Най-нетърпеливо чакаме ритниче от НОЕМВРИйското мъниче

  • 26 266
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Благодаря момичета - успокойхте ме. Утре ще се чуя и с д-ра на частните прегледи дето ходя - да ми даде и той мнение.  Hug Hug Hug

# 661
  • Мнения: 77
Благодаря ти fio. Малко се поуспокоих Hug

# 662
  • Мнения: 50
Kisa: количката е супер.. и аз съм се замислила за триколка, но нищо не съм гледала още ... няма нужда от зимни кошове тука защото винаги е лято така че може и по евтиничка да я намеря. Тази седмица съм пак на ФМ (последната) и ако всичко е наред почвам усилено да гледам за колички

По отраканите мами да кажат дали имат наблюдения над триколка количка и нормалните... четох че триколките са много маневрени , но тука никой не съм виждала да ги ползват и незнам защо .. да не би да има някакав проблем със сигурноста  (да се обращат лесно т.н)

Т–е–а: Cambria  е в Канада ама май западната част защото каза че зимите са меки... може би Ванкувар? Simple Smile

Aila: Мерси за съветите!!  .. моля те навъртай се при нас че като дойде ноември аз знам че ще писна за помощ защото ми е първо и си нямам идеа как стават тези неща хаха

# 663
  • Мнения: 11
purplethorn, триколките са много маневрени и удобни. Обикновено са с по-големи колела и това може да направи количката по-тежка. Това според мен е единствения възможен недостатък. Но вече има много добри колички с олекотени конструкции, тъй, че аз лично не виждам проблем в триколките. Междувпрочем, количките със събвани предни колела ( говоря за количките с четири гуми) също са много удобни и маневрени... Това е моето мнение Simple Smile

# 664
  • Мнения: 195
По отраканите мами да кажат дали имат наблюдения над триколка количка и нормалните... четох че триколките са много маневрени , но тука никой не съм виждала да ги ползват и незнам защо .. да не би да има някакав проблем със сигурноста  (да се обращат лесно т.н)
По мои наблюдения триколките са доста по-маневрени от четириколките. Продавач в магазин на колички ми го обясни с по-малкото съпротивление, което оказват гумите. Проблем с обръщане съм нямала, но като я избирах гледах да е с големи гуми  Peace Това, че са малко по-тежки се компенсира от манервеността. Бутала съм летните колички на мамчетата от другата отчетна и въпреки че са били по-леки ми е било по-трудно, което ме отказа да купувам такава.

# 665
  • Мнения: 67
Аз имам четириколка на Кенгуру, направо е като танк, вярно много добра проходимост, но си е тежичка. Затова сега искам да се огледам за нова количка, която да е по-лека.
Бебето ще спи определено при нас. Каката ще си е отделно в нейната стая. Целите разходки през нощта за кърмене, завиване, смяна на памперс, вода, биберон....ще си ги спестя. Да не говорим за мамите със секцио или по-тежки нормални раждания, че ще е и много болезнено да притичват между две стаи. Даже смятам този път да залепя туристическата кошара до моята страна на леглото и само с протягане на ръка да решавам част от проблемите  Mr. Green, поне дребните, като вода и биберон. После след година на каката ще купим ново голямо легло, а бебчо живот и здраве ще спи в нейното, като го направим пак на кошара с преграда. А пък ако е и проходило рано като каката, ще му махна 2 пръчки от преградата та да може и само да си слиза.

# 666
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз си търся само зимна количка, защото лятна си имам от Ина и ми е удобна, здрава и доста запазена, ама нещо не си намирам нищо подходящо newsm78

# 667
  • Варна
  • Мнения: 7
Леле..голямо четене падна, а уж гледам да съм в час Simple Smile
Сега ще си наваксам, дето не съм писала отдавна, та чак ще ви писне от мен  Mr. Green То досега нямаше много за писане, та затова.
Аз днес в 16 съм на преглед при Балев и вече нямам търпения, та утре пак ще пиша да се похваля (надявам се).
Вече съм +5 кг и направо се плаша  Shocked
При нас бебето ще е в спалнята, че не съм сигурна дали ще оправим детската до тогава. Баткото ни спи на спалнята, а бебчо ще е в кошарката. И ако не оправим наистина детската, най-много да спретнем едно легло за тати там и да го изгоним ако реши да си почива. Не че съм против включването в безсънните нощи, но с графика и работата на таткото, мисля да му спестя това, още повече, че се съсипва от работа заради нас и е много важно и малкото сън, който спи да е пълноценен. С баткото показа, че може да бъде отговорен и без да будува нощем, така че нямам съмнение по този повод.
Аз почти нищо няма да купувам за бебето, имам всичко, още повече че са в един сезон, дано само не са и на един ден родени, че за сега така се очертава.
Количката ми е кенгуру виктория, с големи гуми и кош и тежка, но си ми беше много удобна и хич не се оплаквам. Вече изгледа 3 бебета и е като нова, готова за 4-то (естествено само до 6-тия м), след това си минаваме на лятната  - пег перего - изключително лека и удобна.
Да..време е да спорам, че леко прекалих, утре ще се включа пак да докладвам прегледа и дано да ми кажат ппола Simple Smile
ПП. Моля някой да ми прати покана за FB групата - търсете ме с e-mail: georgievad@abv.bg - Daniela Peicheva

