Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 23:00 часа - Тема 92

  • 41 532
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
                       

Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
В главните роли: Туба Бюйюкюстюн и  Джансел Елчин
Режисьор: Джевдет Мерджан  - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан  - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli  
Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент),
попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето.
Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.
Приказката за любовта и музиката продължава във втори сезон!

В ролите:

                 
Туба Бюйюкюстюн (Хасрет)         Джансел Елчин (Мурат)
                                  
     Онур Сайлак(Левент)            Дилшат Челеби(Бахар)            Арзу Гамзе Килинч(Саиме)  
                                 
Айда Аксел(Несрин)            Илхан Шешен(Етем)               Ясемин Чонка(Накие)
                                   
       Гюнай Караджаоолу(Гюлназ)       Надир Саръбаджак(Кобра)         Хасан Сай(Кадир)                    
                                   
     Еврим Аласия (Балчичек)           Емин Юнал(Джафер)              Хюлия Дюар(Кадрие)      
      

Бегюм Кютюк(Джерен)    
           
Клипчета на: Морганa , Тинчето , Алиска ,  еti80 ,  paky ,  Alex


Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4      Тема 5     Тема 6     Тема 7      Тема 8       Тема 9     Тема 10  
Тема 11   Тема 12  Тема 13   Тема 14   Тема 15   Тема 16   Тема 17   Тема 18     Тема 19   Тема 20  
Тема 21   Тема 22  Тема 23   Тема 24   Тема 25   Тема 26   Тема 27   Тема 28    Тема 29   Тема 30  
Тема 31   Тема 32  Тема 33   Тема 34   Тема 35   Тема 36   Тема 37   Тема 38    Тема 39   Тема 40  
Тема 41   Тема 42  Тема 43   Тема 44   Тема 45   Тема 46   Тема 47   Тема 48    Тема 49   Тема 50  
Тема 51   Тема 52  Тема 53   Тема 54   Тема 55   Тема 56   Тема 57   Тема 58    Тема 59   Тема 60  
Тема 61   Тема 62  Тема 63   Тема 64   Тема 65   Тема 66   Тема 67   Тема 68    Тема 69   Тема 70  
Тема 71   Тема 72  Тема 73   Тема 74   Тема 75   Тема 76   Тема 77   Тема 78    Тема 79   Тема 80  
Тема 81   Тема 82  Тема 83   Тема 84   Тема 85   Тема 86   Тема 87   Тема 88    Тема 89   Тема 90   
Тема 91
Как да поставяме  линкове, снимки и да намаляваме снимки  
 


 
Край на първи сезон

С благодарност към екипа, който ни носи много радост:
За Моргана, Алис, Ирра, Самиш и Краси - от всички Запленени!
 

Начало на втори сезон - 20 август 2010 година

"Джансел Елчин е интелигентен, романтичен, нежен и красив!"
"Туба е също толкова интелигентна, нежна, романтична и много, много красива!"
"Джансел е уникален с лице, тяло и душа.
Ако е с очила, ще го познаем по усмивката,
ако е с маска, ще го познаем по ръцете,
ако е зад кадър, ще го познаем по акцента."


 

# 1
  • Мнения: 10 240
ДОБРЕ ДОШЛИ В ПОРЕДНАТА ТЕМА НА ХАСРЕТ И МУРАТ!

ЕТО И "ВИНОВНИЦИТЕ" ЗА НАШАТА ЛЮБОВ КЪМ ФИЛМА -
ТУБА И ДЖАНСЕЛ!



С пожелание темата да е пълна с добри новини,
прекрасна музика и много настроение!

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 23:24 от rina-rina

# 2
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ринка, благодаря за прекрасната темичка.


 

# 3
  • София
  • Мнения: 7 886

Ринка благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 5
  • Мнения: 2
Ринка, мерси за новата ни темичка! Hug Hug Hug Hug
Нова тема, нов епизод, нов късмет! Със здраве да си я изпишем. Hug

# 6
  • Мнения: 15
Ринка, благодаря че отново създаде тема за нас.  Hug Hug   bouquet  bouquet

Ние ще  я напълним с прекрасна музика и настроение. И с добри  новини също, ако ги няма, ще ги създадем.   Joy Joy  hahaha

# 7
  • Мнения: 2 116
Ринка,  Hug за поредната прекрасна тема!

Намирате ли прилика с минзухарите, разцъфнали сред снега и нашият сериал?

Лийче,  Hug тук съм!




# 8
  • Мнения: 2
Марги, чак нереално ми се вижда минзухарчета насред снега, ама знае ли човек. Hug

Лека нощ и хубав ден! Hug Утре всички да сме на линия. Булчински рокли, препарати, разговори и обещания- от всичко по малко ще има! hahaha

# 9
  • Мнения: 10 240
Марги, днес бях на място, където цъфтяха хиляди-хиляди минзухари. Цъфнали сред снега! Първият ми импулс беше да откъсна няколко стръкчета и да си ги отнеса в града, но веднага си помислих, че след часове ще увяхнат и се отказах. Картината беше прекрасна и имах нужда от нея за да си оправя настроението, създадено от другите неща около мен! Hug
Извинявам се за спама, жълтурчетата ме предизвикаха. Hug Hug Hug
Всяко цвете си "тежи" на мястото!


# 10
  • Мнения: 14 494
                  



                        newsm51 newsm51         РИНИ, темата е прекрасна и  вдъхновяваща.
                        Ще пишем и то много, защото ще има за какво-ние винаги си  можем..... smile3501 smile3501

# 11
  • Мнения: 2 116
Лийче, винаги трябва да има надежда...има ли любов няма сила, която да я спре...да й попречи- да, да я затрудни-да...но, не и да я спре!
Понякога нещата са неприемливи...но, само на пръв поглед!/ това беше идеята ми за минзухарите в снега.../
Мурат и Хасрет са също като тези минзухари...неблагоприятните обстоятелства и фактори около тях няма да им попречат да разцъфтят...

# 12
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 13
  • Мнения: 2 116
Ринка, завидях ти /съвсем добронамерено  Hug /за гледката и преживяването, което сподели.
Аз от няколко седмици се радвам на много кокиченца, донесени от децата.Тази година все още не съм виждала минзухарче.
Чудно е как тези толкова малки цветя, носят толкова голямо удоволствие...
Може би, защото са първите пролетни цветя, първата жива красота след дългата и студена зима...

# 14
  • Мнения: 2 116
Ето, още малко красота, която много скоро ще радва очите ни...теменужки и иглика...
Красота и любов ще има и в сериала ни...много скоро...дали сме готови за нея....останаха ли ни сили от очакване... Rolling Eyes  Crossing Arms ...  newsm78
Убедена съм, че-ДА! Peace  Hug
Красотата и благоуханието на пролетта тепърва предстои...усмивките ни и удовлетворението от сериала ни- също! Heart Eyes  Laughing

 


Всеки прави грешки, но всеки трябва да има втори шанс...
Дали Мурат и Хасрет ще си го дадат...
А, ние...ще им го дадем ли...


Винаги В Мислите Ми - Крис де Бърг ~ / Chris de Burgh - Always On My Mind


Последна редакция: пт, 04 мар 2011, 02:32 от margita9

Общи условия

Активация на акаунт