90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №139

  • 31 807
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 435
Запис  bouquet! Благодаря за темата! Утре въглехидратен!

Лека вечер!

# 46
  • Мнения: 7
Здравейте!
Днес варива:
З - банан и кафе;
О - задушени картофи с копър и чесън;
В - Пържени картофки  Embarassed и шопска салата.

Аз в събота съм на другарска среща, а ми се пада плодов Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Единствено ме крепи факта, че плодовите са ми лесни и не ми се прияжда нищо, ама знам ли как ще се държа..................... Party Party Party
А тази сутрин, въпреки късната ми вечеря снощи, отчетох след белтъчен минус...

# 47
  • София
  • Мнения: 12 554
За пържените картофки ли се срамуваш или за шопската салата, която изобщо не й е мястото в ден за варива?  hahaha

# 48
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет и от мен - вече от къщи, вчера ни изписаха и в къщи беше паднала бомба - докато оправя, изчистя, изпера, луднах.  Twisted Evil но няма кой мен си ме чака. На всичкото отгоре кантарев хич не ме зарадва, все едно нищо - петте дни в болницата - нищо даже 500 гр. отгоре Rolling Eyes. Но си го обяснявам със стерса, с гладуването буквално първите два дни, а посбле с натъпкването другите два дни, след като нещата се нормализираха и се успокоих. За сметка на това днес въглехидратно, режимно се натъпках отново ЯКО Embarassed. Утре обаче съм но плодове - заредих се днес да има разнообразие и се надявам да потръгнат отново нещата.
Отчетът за денс е:
з-кафе, ябълка, 3 мини банички с пълнеж от горски плодове.
о-салата краставици и домати с една малка пълнозърнеста питка, 2 парчета кекс Rolling Eyes
в- зелена салата с краставици и домати с пълнозърнеста питка с маргарин и две мини еклерчета.
Черния шоколад ще го пропусна, щото прекалих с количестватаднес, но кекса и еклерите много ме изкушиха Embarassed.

# 49
  • Мнения: 1
Отчетът за денс е:
з-кафе, ябълка, 3 мини банички с пълнеж от горски плодове.
о-салата краставици и домати с една малка пълнозърнеста питка, 2 парчета кекс Rolling Eyes
в- зелена салата с краставици и домати с пълнозърнеста питка с маргарин и две мини еклерчета.
Черния шоколад ще го пропусна, щото прекалих с количестватаднес, но кекса и еклерите много ме изкушиха Embarassed.
Сори за въпроса, но какви са тези банички за закуска?
Въглехидратният ми пруключи:
З: 2 круши, зелен чай
O: 50гр пълнозърнести соленки, 1 парче кекс, 6 бонбона, 1 вафла с мед и халва, 5 овесени крекера
зелен чай
В: 4 препечени филийки с лютеница, салата краставици и домати, 1/2 баунти, 1 парче сладък салам, лентичка черен шоколад

Май с диетата вкуса се променя  newsm78 Гледам как цяла седмица колежката хапва тази прословута вафла и днес си взимам, нищо особенно, даже трябваше нещо друго да си взема  Mr. Green

Май количествата са ми огромни  Embarassed

Хубава вечер фиданки  bouquet

# 50
# 51
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте,

Аз днес имах въглехидратен, но няма да казвам коклко неа ядох, чееее  Whistling
Преди малко кантара хич не ми хареса какво показа, но ще видим утре  Praynig
Утре плодове.... имам 3 ябълки и 7-8 кивита.... е видим дали ще е това или утре други вкусове ще ми се ядат.
А един въпрос - в плодовия ден колко е разрешеното количество ядки? Една шепа (100гр.)?

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Записвам се да ви следя изкъсо....

# 53
  • Мнения: 60
Запис и от мен Peace След 10 дни съм - 2кг - малко са,но пък вечерям късно и порциите ми са обилни! От утре се коригирам!  Laughing Относно грамажа н апозволените ядки - моят инструктор ме посъветва да не хапвам повече от 30 гр. дневно, защото са много калорични! Лека вечер и успех!

# 54
  • Мнения: 0
И аз да се отчетаа .Днес мина първият ми плодов ден и то успешно,та даже преуспешно.страхувах се че ще умирам от глад но нищо такова не се случи.
з: кафе без захар,сметана или мляко
о:1 портокал
в:2 ябълки
 като не съм чувствала целия ден никакъв глад.За  първата 4 ворка съм  - 3 кг но пак казвам че имам супер много излишни така че не се радвам предварително.Успех на всички

# 55
  • Мнения: 143
Здравейте в место запис Peace

Утре съм на плодове Peace

Лека и спокойна вечер на всички  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 777
А един въпрос - в плодовия ден колко е разрешеното количество ядки? Една шепа (100гр.)?

100 гр са  суровите ядки в плодовия ден. Simple Smile

# 57
# 58
  • Мнения: 430
Да си призная ! Не успях да ви изчета. Отчет за вчера-въглехидрати:
з- ябълка и кафе
о-две варени гевречета с малко лютеничка (без да искам съм я купила пикантна и не ядох много от нея)
в- две малки парченца пица и шоколад
 
Сутринта отчетох - 500 гр. newsm44
Някой питаше как отчитаме грамове. Ами много просто, меря се само сутрин и сравнявам от предишната сутрин. Естествено че през деня в различни часове тежим различно Mr. Green
Лек ден на всички

# 59
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро.

Кантарът тази сутрин или не му е добре, или накрая на режима е решил да ми доскъса нервите. Току що отчета 1,2 кг плюс след вчерашния бобов.
От друга страна съм в цикъл, та е възможно да е задържана вода. Но ще видим утре сутрин.

Сега ще стягам багаж и тръгвам за Пловдив. Естествено с кантара в колата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт