Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в неделя от 22 часа по ATV - Тема 106

  • 36 914
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
Запленяваща сърцето

"Запленяваща сърцето" може да гледате online тук:
                   
 

Творчески екип:
Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
Режисьор: Джевдет Мерджан  - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан  - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli  
Начало на първи сезон - 26 февруари 2010 година
Начало на втори сезон - 20 август 2010 година
 
Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент), попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето. Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.
Приказката за любовта и музиката продължава!
В ролите:


     
   
   

Клипчета на: Морганa , Тинчетo , Алис ,  еti80 ,  paky ,  Alex
 

Тeмите:

Тема 1     Тема 2    Тема 3       Тема 4     Тема 5     Тема 6     Тема 7     Тема 8      Тема 9    Тема 10
Тема 11    Тема 12   Тема 13     Тема 14   Тема 15   Тема 16    Тема 17   Тема 18    Тема 19  Тема 20  
Тема 21    Тема 22  Тема 23    Тема 24   Тема 25   Тема 26   Тема 27   Тема 28   Тема 29  Тема 30  
Тема 31    Тема 32  Тема 33    Тема 34   Тема 35   Тема 36   Тема 37   Тема 38   Тема 39  Тема 40  
Тема 41    Тема 42  Тема 43   Тема 44   Тема 45   Тема 46   Тема 47  Тема 48   Тема 49  Тема 50  
Тема 51    Тема 52  Тема 53    Тема 54   Тема 55   Тема 56   Тема 57   Тема 58   Тема 59  Тема 60  
Тема 61    Тема 62  Тема 63   Тема 64   Тема 65   Тема 66   Тема 67  Тема 68   Тема 69  Тема 70  
Тема 71    Тема 72   Тема 73   Тема 74   Тема 75   Тема 76   Тема 77   Тема 78   Тема 79  Тема 80  
Тема 81    Тема 82  Тема 83   Тема 84   Тема 85   Тема 86   Тема 87  Тема 88   Тема 89  Тема 90  
Тема 91    Тема 92  Тема 93   Тема 94   Тема 95   Тема 96   Тема 97  Тема 98   Тема 99  Тема 100
Тема 101 Тема 102 Тема 103 Тема 104 Тема 105    
   
 
С благодарност към екипа, който ни носи много радост:
За Моргана, Алис, Ирра, Самиш и Краси - от всички Запленени!
 
 
"Джансел Елчин е интелигентен, романтичен, нежен и красив!"
"Туба е също толкова интелигентна, нежна, романтична и много, много красива!"

# 1
  • Мнения: 10 240
ДОБРЕ ДОШЛИ ПРИ ХАСРЕТ И МУРАТ!



Идваме, Сапанджа!

Последна редакция: ср, 20 апр 2011, 23:00 от rina-rina

# 2
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Gönülçelen 48. Bölüm Fragmanı



ПП. Знам че е пускан фрагмана, но мисля че и неговото място е тук в началото на темата.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 886
Ринка , супер е темата  bouquet  bouquet  bouquet

С най - новите снимки  Embarassedи гифчета зад кадър Hug

# 4
  • Мнения: 2 116
Ринка, поздравления за поредната тема 106  Hug момичета...и за вас  Hug


Дойде и времето на любовта, толкова я чакахме...ще я понесем ли  Thinking Joy
Степента се очаква да е висока... Heart Eyes




Уси, сега я видях тази сцена с годежния пръстен от Левент...това подсилва опасенията ми, че този танц не е действителен...

Последна редакция: ср, 20 апр 2011, 23:25 от margita9

# 5
  • Мнения: 510
Благодаря за новата тема.
Много е красива и изпълнена с романтика в кадър и зад кадър.
Дано всяка следваща е още по красива ,защото ни остава мъничко от филма и дано има все по-красиви моменти

# 6
  • Мнения: 2 154
Епизодът на Сапанджа! Песен ли ще разучават или нещо друго ще се случи там?  newsm78



БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА, КОИТО ЩЕ НАПРАВЯТ ТАЗИ ТЕМА ИНТЕРЕСНА.

Съжалявам, че Джовани вече не пише тук.

# 7
  • Мнения: 1 875
Добър вечер,запленени момичета! Hug Hug Hug
Градусите се повишават!Задава се любовно цунами в Сапанджъ.Ще дочакаме този Великден,наистина като велик.Любов струи отвсякъде и ни завладява и нас.
Ринка за новата 106 темичка

# 8
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Ринка,
благодаря за прекрасната темичка.

# 9
  • Мнения: 1 875
Да си напиша и аз мнението за тази спорна снимка.Не знам дали е фотомонтаж или колаж,но си мисля,че в последно поместените снимки на Онур Сайлак винаги е прегърнал мъже.Да не е сбъркан тоя човек, и както нищо не се говори за личния му живот,а още по-малко за приятелки взех да се замислям.А Туба да му е гадже хич и не допускам както и за другия Толга-чиста стрелба на посоки на журналисти и папараци.

# 10
  • Мнения: 14 494


                            newsm51 smile3525 newsm51

                       РИНИ,  благодаря за чудесната тема изпълнена с много надежда за любов и така
                       мечтания и очакван  щастлив край на серияла. А Сананджа   слага началото
                                                       newsm51

# 11
  • Мнения: 4 535


Дежурните ми музикални цветя и от мен за темата Grinning

# 12
  • Мнения: 1 875
И аз като повечето от вас гледайки фрагмана си казвам-да, много добри актьори са Туба и Джансел,но това което излъчват очите и лицата им са ЧУВСТВА и то истински и споделени-това си е положението.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 886
Да си напиша и аз мнението за тази спорна снимка.Не знам дали е фотомонтаж или колаж,но си мисля,че в последно поместените снимки на Онур Сайлак винаги е прегърнал мъже.Да не е сбъркан тоя човек, и както нищо не се говори за личния му живот,а още по-малко за приятелки взех да се замислям.А Туба да му е гадже хич и не допускам както и за другия Толга-чиста стрелба на посоки на журналисти и папараци.

Ми не го знам какъв е ама заради пустия му герой Левент много народ му е набрал Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 2 116
Сега отново се върнах на този определено несполучлив монтаж / за Туба и Онур/, което ми напомня защо и аз не бива да се захващам с тях / бях решила да се понауча  Crossing Arms /, защото лошите са вече достатъчно... ooooh! Joy
Та, какво трябва или се очаква да си помисли един човек с разум след като го види newsm78
Дори и аз, като запленена с ограничени умствени възможности/малко ми премислям всеки ден Thinking поизхабих се ooooh! Joy/ дори за миг не ми минава през ума, че може да има нещо между тях... Naughty
По повод на Онур и снимките с мъже...дори и да има влечения в друга посока, това не го прави сбъркан, само различен...

За фантазиите с диагноза на така наречени фенове не им са необходими никакви факти, снимки, интервюта.../ реални /
Просто си измислят нещо и си го повтарят, нали знаете, че повторената няколко пъти лъжа ставала истина...
Тогава защо им са необходими тези монтажи, колажи...явно, не им е необходимо само...болен мозък да измисли, включват и око да види...

Общи условия

Активация на акаунт