Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 83

  • 31 146
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
ЧЕСТИТ 1-ВИ РОЖДЕН ДЕН, ЗАПЛЕНЕНИ!
 


      


                       



Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
В главните роли: Туба Бюйюкюстюн и  Джансел Елчин
Режисьор: Джевдет Мерджан (режисьорът на "Аси") - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан (сценаристката на "Аси") - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli  

Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент),
попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето.
Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.

Приказката за любовта и музиката продължава във втори сезон!



В ролите:

                 
Туба Бюйюкюстюн (Хасрет)         Джансел Елчин (Мурат)

                                   
     Онур Сайлак(Левент)            Дилшат Челеби(Бахар)            Арзу Гамзе Килинч(Саиме)  

                                 
Айда Аксел(Несрин)            Илхан Шешен(Етем)               Ясемин Чонка(Накие)

                                   
       Гюнай Караджаоолу(Гюлназ)       Надир Саръбаджак(Кобра)         Хасан Сай(Кадир)                    

                                   
     Еврим Аласия (Балчичек)           Емин Юнал(Джафер)              Хюлия Дюар(Кадрие)                


 Клипчета на: Морганa , Тинчето , Алиска ,  еti80 ,  paky ,  Alex


Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4     Тема 5     Тема 6     Тема 7     Тема 8     Тема 9     Тема 10  

Тема 11    Тема 12    Тема 13     Тема 14    Тема 15    Тема 16     Тема 17    Тема 18     Тема 19    Тема 20  

Тема 21    Тема 22    Тема 23    Тема 24    Тема 25    Тема 26    Тема 27    Тема 28    Тема 29    Тема 30

Тема 31    Тема 32    Тема 33    Тема 34    Тема 35    Тема 36    Тема 37    Тема 38    Тема 39    Тема 40  

Тема 41    Тема 42    Тема 43    Тема 44    Тема 45    Тема 46    Тема 47    Тема 48    Тема 49    Тема 50

Тема 51    Тема 52    Тема 53    Тема 54    Тема 55    Тема 56    Тема 57    Тема 58    Тема 59    Тема 60

Тема 61    Тема 62    Тема 63    Тема 64    Тема 65    Тема 66    Тема 67    Тема 68    Тема 69    Тема 70

Тема 71    Тема 72    Тема 73    Тема 74     Тема 75    Тема 76     Тема 77    Тема 78     Тема 79    Тема 80

Тема 81     Тема 82


Как да поставяме  линкове, снимки и да намаляваме снимки  


 


 


 
Край на първи сезон



С благодарност към екипа, който ни носи много радост:

За , Моргана, Алис, Ирра, Самиш и Краси - от всички Запленени!

 


Начало на втори сезон - 20 август 2010 година


    





                             


     





 




   

   


  



   


 

 


 


   


"Джансел Елчин е интелигентен, романтичен, нежен и красив!"
"Туба е също толкова интелигентна, нежна, романтична и много, много красива!"
"Джансел е уникален с лице, тяло и душа.
Ако е с очила, ще го познаем по усмивката,
ако е с маска, ще го познаем по ръцете,
ако е зад кадър, ще го познаем по акцента."
 

Последна редакция: нд, 30 яну 2011, 12:23 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 10 240
ДОБРЕ ДОШЛИ ПРИ ХАСРЕТ И МУРАТ!



Една година мина, втора се захвана,
в плен сме на история за любов голяма!

Последна редакция: нд, 30 яну 2011, 13:13 от rina-rina

# 2
  • Мнения: 0
Ринка, благодаря за новата тема!
   Много смях и веселие да присъства в постовете ни!


# 3
  • София
  • Мнения: 7 886
Цитат
С удоволствие - Рина беше приготвила за всички по един стенен календар с много хубава снимка на Мурат и Хасрет, имаше балон пълен с късмети, хубави картички отново със снимка на Х и  М от Любчето от Пловдив. Имаше много вкусна торта от момичетата от Аси със надпис в чест на годишнината. През цялото време разговаряхме и спорихме, разбира се за сюжета до сега и възможните обрати в бъдеще. Хапнахме, пийнахме - изобщо беше супер!


[/b]

За хапването и пийването екстра Peace, кажи сега за сюжета ,че много зациклихме нещо, поне вие имате свежи идеи  bouquet

# 4
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Наддлеля мнението, че Левент сам ще се откаже от Хасрет, защото тя колкото и да е объркана иска да удържи на дадената дума, макар, че решението и беше необмислено. Ние трудно си обясняваме как е възможно да се постъпва така - вместо да поиска обяснение от Мурат и да се разкрие играта на Бахар хайде в ръцете на Левент. Но това все пак е филм и всичко е в ръцете на сценаристите.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 334
Добро утро и цоп в темичката и от мен!!! Flutter Hug Hug Hug

Айде, сега - разказвайте за снощи! Twisted Evil А, и каква е тази виртуална томбола, че нещо не чатнах?! ooooh! hahaha hahaha

# 6
  • Мнения: 2 116
Ринка, благодаря!

                                     

Толкова мили думи са казани, дори повторени по много пъти, за твоята всеотдайност и професионализъм, за всичко което правиш за темата ни.
Да, всички участници в нея, я правят тя да е това, което е...но,  без теб бихме били накацали птици на дървото"ЗС"...ти ни даваш простора и възможността да летим...!Ти осигуряваш необятният полет , полет на нашите мисли, емоции, страсти...!

