Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 79

  • 21 325
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

    

ЗАПЛЕНЯВАЩА СЪРЦЕТО - GÖNÜLÇELEN

      

    

  ATV Avropa Online         ATV Online         ATV Online        
    


Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
В главните роли: Туба Бюйюкюстюн и  Джансел Елчин
Режисьор: Джевдет Мерджан (режисьорът на "Аси") - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан (сценаристката на "Аси") - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli  
    

Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство,
 който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си.
 Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”.
 Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент),
попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее.
 Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист.
Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му
и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето.
Остава само да убеди и Хасрет в това.
Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама.
Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега.
 Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.

Приказката за любовта и музиката продължава във втори сезон!


    

В ролите:

                 
Туба Бюйюкюстюн (Хасрет)         Джансел Елчин (Мурат)

                                   
     Онур Сайлак(Левент)            Дилшат Челеби(Бахар)            Арзу Гамзе Килинч(Саиме)  

                                 
Айда Аксел(Несрин)            Илхан Шешен(Етем)               Ясемин Чонка(Накие)

                                   
       Гюнай Караджаоолу(Гюлназ)       Надир Саръбаджак(Кобра)         Хасан Сай(Кадир)                    

                                   
     Еврим Аласия (Балчичек)           Емин Юнал(Джафер)              Хюлия Дюар(Кадрие)                

    

 Клипчета на: Морганa , Тинчето , Алиска ,  еti80 ,  paky ,  Alex  
    

    

Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4     Тема 5     Тема 6     Тема 7     Тема 8     Тема 9     Тема 10  

Тема 11    Тема 12    Тема 13     Тема 14    Тема 15    Тема 16     Тема 17    Тема 18     Тема 19    Тема 20  

Тема 21    Тема 22    Тема 23    Тема 24    Тема 25    Тема 26    Тема 27    Тема 28    Тема 29    Тема 30

Тема 31    Тема 32    Тема 33    Тема 34    Тема 35    Тема 36    Тема 37    Тема 38    Тема 39    Тема 40  

Тема 41    Тема 42    Тема 43    Тема 44    Тема 45    Тема 46    Тема 47    Тема 48    Тема 49    Тема 50

Тема 51    Тема 52    Тема 53    Тема 54    Тема 55    Тема 56    Тема 57    Тема 58    Тема 59    Тема 60

Тема 61    Тема 62    Тема 63    Тема 64    Тема 65    Тема 66    Тема 67    Тема 68    Тема 69    Тема 70

Тема 71    Тема 72    Тема 73    Тема 74     Тема 75      Тема 76     Тема 77     Тема 78
    

Как да поставяме  линкове, снимки и да намаляваме снимки  
    

Целувките на Хасрет и Мурат!

 
Очакваме следващите!Крайно време е, господа сценаристи!

    

 

Край на първи сезон

    


С благодарност към екипа, който ни носи много радост:

За Ирра, Моргана, Алис, Самиш и Краси - от всички Запленени!
 
    

Начало на втори сезон - 20 август 2010 година

 Какво очакваме от втори сезон?

 

 

    


    


 

    

     

    


    
    
 
    
 

    
  


    

   

    
    

 
    

 

    
 
    
 
    
"Джансел Елчин е интелигентен, романтичен, нежен и красив!"
"Туба е също толкова интелигентна, нежна, романтична и много, много красива!"
"Джансел е уникален с лице, тяло и душа.
Ако е с очила, ще го познаем по усмивката,
ако е с маска, ще го познаем по ръцете,
ако е зад кадър, ще го познаем по акцента."
 

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 19:10 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 10 240
ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА НА ЛЮБОВТА И МУЗИКАТА!



Хасрет и двамата мъже в живота и!
Единият е изборът на сърцето и, а другия е избор на гнева и!
С гняв не може да се живее цял живот-
цял живот се живее със сърцето!

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 09:08 от rina-rina

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 30 142
да ударя един запис, че да не ви изпусна довечера  Peace

Rinka,

# 4
  • Мнения: 2 154
Да почерпя аз днес за Бабин ден и за темата!

# 5
  • Мнения: 2 195
Рина, благодаря за темата  bouquet  bouquet  bouquet

Тая журналистка явно много  го притеснява Джансел.Колкото снимки имат ,той все е или с ръцете в джоба или ги е скръстил пред гърдите. newsm78 

If, след като е толкова притеснителен и в живота, да не би О.С. и там да му е отмъкнал момата.  И двамата ги няма на снимките (удобен момент да се срещнат - папараците са на друго място ) ooooh!  #Crazy   Sick
 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 6
  • Мнения: 2 154
Рина, благодаря за темата  bouquet  bouquet  bouquet

Тая журналистка явно много  го притеснява Джансел.Колкото снимки имат ,той все е или с ръцете в джоба или ги е скръстил пред гърдите. newsm78 

If, след като е толкова притеснителен и в живота, да не би О.С. и там да му е отмъкнал момата.  И двамата ги няма на снимките (удобен момент да се срещнат - папараците са на друго място ) ooooh!  #Crazy   Sick
 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha


Аз преди време изказах мнение, че Туба може да ревнува от журналистката, па тя много често взе  да се появява на снимачната площадка, рейтинга на филма ли ще оправя, заради някоя личност ли се върти честичко там? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 510
Рина, благодаря за темата  bouquet  bouquet  bouquet

Тая журналистка явно много  го притеснява Джансел.Колкото снимки имат ,той все е или с ръцете в джоба или ги е скръстил пред гърдите. newsm78  

If, след като е толкова притеснителен и в живота, да не би О.С. и там да му е отмъкнал момата.  И двамата ги няма на снимките (удобен момент да се срещнат - папараците са на друго място ) ooooh!  #Crazy   Sick
 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha




Аз винаги казвам ,че жената избира.Така ,че ако Туба е решила да е с о.с нейна си работа.
Ама поне да се покажат един два пъти заедно,че да знаем ,че Джансел е свободен. hahaha Joy Joy Joy
Стига са обяснявали Туба и Джансел ,че са приятели.
Като я видим с О .С и ще повярваме на папараците,

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 18:02 от if-73

# 8
  • Мнения: 2 154
Аз винаги казвам ,че жената избира.Така ,че ако Туба е решила да е с о.с нейна си работа.
Ама поне да се покажат един два пъти заедно,че да знаем ,че Джансел е свободе. hahaha Joy Joy Joy
Стига са обеснявали Туба и Джансел ,че са приятели.
Като я видим с О .С и ще повярваме на папараците,
Аз след като прочетох онова мнение на Арзу за обществената нагласа относно връзките на актрисите и бракуваните такива, очаквам Туба да не афишира никакви връзки повече. Още повече, ако е решила да гради сериозна кариера в киното. Дори не очаквам скоро да се омъжи.
По рано си мислех, че един брак с подходящ човек не би й пречил, но сега не мисля така.  ooooh!

# 9
  • Мнения: 10 240
Дали Мурат ще подари мече на Хасрет?



Горкият Левент- никак няма да му е леко! Мечето ще му "боде" очите, когато е при Хасрет!
Той за една плоча се вкисна, пък сега...
Освен Хасрет да реши да го постави в спалнята си. Тогава то ще е скрито от годеника...  Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 510
Аз винаги казвам ,че жената избира.Така ,че ако Туба е решила да е с о.с нейна си работа.
Ама поне да се покажат един два пъти заедно,че да знаем ,че Джансел е свободе. hahaha Joy Joy Joy
Стига са обеснявали Туба и Джансел ,че са приятели.
Като я видим с О .С и ще повярваме на папараците,
Аз след като прочетох онова мнение на Арзу за обществената нагласа относно връзките на актрисите и бракуваните такива, очаквам Туба да не афишира никакви връзки повече. Още повече, ако е решила да гради сериозна кариера в киното. Дори не очаквам скоро да се омъжи.
По рано си мислех, че един брак с подходящ човек не би й пречил, но сега не мисля така.  ooooh!

Което не значи ,че стои сама.Просто няма да афишира връзка. hahaha Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 0
аз мисля  че ще  е мече , защото  един такъв подарък за нея  ще и жъздеиства много повече отколкото синджира   от Левент , не  е важно стойноста и  смисъла  на подаръка Hug

# 12
  • Мнения: 0
аз мисля  че ще  е мече , защото  един такъв подарък за нея  ще и жъздеиства много повече отколкото синджира   от Левент , не  е важно стойноста и  смисъла  на подаръка Hug

Абсолютно и аз така мисля!  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 0
Под тази снимка пише за предаването в неделя, но не си спомням в сериала Хасрет да е била с такива дрехи!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=497028007425&set=a.28 … 852425&ref=nf

# 14
  • Мнения: 0
Цитат
Мечето- световен символ на детството, на чувството за сигурност, на топлотата и невинността… Мишел Браун, из “Мечето Едуард”
Плюшеното мече. Хем доверчиво, хем скептично – то грабва сърцата ни… Джийн Уайли Торосаин
Светът на плюшеното мече е изпълнен с невинност. Това е свят, който “носи радост, без да причинява болка”, който привлича хората от всички поколения и националности. Джайлс Брадрет, р.1948




 

 



 


 



 



 



Общи условия

Активация на акаунт