90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №139

  • 31 811
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 160
Добро утро!!! да се запиша и тук, че не бях видяла новата тема.
Втори бобов ден сме с дъщеря ми и мъжа ми. Не сме се мерили при започването, но ориентировъчно сме : аз - 80кг/164, щерката - 75/165, мъж - 150кг/185см. Днес ще ядем тиквички с ориз или картофки счесън и копър на фурна - кой каквото иска. Вече се чувствам по- широко в дрехите си , но не съм се мерила

# 61
  • Мнения: 404
Да се присъединя и аз към вашата фиданска дружинка!
Имам да свалям много Blush, поне 20 кг. И аз се срамувам да си кажа началните, като заслабна, ще се отчета със снимков материал. FlutterДиетувам за втори път, първия път с Дюкан свалих за 40 дни 16 кг. и зарязах диетата - еми провалих тотално всичко, както се досещате и сега съм с 10 кг. повече от началните тогава Embarassed
Днес ми е десети, варивен ден. Досега съм -5 кг и с по 2-3 см. надолу от обиколките. Давам си сметка , че това е само начален тласък и не мога да очаквам такива резултати за всеки две четворки, но пък за сметка на това ми е доста мотивиращо. Peace От 10 дни тичам и в парка  рано сутрин около 3 км, нямам търпение да го съчетая и с плуване, когато се стопли водата. С детенце караме около десетина км. колело вечер поне два пъти седмично. Та...раздвижих активно ужасно застоелия си начин на живот/ в колата по цял ден/ и ще ставам нов човек bowuu. Менюто ми за днес :
З. 2 ябълки, кафе и литър вода
О.Ориз или печени картофи/каквото успея да хапна по пътя/
СЗ. Ябълка
В. Зелен фасул с картофи на фурна
Все още имам проблем с кол-вата, надявам се да се коригирам скоро Confused.

Спорен и отслабващ ден, дами Hug.

ПП. Въпросче към ветераните: Грешно ли е неконсумирането на нищо сладко вкл. и парчето черен шоколед? Във въглехидратен ден обядвам солети грахам и за вечеря си правя постна пица/вече два пъти/ с изключително тънък блат и с това се изчерпват въглехидратите ми.[/color]

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 07:59 от ~ВАНЯ~

# 62
  • Мнения: 1 650
Вчера малко попрекалих с количеството храна, но днес продължавам- втора серия  въглехидратен.

# 63
  • София,
  • Мнения: 4 267
Отчетът за денс е:
з-кафе, ябълка, 3 мини банички с пълнеж от горски плодове.
о-салата краставици и домати с една малка пълнозърнеста питка, 2 парчета кекс Rolling Eyes
в- зелена салата с краставици и домати с пълнозърнеста питка с маргарин и две мини еклерчета.
Черния шоколад ще го пропусна, щото прекалих с количестватаднес, но кекса и еклерите много ме изкушиха Embarassed.
Сори за въпроса, но какви са тези банички за закуска?
Въглехидратният ми пруключи:
З: 2 круши, зелен чай
O: 50гр пълнозърнести соленки, 1 парче кекс, 6 бонбона, 1 вафла с мед и халва, 5 овесени крекера
зелен чай
В: 4 препечени филийки с лютеница, салата краставици и домати, 1/2 баунти, 1 парче сладък салам, лентичка черен шоколад

Май с диетата вкуса се променя  newsm78 Гледам как цяла седмица колежката хапва тази прословута вафла и днес си взимам, нищо особенно, даже трябваше нещо друго да си взема  Mr. Green

