми харесва...признавам Joy Peace

# 703
  • Мнения: 510
Снощи реших да сложа въпросната снимка и във фейса на Джансел, големия фенфейс и на сутринта открих, че са я изтрили. newsm78

Ами те трият всякаква информация свързана с личния му живот.
На всичкото отгоре явно момичето е неизвестно за медиите щом от декември месец не са открили коя е.
Снимката не е публикувана в медиите, а само в сайта ,нормално е да я изтрият.

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 14:28 от if-73

# 704
  • Мнения: 0
Аз съм по-склонна да вярвам, че ще се сбъдне т.е. ще има сватба...ама и така по ми харесва...признавам      Марги.. и аз съм по-навита на този вариант. И на мене така ми харесва... ДАЙ БОЖЕ УШИТЕ НА СЦЕНАРИСТИТЕ ДА СА ЗДРАВИ И ДА ЧУВАТ ПО-ДОБРЕ ВОПЛИТЕ НА АУДИТОРИЯТА.

Общи условия

Активация на акаунт