Нямам никакви интереси, това нормално ли е?

  • 8 239
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 56
За твое успокоение мога да кажа , че по - добре без интереси отколкото като мен.Бях в твоята ситуация ,когато бях на 15г и тогава се запознах с най - добрата ми приятелка, която ме запали по модата като цяло и от тогава не мога да спра - модни списания,дрехи , обувки.Имам един интерес и той направо ме разорява , да не говоря , че повечето дрехи, за  които пръскам луди пари не ги обличам повече от 1 път или изобщо не ги обличам. Grinning

# 61
  • Мнения: 405
Някак си имам чувството, че нямаш цел в живота.

Не си се опознала май, не си се обърнала към себе си, да търсиш какъв е смисъла на твоят си живот.

Седиш пред телевизора, защото така е най-лесно, но всъщност просто бягаш от себе си.

Ако аз бях на твое място може би щях да започна да опитвам различни неща, да видя къде ще ми е най-интересно  като за начало Hug

# 62
  • Мнения: 5 370
М, Жозефина... Това е диагноза: "съвсем съм си у ред".
Бе не е много, ама темата не е за мене.

Някой път ще ти споделя на 4 очи и 2 сърца. Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 2 217


По- назад някой съветваше да родиш, за да намериш какво да правиш. По- неоснователна причина да се сдобиеш с потомство няма.

М-да, и аз това исках да кажа....

# 64
  • Мнения: 349
Всеки човек е различен, може би все още не си открила твоето нещо Simple Smile Със сигурност има неща, които харесващ или са ти интересни Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 2 840
Няма проблем.
Стой си, зяпай си сериалите и чакай да те осени някоя идея. Все в някой миг ще ти хрумне нещо. Дотогава - наслаждавай се на нищоправенето. Най-вероятно няма да е за дълго, все някой ще те принуди я да бачкаш, я друго досадно занимание да вършиш.

# 66
  • Мнения: 301
Преди 2 години някъде се запознах с една девойка, която уникално много ми прилича на теб. Единствената разлика е, че тя си признаваше, че си търси някой, който да я гледа. Е, ти вече си го намерила. А тя остави, че го намери, ами и дете му роди.
До преди да я познавам ако бях прочела това щях да си помисля, че си измисляш  ooooh! Изобщо не мога да се поставя на твое място. За мен тревожното не е, че нямаш никакви интереси, а че не работиш и не си търсиш работа. Интересите вече ги коментираха и ти казаха, че могат да се появят с времето, но това да си седиш кротко вкъщи и да не искаш да се развиваш... това няма да се промени само... Вместо да гледаш турски сериали вземи поне гледай образователните канали. Научи език, щом не знаеш. Запиши се да учиш - ако не ти се учи 4 години за бакалавър, поне запиши професионален курс.
Аз съм била доброволно безработна няколко месеца - е бях също толкова заета, колкото и по времето, по което работех. Просто не се изоставяй! Обогатявай се и си търси работа.

# 67
  • Мнения: 15 265
Не е задължително човек да има голям интерес към нещо, за да се занимава с него, а и "апетита идва с яденето". На 23 години е твърде рано да се остави на течението. Има достатъчно време да организира живота си,за  да бъде независим.
Не чакай да станеш на 33, тогава човек помъдрява, но времето му става кът, за много неща.

# 68
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Хората са различни, има инертни натури, има експанзивни. Няма еднакви хора. Свят шарен, за това е интересен.

# 69
  • Мнения: 2 658
Хората са различни, има инертни натури, има експанзивни. Няма еднакви хора. Свят шарен, за това е интересен.

И още нещо... някой, дето наистина няма нищо в главата, дори нямаше да му пука. Нямаше и да zабележи, да му мине преz акъла дори, че нещо моооже да не е съвсем наред..

То малко като с полудяването. Докато човек си вика "леле, нещо става, луд/а ли съм.." всичко е наред. Ама като почнат другите да си zадават тоя въпрос, а ти нищо да не zабеляzваш, е тогава е лошо...
Та ти си си съвсем ок, според мене  Laughing

# 70
  • София
  • Мнения: 12 442
Сова Не съм съвсем съгласна. Има разни случаи, при които човек се чувства съвсем комфортно, а разликата с останалите го кара да си задава въпроси. Има хора, които нямат интереси, нямат професионални стремежи, но на тях не се гледа като на нещо нормално и добро. това ги кара да се чудят нормално ли е. Иначе е нормално, наистина има всякакви хора.

# 71
  • Мнения: 1 788
Сега разбирам, че авторката е на 23 години.
На тази възраст аз учех и работех, имах и странични занимания - за удоволствие.
Но всеки е различен.
Имах колежки, които нямаха никакви интереси, плюс факта, че не им се ходеше и в университета.
Наслаждаваха се на свободно време изцяло.
С годините, обаче, при повечето това състояние премина. При някои, защото видяха, че не може цял живот на гърба на родителите, при други - просто им омръзна.
Така че - всичко с времето си. На сила няма да стане, а ако стане - то не се знае дали бързо няма да ти писне.

# 72
  • Мнения: 12 674
Сова Не съм съвсем съгласна. Има разни случаи, при които човек се чувства съвсем комфортно, а разликата с останалите го кара да си задава въпроси. Има хора, които нямат интереси, нямат професионални стремежи, но на тях не се гледа като на нещо нормално и добро. това ги кара да се чудят нормално ли е. Иначе е нормално, наистина има всякакви хора.

 Peace

Сега е модерно жената да е бизнесдама. В това се включват всички варианти на жена, ходеща на работа.  Моите баби са работели  и това се е приемало за нещо екстраватантно.

Една реплика от съвременния сериал Приятели - не може цял живот баща ти да те издържа. - Да, затова мислех да се омъжа.

# 73
  • Мнения: 12 674
.

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 18:08 от Трещерица

# 74
  • Мнения: 3 695
Не знам нормално ли е, но не мисля, че води до нещо добро.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт