Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 110

  • 26 278
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
Запленяваща сърцето
"Запленяваща сърцето" може да гледате online тук:
                   
 

Творчески екип:
Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
Режисьор: Джевдет Мерджан  - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан  - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli  
Начало на първи сезон - 26 февруари 2010 година
Начало на втори сезон - 20 август 2010 година
 
Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент), попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето. Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.
Приказката за любовта и музиката продължава!
В ролите:

     
     
   

Клипчета на: Морганa , Тинчетo , Алис ,  еti80 ,  paky ,  Alex
 

Тeмите:

Тема 1     Тема 2    Тема 3       Тема 4     Тема 5     Тема 6     Тема 7      Тема 8      Тема 9    Тема 10
Тема 11    Тема 12   Тема 13     Тема 14   Тема 15   Тема 16    Тема 17    Тема 18    Тема 19  Тема 20  
Тема 21    Тема 22  Тема 23    Тема 24   Тема 25   Тема 26   Тема 27    Тема 28   Тема 29  Тема 30  
Тема 31    Тема 32  Тема 33    Тема 34   Тема 35   Тема 36   Тема 37    Тема 38   Тема 39  Тема 40  
Тема 41    Тема 42  Тема 43   Тема 44   Тема 45   Тема 46   Тема 47   Тема 48   Тема 49  Тема 50  
Тема 51    Тема 52  Тема 53    Тема 54   Тема 55   Тема 56   Тема 57    Тема 58   Тема 59  Тема 60  
Тема 61    Тема 62  Тема 63   Тема 64   Тема 65   Тема 66   Тема 67   Тема 68   Тема 69  Тема 70  
Тема 71    Тема 72   Тема 73   Тема 74   Тема 75   Тема 76   Тема 77    Тема 78   Тема 79  Тема 80  
Тема 81    Тема 82  Тема 83   Тема 84   Тема 85   Тема 86   Тема 87   Тема 88   Тема 89  Тема 90  
Тема 91    Тема 92  Тема 93   Тема 94   Тема 95   Тема 96   Тема 97   Тема 98   Тема 99  Тема 100
Тема 101 Тема 102 Тема 103 Тема 104 Тема 105 Тема 106 Тема 107 Тема 108 Тема 109  
   
 
 
   
 
С благодарност към екипа, който ни носи много радост:
За Моргана, Алис, Ирра, Самиш и Краси - от всички Запленени!
 
 
 
 

 
"Джансел Елчин е интелигентен, романтичен, нежен и красив!"
"Туба е също толкова интелигентна, нежна, романтична и много, много красива!"

# 1
  • Мнения: 10 240
 ДОБРЕ ДОШЛИ ПРИ ХАСРЕТ И МУРАТ!



Когато се съберат две ябълкови половинки
те създават една цяла перфектна ябълка!

# 2
  • Мнения: 14 494

    newsm51 newsm51 Рини ,благодаря за чудесната тема-110 в която 50 епизод ще доведе до сливането на двете половинки  smile3525 smile3525 smile3525

# 3
  • Мнения: 2 154
Ринка, благодаря за темата!  newsm51
Колко ли още ще изпишем, а ти ще ни ги поднесеш отново нови, красиви и тематични.  
Аз вече се настроих носталгично и ще ви пусна клипа, който почти всяка вечер гледам.

# 4
  • Мнения: 4 535



Тук съм Heart Eyes Цветя и музика в хармония, мирис на кафе и ягоди...ммммм! Grinning

# 5
  • Мнения: 15
Рина,  благодаря за прекрасната тема!

Хасрет и Мурат в зелено, цвета на  надеждата!

 newsm10 newsm10 newsm10

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 6
  • Разград
  • Мнения: 8 243



# 7
  • Мнения: 0

Хоп и аз се записвам в новата  110-та  тема!
 
Ринка, благодарности за теб, много е празнично с перлена украса!

# 8
  • Мнения: 1 095
Ринка, благодаря за темата.
Разкошна е.  
Всеки път е обогатена със снимни - и от сериала и извън него. За снимни извън сериала, изобщо не ожем да се оплачем.

Пуснаха нов клип. Това си е направо разходка от първите серии до последните, прекрасни кадри с много хубава музика - все от сериала....

http://www.dailymotion.com/video/xh9qtm_gonulcelen-1-yasinda_shortfilms

Последна редакция: сб, 07 май 2011, 23:26 от kali_georgieva

# 9
  • Мнения: 4 535
Ринка, благодаря за темата.
Разкошна е. 
Всеки път е обогатена със снимни - и от сериала и извън него. За снимни извън сериала, изобщо не ожем да се оплачем.

Пуснаха нов клип. Това си е направо разходка от първите серии до последните, прекрасни кадри с много хубава музика - все от сериала....

http://www.hizliupload.com/img/66550335525484935854.jpg

Кали, де го клипа?  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 095
Ринка, благодаря за темата.
Разкошна е. 
Всеки път е обогатена със снимни - и от сериала и извън него. За снимни извън сериала, изобщо не ожем да се оплачем.

Пуснаха нов клип. Това си е направо разходка от първите серии до последните, прекрасни кадри с много хубава музика - все от сериала....

http://www.hizliupload.com/img/66550335525484935854.jpg

Кали, де го клипа?  Grinning
Ами дего, ето, ама нещо изтрещях..... hahaha hahaha hahaha

http://www.dailymotion.com/video/xh9qtm_gonulcelen-1-yasinda_shortfilms

# 11
  • Мнения: 84
Ринка,поздравления за темата!

Уси,с това клипче-красиво и носталгично ни подготвяш за раздялата,за виждащия се вече край на филма?  Тъжно,много е тъжно,нооооооооо. Онези две твои любими клипчета,за които преди време даде линк,заедно с този,с клипчетата на Надин,Ваня и на всички момичета ще ни връщат към приятните часове във форума.Нещо май ме разчувства ти?

# 12
  • Мнения: 2 154
Ринка,поздравления за темата!

Уси,с това клипче-красиво и носталгично ни подготвяш за раздялата,за виждащия се вече край на филма?  Тъжно,много е тъжно,нооооооооо. Онези две твои любими клипчета,за които преди време даде линк,заедно с този,с клипчетата на Надин,Ваня и на всички момичета ще ни връщат към приятните часове във форума.Нещо май ме разчувства ти?

Таня, аз понеже взех да се съмнявам в броя на оставащите епизоди, започнах по сериозно да се заглеждам в плейлистата на Пленителката.  ooooh! И непрекъснато добавям нови. Като свърши филма, да има какво да гледам.
Но този танц на сбогуването за мен е №1.  Peace

# 13
  • Разград
  • Мнения: 8 243



 
 

Последна редакция: нд, 08 май 2011, 02:43 от vania_e

# 14
  • Мнения: 14 494
    newsm03   Гледам постовете на Рини в началото на 110 тема и правя-струвам все очите ми в тях двамата-Туба и Джансел при  интервюто на Dizi tv-ами просто са изключително естествени и истински.Не коментирам отношенията им професионални или лични са ,а поведението.
     Имам си един тефтер в който си записвам мисли които са ми направили впечатление  от прочетени книги.Една от тях важи за тях двамата-"В характера,в държанието,в стила-във всичко най-прекрасното -това е простотата"Владеят го и двамата ,затова ги харесвам и обичам    love001:

Общи условия

Активация на акаунт