Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 112

  • 24 735
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 240
И аз се нареждам на масата за чай!
Себи,  smile3525

Дано клипчето с музика в изпълнение на Хасрет допринесе за доброто настроение!
Hug


# 721
  • Разград
  • Мнения: 8 243

 

# 722
  • Мнения: 56
Себи,благодаря за чайчето сядам да си го изпия.  bouquet
Ринка,благодаря и на теб за музикалния поздрав.  bouquet

# 723
  • Мнения: 10 240
И докато си пием чая можем да заимстваме идея от известните в какво да инвестираме!



Nasıl daha çok kazanıyorlar?
16.05.2011

Hiç düşündünğüz mü ünlü isimler kazandıkları paraları nerelere yatırıyorlar?  Konserlerden, kasetlerinden ya da dizilerden kazandıkları paralarla ençok ne yapıyorlar? Nasıl para kazanıyorlar?

Tuba Büyüküstün Ekranların popüler isimlerinden Tuba Büyüküstün, oyunculuktaki başarısını ticarete taşıdı. Dizi ve sinema filmlerinden kazandığı tüm gelirini ‘Baykon Endüstriyel Tartım Sistemleri’ ve ‘İstron Elektronik Teknolojileri’ adlı iki firmaya yatıran başarılı oyuncu, annesi ve babasıyla kurduğu şirketin yurt dışına açılmasını sağladı.Kazakistan, Azerbaycan ve Kırgızistan’da şubeler açan Büyüküstün, gözlerini Ortadoğu’ya çevirdi. Arap ülkelerinde gördüğü ilgi sayesinde şirketinin başarılı olacağına inanan oyuncu, Dubai ve Suriye gibi yerlerde şirketinin faaliyet göstermesi için de düğmeye bastı.



http://www.ayakligazete.com.tr/haber/kazandiklarini_nerelere_yat … z_yatirimlari.htm

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 18:07 от rina-rina

# 724
  • Разград
  • Мнения: 8 243



 

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 20:08 от vania_e

# 725
  • Мнения: 14 506
 Докато си  пия  чая  с вас си мисля  за Онур. Това момче няма начин да не е било влюбено в Туба още от "Аси". Тогава на фона на МЙ  и всичките измислени истории около тях, Сами  - в  по -късен етап, едва ли е  смеел да си признае ,че е влюбен в нея; А е бил според мен. Приел е ролята на добрия приятел и толкова.Сега ,тук в ПС среща много по-различен екип и колеги. Фантастичния Джансел -в  прекрасни отношения с Туба - колегиялни, и вече свободната  отСами Туба Онур е започнал да и подсказва  и за по сериозните си намерения..... Мисля ,че Туба няма да сгреши  ако му се довери.
    Аз все още съм слаба в постовете ,но има момичета ,които могат да ми помогнат да покажат Онур в моряша унифома в 1-ви сезон на Аси. Там е толкова хубав и чаровен......
   Спирам . При всяка възможнаст ще пиша .Приятна вечер Hug Hug Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 7 893
Здравейте  Hug

Себи мерси за чая.Това че примерно сутринта писах ,че Туба и Онур са хубава двойка не ме прави фен на Онур.

Не смятам да минавам от едната крайност в другата и да се убеждавам колко е симпатичен милия Онур щото за мен не е  Sick
Нищо не е в състояние да ме накара да го харесам като мъж , както и  да е облечен и ако ще и мис "Свят " да води под ръка  Joy Joy Joy

# 727
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Здравейте,извиняваите 4е се намесвам,но 4ета от самото на4ало темите ,пак и отпреди това в Аси.Снощи и аз гледах малко в на4алото ама толкова се 4удих Хасрет на кого се усмихва в студиото.И аз останах с впе4атление 4е е на Онур .Което за мен не е 4ак такъв професионализъм Naughty,щото и като годеница на Левент беше толкова щастлива та 4ак ми се искаше да се ожени за него ooooh!
Знам,4е на много от по4итателите на Туба това няма да се хареса ,ама аз така го по4увствах.
Знам 4е е красива ,талантлива и е прекрасна и т.н. ама аз ве4е 2-3 година я гледам парво в Аси и после в Запленявяща ,но за мен малко от блясъка и помръкна  Sad
А за Джансел мога да кажа ,4е го приех  с резерви след Аси ,но ме спе4ели щото той измъкна голяма 4аст от филма втори сезон и ми харесва като излъ4ване ,пак и на мен не ми  е стар  hahaha hahaha hahahaкакто на някои по-млади моми4ета  hahaha
И смятям ,4е Онур е  много добър артист ,дори по-добър от Туба Peace
Извинявяите пак -много далго   стана  bouquet