Май количествата са ми огромни  Embarassed

Хубава вечер фиданки  bouquet
Mr. Green Mr. Green Mr. Green - баничките са по скоро нещо междинно, хапнах ги към 12.30, като преди това изядох ябълката към 12 и така ми пристърга и ме заболя стомаха, сутринта пих само кафе и набързо излязох по задачки, та страшно огляднях,  а се занимавах с обяда на децата, аз обядвах чак в три часа, после  вечерях в седем. Но определено прекалих и аз с количествата. Днес кантарът показва + 600гр. Embarassed, което никак не е добре, вече двадесет дни си свалям и качвам две кила ей така и си стоя горе долу на едно и също място Tired, от днес се стягам и намалям количествата. По принцип като зацикли човек на едно място е хубаво да увеличи количеството на порциите малко, така се стимулира отново организма - изпробвала съм го това  първия път като правих режима. Тогва така ми се случи през целия втори месец да си стоя почти на едно ниво смъквам качвам + - 2кг. Увеличих количеството и така една седмица карах на по голямо количество - двойно, след това постепенно намалях и се получи, за третия цикъл успях да смъкна и да стигна до желаното тегло. Сега е доста по трудно отслабването, защото в момента съм точно на килата, който съм поддържала последните 15 год. и изобщо ми е чудно дали ще мога да смъкна повече, но ще се пробвам - няма да се отказвам Hug.
Нана приятно пътуване и весело изкарване на почивните дни. Ние също ще пътуваме, но утре - към Пловдиско Mr. Green, ама аз кантара няма да го мъкна, там съм командировала стария още в началото на предния режим Mr. Green, а и бабата и дядото и те да си следят теглото, че напоследък и те много са се отпуснали Joy, ще ги подлагам тази седмица всички на диета покрай мен, даже бабата вчера се обади да пита кога ще се прибираме и на какъв ден сме та да знае какво да готви Mr. Green.
А иначе за протокола днес е плодов - любим ден:
з-пия кафе в момента и си изцедих фреш от 1грейфрут и един портокал, а към десет ще хапна една ябълка, после ще тичам до училище да занеса на детето учебниците, че пак не е разбрал че днес ще се връщат. Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 668
Здравейте, отчет и от мен за вчера - плодов.
з-2 банана/малки/
о-ябълка
в-салата домати, краставици и чушка.
За съжаление нямам минус днес, може би защото първите 3 дни вместо да сваля, качих, като не мисля че съм прекалила с храната, но нищо, надявам се че минусите ще дойдат в скоро време, а иначе ми се иска да сваля 20кг. Crazy Според мен грешката ми е че не пия вода, ама все забравям.  Crazy

# 65
  • Мнения: 110
Добро утро! Сега прочетеох за зациклянето, че вече два дни след втори воден съм наникъде ще взема да увелича малко порциите една седмица и после ще ги намаля, че искам още 2-3 кг да сваля до края.Момичета вие в колко часа закусвате , защо съм запомнила /някъде съм го прочела де/, но вече не зная къде ,че закуската е в 10 часа.Така ли правите и вие?

# 66
  • Мнения: 7
За пържените картофки ли се срамуваш или за шопската салата, която изобщо не й е мястото в ден за варива?  hahaha

За пържените картофи, а шопската салата си беше чиста салата домати и краставици с лук - нищо друго. Затова смятам, че не съм прегрешила!

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 1 033
Добро утро фиданки!
Днес плодов ден, закуската ми беше един малък банан и кафе без захар. За останалата част от деня смятам да хапна още 1-2 банана, 1 круша, 1 домат, 1 краставица и 100 гр. сурови орехови ядки.
Аз закусвам с един плод в 7 часа преди да тръгна на работа, а като дойда в офиса към 8 и нещо пия кафето без захар. Обяда ми е след 12 часа.
През почивните дни ще ходя на фитнес (и през 4-те), а след това на 25.05.2011г. - втори воден.

Нана, лек път и приятно изкарване в нашия град!

Хубав и усмихнат ден на всички  Laughing Laughing Laughing

# 68
  • Мнения: 1 828
Добро утро и от мен Simple Smile
Вчера бях на въглехидрати и като изключим малкото ми прегрешение вечерта беше добре.
Днес ми е първи плодов ...  Confused
З - банан
О и В имам малко ягоди и още 1 банан така, че от тях ще е. Дано днес не се наложи да прегрешавам ....
А днес мисля да отида да си купя кантар, колкото и да го мразя този уред ще се наложи за да мога да се следя.

# 69
  • Мнения: 17
Страхотни сте,поздравления на всички! Немога да ви смогна на темповете за писане Simple Smile
Аз да се отчета днес ми е 5-ти плодов ден и вече съм -5 кг, което незнам до колко е добър резултат. Има въпрос относно водния ден(29 май), какво става ако много огладнея  newsm78 newsm78,може ли да хапна краставичка???

# 70
  • София
  • Мнения: 70
Аз сутринта имах минусче след това освинване вчера  newsm44
Днес плодов......засега 2 кафета и почти половин литър вода.

А да питам пак - почти винаги като съм на работа пропускам закуската  Confused Много ли е грешно това?

# 71
  • Мнения: 5 435
Добро утро,

След варива +300, а си бях напълно стриктна! Първите дни отчитах само минуси, а сега  ooooh:! Но няма да се отчайвам, както бях тръгнала с диетата си мислех, че лесно става, но май по-лесно се качва oops:!
Днес съм на въглехидрати и нямам никаква идея какво ще се яде! Дайте идеи момичета, какво хапвате през този ден?
Лек и отслабващ ден на всички!  bouquet:

# 72
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте  Hug
Вчера - въглехидрати Simple Smile Вечерта пицата не ми се получи (не се опече блата) и изстъргах плънката (домати, гъби, царевица), та я хапнахме с по малко селска пърленка Simple Smile Не сме се мерили с щерката, че уж е електронен кантара ... пък нагоре дава Simple Smile
Днес първи плодов ден Simple Smile
З: 2 ябълки
О: зеле с моркови
СЗ (за щерката в у-ще Simple Smile) - ще си прави шейк от пасиран банан и малко портокалов сок
В: щерката каза, че ще прави плодова салата: иска да купя - банани, киви, ягоди и ябълки Simple Smile Разочарована е, че няма да има сметана Simple Smile ама това е положението Simple Smile
Лек ден!

# 73
  • Мнения: 110
Добро утро,

След варива +300, а си бях напълно стриктна! Първите дни отчитах само минуси, а сега  ooooh:! Но няма да се отчайвам, както бях тръгнала с диетата си мислех, че лесно става, но май по-лесно се качва oops:!
Днес съм на въглехидрати и нямам никаква идея какво ще се яде! Дайте идеи момичета, какво хапвате през този ден?
Лек и отслабващ ден на всички!  bouquet:
И аз днес съм на въглехидрати
з- 1 банан
о- спагети с гъби
в-1-2 филий с лютеница мисля и нещо сладичко+лентичката шоколад
Във въглехидратен съм яла освен любимите ми спагетки  - пица, варен геврек с боза, филий с лютеница , бисквитки Хогаренас /мммммммммм много вкусни и полезни/

# 74
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Добро утро, фиданки  Hug

Втори, надявам се, успешен опит да направя диетата )
Първия път ме провали плодовия ден (знаех си, че така ще стане - не успявам да обясня на организма си защо преди десерта не ядем нищо друго  Laughing), затова сега вместо плодов го карам зеленчуков. Кантарът засега показва -4 кг от началото - 21 ден, и позацикли малко, но ще го боря нататък...

Нана, предишния път в София не можахме да се видим, може пък в Пловдив да си спретнем среща  Mr. Green

Днес - белтъчен. Закуската я пропуснах, за обяд мисля да спретна едни печени наденички със зеленчуков сос и зелена салата, за вечеря - каквото свекървата в Пловдив е сготвила, ще импровизирам  Mr. Green

Весели празници и успешно борене на кантара от мен!

Общи условия

Активация на акаунт