Най-нетърпеливо чакаме ритниче от НОЕМВРИйското мъниче

  • 26 240
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 7
Здравейте Simple Smile
Влизам да се отчета от вчерашния преглед при Балев: всичко ни е наред, развиваме се перфектно за момента ииииии може да ми се сложат и на мен едни сини гащи....както си  и предчувствах, въпреки тайната надежда да е момиче, пак момче. Еми да са ни живи и здрави, пък се надявам да бъда горда мъжка мама  Grinning Тук в тази тема ще рабием статистиката на пух и прах и както върви ще преобладава синьото  Joy
Katrin7, ние сме в същата ситуация по отношение кой къде спи и при кого. И аз заради ставането по 100 пъти нощем си прибрах детето на спалнята и сега продължаваме да се гушкаме, ама и за миг не съм съжалила, дори и другите мами да решат, че съм луда и това е погрешно. Е бебока сега ще не ще ще спи в кошара, защото няма накъде - на спалнята е пренаселено  Grinning
Като хапна и аз съм в ситуация "ще ми се пръсне шкембето" и особено вечер, като се пональокам и с вода съвсем, но пък сутрин съм елегантна (до започването на голямото плюскане)  Grinning
Хайде хубав следобед от мен и който каквото го боли, да му минава бързо  Grinning

# 721
  • София
  • Мнения: 4 035
fio, много правилно си ги изброила, в новата тема съм вкарала статиската Mr. Green
Аз така или иначе преквърлям старите останали заглавия, които са все още актуални и са били харесани в старите теми и добавям и тези, които ви хрумват на момента, защото понякога има нещо конкретно,което ни се слува или някакъв празник, който перектно се връзва в заглавие на тем Peace

# 722
  • Мнения: 67
Момичета, бързам да се запиша в тази темичка, защото заглавието отговаря на това, което ми се случи  Laughing Най-накрая си имам ритниче от моето мъниче. Много се смях снощи, едно хем гъдел, хем като пукане на сапунен мехур се усеща в корема. Бях си легнала на дивана и гледах към мъжа ми, точно както се случи и с първата бременност.

# 723
  • София
  • Мнения: 19
Здравейте

И аз много се подувам след папкане Simple Smile ама после спада.

Да ви кажа, днес ходих да си плащам осигуровки Sad защото съм самоосигуряващо се лице и  четох какво трябва да правя, за да удовлетворя исканията на НОИ, за да ми плащат майчинство и много се ужасих - не стига, че парите излизат много по малко отколкото съм ги смятала /явно не съм смятала като хората/, ами и има един куп документи, а и не плащали на време. Една мама днес ми се оплака, че вече 6 месеца чакала първото плащане  #2gunfire

Но иначе разходката ми се отрази много добре Simple Smile

И такива ми ти работи

# 724
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета!
Аз вече взех да свиквам че ще е девойка моето бебче и чак се гордея, като гледам че повечето са момченца Simple Smile (е, то май е нормално, нали момиченцата по-късно се показват, към края вече може и да сме 50/50)
И в петък съм на ЖК, така че и мен ще ме точат сигурно.
За въпроса относно видеозона на Sneakers, модела е  Healthcare Voluson E6 на GE, лекарката в Бургас която работи с него е д-р Калчева, само че мисля че и на други места са го закупили вече- в София съм почти сигурна, и във Варна се канят да го закупуват.
Аз лично не слушам хвалебствията, важно е да си доволна от прегледа, да се огледа всичко както трябва, а той си е длъжен да си направи "рекламата" Simple Smile
Хайде целувки на всички и приятен ден!


# 725
  • Мнения: 99
Barborana^ , Sneakers сега четох назад в темата и видях че имате котка. Като се роди баткото и моята сиамска котка беше при нас. Въпреки че ме беше стах как ще реагира, макар че не съм виждала по добра котка от нея, я пуснах  да види бебето като го донесохме, да го подуши. И знаете ли какво стана. тя се превърна в негов пазител. Бебето спеше на спалнята, тя в другия край но близо до него и ако някой външен влезнеше в стаята, тя веднага се изправяше  и го пазеше от " досадниците на съня му". Имам и един случай в който аз простирах на терасата, бебето се събудило и аз не съм го чула и котката с мяукане дойде да ме извика да отида при него. Разбира се ревнуваше и като гушнехме бебето и тя идваше да се гушне. След 3 месеца я преместихме  при сестра ми, но не защото ми пречеше а защото тя я искаше при нея. И сега като отидем на гости, това е най-тормозената котка, гушкана, мачкана и стискана, но свикнала с бебето и не го дере и напада.

Има котка и при свекърва ми, но тя е ужасно зла, нападаща и от нея го пазех и макар и малко вече ходещо детето разбираше че не трябва да е в една стая с нея.

# 726
  • Мнения: 77
Аз вече не мога да разбера червата ли ми куркат, това бебока ли е  newsm78. В Събота съм на преглед и доки ще ми каже. Надявам се всичко да е наред. Иначе нямам кой знае какви оплаквания. Обикновенните, които и вие пишете. Подутия корем е и при мен. Особенно след вечеря. Уж не ям кой знае колко ама се подувам като балон. Чакам новата тема с нетърпение  Hug.

# 727
  • Добрич
  • Мнения: 795
Здравейте, момичета!
Аз вече взех да свиквам че ще е девойка моето бебче и чак се гордея, като гледам че повечето са момченца Simple Smile (е, то май е нормално, нали момиченцата по-късно се показват, към края вече може и да сме 50/50)
И в петък съм на ЖК, така че и мен ще ме точат сигурно.
За въпроса относно видеозона на Sneakers, модела е  Healthcare Voluson E6 на GE, лекарката в Бургас която работи с него е д-р Калчева, само че мисля че и на други места са го закупили вече- в София съм почти сигурна, и във Варна се канят да го закупуват.
Аз лично не слушам хвалебствията, важно е да си доволна от прегледа, да се огледа всичко както трябва, а той си е длъжен да си направи "рекламата" Simple Smile
Хайде целувки на всички и приятен ден!

Ти в петък в колко си на ЖК,и аз съм в петък 14:15h-при твоя доктор реших да се запиша вече,крайно време е,все още не съм правила никакви изследвания,само една ФМ досега.
Веднъж бях на преглед при него и останах много доволна.Прегледа продължи 1 час и 15 мин  Shocked  с много обяснения. Предо ходих при един-Милев той преглеждаше по 2 жени паралелно  Whistling едната докато се съблича,гледа другата за 5-10 мин,и докато се облечеш той вече поканил трета на бюрото говорят,неможеш нищо да го питаш  Sad

Аз от неделя насам усещам доста сериозно движенията на бебето,преди бяха много слаби и не всеки ден,но сега вече е много по различно  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 07 юни 2011, 16:04 от Sneakers

# 728
  • София
  • Мнения: 4 035
Девойки, аз излизам, затова ето новата тема:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=588834.new#new

Общи условия

Активация на акаунт