Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 113

  • 32 349
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

Запленяваща сърцето

"Запленяваща сърцето" може да гледате online тук:
                   

 

Творчески екип:
Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
Режисьор: Джевдет Мерджан  - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан  - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli 
Начало на първи сезон - 26 февруари 2010 година
Начало на втори сезон - 20 август 2010 година
 
Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент), попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето. Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.
Приказката за любовта и музиката продължава!
В ролите:

     
     
   

Клипчета на: Морганa , Тинчетo , Алисеti80 pakyAlex

 

Тeмите:

Тема 1     Тема 2    Тема 3       Тема 4     Тема 5     Тема 6     Тема 7      Тема 8      Тема 9     Тема 10
Тема 11    Тема 12   Тема 13     Тема 14    Тема 15   Тема 16    Тема 17    Тема 18    Тема 19   Тема 20   
Тема 21    Тема 22  Тема 23    Тема 24   Тема 25   Тема 26   Тема 27    Тема 28   Тема 29   Тема 30   
Тема 31    Тема 32  Тема 33    Тема 34   Тема 35   Тема 36   Тема 37    Тема 38   Тема 39   Тема 40   
Тема 41    Тема 42  Тема 43   Тема 44   Тема 45   Тема 46   Тема 47   Тема 48   Тема 49   Тема 50   
Тема 51    Тема 52  Тема 53    Тема 54   Тема 55   Тема 56   Тема 57    Тема 58   Тема 59   Тема 60   
Тема 61    Тема 62  Тема 63   Тема 64   Тема 65   Тема 66   Тема 67   Тема 68   Тема 69   Тема 70   
Тема 71    Тема 72   Тема 73   Тема 74   Тема 75   Тема 76   Тема 77    Тема 78   Тема 79   Тема 80   
Тема 81    Тема 82  Тема 83   Тема 84   Тема 85   Тема 86   Тема 87   Тема 88   Тема 89   Тема 90   
Тема 91    Тема 92  Тема 93   Тема 94   Тема 95   Тема 96   Тема 97   Тема 98   Тема 99   Тема 100
Тема 101 Тема 102 Тема 103 Тема 104 Тема 105 Тема 106 Тема 107 Тема 108 Тема 109 Тема 110
Тема 111  Тема 112 
   
 
 
   
 
 
 
За екипа, който ни носи много радост,
с благодарност от всички Запленени!
 
 

 

 
 
"Джансел Елчин е интелигентен, романтичен, нежен и красив!"
"Туба е също толкова интелигентна, нежна, романтична и много, много красива!"
Туба и Джансел са много талантливи и заслужават обичта на своите почитатели!

# 1
  • Мнения: 10 240
  
ДОБРЕ ДОШЛИ В СВЕТА НА "GONULCELEN"!



Желая приятни мигове в темата
на всички запленени!

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:39 от rina-rina

# 2
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ринка, благодаря за прекрасната темичка.


# 3
  • София
  • Мнения: 7 886
Ринка мерси   bouquet  bouquet  bouquet
Това предполагам е след  рождения ден на Онур Hug








Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:40 от Shatzi

# 4
  • Мнения: 0


Ринка, темата е фантастична.

Много, много благодаря.

Дано я изпишем с повече позитивизъм и не толкова папарашки изпълнения.

# 5
  • Мнения: 15
Ринка благодаря за поредната прекрасна тема!

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Поне за това сме единодушни,  винаги актуална и красива.

Ето сега летят детелини, е очаквахме пеперуди,  ама както и да е.  Wink Joy

Много щастие на всички пленители, пленителки и запленени,  независимо кой с кого от кога и за колко е, важното е да са щастливи.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Темата е 113, спомням си 13 тема, специално я пусна Тинчето, нейното любимо число. Къде си Тинче?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:48 от riminiii

# 6
  • Мнения: 0
БЛАГОДАРЯ ЗА НОВАТА ТЕМА!

Сериалът си е много хубав.Артистите са супер,музиката превъзходна.Просто наближава края,и като в повечето сериали последните няколко серии са предвидими. А ,че смесваме реалността с филма е вярно. Когато  Дж. имаше херпес казвахме ,че ще липсват целувки, а сега се скапва от спорт  си мисля,че няма да тича и във филма Laughing

Много ми харесват последните снимки, явно са си пиинали.Само едно не мога да възприема,Онур не сваля това дънково яке.