# 728
  • Мнения: 4 535
Кой каза "чай"?
На новоизлюпения папарак Марги, искам да и кажа, че това е част от удоволствието да си фен Grinning
На Себи, да не се ядосва на заблудата, защото и това е част от удоволствието да си фен Grinning


И към чая по английски, прибавям силно английска музика Joy Joy



# 729
  • Мнения: 4 535
И смятям ,4е Онур е  много добър артист ,дори по-добър от Туба
Златина, Hug
И така би трябвало да бъде, все пак той има професионална диплома за висше образование, на която пише "театрален актьор" Grinning




Роден на 12 май 1977 г. в Анкара (Турция).
Докато той най-накрая намира страстта си в театъра, първоначално учи в Близкия изток Технически университет (METU), катедра по физика. Въпреки това, той напуска университета и опитва късмета си в съвсем различна област, публична администрация в Анкарския университет, Факултет по политически науки. В същото време, той започва да действа в клуба на театър университет (Факултет по комуникационна Topluluğu театър / Театър клуб във Факултета по комуникационна) и играе в любителски спектакли. Там той решава да продължи живота си в актьорската игра и взема изпитите за университета Билкент, катедра театър.

Награди:
Най-добър актьор/игра: Награди (2009) / Есен (2007) - Юсуф
En iyi erkek oyuncu / SİYAD Ödülleri (2009) / Sonbahar - Yusuf Най-добър актьор / SİYAD награди (2009) / Есен - Юсуф

/копирано отhttp://www.asi-bg.com/viewtopic.php?f=11&t=27&start=0&am … 8d&view=print



Последна редакция: пн, 16 май 2011, 18:39 от nadine1111

# 730
  • Мнения: 0
 Златина,вярно е, че 2-ри сезон го изнесе Мурат и по-точно неговото бездействие, на което се изгради целият сценарии.


Искам да попитам ,знае ли някой защо всички млади мъже от филмите имат обици/дупки/на ушите?

# 731
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Себи, напълно те подкрепям в мнението ти за онази част от тези журналисти...че и не само...които преднамерено, целенасочено, обаче определено гадно и злобно надничат...от където могат...отгоре, отдолу...в живота на хората...едни известни, други по-малко...и целта им е да отнемат от блясъка, който другите им дават...не само защото са го заслужили по някакъв начин...а, и защото тези хора, които са им го дали...самите те имат нужда от това...

# 732
  • София
  • Мнения: 7 893
С риск пак да предизвикам някакви спорове  Joy Joy Joy , ама понеже обичам да чета и по други места  та да кажа че във фейса на сериала има масово недоволство и призиви за по бърз финал .То недоволството и то е трудно да се каже наистина и колко е масово де щото от почти сто хиляди души фенове  Shocked  днес има една страница постове , като тези с коментари за вчерашния епизод се броят на пръсти  Joy Joy Joy

# 733
  • Мнения: 0
Е, какво да се коментира, серията беше ясна.Сега има само два пътя,или Хасрет да тръгне по белия свят и финалът да е отворен ,или Мурат да си извади ръцете от джобовете , да си развърже езика ,да я грабне  /ако няма мускулна треска от футбол и тенис/ и  да я отнесе на 7-мото небе.

# 734
  • Мнения: 1 095
Златина,вярно е, че 2-ри сезон го изнесе Мурат и по-точно неговото бездействие, на което се изгради целият сценарии.
 
Искам да попитам ,знае ли някой защо всички млади мъже от филмите имат обици/дупки/на ушите?

По принцип си права, но мисля, че нещата са точно обратното - каквото е по сценарий това играеш - такъв Мурат са "заложили", такъв го играе....(това да я докоснеш с опакото на ръката докато спи..., а през цялото време ръцете ти да са в джобовете..., трябва да си много добър сценарист, че да ти дойдат на ум точно такива идеи) изобщо каквото ти "засвирят" това трябва да играеш ( интервюто пред студентите в Галатасарай университет каза, че е човек, който завършва започнатото и никога не би се отказал, независимо каква е причината).
 Сетих се, че Туба каза, че Джансел се ядосвал на неща, които не стават, така както той иска (може би си споделят двамата), но в случая е само актьор - режисурата ще си я прави, както той си иска,  в някой нов негов проект...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт