Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 104

  • 43 090
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
Запленяваща сърцето

"Запленяваща сърцето" може да гледате online тук:
                   

Творчески екип:
Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
Режисьор: Джевдет Мерджан  - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан  - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli  
Начало на първи сезон - 26 февруари 2010 година
Начало на втори сезон - 20 август 2010 година
Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент), попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето. Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.
Приказката за любовта и музиката продължава!
В ролите:


     
   
   

Клипчета на: Морганa , Тинчетo , Алис ,  еti80 ,  paky ,  Alex


Тeмите:

Тема 1     Тема 2    Тема 3     Тема 4      Тема 5     Тема 6     Тема 7     Тема 8      Тема 9    Тема 10
Тема 11    Тема 12   Тема 13   Тема 14     Тема 15   Тема 16    Тема 17   Тема 18    Тема 19  Тема 20  
Тема 21    Тема 22  Тема 23   Тема 24   Тема 25   Тема 26   Тема 27   Тема 28   Тема 29  Тема 30  
Тема 31    Тема 32  Тема 33   Тема 34   Тема 35   Тема 36   Тема 37   Тема 38   Тема 39  Тема 40  
Тема 41    Тема 42  Тема 43  Тема 44   Тема 45   Тема 46   Тема 47  Тема 48   Тема 49  Тема 50  
Тема 51    Тема 52  Тема 53   Тема 54   Тема 55   Тема 56   Тема 57   Тема 58   Тема 59  Тема 60  
Тема 61    Тема 62  Тема 63  Тема 64   Тема 65   Тема 66   Тема 67  Тема 68   Тема 69  Тема 70  
Тема 71    Тема 72  Тема 73   Тема 74   Тема 75   Тема 76   Тема 77   Тема 78   Тема 79  Тема 80  
Тема 81    Тема 82  Тема 83  Тема 84   Тема 85   Тема 86   Тема 87  Тема 88   Тема 89  Тема 90  
Тема 91    Тема 92  Тема 93  Тема 94   Тема 95   Тема 96   Тема 97  Тема 98   Тема 99  Тема 100
Тема 101 Тема 102 Тема 103    
   
С благодарност към екипа, който ни носи много радост:
За Моргана, Алис, Ирра, Самиш и Краси - от всички Запленени!
 
"Джансел Елчин е интелигентен, романтичен, нежен и красив!"
"Туба е също толкова интелигентна, нежна, романтична и много, много красива!"


Последна редакция: ср, 13 апр 2011, 11:07 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 10 240
 ДОБРЕ ДОШЛИ ПРИ ХАСРЕТ И МУРАТ!

ОТНОВО Е ВРЕМЕ ЗА МУЗИКА И ЛЮБОВ!

С пожелания за много приятни мигове с любимия сериал!

# 2
  • София
  • Мнения: 5 334
Цоп-хоп-троп в новата темичка! Grinning Hug Hug Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 7 886
Ринка


Цитат
ОТНОВО Е ВРЕМЕ ЗА МУЗИКА И ЛЮБОВ!

# 4
  • Мнения: 3 443
Ринка, благодаря за новата тема. Peace  bouquet
Цитат
ОТНОВО Е ВРЕМЕ ЗА МУЗИКА И ЛЮБОВ!
Бих казала - КРАЙНО ВРЕМЕ Е!!! Laughing

# 5
  • Мнения: 2 195
Защо ли тази тема ми се струва по-лилава newsm78 newsm78 newsm78

Ринка, Hug Hug Hug Цвят лилав - поздрав за тебе и за всички запленени:

# 6
  • Мнения: 2 154
Баги откри, че темата е в цвят лила. За всички вас, дето ще творите в темата колажи, клипчета, подсказки, резюме и фрагман, преводи и новини, малко лалета в актуалния цвят!
 Hug  Hug  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 7 886
Лилавото по принцип си е цвета на порока, не ми се рови сега точно къде. Ма дано хване декиш Joy Joy

# 8
  • Мнения: 2 154
Лилавото по принцип си е цвета на порока, не ми се рови сега точно къде. Ма дано хване декиш Joy Joy
Ха дано.  Peace Нещо се назландисват с пускане на подсказката и фрагмана, сигурно ще ни спестят хубавите моменти.

# 9
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 10
  • Мнения: 1 095


"Много си красива..."

Привет момичета!!!
Благодаря на Ринка за новата тема.
Какво чакаме днес? Подсказка, трейлър....

Последна редакция: ср, 13 апр 2011, 20:58 от kali_georgieva

# 11
  • София
  • Мнения: 7 886
Цитат
Какво чакаме днес? Подсказка, трейлър....
Каквото ни дадат Кали. Hug
Може и нищо де , щото при тях закономерност няма.Днешната сряда не е като миналата Joy Joy Joy

И в туйтър няма никой , снима се по тъмно:35: Joy Joy

Ама ако погледнем реално по старата схема днес е ден трети , след излъчване на епизода .Инфо в понеделник почти нямаше .Така , че може да се приеме че миналата седмица ни е била бонус.


Последна редакция: ср, 13 апр 2011, 21:13 от Shatzi

# 12
  • Мнения: 84
Привет,момичета!

Няма подсказка,няма трейлър дайте ми поне един линк да изгледам още веднъж 46 еп.докато се смилят над нас и пуснат поне едно нещо.

Благодаря Ви!

# 13
  • Мнения: 2 154
Понеже няма подсказка за обсъждане, аз да ви питам във връзка с обсъждането на мини-модата днес. Прави ми впечатление, че не само Хасрет я обличат в мини, Джерен и Бахар също ги обличат така посред зима.  Wink Аз също не одобрявам в студено време да се ходи така, но рекламодателите си рекламират пролетно лятната колекция. Тъй като аз не следя модата, не съм наясно с модните тенденции, та да питам - в момента минито ли е на мода или туй лято ще се носи? Да знам с каква дължина да си шия полите. Joy  Joy  Joy

# 14
  • Мнения: 2 154
Привет,момичета!

Няма подсказка,няма трейлър дайте ми поне един линк да изгледам още веднъж 46 еп.докато се смилят над нас и пуснат поне едно нещо.

Благодаря Ви!

http://www.dizi-izleyin.tv/gonulcelen-46bolum-hd-izle

Общи условия

Активация на акаунт