Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 73

  • 30 965
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
 

     

 
     
ЗАПЛЕНЯВАЩА СЪРЦЕТО / GÖNÜLÇELEN

     

     

  ATV Avropa Online         ATV Online         ATV Online         
     

                                                                                 
                                                                                Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
                                                                                Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
                                                                                В главните роли: Туба Бюйюкюстюн и  Джансел Елчин
                                                                                Режисьор: Джевдет Мерджан (режисьорът на "Аси") - първи сезон
                                                                                                  Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
                                                                                Сценарист: Гюл Дириджан (сценаристката на "Аси") - първи сезон
                                                                                                    Мухарем Бухара - втори сезон
                                                                                Музика: Кърач/Garbiyeli   

     

Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство,
 който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си.
 Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”.
 Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент),
попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее.
 Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист.
Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му
и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето.
Остава само да убеди и Хасрет в това.
Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама.
Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега.
 Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.

Приказката за любовта и музиката продължава във втори сезон!


     

В ролите:
Туба Бюйюкюстюн (Хасрет)        Джансел Елчин (Мурат)

 Арзу Гамзе Килинч (Саиме)         Айда Аксел (Несрин)

 Онур Сайлак (Левент)            Дилшат Челеби (Бахар) 

  Гюнай Караджаоолу (Гюлназ)   Надир Саръбаджак (Кобра)

 Илхан Шешен (Етем)                     Ясемин Чонка (Накие)

 Хасан Сай (Кадир)                      Ярен Кьозе(Йълдъз)

 Еврим Аласия (Балчичек)       Емин Юнал(Джафер)                 

     





 Клипчета на: Морганa , Тинчето , Алискаеti80 pakyAlex  
     






     

Тема 1          Тема 2          Тема 3          Тема 4          Тема 5         Тема 6          Тема 7          Тема 8          Тема 9        Тема 10 

Тема 11        Тема 12         Тема 13        Тема 14        Тема 15        Тема 16         Тема 17       Тема 18         Тема 19       Тема 20 

Тема 21        Тема 22        Тема 23        Тема 24       Тема 25       Тема 26       Тема 27        Тема 28        Тема 29        Тема 30

Тема 31       Тема 32       Тема 33        Тема 34       Тема 35         Тема 36        Тема 37       Тема 38        Тема 39        Тема 40 

Тема 41        Тема 42       Тема 43       Тема 44       Тема 45       Тема 46       Тема 47        Тема 48         Тема 49        Тема 50

Тема 51        Тема 52       Тема 53        Тема 54       Тема 55       Тема 56         Тема 57       Тема 58       Тема 59        Тема 60

Тема 61       Тема 62        Тема 63         Тема 64        Тема 65      Тема 66        Тема 67       Тема 68       Тема 69       Тема 70

Тема 71       Тема 72
     

Как да поставяме  линкове, снимки, да намаляваме снимки и да пишем с бели букви  
     

Целувките на Хасрет и Мурат!

 
Очакваме следващите!

     

   

Край на първи сезон

     


С благодарност към екипа, който ни носи много радост:

За Ирра, Моргана, Алис, Сигма и Краси - от всички Запленени!
 
     

НАЧАЛО НА ВТОРИ СЕЗОН - 20 АВГУСТ 2010 ГОДИНА

КАКВО ОЧАКВАМЕ ОТ ВТОРИ СЕЗОН?

     

 


     
 

     
 

     

 

     

     

     


     

   


     

   

     

 
     

 

     

 

   

# 1
  • Мнения: 10 240
Скъпи Запленени,
Тази тема започва в последния ден на старата година.
Нека я изпратим  с последните думи от нашия филм:

и да посрещнем Новата 2011 година с открити сърца и светлина в душите!
 

ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВОГОДИШНАТА ТЕМА ЗА ЛЮБОВТА И МУЗИКАТА!


Когато старата година си отива, а Новата в дванайсет се роди,
желая Ви от все сърце да сте щастливи
и нека в тази нощ красива се сбъднат всички хубави мечти!

Последна редакция: пт, 31 дек 2010, 01:31 от rina-rina

# 2
  • Мнения: 0
Нека пожеланията ти към нас , запленените от Туба и Джансел се върнат на теб и твоето семейство стократно! нека дори тези,които в празничната нощ няма да могат да празнуват пищно ,да получат малко от нашата любов и пожелание за много здраве и късмет през Новата 2011 година! А на нашите любимци да пожелая много ,много любов чиста, като планинска вода,силна, като майчина обич и вечна ,като Божията ! Нека тази обич ни топли ,когато любимия филм свърши и гледаме само снимки от личния им живот.Мили момичета и момчета пожелавам на всички ви от цялото си сърце прекрасна Нова година,ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И МНОГО ЛЮБОВ!

