Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 86

  • 27 436
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240


     

         
                       
         

Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
В главните роли: Туба Бюйюкюстюн и  Джансел Елчин
Режисьор: Джевдет Мерджан (режисьорът на "Аси") - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан (сценаристката на "Аси") - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli   
         
Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент),
попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето.
Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.
Приказката за любовта и музиката продължава във втори сезон!

         
В ролите:

                   
Туба Бюйюкюстюн (Хасрет)         Джансел Елчин (Мурат)

                                  
     Онур Сайлак(Левент)            Дилшат Челеби(Бахар)            Арзу Гамзе Килинч(Саиме) 

                                  
Айда Аксел(Несрин)            Илхан Шешен(Етем)               Ясемин Чонка(Накие)

                                  
       Гюнай Караджаоолу(Гюлназ)       Надир Саръбаджак(Кобра)         Хасан Сай(Кадир)                     

                                  
     Еврим Аласия (Балчичек)           Емин Юнал(Джафер)              Хюлия Дюар(Кадрие)         
     

Бегюм Кютюк(Джерен)   
           
         

 Клипчета на: Морганa , Тинчето , Алискаеti80 pakyAlex

         

Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4     Тема 5     Тема 6     Тема 7     Тема 8     Тема 9     Тема 10 

Тема 11    Тема 12    Тема 13     Тема 14    Тема 15    Тема 16     Тема 17    Тема 18     Тема 19    Тема 20 

Тема 21    Тема 22    Тема 23    Тема 24    Тема 25    Тема 26    Тема 27    Тема 28    Тема 29    Тема 30

Тема 31    Тема 32    Тема 33    Тема 34    Тема 35    Тема 36    Тема 37    Тема 38    Тема 39    Тема 40 

Тема 41    Тема 42    Тема 43    Тема 44    Тема 45    Тема 46    Тема 47    Тема 48    Тема 49    Тема 50

Тема 51    Тема 52    Тема 53    Тема 54    Тема 55    Тема 56    Тема 57    Тема 58    Тема 59    Тема 60

Тема 61    Тема 62    Тема 63    Тема 64    Тема 65    Тема 66    Тема 67    Тема 68    Тема 69    Тема 70

Тема 71    Тема 72    Тема 73    Тема 74     Тема 75    Тема 76     Тема 77    Тема 78     Тема 79    Тема 80

Тема 81     Тема 82     Тема 83      Тема 84     Тема 85
         
Как да поставяме  линкове, снимки и да намаляваме снимки  
         
 
         
 
         
   
Край на първи сезон
         

С благодарност към екипа, който ни носи много радост:

За Моргана, Алис, Ирра, Самиш и Краси - от всички Запленени!
 
         
Начало на втори сезон - 20 август 2010 година
         
   
         
         

                            
         
     
         
         
 
         


   
   

 
         
  
 
         
   

         
   
         
 
 
         
 
         
 
         
         
 
         
"Джансел Елчин е интелигентен, романтичен, нежен и красив!"
"Туба е също толкова интелигентна, нежна, романтична и много, много красива!"
"Джансел е уникален с лице, тяло и душа.
Ако е с очила, ще го познаем по усмивката,
ако е с маска, ще го познаем по ръцете,
ако е зад кадър, ще го познаем по акцента."
 

# 1
  • Мнения: 10 240
ДОБРЕ ДОШЛИ ПРИ ХАСРЕТ И МУРАТ!



Да бъдем с тях в играта на ревност!
Кой няма да издържи в тази игра?

Последна редакция: ср, 09 фев 2011, 14:47 от rina-rina

# 2
  • Мнения: 0
Ринка, за новата тема   bouquet
дано вече в нея пишем за разваляне на годежа
Praynig Praynig Praynig



# 3
  • София
  • Мнения: 5 334
Цоп и аз в новата темичка! Hug Hug Hug
Ринче  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 154
Ринка, благодаря ти за темата, благодаря на всички, които ще изпишат и тази тема!



 Зяпайки снимките в темата, се сетих за Бахар. Какво ли става с това момиче? Тя ще разбере ли наличието на друга дама? Дали и тя няма да предприеме някаква атака срещу оджата от ревност? Все пак тя знае , че Хасрет е сгодена за Левент и може би се надява на някакви чувства от Мурат.  newsm78 newsm78 newsm78 Правя аналогия с Левент и надеждите му някога Хасрет да го обикне.  ooooh!

# 5
  • Мнения: 0
Благодарности и от мен за всички,които допринасят за удоволствието да бъдем заедно!

# 6
  • София
  • Мнения: 7 886
Ринка, благодаря ти за темата, благодаря на всички, които ще изпишат и тази тема!



 Зяпайки снимките в темата, се сетих за Бахар. Какво ли става с това момиче? Тя ще разбере ли наличието на друга дама? Дали и тя няма да предприеме някаква атака срещу оджата от ревност? Все пак тя знае , че Хасрет е сгодена за Левент и може би се надява на някакви чувства от Мурат.  newsm78 newsm78 newsm78 Правя аналогия с Левент и надеждите му някога Хасрет да го обикне.  ooooh!

И аз се сетих за Бахар и мислех ,че даже ще е намесена поне в трейлъра.Явно действието поне този епизод , ще е в друга посока .Крайно време беше  Hug
Но Бахар изобщо не е за подценяване , защото за разлика от Левент и неговите собственически чувства , смятам  че тя наистина е влюбена в Мурат Hug


Ринка , благодаря за прекрасното оформление на темата  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 154
Шатци, и аз вярвам в това, че Бахар е влюбена в оджата. Но ако Хасрет развали все пак годежа, дали Бахар ще се примири и ще се отдръпне от Мурат? Защото аз имам такава нагласа за нейната роля.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 886
Шатци, и аз вярвам в това, че Бахар е влюбена в оджата. Но ако Хасрет развали все пак годежа, дали Бахар ще се примири и ще се отдръпне от Мурат? Защото аз имам такава нагласа за нейната роля.

Уси нямам и никакво доверие , и съм почти сигурна че пак ще е катализатор на някоя и друга случка.
Но все пак полага усилия, ходи на психолог , колко фалшименто това е друг въпрос . hahaha
Единствено любовта ако наистина е толкова голяма  , може да я накара да се примири . Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 30 142
Ринка,  за теб  bouquet

Гледах трейлъра няколко пъти и да ви кажа честно, макар че в повечето случаи не харесвам Левент, сега ми стана жал за него.

1) все пак в най-трудните моменти той беше до нея (за разлика от Мурат  Embarassed неприятно ми е да го призная, но е факт);
2) даваше й някаква сигурност;
3) поне той си мисли, че й прави добро като я вкарва в бизнеса, което от една страна е така, з-то иначе ще си седи в махалата и както казва Уси- ще си пее под душа (то и дуп няма  Laughing )
4) супер търпелив е с нея, не я насилва да прави нищо, което не желае.

След всичко това е хубаво да измислят нещо сценаристите и Л. да намери жената, която истински ще го обича, тъй като той от дете не познава чувството да си обичан.

# 10
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Gönülçelen-Güller ve Dudaklar

http://www.youtube.com/watch?v=y8Jmz4C2qao

Последна редакция: ср, 09 фев 2011, 21:29 от vania_e

# 11
  • София
  • Мнения: 30 142
Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği'nin (RTGD) '2010 Medya Oscar Ödülleri' dağıtıldı. atv'de yayınlanan 'Ezel' 'Yılın TV Dizisi', 'Gönülçelen'in yıldızı Tuba Büyüksütün de 'Yılın Kadın Oyuncusu' seçildi

момичета, това знаехте ли го? Аз съм го изпуснала  newsm78 Езел е взел награда за най-добър сериал на АТВ, а Туба за най-добра актриса на АТВ  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 7 886
Мише , как може да ти стане жал за човека , който съвсем съзнателно манипулираше както Мурат , така и Хасрет.
Изобщо не ми е жал , всичките точки ,които изброяваш той сам си създаде ситуацията 
1) все пак в най-трудните моменти той беше до нея -да най-трудния момент го създае той като и каза ,че Мурат е знаел за майка и , ей тъй невинно
2) даваше й някаква сигурност - ми как , ама ще кажа на сестра ти и зет ти да не идват тук защото ти не си от там ей тъй се появи .
3) поне той си мисли, че й прави добро като я вкарва в бизнеса, което от една страна е така, з-то иначе ще си седи в махалата и както казва Уси- ще си пее под душа (то и дуп няма  Laughing ) -Много добре знае Левент , кой е Мурат Туралъ и , че тя няма да пее под душа
4) супер търпелив е с нея, не я насилва да прави нищо, което не желае. -Естествено иначе как ще събираме точки , то заради това и Хасрет се сгоди за него

След всичко това е хубаво да измислят нещо сценаристите и Л. да намери жената, която истински ще го обича, тъй като той от дете не познава чувството да си обичан.

# 13
  • София
  • Мнения: 30 142
Shatzi , права си за много неща, но като му гледах физиономията, когато тя го изпращаше на вратата  Rolling Eyes И на мен би ми било съвестно за него  Embarassed

# 14
  • Мнения: 2 154
Мише, хич не ми е жал за него.  Naughty Защото той сам се намърда между шамарите според мен. Ако той не беше казал на Хасрет това за Мурат и майка й, въобще не се знае къде щеше да е сега Хасрет, Саймето щеше да си има поне апартамент и нямаше като клошарка да се мести от къща в къща. В 17 епизод преди злополучния прием, оджата каза на Хасрет че никога няма да я изостави. Така че за мен Левент беше този, който я прати в махалата скоропостижно, след което се зае да се грижи за нея. Но за мен всичко това той го направи с цел, а не случайно.
Съжалявам го само за това, че веднъж в живота си и на него му се случи да се влюби, но в неподходящия човек. Той направи нещастни двама души с тази негова любов. Сега той ще е третия нещастен. Защото аз съм сигурна, че скоро няма да бъдат двойка Хасрет и Мурат и ще продължават да бъдат нещастни и тримата.

Общи условия

Активация на акаунт