# 668
  • Мнения: 758
Само за количка още се чудя. От баткото (който също е номеврийче) си имам 2 в1 с кош, който се маха и после става лятна количка. Много беше удобна за детето, но е поизносена и не знам дали суетата няма да ме накара да я сменя. Но определено за начало ще я ползвам с коша за зимните разходки. Тежи малко, ама пък е много стабилна и маневрена, а кошът е изключително плътен и може да се използва до 6 месец, както го направих преди. А лятна май ще си имаме наследство от братовчедката, която ще направи 3 г. (също през ноември  Mr. Green ) Горката ми свекърва ще се разорява ноември месец с три внука Simple Smile (живот и здраве)

# 669
  • Мнения: 72
сладурки,на мен плановете за близкото бъдеще тотално ми се объркаха.след ремонта на стаята и чисто новите мебели сега ще се местим да живеем в бургас,защото се изпокарах с баща ми много сериозно.та мисълта ми е че трчбва да си намерч лекар там.племенницата на мъжа ми ми препоръча доктордрагнева от клиника дева мария във ветрен.ще ви помоля за мнения по темата,защото ми е много напрегнато.
 Weary

# 670
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
...

Т–е–а: Cambria  е в Канада ама май западната част защото каза че зимите са меки... може би Ванкувар? Simple Smile...
Защото казва тук при нас, ама някак си звучи не за БГ за това попитах.  purplethorn, а ти къде си във Флорида.  Съпругата на брат ми е от Флорида на 80 мили от Маями, та понеже съм живяла в САЩ ми стана интересно.  Ако не ти се казва ще разбера.

Аз днес бяха на скан за бебока.  Рано било д ами акжат пола, викам ми в моята държава уж сме по на зад а докторите още от 12 седмица започват да казват пола Party Иначе бебето там се пелзише или прозяваше, беше си сложило едната ръка на главата и доктора ми вика че било измоерено.  Викам си пък от какво да е изморено  newsm78  Ама сме живи, здрави в нормите даже със снимка.

Някой да ме просвети ако може какво е фетална морфолия.  Това скана ли е където гледат бебето колко е голямо и дали си има ръчички, крачета и дупе  Wink newsm78 Cry

# 671
  • Мнения: 99
geryto001, ккали   аз с моите притеснения за усещането на бебето съм ви стреснала несъзнателно и вас. Нормално е да не се усещат всеки ден сега бебетата. Притеснително става когато послените месеци не ги усещате всеки ден, но вече другите мами са ви казали.
Моите притеснения бяха че не го усещах два дни, след като бях получила ритник в корема. Но сега като го усетих пак съм по спокойна.
 

# 672
  • Мнения: 758
...
Някой да ме просвети ако може какво е фетална морфолия.  Това скана ли е където гледат бебето колко е голямо и дали си има ръчички, крачета и дупе  Wink newsm78 Cry
виж тук http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 45&Itemid=100

Общо взето е това, за което предполагам и теб са те гледали

PS: ето мейл да ме добавите във фейсбук ако обичате  Praynig magie@ami-uni-ruse.bg

# 673
  • Мнения: 45
Искам да попитам на някоя от вас почнаха ли да се подуват краката? Аз по цял ден съм в седнало положение и лошото е, че няма къде да си ги вдигна и направо са ми като окапали!

# 674
  • София
  • Мнения: 19
Аз да ви се оплача, днес целият ден съм с два вида конктракции, въпреки големите количества магнезий и папаверин Sad
Вчера родната ми майка ме вбеси така качествено, както от години никой не беше успявал и не знам дали това си оказа влиянието, защото предните дни бях по добре Sad Много е почнала да се вживява в ролята на бъдеща баба и оттам нататък никой друг няма значение - включително и аз Sad

Иначе явно ще се пазарува по нататък - включително и количка  - изобщо не знам каква, не знам и какво значи летен и зимен кош и как изглеждат, и с колко гуми трябва да бъде newsm78, защото поради малко по тежката бременност, която карам, около мен цари пълно суеверие и никой не иска да мисли още за покупки, и на мен ми остава само да зяпам какво има в нета Simple Smile

Съжалявам за негативния пост, момичета, ама още ми е криво и изобщо .....  Confused

Общи условия

Активация на акаунт