# 3
  • Мнения: 0
МИЛА РИНКА,ПРОСТИ МИ ,ЧЕ СЪМ ПРОПУСНАЛА РОЖДЕНИЯ ТИ ДЕН ! Ако ми позволиш със закъснение ,но с много обич да ти пожелая да бъдеш здрава,усмихната,добра и най вече да запазиш за винаги детето в себе си,защото децата пречистват света !

# 4
  • Мнения: 0
А за децата,това е тема,от която не бива да се притесняваме.Аз се радвам,че в този форум се обсъждат и такива теми.Ще ви разкажа на кратко и моята история.Тези,които не са семейни , а годинките им напредват нека потърсят и себе си в моя случай.Омъжих се на 36 , по–точно събраха ни общи приятели. От много години се познавахме,ходехме по екскурзии,празненства и къде ли не заедно,но за мен той беше един добър приятел,по–важни бяха проблемите на майка ми,брат ми,сестра ми,но не и моят живот.Когато се огледах вече бях сама. Не вървеше някак на тази възраст да признаеш чувствата си,пък и първа ти. Не мога да се оплача от живота си с този човек, за всяка годишнина от сватбата,независимо дали е в България или не ,получавам кошница с цветя,благодарности за двете родени макар и късно деца. Сега аз съм на 54 а децата са на 18 и 14. Това обаче,което научих през годините беше да бъда винаги честна с децата.Никога не съм ги излъгала за нищо и те ми отвръщат със същото.Споделят с мен,може би не всичко,но поне това,което ги тревожи,а аз дискретно помагам,давам кураж понякога съм крила истината заради тях. Трудно е защото те са в пубертета,аз в критическата,а свекърва ми е със склероза.Голям купон нали ? Когато си млад всичко е по–лесно,не му мислиш много,затова се обръщам към младите и свободните: уважавайте родителите си ,но обичайте себе си !Целувам всички ви с майчина обич. Весел празник! Crazy Crazy Crazy Crazy

# 5
  • Мнения: 0
Рина, прекрасна е новогодишната тема! Ти си нашата добра фея!

# 6
  • Мнения: 0
                                     

                     Мили момичета, пожелавам ви весело изкарване на новогодишната нощ!
 С настъпващата 2011 година пожелавам на вас, вашите семейства, вашите деца, здраве, късмет, любов и сбъдване на всичките  ви мечти! Нека най- хубавото за вас предстои!

# 7
  • Мнения: 3
Rina,много уютна темичка!Благодаря!

# 8
  • Мнения: 56
Ринка,
Благодаря ти за прекрасната новогодишна темичка. newsm51
Няма кой да те мине по аранжиране.Невероятна си!

# 9
  • Мнения: 15
Нова година, нов късмет, ново начало.

Ние с нова прекрасна празнична тема и с нови надежди, много светлина, шампанско и настроение.

Благодаря, Рина!



     

# 10
  • Мнения: 2 116
Ринка, благодаря, че дори и в днешният празничен ден ни създаде уют и запленяващ конфорт с новата тема.
Как ни се получават нещата...нова тема, нова година, нови надежди и очаквания за любовта на нашите любимци!

                                                     

                                                                           И баницата с късметите е готова...!

                                                                                         http://www.banici.net/

# 11
  • Мнения: 510
Благодаря за прекрасната тема.
Весели празници.

# 12
  • Мнения: 0
Цитат
И баницата с късметите е готова...!

       http://www.banici.net/
   
Марги, чудесна е баницата, късметите също  Hug

# 13
  • Мнения: 9 993
Скъпи приятелки,
И аз да ви пожелая весело посрещане на 2011 година и дано бъде късметлийска за всяка от вас! На вас и вашите семейства много здраве, много пари, радост и успехи!
На нашите любимци Туба и Джансел и на целия екип на Пленителката пожелавам здраве и успех в работата и личния живот! Да продължават да сбъдват мечтите ни, да ни радват и веселят! Дано и Туба и Джансел намерят любовта и бъдат щастливи!
На всички вас много любов през Новата година, много щастие, много късмет Hug Hug Hug!

# 14
  • Мнения: 0
Отминава още една година изпълнена  в личностен план с мигове на щастие и мигове на болка.Другото измерение е един сериал събрал романтични натури в една красива и задушевна тема,благодаря Рина,в която  всеки може да сподели мисли на глас.

В първите минути на Новата 2011 първата ми наздравица ще бъде за НАДЕЖДАТА!!!
Надежда за здраве и щастие,
Надежда за нашите деца,
Надеждата да обичаме и да бъдем обичани,
Надеждата да бъдем малко по добри.

От сърце Ви пожелавам НАДЕЖДА!!! 
                                                        Наздраве за Новата 2011 година.

Общи условия

Активация на акаунт