# 7
  • Мнения: 1 095
Ринка и аз благодаря за темата...
Очаква се 52 серия да е много хубава - серията на Хасрет и Мурат. Дано да е така.
tips :
51. bölümü atlattýk. Dizinin önü açýldý. 52. bölüm son sahne, 53. bölüm ve 54. bölümlere dikkat hatta finale kadar dikkat! güzel bölümler geldi çattý
(И още, че следващия епизод ще бъде много, много хубав до финала, и тя (момичето, което пуска подсказките) непрекъснато повтаряло да бъдем готови, за да видим bolum.52 - особено последната сцена)
Ще има сватба в bolum.54. Кой мислите, че ще се ожени? Ще ви оставя да мислите над това.  
[/b]
 
spam2 spam2 spam2
Знам, че това което ще напиша не е по темата, ама не мога да не споделя с ваш моята радост...
Момичета на мен тази вечер ми предстои да  гледам  Васко Василев и то в последния му концерт от турнето, което прави в България.
Билетите за концерта в Русе на 16 май, бяха разпродадени за няма и часове... и понеже е "последна спирка", Васко Василев ще направи два концерта - от 19 часа и от 21,30 часа...., е аз съм от тези късметлийки, които "хванаха влака в движение". Ще го гледам и ще се наслаждавам на таланта му в последната му изява за това турне - от 21,30 часа и като последна такава си представям какво ще се получи...

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:53 от kali_georgieva

# 8
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Екипа на Моргана също има изненада.

49 епизод с превод
http://tranz.it/load.php?id=ioum2lbM2WRbHXFp848479


Последна редакция: пн, 16 май 2011, 19:53 от vania_e

# 9
  • Мнения: 15
Знам, че това което ще напиша не е по темата, ама не мога да не споделя с ваш моята радост...
Момичета на мен тази вечер ми предстои да  гледам  Васко Василев и то в последния му концерт от турнето, което прави в България.
Билетите за концерта в Русе на 16 май, бяха разпродадени за няма и часове... и понеже е "последна спирка", Васко Василев ще направи два концерта - от 19 часа и от 21,30 часа...., е аз съм от тези късметлийки, които "хванаха влака в движение". Ще го гледам и ще се наслаждавам на таланта му в последната му изява за това турне - от 21,30 часа и като последна такава си представям какво ще се получи...
[/quote]

Кали! Hug Това вече е нещо истинско! Браво, наслади му се и заради нас.  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 11
  • Мнения: 1 095
Знам, че това което ще напиша не е по темата, ама не мога да не споделя с ваш моята радост...
Момичета на мен тази вечер ми предстои да  гледам  Васко Василев и то в последния му концерт от турнето, което прави в България.
Билетите за концерта в Русе на 16 май, бяха разпродадени за няма и часове... и понеже е "последна спирка", Васко Василев ще направи два концерта - от 19 часа и от 21,30 часа...., е аз съм от тези късметлийки, които "хванаха влака в движение". Ще го гледам и ще се наслаждавам на таланта му в последната му изява за това турне - от 21,30 часа и като последна такава си представям какво ще се получи...

Кали! Hug Това вече е нещо истинско! Браво, наслади му се и заради нас.  bouquet  bouquet  bouquet
[/quote]

Още малко спам...  spam2 spam2 spam2
Римини, аз имам двама, а вече и трима (според моите представи и усещания) идоли...
Васко Василев, уникален талант, страхотен като личност, обаятелен без грандомания, допускащ с поведението си всеки до себе си - (не ми е първи концерт на който отивам)
Енрике Иглесиас (млад красив и талантлив - продължава да си прави неговата собствена музика, така както той я усеща и продължава да живее с една и съща жена - малко срещано явление в тези среди)...
Е за третия - явно се досещаш - един французин от турски произход..., който продължавам да "опознавам"....
Абе колко му трябва на човек, за да е щастлив... музика, песни..., хубав филм...., (просто изкуство, независимо под каква форма е..., поднесено от талантливи хора)

# 12
  • Мнения: 2 116


ДОБРАТА СТРАНА

Щом престанеш да сравняваш това, което имаш, с това което нямаш или което искаш да бъде,
ти ще започнеш да се наслаждаваш на това, което е./Чери Хюбър/


Винаги е трудно да видиш първоначално,добрата страна на нещо негативно.
Винаги има нещо положително, където да се фокусира човек,ако иска...Може да се опитва максимално и след време ще започнат да се привличат сами щастливите ситуации...
Позитивно мислещите, усмихнати хора, определено са по-здрави и щастливи. Мисленето се отразява на нашето състояние...
Единствено от нас зависи какъв начин на мислене ще изберем... Като начало можем да се усмихнем точно сега и въпреки....
/текст Zvetanka Shahanska/



Ринка, темата е моето кътче от добрата страна във виртуалното пространство...благодаря, че го имам създадено така уютно от теб Hug
Момичета ...благодаря ви за компанията Hug

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 22:17 от margita9

# 13
  • Мнения: 4 535


Този път влизам с обещание, никога да не допусна тези фенски страсти! Съжалявам ги Cry

# 14
  • Мнения: 0
Ооо еми суперр дано да е истинска подсказката и да видим този страхотен 52 епизод  Wink Wink Wink Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт