Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 112

  • 24 738
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Разград
  • Мнения: 8 243

 

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:47 от vania_e

# 706
  • Мнения: 15






Шинийд О' Конър   -  Нищо не може да сравни с теб / с този филм /  с тези актьори / с вас,  момичета в темата Hug Hug Hug

Линк за субтитрите

http://vbox7.com/play:21d70acd

# 707
  • София
  • Мнения: 7 893
Снощи реших да сложа въпросната снимка и във фейса на Джансел, големия фенфейс и на сутринта открих, че са я изтрили. newsm78

Ами те трият всякаква информация свързана с личния му живот.
На всичкото отгоре явно момичето е неизвестно за медиите щом от декември месец не са открили коя е.
Снимката не е публикувана в медиите, а само в сайта ,нормално е да я изтрият.

Мисля ,че момичето не е едно и също . То не че има някакво значение де   Hug

# 708
  • Мнения: 510
На колажа е размазана снимката от мола
На голямата снимка от мола мисля, че очите и веждите са еднакви .Косата е скъсена и може би боядисана.
Поне аз така видях нещата или може би ми се иска знам ли. hahaha Joy Joy Joy
А ма и те неговите нали все си приличат. hahaha Joy Joy Joy Joy

# 709
  • Мнения: 2 116
Епизода снощи си беше поредната доза удоволствие за мен Peace

Забавият момент с махалата...както обикновено...Кобра в основата на нещата... Joy
Кадир...от предния епизод имам някои завележки към него....
-отношението му към Джихан не ми хареса...независимо,че намеренията са му да помогне на Мурат и Хасрет...не са това нито начина, нито средствата...

Мурат...нищо ново...една напред, две назад...или най-много едно завъртане около себе си...
потвърждение и на други неща, намерих, ама нека да се преведе...за да съм по-обективна...

Джерен и Левент...толкова им се радвах...така добре изглеждат един до друг  Peace Laughing

Несрин...знаех си, че е умна и ще постъпи разумно...
Сега, ако Хасрет замине на турне...Несрин, ще е тази която ще вдъхне сила на Мурат да не се отказва и да отстоява любовта си към Хасрет.


Чудех се...защо точно доктор намериха на Накие...сега разбрах препратката...разговора й с Несрин...
Много оргинално, и не толкова поучително с размахан пръст, Несрин разбра, че е сгрешила...
Една Накие...не до там образована и възпитана, помощницата в дома...намери верния път до сърцето на тази желязна лейди...
И голямото сърце на Хасрет допълнително помогна на Несрин да й бъде по-лесно изричането на толкова трудните за нея думи...съжалявам, извинявай, прости ми Хасрет... Peace

# 710
  • Мнения: 0
На Хасрет с голямото сърце всички и казаха ,че я харесват ,та дори обичат, ето то и Несрин е на път да и се обясни, САМО оджата остана.

Момичето от МОЛ-а и на снимката от вчера , според мен е едно и също.Където са в крачка ,то е малко по-назад и затова изглежда по-ниско, хубаво е .Джансел ми седи до него стар.

# 711
  • Мнения: 2 116
Саиме...продължава линията си на поведение...която аз, определено-харесвам...винаги до Хасрет, зад всяко нейно самостоятелно взето решение.Осигурява на Хасрет, онази силна, мълчалива...но, сигурна, усещаща се подкрепа. Такива, които много й говорят са достатъчно около нея...затова Саиме с това си поведение й е много необходима. Peace

Хасрет...много, много ми хареса в този епизод...видях вече променената Хасрет...не на думи...в дела, постъпки, действия, решения.
Не случайно сериала се нарича...пленителката на сърца...а, не пленителят на сърцето newsm78 Joy

Хасрет извървя най-дългият и труден път на промяна, израстване...тя изстрада и изплака всяка една своя крачка напред в този нов свят...изглеждащ  по-привлекателен, лъскав, конфортен и удобен...но, и по-опасен...за огромното й, но наивно сърце. Peace
Не загуби и себе си..което е най-важното... Heart Eyes

# 712
  • Мнения: 3
Сетих се за една снимка от срещата му в университета в края на март. До него има едно момиче, вярно не се вижда цялото лице, но има като че ли нещо общо. Тогава помислих, че това е неговата секретарка, за която бяха писали. Joy






Последна редакция: пн, 16 май 2011, 15:27 от doriana

# 713
  • Мнения: 0
Саиме...продължава линията си на поведение...която аз, определено-харесвам...винаги до Хасрет, зад всяко нейно самостоятелно взето решение.Осигурява на Хасрет, онази силна, мълчалива...но, сигурна, усещаща се подкрепа. Такива, които много й говорят са достатъчно около нея...затова Саиме с това си поведение й е много необходима. Peace

Хасрет...много, много ми хареса в този епизод...видях вече променената Хасрет...не на думи...в дела, постъпки, действия, решения.
Не случайно сериала се нарича...пленителката на сърца...а, не пленителят на сърцето newsm78 Joy

Хасрет извървя най-дългият и труден път на промяна, израстване...тя изстрада и изплака всяка една своя крачка напред в този нов свят...изглеждащ  по-привлекателен, лъскав, конфортен и удобен...но, и по-опасен...за огромното й, но наивно сърце. Peace
Не загуби и себе си..което е най-важното... Heart Eyes
Много си права за Хасрет, тя наистина извървя труден път .Туба се справи блестящо с ролята, която имаше голямо развитие и изискваше много различна игра,както и визия.Мурат не се промени , едни и същи изразни средства.Може Джансел да е голям артист, но ролята на Туба изискваше доста по-голямо майсторство/според мен/.
Кобра и Гюлназ са невероятни таланти,а Кадрието много ми напомня на нашата артистка Надя Тодорова/може би си я спомняте от "Дами канят","Опасен чар",Вчера"/.

# 714
  • Мнения: 2 116
Сетих се за една снимка от срещата му в университета в края на март. До него има едно момиче, вярно не се вижда цялото лице, но има като че ли нещо общо. Тогава помислих, че това е неговата секретарка, за която бяха писали. Joy





Дори, прилича  ми на нея newsm78 #Crazy

Скоро, май и аз ще съм сред редиците на бг-мама папараците... ooooh! newsm78 Joy
То направо е заразно...това любопитство...

# 715
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 716
  • София
  • Мнения: 30 209
Zdraveite otnovo, blagodaria za razqsneniata. 4esno kazano i na men scenite m/u H. i M. snosti ne mi navqvaha romantika, a po-skoro se 4udeh v studioto prez stukloto na kogo se usmihva vlubeno i ostanah s 4uvstvoto, 4e na Onur, koeto e normalno. Zatova trqbva6e da ustiskat oste mesec s novinata za vruzkata. Za tova i v tozi biznes gadjeta i sem-va trudno se slagat v glavni roli, za da moje zritelqt da se koncentrira v/u geroite, a ne v/u artistite. Na men snosti ne mi se polu4i, dr nedelia ste opitam pak. Ina4e neka sa si stastlivi s kogoto si izberat. Sorry za latinicata.

# 717
  • Мнения: 3


Дори, прилича  ми на нея newsm78 #Crazy

Скоро, май и аз ще съм сред редиците на бг-мама папараците... ooooh! newsm78 Joy
То направо е заразно...това любопитство...


  bouquet  Добре дошла! Хубаво е да имаш такива колеги.  Hug

# 718
  • Мнения: 14 509

                  Здравейте мили момичета,
Ако ви ажа ,че ми е бил лек деня ,ще ви излъжа. Имах и продължавам да имам много работа днес,но дойдох да поразтоваря малко в къщи ,да пия чай и пак ....И  да споделя ,че още изпитвам чисто физическа болка от ситуацията.Някяк си  заблудена ,освен запленена се чувствувам днес целия ден.
И след много размисли ,защо сега,от кога   и т.н за себе си стигнах до извода -  папараците!
Те за  мен  са,/писала съм го и друг път  като клюкаките от работата,квартала кооперацията -много съм страдала от тях /долнопробната част от журналистиката.
Ако не преследваха Туба денонощно аз съм сигурна ,че Онур и Туба щяха да опазят връзката си  до края на серияла и така да запазят илюзията ни за една прекрасна  любовна приказка. Те обаче не ги оставих и храна да си купят от магазина. Я  ги вижте само към какви сукаци кривнаха  само да избягат от тях. Слава Богу ,че Онур е сериозен мъж и я държи здраво за ръката.Радвам се за тях,яд ме е че тези нахалници помрачеха хубавото ни настроение  към  филма и всичките му актьори.
    И други мисли ме спохождат- от кога е влюбен в Туба -Онур Темата е дълга и я оставям за по-късно Hug Hug Hug

                                

                       Да ви е сладко и приятно

# 719
  • Мнения: 15
Благодаря Себи, както обещах точно в пет с удоволствие ще пия чай с теб и момичетата в темата, служебната среща е пренасочена за 17:30.

  bouquet  bouquet  bouquet

 

Общи условия

Активация на акаунт