Запленяваща сърцето / Gönülçelen / в неделя от 22 часа по ATV - Тема 103

  • 34 414
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
Запленяваща сърцето

"Запленяваща сърцето" може да гледате online тук:
                   

Творчески екип:
Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
Режисьор: Джевдет Мерджан  - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан  - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli 
Начало на първи сезон - 26 февруари 2010 година
Начало на втори сезон - 20 август 2010 година
Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент), попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето. Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.
Приказката за любовта и музиката продължава!
В ролите:


     
   
   



Клипчета на: Морганa , Тинчетo , Алисеti80 pakyAlex


Тeмите:

Тема 1     Тема 2    Тема 3     Тема 4      Тема 5     Тема 6     Тема 7     Тема 8      Тема 9    Тема 10
Тема 11    Тема 12   Тема 13   Тема 14    Тема 15   Тема 16    Тема 17   Тема 18    Тема 19  Тема 20   
Тема 21    Тема 22  Тема 23   Тема 24   Тема 25   Тема 26   Тема 27   Тема 28   Тема 29  Тема 30   
Тема 31    Тема 32  Тема 33   Тема 34   Тема 35   Тема 36   Тема 37   Тема 38   Тема 39  Тема 40   
Тема 41    Тема 42  Тема 43  Тема 44   Тема 45   Тема 46   Тема 47  Тема 48   Тема 49  Тема 50   
Тема 51    Тема 52  Тема 53   Тема 54   Тема 55   Тема 56   Тема 57   Тема 58   Тема 59  Тема 60   
Тема 61    Тема 62  Тема 63  Тема 64   Тема 65   Тема 66   Тема 67  Тема 68   Тема 69  Тема 70   
Тема 71    Тема 72  Тема 73   Тема 74   Тема 75   Тема 76   Тема 77   Тема 78   Тема 79  Тема 80   
Тема 81    Тема 82  Тема 83  Тема 84   Тема 85   Тема 86   Тема 87  Тема 88   Тема 89  Тема 90   
Тема 91    Тема 92  Тема 93  Тема 94   Тема 95   Тема 96   Тема 97  Тема 98   Тема 99  Тема 100
Тема 101  Тема 102       
С благодарност към екипа, който ни носи много радост:
За Моргана, Алис, Ирра, Самиш и Краси - от всички Запленени!
 
"Джансел Елчин е интелигентен, романтичен, нежен и красив!"
"Туба е също толкова интелигентна, нежна, романтична и много, много красива!"


# 1
  • Мнения: 10 240
 ДОБРЕ ДОШЛИ В СВЕТА НА ЛЮБОВТА И МУЗИКАТА!


ХАСРЕТ И МУРАТ НИ ОЧАКВАТ В СВОЯ СВЯТ,
ИЗПЪЛНЕН С ЛЮБОВ И МУЗИКА!

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 12:01 от rina-rina

# 2
  • Мнения: 0
Май аз съм първа.

Благодаря за поредната прекрасна тема.
Очаквам с нетърпение да я изпишем с много любов и взаимност от страна на нашите любимци.

# 3
  • Мнения: 197
Ринка, благодаря за красивата тема! Нека никога не те напуска красотата,  която така умело сътворяваш!    bouquet

# 4
  • Мнения: 4 535



И аз съм тук! Grinning

# 5
  • Мнения: 4 535


 Аз съм тук също Joy Marhaba!

# 6
  • София
  • Мнения: 7 886
Ето това е Туба!!!

Заради нея почнахме да гледаме сериала. А какво ли не се написа.Мъже , заведения , неизживяна любов с МЙ #Crazy #Crazy #Crazy
Защо не ходи да си взима наградите newsm78 Ма кой ги дава тези награди е без значение ,тя трябва да е там Joy Joy Joy
Феновете били гласували. hahaha hahaha hahaha Ми да те същите тези "фенове"обърнаха резултата в последния час, за да е там тя с еди кой си на сцената пък да видим Joy Joy Joy

Туба е артист. Това и е амплоато .Влюбена е била в Демир, сега в Мурат оджа Joy Joy Joy

Само се моля като свърши и този филм, да не филмираме и Джансел като МЙ и горката му съпруга Hug

Ринка, благодаря за темата Simple Smile))

# 7
  • Мнения: 1 095
На Туба всички  фотосесии са и хубави, но за мен най-неподправената, най-истинската, най-реална, най-открита и най-естествената Туба...., е ето тази:

Много чистота, топлина и светлина...

http://www.facebook.com/TubaBuyukustun#!/album.php?aid=53344&id=34440002728

# 8
  • Мнения: 10 240
Eдна прекрасна серия от снимки:



# 9
# 10
  • Мнения: 1 095
Ето още две снимки към тази от сутрешното интервю на Джансел (малко  като зад кадър)



    

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 15:06 от kali_georgieva

# 11
  • Мнения: 510
Джансел последния път са го подстригали повече от обичайното,но усмивката му е трепач.
Няма ли кой да му зашие  джобовете на това момче?
Майтапя се ,много е готин.
Като гледам снимките от Ринка ми става тъжно,че не се появяват вече никъде заедно с Туба.
Много ги харесвам пък било и само като колеги и приятели.
То и във филма ги виждаме заедно за 5 минути.
А са много красиви заедно и на хилени.

# 12
# 13
  • Мнения: 10 240
Ето още две снимки към тази от сутрешното интервю на Джансел (малко  като зад кадър)

 
Лъчезарен, създава позитивно настроение около себе си!  newsm10
/фотографа малко се изложил- но явно не може да се концентрира, когато е близо до Джансел! /  Naughty
За джобовете ще му помогне абла Гюлназ!   Joy Joy Joy Само да се земат с Хасрет!   Peace
Но те когато се вземат няма и да се сеща за джобовете  hahaha hahaha hahaha - ръцете му ще са или на клавишите на пианото или на Хасрет!

# 14
  • Мнения: 1 095
Ето още две снимки към тази от сутрешното интервю на Джансел (малко  като зад кадър)

 
Лъчезарен, създава позитивно настроение около себе си!  newsm10
/фотографа малко се изложил- но явно не може да се концентрира, когато е близо до Джансел! /  Naughty
За джобовете ще му помогне абла Гюлназ!   Joy Joy Joy Само да се земат с Хасрет!   Peace
Но те когато се вземат няма и да се сеща за джобовете  hahaha hahaha hahaha - ръцете му ще са или на клавишите на пианото или на Хасрет!

Не знам Ринка, на мен ми се струва, че не е очаквал да го снимат..., ама така е още по добре - много е естествен, а усмивката е навсякъде с него...

Общи условия

Активация на акаунт