БГ- МАМА е вече и литературен герой!

  • 26 216
  • 362
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 140
Аз имам нейната " Единайстият пръст", която е в съавторство. Не ми е от любимите книги, но може пък на някого да му хареса. Динамично пише.  

И тя самата не я харесва. Орташките работи така се получават, нали е в съавторство. Две жени, като се съберат на едно място да пишат книга, малко вероятно е да се получи добре... На вълка защо му е дебел врата - защото сам си върши работата Simple Smile Така или иначе, тя проби със "Second Life", не с пръста...
Кажи, че ти си "самата тя" и отивам утре в книжарницата още щом отвори. Hug

# 31
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Аз имам нейната " Единайстият пръст", която е в съавторство. Не ми е от любимите книги, но може пък на някого да му хареса. Динамично пише.  

И тя самата не я харесва. Орташките работи така се получават, нали е в съавторство. Две жени, като се съберат на едно място да пишат книга, малко вероятно е да се получи добре... На вълка защо му е дебел врата - защото сам си върши работата Simple Smile Така или иначе, тя проби със "Second Life", не с пръста...
Кажи, че ти си "самата тя" и отивам утре в книжарницата още щом отвори. Hug

Аз съм. Щях да си мълча, но толкова ужасно се срамувам от "Единайсетият пръст", че направо ми призлява при мисълта да ме свързват с нея и все не мога да се сдържа да не се оправдавам:) Бояна, от твоята оценка ще ме е страх много...
Жаве ме светна, че има такава тема, писа ми на лични, аз не знаех...

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 01:06 от Saule

# 32
  • София
  • Мнения: 12 140
Ти, пък, толкова те харесвам тук, няма начин да не харесам и книгата. Hug Поздравления, защото в свят на мантри като "Всичко е толкова трудно" си създала творба и си я публикувала!  bouquet

# 33
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Ти, пък, толкова те харесвам тук, няма начин да не харесам и книгата. Hug Поздравления, защото в свят на мантри като "Всичко е толкова трудно" си създала творба и си я публикувала!  bouquet



Бояна, чувствата са повече от вазимни, ама аз и друг път съм ти го казвала  Simple Smile
Никак не беше трудно, синът ми има добър сън и я писах, докато той спеше... после издателство се намери тутакси.

# 34
  • София
  • Мнения: 12 140
Сигурна съм, когато човек има желание и намерение да твори нещата просто се случват.  Grinning

# 35
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Самата тя  Simple Smile, благодаря ,че се издаде! За пореден път се убеждавам колко е важно да попаднеш на правилната книга за запознанство с автор.

Встрани от новата ти книга- Поздравления! - моля ти се, ще ми кажеш ли как се пише орташката? В смисъл, единият пише една глава, другият друга? Редактирате ли се една друга ( Бояна знае, в момента страдам заради едни редакции  Embarassed) ? Как решаваш с кого да съавторстваш?

# 36
  • София
  • Мнения: 71
Щом книгата е на Saule, при всички положения ще си я купя. Peace Поздравления!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 217
Харесва ми купона тук вече Laughing
Saule, супе-е-е-е-ер,    bouquetHug Hug Hug

Вчера не можах нищо да прочета - пак е болен единият ми юнак Sad
Аз пък не съм чела 11-я пръст. Трябва да видя защо е толкова срамна Mr. Green

Вълчо, дай си телефона Mr. Green Тук завиждат и пречат. Crossing Arms

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 09:04 от Парци

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Вълкът и Парцуца - следващите герои на авторката (се очертават). Предлагам новела - "На едно шумно южно пристанище, моя късна любов, ще те чакам"

# 39
  • София
  • Мнения: 2 217
Вълкът и Парцуца - следващите герои на авторката (се очертават). Предлагам новела - "На едно шумно южно пристанище, моя късна любов, ще те чакам"

Ми що пък, светът има нужда от нежност...... Mr. Green Може да искам да ме гризне хищник  Mr. Green
И, молА те, вече съм Парци Mr. Green - г-жа Мафани ме скастри преди месеци за селяндурски звучащия ник  и аз се промених bowuu

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 09:05 от Парци

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ми да, прощавай, виж я и госпожа ти Мафани какъв испано-звучащ си е избрала за реинкарнацията  Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 2 217
Ми да, прощавай, виж я и госпожа ти Мафани какъв испано-звучащ си е избрала за реинкарнацията  Mr. Green
А, коя е тя?
Saule-e-e-e, ставай да си лафим Wink
Ако имаш файл с книгата -давай го, че като гледам, повече време имам да седя пред компа денем Confused

# 42
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Парци, на ти благодарих за топлите думи и въобще, че си удостоила книгата с цяла тема, при това в самия Клюкарник! Гроещи благодарности за високата оценка!   bouquet (Ако от издателството надушат, че се каня да изпращам книгата в електронен формат, ще ме одерат жива, прощавай!)

Daffodil, рано ми е още за късни любови, засега съм на...хайде, да кажем, на средните, но с новелата могат да се захванат Парци и самият Вълк Simple Smile, ама май и те не са на възраст за късни любови.

Севера  Hug

Angelina, лошо се пише в съавторство, на практика не се пише. Технически аз бях човекът, който пишеше, не глава тя, глава - аз, но се опитвахме да осъвместим мислите на двама съвсем различни хора и в крйна сметка се получи една жалта боза, от която ме е срам адски и е адски не-мен. А какво с твоята редакция?! Ако ти се занимава, пиши ми на лични за това, моля!

# 43
  • София
  • Мнения: 2 217
Да бе да, късни любови - ние сме яренца още.... Mr. Green
Саулке, няма защо - то твоето само си говори за себе си и все хубаво. Ако не аз, друг щеше да го напише.  bouquet

# 44
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Парци, не, наистина, без майтап, адски съм благодарна. Умирах от ужас, че някой вече ме е сдъркал за избора на фона на историята - бг-мамма. Като ми казаха за темата, ми изстинаха краката  LaughingА за какво друго може да пише човек, когато на практика живее тук? На мен това мие ежедневното обиталище  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт