Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 112

  • 24 733
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 7 890
Е, какво да се коментира, серията беше ясна.Сега има само два пътя,или Хасрет да тръгне по белия свят и финалът да е отворен ,или Мурат да си извади ръцете от джобовете , да си развърже езика ,да я грабне  /ако няма мускулна треска от футбол и тенис/ и  да я отнесе на 7-мото небе.

Той Мурат футбол и тенис никога не е играл та да има муслулна треска Joy Joy Joy
Играе някой друг Hug

# 736
  • Мнения: 1 095
С риск пак да предизвикам някакви спорове  Joy Joy Joy , ама понеже обичам да чета и по други места  та да кажа че във фейса на сериала има масово недоволство и призиви за по бърз финал .То недоволството и то е трудно да се каже наистина и колко е масово де щото от почти сто хиляди души фенове  Shocked  днес има една страница постове , като тези с коментари за вчерашния епизод се броят на пръсти  Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy Joy То за серията няма какво да се напише толкова, (все пак да изчакаме превода), ама ми се струва, че повечето онемяха от паралелния "сериал"...., той май се оказа по-интересен и абсолютно непредсказуем...., та май и затова онемяха, хеле пък и след снимките на Джансел... (дали е приятелката му е друг въпрос, ама... новината се разпространи)
Фенската маса направо изтрещя.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 737
  • Мнения: 2 116
С риск пак да предизвикам някакви спорове  Joy Joy Joy , ама понеже обичам да чета и по други места  та да кажа че във фейса на сериала има масово недоволство и призиви за по бърз финал .То недоволството и то е трудно да се каже наистина и колко е масово де щото от почти сто хиляди души фенове  Shocked  днес има една страница постове , като тези с коментари за вчерашния епизод се броят на пръсти  Joy Joy Joy

Shatzi, Hug

То какви неща се изписват и при нас ooooh!...мен лично това не ме притеснява...вече...не Peace
Това, което ме притеснява...че ни се отнема всяко кътче, място...пространство...на тези, които сме доволни по някакъв начин...и искаме да си го споделяме...

Аз не искам и не избирам да съм недоволна от нещо, което никой не ми налага със сила...
Ако бях недоволна от избора си на разтоварване и забава...отдавна да съм го заменила с друг...

И защо моето харесване и неразочарование...трябва да се свързва в причинно следствена връзка с тези, които са недоволни...

Ще перифразирам...нека си пишат... Peace




Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:10 от margita9

# 738
  • София
  • Мнения: 7 890
Joy Joy Joy Joy Joy То за серията няма какво да се напише толкова, (все пак да изчакаме превода), ама ми се струва, че повечето онемяха от паралелния "сериал"...., той май се оказа по-интересен и абсолютно непредсказуем...., та май и затова онемяха, хеле пък и след снимките на Джансел... (дали е приятелката му е друг въпрос, ама... новината се разпространи)
Фенската маса направо изтрещя.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Така е Кали , които каквото иска да казва ма в нета го има този момент.

Отделно вече се търсят и причини за действието във филма , които може и да не са истина , а може и да са.И стана една , да ти е драго да влезеш да прочетеш Joy Joy Joy

Ама нали е пуста краста , до края ще се информирам какво се пише  hahaha hahaha

Марги кътчето си го има всеки , ама ето и днес само ти май написа нещо за снощната серия.Къде са другите.
Там където и онези от нета .Просто се загуби масовия  интерес.
 

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:12 от Shatzi

# 739
# 740
  • Мнения: 1 095
Joy Joy Joy Joy Joy То за серията няма какво да се напише толкова, (все пак да изчакаме превода), ама ми се струва, че повечето онемяха от паралелния "сериал"...., той май се оказа по-интересен и абсолютно непредсказуем...., та май и затова онемяха, хеле пък и след снимките на Джансел... (дали е приятелката му е друг въпрос, ама... новината се разпространи)
Фенската маса направо изтрещя.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Така е Кали , които каквото иска да казва ма в нета го има този момент.

Отделно вече се търсят и причини за действието във филма , които може и да не са истина , а може и да са.И стана една , да ти е драго да влезеш да прочетеш Joy Joy Joy

Ама нали е пуста краста , до края ще се информира какво се пише  hahaha hahaha

Марги кътчето си го има всеки , ама ето и днес само ти май написа нещо за снощната серия.Къде са другите.
Там където и онези от нета .Просто се загуби масовия  интерес.
  
Според мен, колкото и да не си го признаваме (вие знаете, че аз съм тотално запленена и продължавам да го гледам с интерес), иска ни се и нещо повече - просто любовта на Мурат и Хасрет трябваше (според мен)  да е изгаряща, ама..., не се получава точно така, а за снощната серия, аз останах разочарована не от самия сценарий, а от начина или по-точно от сцената на която свърши серията..., ама си умрях от яд...
Е, днес вече не съм ядосана...
Сега пише във фейса....
tips :
51. bölümü atlattýk. Dizinin önü açýldý. 52. bölüm son sahne, 53. bölüm ve 54. bölümlere dikkat hatta finale kadar dikkat! güzel bölümler geldi çattý

(Накратко, че следващия епизод ще бъде много, много хубав до финала, и тя (момичето, което пуска подсказките) непрекъснато повтаряло да бъдем готови, за да видим bolum.52 последната сцена:))) Миа Саад
Е какво пък ще чакаме 52 серия...

# 741
  • Разград
  • Мнения: 8 243



 

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:39 от vania_e

# 742
  • София
  • Мнения: 7 890
Според мен, колкото и да не си го признаваме (вие знаете, че аз съм тотално запленена и продължавам да го гледам с интерес), иска ни се и нещо повече - просто любовта на Мурат и Хасрет трябва да е изгаряща, ама..., не се получава точно така, а за снощната серия, аз останах разочарована не от самия сценарий, а от начина или по-точно от сцената на която свърши серията..., ама си умрях от яд...
Е, днес вече не съм ядосана...
Сега пише във фейса....
tips :
51. bölümü atlattýk. Dizinin önü açýldý. 52. bölüm son sahne, 53. bölüm ve 54. bölümlere dikkat hatta finale kadar dikkat! güzel bölümler geldi çattý

(Накратко, че следващия епизод ще бъде много, много хубав до финала, и тя (момичето, което пуска подсказките) непрекъснато повтаряло да бъдем готови, за да видим bolum.52 последната сцена:))) Миа Саад
Е какво пък ще чакаме 52 серия...


Пак ли последната сцена във следващия епизод Joy Joy Joy

# 743
  • Мнения: 1 095
Според мен, колкото и да не си го признаваме (вие знаете, че аз съм тотално запленена и продължавам да го гледам с интерес), иска ни се и нещо повече - просто любовта на Мурат и Хасрет трябва да е изгаряща, ама..., не се получава точно така, а за снощната серия, аз останах разочарована не от самия сценарий, а от начина или по-точно от сцената на която свърши серията..., ама си умрях от яд...
Е, днес вече не съм ядосана...
Сега пише във фейса....
tips :
51. bölümü atlattýk. Dizinin önü açýldý. 52. bölüm son sahne, 53. bölüm ve 54. bölümlere dikkat hatta finale kadar dikkat! güzel bölümler geldi çattý

(Накратко, че следващия епизод ще бъде много, много хубав до финала, и тя (момичето, което пуска подсказките) непрекъснато повтаряло да бъдем готови, за да видим bolum.52 последната сцена:))) Миа Саад
Е какво пък ще чакаме 52 серия...


Пак ли последната сцена във следващия епизод Joy Joy Joy
Шатси, според мен казва, че цялата серия ще е хубава, но да вперим поглед в края на серията...
Още една подсказка:
Ще има сватба в bolum.54. Кой мислиш, че ще се ожени? Ще ви оставя да мислите над това Wink
Май ще се окаже, че сериите са 54...
Момичета, все пак не трябва всичко това да го вземаме за чиста монета... (да не стане като края на снощната серия..., едно се писа, а пък по друг начин завърши)...

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:31 от kali_georgieva

# 744
  • Мнения: 2 116
Shatzi, съгласна съм,, че има недоволни...добре...ама, това не ми влияе на начина по който приемам и усещам сериала...нито на процента харесване на сериала...
Моите причини да  го харесвам са други...не ги натрапвам на сила на никой...

Много интересен въпрос повдигна... Peace

Защо се загуби масовият интерес... newsm78

Ето повод да си побърим тази вечер... newsm78

# 745
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 746
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ринка ни е подготвила и новата тема.
Време е да се преместим.


НОВА ТЕМА:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=584429.0


Последна редакция: пн, 16 май 2011, 20:12 от vania_e

# 747
  • Мнения: 2 116
Според мен, колкото и да не си го признаваме (вие знаете, че аз съм тотално запленена и продължавам да го гледам с интерес), иска ни се и нещо повече - просто любовта на Мурат и Хасрет трябваше (според мен)  да е изгаряща, ама..., не се получава точно така, а за снощната серия, аз останах разочарована не от самия сценарий, а от начина или по-точно от сцената на която свърши серията..., ама си умрях от яд...
Е, днес вече не съм ядосана...


Кали, аз няма какво да си признавам...аз наистина съм доволна...и неразочарована...честно Peace

Дали защото така разбирам...полемичната любов...дали нещо не ми е сбъркано... newsm78

# 748
  • Разград
  • Мнения: 8 243

 

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:36 от vania_e

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт