Най-нетърпеливо чакаме ритниче от НОЕМВРИйското мъниче

  • 26 241
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 198
Аз лично съм доволна от Фемина била съм при доц.Димитрова и д-р Врагалева.
За БХС в Майчин дом се качваш на 14 етаж плащаш в 1 стая 43 лв и отиваш във втора стая да ти вземат кръв. Резултатите са готови 2-3 дена след това.
За закуската - аз ям предимно мюсли с прясно мляко.

# 31
  • Мнения: 25
Айде и аз да се разпиша в новата тема - бях на ЖК - бебо е добре, оказва че, че побутането и натиска около пъпа и пълните дето ги чуваствам е той, не са ме гледали за пол, измерихме кръвно - 100/60 ( било идеално), за кг съм +6-7, което е страшно много Embarassed, изписаха ми някакви витамини - top levure,
след месец ще ходя на 4Д

Ала - Бала - защо искат да те вкарат в болница; ти как се чувстваш; странно ми е

Лека вечер от мен  bouquet

Защото част от обрива е доста възпален и има гной Simple Smile , но аз му хванах цаката и няма да вляза там Simple Smile правя си маска върху обрива от сварена тетра и пудрата и става като глина и не пада и съответно ги изгори всичките Simple Smile има рани още , но няма начин Simple Smile

# 32
  • Мнения: 21
Добро утро,момичета!  bouquet  bouquet  bouquet
Бубче,много е хубава темичката отново,благодарим. Аз пак да помоля някой да ми изпрати паролката,че съм я загубила. Embarassed
lika,пробвай с памуче напоено с ихтиол.
Ала-Бала,сега се сетих,че ако се притесняваш за бебо (макар,че вее опасност няма),има нещо като имаунизация,която се слага до 144 часа след като се появят обривите,попитай лекарите.Знам,че се слага единствено при кърмачета и бременни. newsm51

# 33
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен  Grinning !

Бубче, благодаря  за новата темичка !

 Coloniki , поздравления за хубавото заглавие  Hug!

 
може ли и на мен паролка  Grinning

# 34
  • Мнения: 34
katiousha  относно закуската, искам да ти кажа , че без бейк-ролс или нещо от сорта не мога. после някоя ябълка и до следобед ме държи чак.
аз обаче още нямам решение на моя проблем с бактериите в урината, след 1 месец в който все не можем да се засечем с док. се оказа , че няма бактериален растеж, но не ми е изписала нищо все още , защото сега пък е отпуска.... и многооооо се притеснявам, че все го отлагаме.
та се чудя дали да не отида при някой друг ???? Sad 

п.с. името на темата е страхотно!!!!!!! , а може ли парола за албума Simple Smile

# 35
  • Мнения: 322
ЗДР и от мен!
Да се разпиша и аз в новата темичка! Бубче  bouquet
На ФМ не съм ходила, доки каза в 20-23 седмица, правих БХС и всичко е ок. Пола също не знам, а ми е толкова любопитно! Една позната каза че ще е девойка, тя винаги познавала та да видим дали ще се окаже права!?
Ала Бала бързо да се оправяш! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
На мен корема доста често ми е твърд и понякога ме боли. При следващия преглед ще го обсъдим с доки да ми даде нещо, че откакто кръвнах вече от всичко се плаша. Иначе съм си вкъщи и гледам повечко да си лежа и почивам. А така ми се ходи по магазини и разходки...обаче не можееееее! Да ви се похваля поне вече не ми става лошо  LaughingХапвам си всичко, сутрин съм много гладна като стана направо към хладилника се запътвам  Mr. Green гледам вечер да хапвам по-малко да не ми е тежко на коремчето. Повече си хапвам соленичко, а преди не можех без сладко.

П.С. Може ли и на мен паролката? Благодаря!

# 36
  • Мнения: 617
Бубче мерси за новата тема   bouquet и аз искам паролата за албумчето.
Супер заглавие Клионики   bouquet
Вчера се записах на ЖК , утре ще правя изследвания. За Балев смятам да се редя да чакам, че по телефона пробвах не става. Първата ми бременост пак при него ходих. Дано утре успея да се запиша.
Трябва и аз да ходя да си купя нещо за бременни, че почти нищо не ми става с това коремче. Ако някой може да ме насочи към някой магазин, освен магазина "На Рени". Аз съм 3-4 кг отгоре. Още ми се гади от време на време, вечер ме наболява коремчето, мн съм уморена вечер, задъхвам се "като стара баба"  Joy
Лек и усмихнат ден на всички! Simple Smile

Princess83 - прати ми координати на този лекар за ФМ и дай повече инфо, мерзи предварително

Последна редакция: чт, 19 май 2011, 08:56 от toni6a

# 37
  • Мнения: 67
Добро утро, момичета  Hug
Бубче, благодаря за темичката  bouquet
Много се радвам, че ви харесва заглавието  Laughing
За контракциите не е рано. При мен даже се случи една точно докато ме гледаха на ехографа и видях как просто де размести всички на екрана и докторът ми обясни какво се случва. Усещам го на 8-9 пръста под пъпа си като втвърдяване, но не на корема, а само вътрешно и след малко ме отпуска. Но това съвпадение на ехото и контракцията просто ме разби  Shocked
Аз за закуска си хапвам каквото намеря. Понякога сандвичи, понякога супичка, плодове, мюсли...каквото има.
И аз се изморявам доста по-бързо, но готвенето ми е страст и от кухнята не съм излизала. Случи ми се само един ден, когато много ми се гадеше и за 10 години за първи път се наложи мъжът ми да сготви по моите инструкции, докато аз си лежах на дивана  Laughing Добре се получи. Иначе предпочитам аз да готвя, за мен това е като хоби и се разтоварвам от грижите през деня. Щерката си взима едно столче и се качва, за да ме гледа. Много обича да бърка, да мести тесто...изобщо не ни е скучно. Като бонус после си хапва доста обилно,  горда от себе си, че е нейно произведени храната   chef
И аз вчера бях на БХС, на 14ти етаж, но само някои асансьори се качват до там, аварийната врата беше заключена и пеша не можах да стигна...
Ох, много дълъг пост стана, но да добавя и за дрешки за бременни. Аз си купих от Мола на Цариградско от Пренатал страхотни панталони ленени по 41 лв, клин за 37 лв и туника за 51 лв. Имаше и безумно скъпи неща, но моите бяха на супер цени.

Хубав и слънчев ден на всички  dance

# 38
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
Добро утро момичета, минавам да се разпиша в темичката и хуквам, Слънчев ден на всички.

# 39
  • Мнения: 77
И аз след малко почвам да чета новата темичка. Хиляди благодарности на Бубчето Hug
Аз май ще съм за края на Октомври, но тъй като вече свикнах с вас няма да се махам. А пък и нищо не се знае де Grinning За албума може ли пак да ми пратите паролата, че я забравих. Май съм изкукала вече. Ще се помъча и аз да кача снимчица.  Качих снимка, ама как да премахна едната не мога да разбера. Оффф, помагайте моля.

Последна редакция: чт, 19 май 2011, 10:16 от Kkali

# 40
  • Мнения: 1 868
Добро утро от мен Grinning
slimss не можах да разбера, написала си, че няма бактериален растеж, това значи, че си ок или ако си сбъркала при писането Wink
Желая ви хубав ден Hug

# 41
  • Мнения: 2
Clioniki И на мен готвенето ми е голяма страст, но съм и учила в ТОХ-а във Варна, може би затова си ми остана голяма любов, после обаче живота ме пое в друга посока след висшето..... Моя мъж изобщо не ми готви, даже не знае едни яйца как да изпържи, от време на време ми прави сандвичи, само толкова Simple Smile

toni6a Ще ти пусна координатите на лични, относно дрешките: Аз май ще се насоча и към онлайн магазинчетата, открих няколко за които да ви споделя:

Български:
http://www.mammawebshop.com/bg/drehi-bremenni.html?gclid=CMXWp4y … 6gCFUqIzAodbTwITA

http://www.conti-bg.com/index.php?go=c   (тия обаче не ми допадат много)

UK:
(според мен и на добри цени)
http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/CatalogN … &pageSize=200
(Цена на доставка до БГ- 6 паунда на поръчка

http://www.newlook.com/shop/womens/maternity_30100     с цена на доставка 9 паунда на поръчка

# 42
  • София
  • Мнения: 4 035
Здравейте и от мен Simple Smile
Аз пак да си кажа, че паролата може да си я пращате и помежду си, не държа патент Mr. Green Сега ще се върна назад по темата и ще я разпратя, ама за да не ме чакате, че аз съм голям шемет я препращайте и вие Hug
Много чакам да ми мине утре прегледа, за да разбера дали отлепването се абсорбира и намалява, защото ще полудея от мислене вече. А за контракции не е хич рано, при мен на моменти даже са си болезнени и това за съжаление не са онези подготвителни контракции 7ми-8ми месец, така че ако някой има такива усещания да се консултира с лекар. Аз заради тези контракции съм на Магнерич 3х2 и папаверин при нужда. Надявам се утре да ми намалят дозата, но съм подготвена, че магнезия ще си го пия докато влезна в 9тия месец, защото и с Ина бях на Магнерич през цялата бременност. Peace Но пък си има и добра страна - така намаляват схващанията в крайниците Mr. Green
Почвам да праща паролата и после да работя Hug

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 592
Добро утро, момичета  Simple Smile
Я като сте почнали с паролките - и на мен една

# 44
  • Мнения: 499
Здравейте и от мен Hug
Благодаря за прекрасната темичка и хубавото заглавие  bouquet
Може ли и за мен една паролка на ЛС  Laughing
И на мен готвенето ми е страс и въпреки че  Sick продължавам да си готвя постоянно.
За кг аз за сега съм на минус, но ще видим как ще вървим за напред.
За магазините за бременни във Варна, този На Рени къде се намира? Иначе и в Премаман има дрехи, в L.C. Waikiki в Гранд Мола и в Хиполенда в Гранд Мола.
За закуската аз карам на плодове засега, заради схващанията на мускулите гледам да си хапвам и по едно бананче.
За Балев аз ходих на първата ФМ при него и цената беше 70 лева, а за втора и трета мисля, че е малко по-малко, но не съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт