Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 75

  • 28 421
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

    

ЗАПЛЕНЯВАЩА СЪРЦЕТО / GÖNÜLÇELEN

Тема 75 - юбилейна!

      

    

  ATV Avropa Online         ATV Online         ATV Online        
    


Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
В главните роли: Туба Бюйюкюстюн и  Джансел Елчин
Режисьор: Джевдет Мерджан (режисьорът на "Аси") - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан (сценаристката на "Аси") - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli  
    

Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство,
 който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си.
 Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”.
 Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент),
попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее.
 Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист.
Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му
и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето.
Остава само да убеди и Хасрет в това.
Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама.
Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега.
 Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.

Приказката за любовта и музиката продължава във втори сезон!


    

В ролите:

                 
Туба Бюйюкюстюн (Хасрет)         Джансел Елчин (Мурат)

                                   
     Онур Сайлак(Левент)            Дилшат Челеби(Бахар)            Арзу Гамзе Килинч(Саиме)  

                                 
Айда Аксел(Несрин)            Илхан Шешен(Етем)               Ясемин Чонка(Накие)

                                   
       Гюнай Караджаоолу(Гюлназ)       Надир Саръбаджак(Кобра)         Хасан Сай(Кадир)                    

                                   
     Еврим Аласия (Балчичек)           Емин Юнал(Джафер)              Хюлия Дюар(Кадрие)                

    

 Клипчета на: Морганa , Тинчето , Алиска ,  еti80 ,  paky ,  Alex  
    

    

Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4     Тема 5     Тема 6     Тема 7     Тема 8     Тема 9     Тема 10  

Тема 11    Тема 12    Тема 13     Тема 14    Тема 15    Тема 16     Тема 17    Тема 18     Тема 19    Тема 20  

Тема 21    Тема 22    Тема 23    Тема 24    Тема 25    Тема 26    Тема 27    Тема 28    Тема 29    Тема 30

Тема 31    Тема 32    Тема 33    Тема 34    Тема 35    Тема 36    Тема 37    Тема 38    Тема 39    Тема 40  

Тема 41    Тема 42    Тема 43    Тема 44    Тема 45    Тема 46    Тема 47    Тема 48    Тема 49    Тема 50

Тема 51    Тема 52    Тема 53    Тема 54    Тема 55    Тема 56    Тема 57    Тема 58    Тема 59    Тема 60

Тема 61    Тема 62    Тема 63    Тема 64    Тема 65    Тема 66    Тема 67    Тема 68    Тема 69    Тема 70

Тема 71    Тема 72    Тема 73    Тема 74
    

Как да поставяме  линкове, снимки и да намаляваме снимки  
    

Целувките на Хасрет и Мурат!

 
Очакваме следващите!Крайно време е, господа сценаристи!

    

 

Край на първи сезон

    


С благодарност към екипа, който ни носи много радост:

За Ирра, Моргана, Алис, Сигма и Краси - от всички Запленени!
 
    

Начало на втори сезон - 20 август 2010 година

 Какво очакваме от втори сезон?

 

    


    


 

    

     

    


    

  


    

   

   
    

 
    

 

    
"Джансел Елчин е интелигентен, романтичен, нежен и красив!"
"Туба е също толкова интелигентна, нежна, романтична и много, много красива!"
"Джансел е уникален с лице, тяло и душа.
Ако е с очила, ще го познаем по усмивката,
ако е с маска, ще го познаем по ръцете,
ако е зад кадър, ще го познаем по акцента."
 

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 20:22 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 10 240
ДОБРЕ ДОШЛИ ПРИ ХАРСЕТ И МУРАТ!

Може би сега не ви се вярва, но една прекрасна вечер ще видим как след успешен концерт се прибират заедно в своя общ дом!
Погледнете през прозореца - ето ги!


# 2
  • Мнения: 2
Ринка, златни са ти ръцете! Hug Hug Hug Благодаря ти за уютната темичка!



Гласувах: Ще потърси среща и разговор с Хасрет, но неуспешно - нормално е да иска да разбере причината за държанието й. Той е убеден вече в чувствата й, а и тя искаше да работи с него.
Ще композира песента на живота си- все се надявам тази песен в скоро време да я чуем.

# 3
  • Мнения: 2 154

Хайде и аз тук! Момичета, обещавам че ще ви досаждам в нея, ама още не мога да се прибера в кожата си след снощния вулкан от неочаквани емоции. Моля за прошка!  Praynig Praynig Praynig
Благодарности на Ринка и всички момичета, които ще се погрижат да се почувстваме уютно, информирани и музикално озвучени.

# 4
  • Мнения: 3
Хайде и аз в новата тема.
Права си, Лийче. Може всички да са изненадани в първия момент, но после ще приемат. Те са я качили на пиедестал в махалата, все пак тя е преуспяла и известна, според техния стандарт. Циганите се задоволяват с малко, бързо им омръзва да вършат някаква дейност, лесно махат с ръка и не довеждат нещата до край. Безотговорни са, трудно можеш да им имаш доверие мотивацията липсва. Живеят си ден за ден, спокойно, безпроблемно, за разлика от нас. Ако в първия сезон имах някаква надежда, сега се изпари. Хасрет се върна назад в развитието си вместо да върви уверено напред и нагоре.

# 5
  • Мнения: 0
Ринка, благодаря за 75-тема, отново направена с вкус и вдъхновение!  bouquet Hug Peace
Загледах се в бройката на актьорите - 14. И си нямах друга работа, че взех и сравних с тази на "ЛиН" - 24. Стана ми чоглаво и си мисля, че кризата ли, какво ли... влияят върху сценария.  newsm78

# 6
  • Мнения: 3
Ринка, златни са ти ръцете! Hug Hug Hug Благодаря ти за уютната темичка!



Гласувах: Ще потърси среща и разговор с Хасрет, но неуспешно - нормално е да иска да разбере причината за държанието й. Той е убеден вече в чувствата й, а и тя искаше да работи с него.
Ще композира песента на живота си- все се надявам тази песен в скоро време да я чуем.


Да ще напише песента, но може да я изпълни друг певец и той да каже , че е посветена на любим човек. Така да стигне посланието до нея и да направи по този начин обяснението.

# 7
  • София
  • Мнения: 30 142
Цитат
Мише, за съжаление наистина те са на различни астрални нива.  Дали някога ще се доближат малко един до друг?

като светоусещане- малко, по-малко може би, а във физически смисъл- на финала ще си стиснат ръцете. Дотогава ще го карат само на погледи

Ринка,

# 8
  • София
  • Мнения: 51
Хоп и аз да се разпиша в новата тема - с огромни благодарности за новата тема на Ринка - прекрасна е както винаги

# 9
  • Мнения: 84
Аз гласувах - Мурат ще потърси среща и разговор с Хасрет,но неуспешно.Тя ще бяга от него,защото осъзнала се какви ги забърка няма да има очи да го погледне. Според мен Мурат ще композира и ще напише песента на живота си и за това гласувах.Кога обаче тя ще стане блестяща звезда? Така както я кара май ще се разминем и с това,както се разминахме и с "Приказката за любовта и музиката продължава и във втори сезон"

# 10
  • Мнения: 3
Аз гласувах - Мурат ще потърси среща и разговор с Хасрет,но неуспешно.Тя ще бяга от него,защото осъзнала се какви ги забърка няма да има очи да го погледне. Според мен Мурат ще композира и ще напише песента на живота си и за това гласувах.Кога обаче тя ще стане блестяща звезда? Така както я кара май ще се разминем и с това,както се разминахме и с "Приказката за любовта и музиката продължава и във втори сезон"


Е то ги има тез неща. Любов чок зор, чат-пат карашик с музика.  Joy  Joy

# 11
  • Мнения: 56
Ринка,
Благодаря ти за красивата темичка.Както винаги най-най!!!

# 12
  • Мнения: 2 154
Аз гласувах за това, че ще композира песента на живота си и няма да направи нищо, ще изчака времето да покаже. Представям си колко любов и болка ще има в тази песен, ако седне да я композира. Rolling Eyes  Ама пък майчиното сърце едва тогава ще може да проумее любовта на сина си.
А аз лично не искам да прави нищо по отношение на Хасрет. Нека тя сама да прецени от какво точно има нужда и ако това е Мурат да действа. Ако я устройва Левент, да си стои при него.

# 13
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Aint No Sunshine When She Gone

http://www.youtube.com/watch?v=bi-w7iWf_Jo

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 22:21 от vania_e

# 14

Общи условия

Активация на акаунт