                                                     
 
                               
"Понякога животът е голям скъперник - човек прекарва дни, седмици, месеци, дори години без да изживее нещо ново. От друга страна, след като отвори някоя врата, през нея нахлува една истинска лавина. В даден момент нямаме нищо, а в следващия получаваме повече, отколкото можем да понесем"      Паулу Куелю, " Единайсет минути"

Последна редакция: нд, 30 яну 2011, 16:06 от margita9

# 7
# 8
  • Мнения: 25
Привет Hug

Благодаря за новата тема, както винаги е прекрасна Hug  bouquet Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 7 886

Това е снимка зад кадър естествено.Много щастлив този човек .  Joy Joy JoyТо има сигурно има  защо . hahaha hahaha hahaha

# 10
  • Мнения: 10 240
Ново клипче на Ети:   newsm51 newsm51 newsm51

Murat i Hasret - Too Lost In You

http://www.youtube.com/watch?v=fl7MFkiX4ns


 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 11
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Здравейте!

За тези, които искат да гледат Джансел Елчин във филма "120"
с български субтитри онлайн :

http://www.youtube.com/watch?v=ltHNZBc649M

Тъй като се наложи да търся файла с филма от други места, а не от познатите ни,
филма е с прекрасно качество, но по-добре се гледа на голям екран - кликнете на
бутончето в плейъра с 4-те стрелкички.
Филмът е разтърсващ и определено си заслужава гледането!


Fan  ПОМОЩ!!! Не ми отваря субтитри, а много искам да гледам филма. Ако можеш помогни ми. Благодаря!

# 12
  • Мнения: 0
Дааа,с привичната за Ринка скромност пак ще каже "Какво толкова съм направила.Темата я правите вие." Вярно старите хора казват "една птица пролет не прави",така е ,но Ринка отваря всеки път прозореца и душите ни политат като гълъби една към друга.Този полет е чудесен ,граници за него няма... А срещата беше прекрасна.Веселие,смях,приятни изненади,но най–хубавото беше ,че си видяхме очите.Устата по някога може да излъже,но очите – никога.Радвам се,че имаше различни мнения,но никой не се обиди,не се демонстрираше самочувствие породено от рангове,длъжности или местоживеене.Прекарах една чудесна вечер,за която ще разказвам дълго.Мъжът ми едвам изчакал да стане 10 за да се обади и да ме разпита(май и той ще лудне като мен.Ма то няма лошо,по друго да не лудва).Ако можеше да бъдем всички ...ама другия път наистина може да се носи лаптоп с нас.Мога да разказвам дълго,но да не дразним другите спирам.

# 13
  • Мнения: 2 195
Ринка , благодаря за новата тема. където и да си, не си ни забравила. smile3525 smile3525 smile3525


Русата непозната, която снощи се е появила в темата ме накара да си попроменя сценария... И си спомних "Есенни листа" . И за да не  повтарям и в унисон със сцената на кея от трейлъра, ви предлагам  песен на Joe Dassin. Идеята е същата, но звучи по-оптимистично, пък и клипът е подходящ за тази мразовита неделя.

http://www.youtube.com/watch?v=tQb4eWCAq8c&feature=fvw

Знаеш ли, аз никога не съм бил по-щастлив от онази сутрин
Вървяхме по един плаж, подобен на този
Беше есен, есен, когато времето е хубаво
Един сезон, който съществува само в Северна Америка.
Там го наричат индианско лято
Но това беше нашата есен
Ти с дългата си рокля приличаше на акварел на Mари Лорансен
А аз си спомням си, спомням си много добре
какво  каза онази сутрин
преди една година,  преди един век, преди цяла вечност
Ние ще отидем там, където поискаш, когато поискаш
И ще се обичаме, докато любовта умре
Целият ни  живот ще прилича на онази утрин
С цветовете на индианското лято
Днес аз съм много далеч от онази есенна  утрин
Но сякаш съм там
Мисля за тебе
Къде си?
Какво правиш?
Съществувам ли още за тебе?
Гледам вълната, която никога няма да стигне дюната
Виждаш ли, и аз като нея, лягам на пясъка и си спомням
Спомням си приливите, слънцето и щастието,
които се размиваха в морето
Преди цяла вечност, преди век, преди  година
Ние ще отидем там, където поискаш, когато поискаш
И ще се обичаме, докато любовта  умре
Целият ни  живот ще прилича на онази утрин
С цветовете на индианското лято

# 14
  • Мнения: 26
Здравейте!

За тези, които искат да гледат Джансел Елчин във филма "120"
с български субтитри онлайн :

http://www.youtube.com/watch?v=ltHNZBc649M

Тъй като се наложи да търся файла с филма от други места, а не от познатите ни,
филма е с прекрасно качество, но по-добре се гледа на голям екран - кликнете на
бутончето в плейъра с 4-те стрелкички.
Филмът е разтърсващ и определено си заслужава гледането!


Fan  ПОМОЩ!!! Не ми отваря субтитри, а много искам да гледам филма. Ако можеш помогни ми. Благодаря!

 Цъкни отдолу където пише cc до опцията за уголемяване на екрана.
Аз го гледах снощи и е много хубав, но и ужасно тъжен.

Общи условия

Активация на акаунт